Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość brokeninside87

mąż nie chce mnie już zabierać na do ekskluzywnych retauracji

Polecane posty

no prędzej bym se dała .pe..n.i.sa wsadzić z przeproszeniem niż pe.n.d.r.aj.va obcemu facetowi w gal.e.rii

poza tym, tak jak pisze w kome.n.ta.r.z.ach, ten h.ak.e.r to pi.s.d.ec.z.ka, przecież powinien umieć to robić przez sieć 

pfff

1 minutę temu, brokeninside87 napisał: no prędzej bym se dała .pe..n.i.sa wsadzić z przeproszeniem niż pe.n.d.r.aj.va obcemu facetowi w gal.e.rii poza tym, tak jak pisze w kome.n.ta.r.z.ach, ten h.ak.e.r to pi.s.d.ec.z.ka, przecież powinien umieć to robić przez sieć  pfff X poziom gimnazjum 

2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Tylko że ja bym z laptopem do galerii nie poszedł aż takim nollajfem nie jestem by parę godzin nie wytrzymać bez neta 😕

ale ona pisała pracę mgr z c'h'u'j'oznawstwa, z tego co zrozumiałam 😂

Przed chwilą, brokeninside87 napisał: ale ona pisała pracę mgr z c'h'u'j'oznawstwa, z tego co zrozumiałam  X w galerii? 😕 bezdomna jakas czy co 😕

1 minutę temu, brokeninside87 napisał: może się nie mogła skupić w domu XD dlatego poszła do nap,i,e,r,ta,l,a,j,ą,cej sygna,ł,a,m, w,,zr,o,k,o,w,o,,-słuchowymi gal,e,,rii han,d,l,o,wej X też chciałem mniej nołlajfic i swego czasu chodzilem grać na schody balkon do galerii na dworze na wakacjach plaży na konsoli przenosnej i nie wiem czy zwracalem uwagę że mnie stać na to coś czy tym że nie mogę wytrzymać i nawet poza domem gram 😕

ja piję 2 lub jedną i uzupełniam narkotyk herbatami

jestem mocno uzależniona brak kawy + burzowa pogoda = martwy tygrys

jakbym nie siedziała po nocach to bym może nie musuała 

już dobranoc

1 minutę temu, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, brokeninside87 napisał: ale to musi być Leżaczku eko i nierozpuszczalna X nie wrócę do fusiastej 😛

jest taka pompka do oddzielania fusów, jutro podlinkuję 

5 minut temu, brokeninside87 napisał: burzowa pogoda = martwy tygrys X deszcz jest fajny gdyby nie deszcz drzewa by wyschly obumarly i nie było by lezaczkow z drewna 😢

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.