Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość brokeninside87

mąż nie chce mnie już zabierać na do ekskluzywnych retauracji

Polecane posty

1 minutę temu, brokeninside87 napisał: no widzisz Leżaczku, dlatego napisałam tamtemu ziomkowi, że operacje to fejk i ja tego nie widzę, a on się obraził na śmierć   X ogóle można zrobić z faceta laske ładniejsza od lasek a co oni mają w głowie to kij wie 😕 

Dlaczego to kobiet zawsze oczekują ze to mezczyzna zaprosi na kolacje, zaplaci za kino, wycieczke??? Baby moze to wy zaproście mezczyzn do kina( wczesniej kupcie bilty zeby mezczyzna czół sie zobowuazany do wyciagniecia portfela przy kasie). Ja swojego meza zapraszam do restauracji czy zabieram na wakacje. Raz on placi, raz ja. Kobiety w dzisiejszych czasach sa bardzo roszczdniowe. Malo maja do zaoferowania a szukają milonera i Apolla w jednym. Liczy sie to jaki jest czlowiek, kocha sie czlowieka a nie majatek. Do wszystkiego mozna dosc w zyciu razem, ale mozna tez w zyciu caly dobytek stracic.  Kobiety w dzisiejszych czasach sa wygodne i okropne. Nie chca sprzatac, pracowAc, dzieci rodzic, chca tylko orzyjemnosci. 

• Confused 1

Strasznie mi nie pasuje etat, te modele na stoki to mógłbym robić i passywnie potem czerpać z praw autorskich ale tak 8 godzin dziennie z mamą nad głową i jeszcze się nie wyśpię nie wynagrodzi żadna wypłata 😞

15 minut temu, EmTe napisał:  Malo maja do zaoferowania a szukają milonera i Apolla w jednym. Liczy sie to jaki jest czlowiek, kocha sie czlowieka a nie majatek. Do wszystkiego mozna dosc w zyciu razem, ale mozna tez w zyciu caly dobytek stracic.  Kobiety w dzisiejszych czasach sa wygodne i okropne. Nie chca sprzatac, pracowAc, dzieci rodzic, chca tylko orzyjemnosci.  X no tak jest 😞 

Cgdigest: How large is your collection and how much money do you make per year selling 3d models? Seller:      I have more than 600 3d models in my collection and I make about 50000 usd a year. X będę bogaty czy nie będę bogaty 😞😴

17 godzin temu, Leżaczek napisał:

15 minut temu, EmTe napisał:  Malo maja do zaoferowania a szukają milonera i Apolla w jednym. Liczy sie to jaki jest czlowiek, kocha sie czlowieka a nie majatek. Do wszystkiego mozna dosc w zyciu razem, ale mozna tez w zyciu caly dobytek stracic.  Kobiety w dzisiejszych czasach sa wygodne i okropne. Nie chca sprzatac, pracowAc, dzieci rodzic, chca tylko orzyjemnosci.  X no tak jest 😞 

Niestety. Mam wiele znajomych z zachodnich krajow. Ludzie w moim wieku (30lat) w ogole nie mysla o takich wartosciach jak rodzina, milosc, wiernosc. Straszny konsumpcjonizm przez co kobiety maja wyborowane oczekiwania. Np. Mąz za uordzenie mu syna chce sam z siebie sprezentowac mi bizuterie, kolezanki z pracy jak usluszaly ile on chxe wydac na prezenr dla mnie wysmialy go i stwierdzily ze 5 tys€ to minimum jakie facet powienien wydac na bizuterie dla zony. To jest chore. Polki naoogladaja sie zachodnich mediow i oczekuja tego samego, wystawnego zycia. Niestety przez takie podejscie kobiet wielu na prawde swietnych facetow ktorzy zarabiaja normalnie, sa singlami bo nie spelniaja wymagan, czyli nie maja swojego mieszkania, bmw czy ałdi i nie stac ich zeby co weekend zBrac do Amaro na kolacje. Starsznie to krzywdzace i na prawde szkoda mi mezczyzn w dzisiejszych czasach.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.