Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość brokeninside87

mąż nie chce mnie już zabierać na do ekskluzywnych retauracji

Polecane posty

1 minutę temu, brokeninside87 napisał: i dwa walkmany, oba jako prezeny na Pierwszą Komunię wszystko z nimi w porządku X leżaczek walkmena na kasety faktycznie diskmen to na płyty to miała moja kuzynka i siostra ja miałem tygrysiatko na cd 😄

discman, w przeciwieństwie do walkemnów, rozwalił mi się po pół roku użytkowania i był kompletnie nieprzydatny, płyta Cd się nie nadaje, żeby z nią latać po mieście, chyb aże w pociągu itd. 

1 minutę temu, brokeninside87 napisał: discman, w przeciwieństwie do walkemnów, rozwalił mi się po pół roku użytkowania i był kompletnie nieprzydatny, płyta Cd się nie nadaje, żeby z nią latać po mieście, chyb aże w pociągu itd.  X dziwne rzeczy 😱 mojej siostry działał wiele lat, Tygrys nie miał sony? 😗 

płyta Cd się nie nadaje, żeby z nią latać po mieście, chyb aże w pociągu itd.  X to akurat prawda kuzynka brała na wakacje a siostra to nie wiem ale po latach był strasznie porysowany to pewnie też ostro katowala 😱😵

3 minuty temu, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, brokeninside87 napisał: discman, w przeciwieństwie do walkemnów, rozwalił mi się po pół roku użytkowania i był kompletnie nieprzydatny, płyta Cd się nie nadaje, żeby z nią latać po mieście, chyb aże w pociągu itd.  X dziwne rzeczy 😱 mojej siostry działał wiele lat, Tygrys nie miał sony? 😗 

no może dlatego, że to była anonimowa firma

x

2 minuty temu, Leżaczek napisał:

płyta Cd się nie nadaje, żeby z nią latać po mieście, chyb aże w pociągu itd.  X to akurat prawda kuzynka brała na wakacje a siostra to nie wiem ale po latach był strasznie porysowany to pewnie też ostro katowala 😱😵

ja będę z walkamenem kiedyś chodzić 😄

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.