Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość brokeninside87

mąż nie chce mnie już zabierać na do ekskluzywnych retauracji

Polecane posty

Gość w kość

https://www.youtube.com/watch?v=yytMqOjNixk

niepokojące...

Gość w kość
5 minut temu, brokeninside87 napisał:

a co to było to bone zone?

nic, co mogłoby Cię zainteresować,

Gość ToUpadekNaDno
23 godziny temu, Gość Pacjentka napisał:

Siostro!!!!!! Daj mi sztucznego jezuska z plastyku muszę go ucalowac mniej więcej w środek ciała...

Taki tekst napisała wczoraj Wieczorna. Za takie śmieci umierał Jezus. 

Obchodzimy dzisiaj święta wielkiej nocy. Niezależnie od tego, czy ktoś jest wierzący, czy nie, data ta jest ważna. Nie tylko ze względu na to, że chrześcijaństwo jest fundamentem europejskiej kultury, ale także dlatego, że dzisiaj obchodzimy rocznicę śmierci Jezusa - CZŁOWIEKA, który oddał swoje życie, walcząc o chrześcijaństwo.

Jezus zrobił to w ofierze dla nas wszystkich. A teraz taka Wieczorna, która nie ma prawa nawet stanąć przy Jezusie i to nie tylko dlatego, że jest zwykłym człowiekiem, ale dlatego, że z racji swoich czynów i spaczenia jest czymś gorszym niż zwykły człowiek -  śmieciem po prostu, napisze coś tak obrzydliwego, używając do swoich plugawych fantazji imienia Jezusa, który się wykrwawiał w mękach właśnie po to, by odkupić grzechy takiej ścierki. 

Gość Gość
Przed chwilą, brokeninside87 napisał:

ToUpadekNaDno don't make stupid people famous

Też racja, ale ciężko przejść obok czegoś takiego obojętnie. Ja rozumiem tolerancję i nie jestem hipokrytą. Nie mam problemu z tym, by pisać czy robić filmy np.  o Jezusie i Marii Magdalenie, dopóki to jest sztuka i nikogo nie obraża, a jest na przykład jakąś alternatywą wersją historii itd. Ale pisanie czegoś tak obleśnego i zboczonego akurat na temat Jezusa i czerpanie z tego takiej załosnej satysfakcji to jakiś wyższy level ...zielenia.Ten człowiek zmarł między innymi za takiego śmiecia...

Gość Wieczorna

Za śmiecia który pisze oblesne rzeczy o Jezusie których autorstwo wmawia innym też umarł więc na twoim miejscu byłabym się że i  mnie rozliczy. Nie wiem z jakiego powodu ktoś taki jak ty ma się za lepszego skoro tworzy denne prowokacje z gościa za które ja "obrywam ". To po prostu śmieszne. No ale to twój biznes. Brudny PR który mi robisz zwisa mi. 

Gość Gość
18 godzin temu, Gość Samson napisał:

No hej lolitko pobawimy się two psitko? Nie zgrywaj nimfetki bo ja znam takie kokietki. 😘

A tutaj jeszcze na koniec. Jakby ktoś miał w ogóle wątpliwości co do pedofilskiego rysu Wieczornej. Wczoraj z radością wcielała się w znanego pedofila psychologa Samsona (jeszcze potem bezczelnie udawała, że chodziło jej o biblijną postać, co jeszcze pogarsza sytuację) i pisała dialogi jakie miał wygłaszać do jakiejś dziewczynki,  proponując jej zabawę jej narządami intymnymi (niedobrze się robi).

Oczywiście wszystko jak zawsze rubasznie i w sposób który ewidentnie wskazuje na to, ze ta Wieczorna ...zielina się tym podnieca. Teraz są święta, ale radzę to zgłaszać choćby na Dyżurnet, bo takie rzeczy jak pedofilia czy obraza religijna są ścigane z urzędu.

A to niech tutaj zostanie na dowód, gdyby jeszcze kiedykolwiek ta tchórzliwa pedofilka (wcześniej mi także wydawała się przegięciem ta nazwa, ale teraz wiem że to prawda i Wieczorna nią jest) tłumaczyła cokolwiek "wyjęciem z kontekstu".

Normalny człowiek nie wciela się nałogowo w pedofili płci męskiej i nie pisze takich obleśnych pedofilskich historyjek i dialogów. Sorry ale nie. 

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Wieczorna napisał:

Za śmiecia który pisze oblesne rzeczy o Jezusie których autorstwo wmawia innym też umarł więc na twoim miejscu byłabym się że i  mnie rozliczy. Nie wiem z jakiego powodu ktoś taki jak ty ma się za lepszego skoro tworzy denne prowokacje z gościa za które ja "obrywam ". To po prostu śmieszne. No ale to twój biznes. Brudny PR który mi robisz zwisa mi. 

Brudny PR? Ciebie się nie da ubrudzić .... 

Jakim ty jesteś żałosnym tchórzem. Nie zwalaj na mnie winy za swoje chore teksty tchórzofretko, bo za chwilę przegniesz i napiszę do redakcji, żeby sprawdziła numery IP. Pora skończyć z twoją działalnością na tym forum. Odnosiłaś się zresztą znowu do swoich wcześniejszych spaczonych historii z Kowbo więc co do tego że to ty wątpliwości nie ma. 

Gość gość

wieczorna chore teksty o zamkach będące odniesieniem do twoich wcześniejszych pedo historyjek  z kowbojek i samosi i teksty z  Samsonem też nie ty pisałaś? no dziwne że się nagle dwóch pedofili na forum by zrobiło, na pewno 🤣 twoje manipulacje już na nas nie działają, jesteś nikim

Gość gość
3 minuty temu, brokeninside87 napisał:

uprasza się te treści o opuszczenie tego tematu

Broken masz jakiś kontakt do redakcji żeby to jakoś przekazali dyżurnetowi? Z nią trzeba zrobić porządek. 

Gość Orydżinal wieczi
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Brudny PR? Ciebie się nie da ubrudzić .... 

Jakim ty jesteś żałosnym tchórzem. Nie zwalaj na mnie winy za swoje chore teksty tchórzofretko, bo za chwilę przegniesz i napiszę do redakcji, żeby sprawdziła numery IP. Pora skończyć z twoją działalnością na tym forum. Odnosiłaś się zresztą znowu do swoich wcześniejszych spaczonych historii z Kowbo więc co do tego że to ty wątpliwości nie ma. 

Na co czekasz tyle czasu? Zrób to nawet teraz. Tylko co ty poczniesz gdy odkryjesz że rzeczywistość wygląda inaczej niż byś chciała? Nie nakręcaj się znowu bo za chwilę ktoś pomyśli że to ty masz problem z pedofilia bo mielesz ten temat jak krowa trawę na pastwisku. Dużo szczekasz a gòwno robisz i to twój problem. A brudny PR jak sama pięknie stwierdziłas mam od dawna więc po co wysrywàsz kolejnego boba? Twoim największym problemem życiowym jest dysonans między osobą za jaką chcesz uchodzić czyli niemalże samarytanka bez skazy a tym kim jesteś w rzeczywistości czyli fałszywa gnida która działa po kryjomu  zachowując się jak plugawa fałszywa wesz na psim chùju. Stąd ta ciągła potrzeba i próby prowokowania mnie żałosnymi tekstami które niby mają być moje. Dzięki temu robisz z siebie wielką spolecznice która  walczy z internetowym hejtem bo to cie raz że podnieca a dwa jesteś histrioniczka z zaburzeniem nartystcznym więc musisz być w centrum uwagi. To tyle co chciałam napisać. Życzę udanego malowania jajek rubacha. 

3 minuty temu, Gość gość napisał:

Broken masz jakiś kontakt do redakcji żeby to jakoś przekazali dyżurnetowi? Z nią trzeba zrobić porządek. 

nie nie mam, ja tu jestem królową, a nie policją. 

królowa ma w tych czasach ograniczone kompetencje

proszę jej nie męczyć

Gość Orydżinal wieczi
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

W innym temacie sama ze sobą pisze nuda 😒 

Jedyna rozmowa jaką mogę prowadzić ze sobą to monolog wewnętrzny. To z3 ty i twoi zaburzeni znajomi stosują pewne chwyty nie oznacza że i ja muszę. Do pewnego poziomu nawet wieczorna się nie zanizy nigdy.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.