Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość brokeninside87

mąż nie chce mnie już zabierać na do ekskluzywnych retauracji

Polecane posty

Chodzi o taką sytuację, że mąż chce bułkę z masłem do jajek na miękko wysyła żonę do sklepu a ona wraca z margaryną bo drogie 😞 

Gość Gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Chodzi o taką sytuację, że mąż chce bułkę z masłem do jajek na miękko wysyła żonę do sklepu a ona wraca z margaryną bo drogie 😞 

Przecież to ideał dla ciebie taka oszczędna żona. 

Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Poprawię z pewnością. Całą paczką szaszlykow z boczku. Nie będę koncernow sponsorowac jedząc leki na wyimaginowane choroby. 

Jeszcze nie teraz, dopiero kiedy zdrowie zacznie szwankować, będziesz je jeść jak dropsy by w miarę dobrze funkcjonować. Ale wolna wola, twój wybór.

Gość Dziewczyna szama(na)
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Jeszcze nie teraz, dopiero kiedy zdrowie zacznie szwankować, będziesz je jeść jak dropsy by w miarę dobrze funkcjonować. Ale wolna wola, twój wybór.

Nie robią na mnie wrażenia twe zlowieszcze przepowiednie. Zryj sobie trawę eko wege czy cu tam masz i żyj w przekonaniu że ominie cie zło tego świata. 

3 minuty temu, Gość Gość napisał: Przecież to ideał dla ciebie taka oszczędna żona.  X oszczędna kupi 100g najtańszego masła 82-83% w promocji a nie jakieś ... pół kg za tyle samo 😞

Gość Gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

3 minuty temu, Gość Gość napisał: Przecież to ideał dla ciebie taka oszczędna żona.  X oszczędna kupi 100g najtańszego masła 82-83% w promocji a nie jakieś ... pół kg za tyle samo 😞

Ale parówki to wpierdalasz i mięso. 

Gość gosc
4 minuty temu, Gość Dziewczyna szama(na) napisał:

Nie robią na mnie wrażenia twe zlowieszcze przepowiednie. Zryj sobie trawę eko wege czy cu tam masz i żyj w przekonaniu że ominie cie zło tego świata. 

To żadne przepowiednie :), odrobina logiki i nie chodzi o żarcie trawy. Wszystko w nadmiarze szkodzi.

1 minutę temu, Gość Gość napisał: Ale parówki to wpierdalasz i mięso.  X parówki są dobre normalnie bym nie zjadł łapek z kurczaka jak dziadek (żył najdłużej z samców w rodzinie i jadł wszystko nawet głowę karpia) 

A mięso to i owszem, w ogóle po warzywach mam gazy XD Zauważyłem że po naleśniku z warzywami są największe 😙

Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

To żadne przepowiednie :), odrobina logiki i nie chodzi o żarcie trawy. Wszystko w nadmiarze szkodzi.

No właśnie w nadmiarze. Nie sądzę by ktoś jadł margarynę łyżkami 😐

Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No właśnie w nadmiarze. Nie sądzę by ktoś jadł margarynę łyżkami 😐

Ale cała paczka szaszłyków z boczkiem to mało? Szczególnie po maśle , smalcu i margarynie :P.

Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Ale cała paczka szaszłyków z boczkiem to mało? Szczególnie po maśle , smalcu i margarynie :P.

Jak dla kogo. Dla ludzi na diecie z pewnością. Zapewniam jednak że od tego się nie umiera więc skończ umoralniac. 

Ja to praktycznie nie jem ani masła ani margaryny, rzadko jem kanapki. Właśnie najczęściej jak mnie najdzie to do jajek czy chałki raz na jakiś czas 😄

Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak dla kogo. Dla ludzi na diecie z pewnością. Zapewniam jednak że od tego się nie umiera więc skończ umoralniac. 

Masz rację "jak dla kogo", co do umoralniania to na starość wspomnisz moje słowa, choć mam nadzieję że masz zdrowie ze stali i racja leży po twojej stronie.

Gość Gość

Masz rację "jak dla kogo", co do umoralniania to na starość wspomnisz moje słowa, choć mam nadzieję że masz zdrowie ze stali i racja leży po twojej stronie.

Na starość niczego nie wspomne bo będę miała demencje więc wybacz. Przestań wierzyć glupocie ludzkiej. 

Gość gosc

Na starość niczego nie wspomne bo będę miała demencje więc wybacz. Przestań wierzyć glupocie ludzkiej. 

Nie wiesz co czeka cię na starość, więc nie rozumiem twojego wywodu. 

Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Nie wiesz co czeka cię na starość, więc nie rozumiem twojego wywodu. 

Tak samo jak ty więc nie rozumiem Twojego wywodu pt. wspomnisz moje słowa na starość. 

Gość gosc

Tak samo jak ty więc nie rozumiem Twojego wywodu pt. wspomnisz moje słowa na starość. 

Zacytuj całość nie część wypowiedzi, przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem i wyciągnij właściwe wnioski. Dobrej nocy.

Gość Gość

Zacytuj całość nie część wypowiedzi, przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem i wyciągnij właściwe wnioski. Dobrej nocy.

No pa 🥓 boczku

Gość Hue 🐷🐖🐽

I do tego skacze i bywa owłosiony. 

Gość Gość
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Wędzone mięso to jeden z najważniejszych czynników rakotwórczych. Zwiększa  ryzyko (a w takich ilościach to wręcz prędzej czy później pewność) raka przewodu pokarmowego, ale co ciekawe też raka piersi i innych, które teoretycznie nie stykają się z tym świństwe bezpośrednio. Cały organizm to zatruwa. Twój nihilizm jest śmieszny. Zaznaczam że to mój pierwszy post w tym temacie, ale absolutnie popieram osobę piszącą o szkodliwości tego co robisz.

Gość Gość

*innych narządów, które nie stykają się z tym świństwem bezpośrednio

Gość Gość

Nihilizm 😂🤣🤣 dzięki nawet się zasmialam. 

Gość Gość

Wędzone przetworzone mięso dostało pierwszą grupę czynników rakotwórczych, taką samą co papierosy czy azbest. Jak można zdrowie ryzykować dla takiej wieśniackiej strawy i jeszcze walczyć o jakąś badziewną szynkę? Masakra. To są kilkudziesięcioletnie analizy, nie jakieś badziewne badanka na grupie kilku osób.  htt ps://nc ez.pl/cho roba-a-dieta /nowotw ory/spozycie-miesa-a-ryzyko-nowotworow

I tu o raku piersi, więc szkodzi nie tylko tam, gdzie się styka z tkankami bezpośrednio, ale na cały organizm http s://www. rp.pl/Zd rowie-/1810 29309-Rak-pi ersi-Dlaczego-lepiej-uni kac-wedlin-szynek-i-pasztetow.html

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się