Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość brokeninside87

mąż nie chce mnie już zabierać na do ekskluzywnych retauracji

Polecane posty

2 minuty temu, brokeninside87 napisał: już śpię:(  dobranoc Lezaczek też wyłącza psa i odłamki ludzi w ludziach  i idzie spać now X nie usne, leżaczek sobie poradzi tygrys nie ciągnie za ogonek 😘

Przed chwilą, brokeninside87 napisał: Leżaczek TEŻ idzie spać. nie będę spać na wiercącym się Lezaczku! X tygrysssss pod 😅🐾🐾🐅🐯

Tygrys nie uwierzy, byłem na misji pobocznej zwerbować tłumacza rosyjskiego i jechała ciężarówka 🚚 i wypadł z niej szczeniaczek 😱 przebiegł do mnie i taki mały przestraszony 😨 sobie myślę to chyba ten pies 🐶 i go wziąłem balonem 😚 i poszedłem do misji pobocznej akurat zrobiła się burza piaskowa i balon 🎈 z zwerbowanym tlumaczem się popsuł więc zwerbowałem dwóch innych żołnierzy po burzy. Misja nie udana ale zdobyłem pieska tylko że on jest szczeniaczkiem 😞 nie wiem kiedy urośnie 😞 biega po mojej bazie i szczeka 😄

W ogóle chyba za dużo zwerbowałem żołnierzy darmozjadow do bazy bo za którymś razem miałem w bazie mało kasy 😞 trzeba będzie ich zwolnić 😞

4 godziny temu, Leżaczek napisał:

Tygrys nie uwierzy, byłem na misji pobocznej zwerbować tłumacza rosyjskiego i jechała ciężarówka 🚚 i wypadł z niej szczeniaczek 😱 przebiegł do mnie i taki mały przestraszony 😨 sobie myślę to chyba ten pies 🐶 i go wziąłem balonem 😚 i poszedłem do misji pobocznej akurat zrobiła się burza piaskowa i balon 🎈 z zwerbowanym tlumaczem się popsuł więc zwerbowałem dwóch innych żołnierzy po burzy. Misja nie udana ale zdobyłem pieska tylko że on jest szczeniaczkiem 😞 nie wiem kiedy urośnie 😞 biega po mojej bazie i szczeka 😄

the only word I can say…. TAMAGOTCHI 

Z jednej strony jest słodki jako szczeniaczek i lubię jak mnie wita gdy wracam do bazy na morzu z drugiej jednak ileż można męczyć konia 😩

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.