Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyczyny późnego prawictwa

Polecane posty

Gość Stary prawoll
22 godziny temu, Darker napisał:

Na fobię społeczną, nieśmiałość itp. najlepsza jest desensytyzacja. Człowiek musi się wystawiać na działanie czynników które budzą w nim niepokój a wtedy on minie.

Próbuję tak robić ale średnio wychodzi, lęki jak były tak są.

 

10 godzin temu, Gość Asia napisał:

Musisz sobie uświadomić czym kobiety są i co oferują i czy jesteś gotów zapłacić za to cenę. Biologia ukształtowała mężczyznę jako tego kto ochrania, poświęca się, wspiera - miłość mężczyzny polega na poświęceniu. Dlatego często chcemy aby kobieta dała nam to samo - wsparcie - a na to nie ma k*rwa nadziei  w obecnych czasach bo kobieta nie ma tego w swoim oprogramowaniu.

Być może mimo swego staroprawictwa znasz się na kobietach i to co o nich piszesz jest prawdą. Ja tam nie wiem, mało miałem z nimi do czynienia. Mam inne podejście, kobietę w związku traktowałbym jak partnera a nie jak kogoś kim trzeba się opiekować (Bo tak chyba wynika z Twojego komentarza. A, może się mylę?). Kobieta to przecież nie pies, że potrzebuje opiekuna. No ale ja jestem stary prawik co nigdy nie trzymał kobiety za rękę, więc pewnie mam skrzywione spojrzenie na te sprawy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gość Asia napisał:

Czyli co, teraz kobiety zostały dla Ciebie tylko obiektami seksualnymi?

Masz przyjaciół (osoby z rodziny też się liczą)? A jeśli nie, to czy tego Ci nie brakuje? 

No i nie boisz się, że myśli samobójcze wrócą? 

Prawda jest taka, że nigdy nie byłyście niczym więcej. Nawet wobec samych siebie - enter Instagram. Kobieta po 10 minutach wie czy z facetem pójdzie do łóżka czy nie więc nie ma powodu skakać wokół wasi robić za sponsora rozrywek licząc na coś więcej. O przyjaźni z wami nawet nie wspomnę bo to marnowanie czasu większe niż oglądanie reklam w TV. Większość z was sypia przygodnie i wchodzi w krótkie związki z ludźmi którym ja bym dłoni nie podał bo bałbym się, że czymś się zarażę. Dopiero jak uroda więdnie to wtedy gwałtu, rety trzeba szukać na poważnie. I ja mam myśleć o was jak o czymś więcej? .

Nie mam przyjaciół. Nigdy nie miałem. Byłem nieśmialcem w młodości - prawdopodobnie pozostałość po ciągłym karceniu w dzieciństwie. Mało przyjaciół oznacza bycie gnębionym i tak było aż do późnego liceum. Byłem tolerowany a nie lubiany. Rodzina się nie liczy bo... to rodzina. Nawet nie wyobrażam sobie zwierzać się im z czegokolwiek a to chyba powinni robić przyjaciele. Brakowało mi towarzystwa w młodości teraz już nie bo nawet nie wiem jak to jest. Nie mam swojej "paczki" ziomali i nie mam ochoty zawracać tyłka obcym ludziom bo "może warto spróbować". Nie mam na to czasu.

Jak myśli samobójcze wrócą to i tak nikt mi nie pomoże ale od tego jest plan B tyle, że to już moja tajemnica.

1 godzinę temu, Gość Stary prawoll napisał:

Mam inne podejście, kobietę w związku traktowałbym jak partnera a nie jak kogoś kim trzeba się opiekować (Bo tak chyba wynika z Twojego komentarza. A, może się mylę?). Kobieta to przecież nie pies, że potrzebuje opiekuna. No ale ja jestem stary prawik co nigdy nie trzymał kobiety za rękę, więc pewnie mam skrzywione spojrzenie na te sprawy:(

Widać ile Twoje podejście jest warte. Urodziłeś się o 50 lat za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest taka ze

prawikami sa albo chore na leb psychole albo ksieciunia czekajace na ksiezniczke z basni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość prawda jest taka ze napisał:

prawikami sa albo chore na leb psychole albo ksieciunia czekajace na ksiezniczke z basni

Księżniczek nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ojeju, jeju, darkuś zaraz się popłacze, bo każda daje mu kosza. 7 lat nie mógł zapomnieć o jednej, więc będzie się wyżywał na forum.

Czytając to forum tylko utwierdzam się w przekonaniu, że 90% facetów po rozwodzie/bolesnym rozstaniu/wielu koszach dostaje jakiegoś spier/dolenia umysłowego i od tej pory będzie wyżywać się na każdej kobiecie. Choć tu nawet nie chodzi o ich uczucia, tylko o te żałosne, męskie ego - bo jak ona mogła MNIE odtrącić? Haha. Męskie ego w ogóle jest tak rachitycznym konstruktem, ze książkę można by było o tym napisać. Choć nie każdy facet jest takim zwierzęciem, na szczęście i potrafi wznieść się ponad ten prymitywny mechanizm.

Rada dla reszty pań - omijać takich szerokim łukiem. Taki "skrzywdzony" facet  "po przejściach" do niczego się już nie nadaje, zwłaszcza do związku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiek napisze coś więcej niż dwie linijki i już się pluje jakaś XD 

Męskie ego zbudowało ten świat więc morda w kubeł i okaż trochę wdzięczności zamiast pluć jadem, bo ktoś tam nie tańczy jak mu zagrasz.

Jak jesteś po 25 roku życia to tym bardziej do związku się nie nadajesz XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gdyby nie kobiety i ich instynkt macierzyński, to w ogóle nie byłoby tych co "zbudowali ten świat". Wielu z was zostało by pożartych przez własnych ojców na śniadanie lub zrzuconych ze skały. Gdyby natomiast nie wybierały silniejszych to gatunek by nie przetrwał "więc morda w kubeł i okaż trochę wdzięczności" kobietom "zamiast pluć jadem". 

PS. A kto powiedział, że żyjąc do dziś w jaskiniach nie bylibyśmy szczęśliwsi? Cywilizacja ma też mnóstwo minusów. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Za wojny, gwałty, tortury, większość morderstw, handel ludźmi, zamachy itd. też odpowiada męskie ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary prawoll
8 minut temu, Gość gość napisał:

Za wojny, gwałty, tortury, większość morderstw, handel ludźmi, zamachy itd. też odpowiada męskie ego.

Niestety muszę przyznać rację.

1 godzinę temu, Darker napisał:

Widać ile Twoje podejście jest warte. Urodziłeś się o 50 lat za późno.

Albo i więcej. Ale przynajmniej nikomu swoim podejściem krzywdy nie robię, co też jest dla mnie ważne (no może poza samym sobą).

 

55 minut temu, Gość prawda jest taka ze napisał:

prawikami sa albo chore na leb psychole albo ksieciunia czekajace na ksiezniczke z basni

Muszę Cię rozczarować, ja akurat nie należę do żadnej z tych grup. Jeśli ktoś ma fobię społeczną wynikającą z ciężkich przeżyć, wcale nie musi być psycholem.

 

1 godzinę temu, Darker napisał:

Jak myśli samobójcze wrócą to i tak nikt mi nie pomoże ale od tego jest plan B tyle, że to już moja tajemnica

Czasem cieszę się, że w tym kraju jest ograniczony dostęp do broni. Wybacz, nie mogłem się powstrzymać😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beka

darker od kilku dobrych lat pisze tu o tym samobójstwie, żałosny atencjusz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Gość gość napisał:

Za wojny, gwałty, tortury, większość morderstw, handel ludźmi, zamachy itd. też odpowiada męskie ego.

Dorzuciłbym do puli danie kobietom praw. To największy błąd ze wszystkich.

23 minuty temu, Gość beka napisał:

darker od kilku dobrych lat pisze tu o tym samobójstwie, żałosny atencjusz xD

Powróciłem po czterech latach. Nice try.

25 minut temu, Gość Stary prawoll napisał:

Muszę Cię rozczarować, ja akurat nie należę do żadnej z tych grup. Jeśli ktoś ma fobię społeczną wynikającą z ciężkich przeżyć, wcale nie musi być psycholem.

Ona już Cię zaklasyfikowała jako zbędnego. Możesz przestać wchodzić w tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berutiel

Jakie są to cięzkie przyżycia, Chłopaki? 

Może na to cierpi Edelgast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary prawoll
6 minut temu, Darker napisał:

Ona już Cię zaklasyfikowała jako zbędnego. Możesz przestać wchodzić w tyłek.

Być może, ale to już nie mój problem tylko jej. 

Jeśli zgadzanie się z kimś w czasie dyskusji (co jest zupełnie normalne, tak samo zresztą jak posiadanie odmiennego zdania) uważasz za wchodzenie w tyłek, to się nie dogadamy. Ewidentnie masz problem z sobą, szkoda tylko, że obwiniasz innych za swoje niepowodzenia. Właśnie przez takich sfrustrowanych inceli jak Ty, kobiety nas prawików uważają za psycholi. Bez odbioru😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za psychola to uważają każdego co odstaje od normy. Jak ktoś jest sam tyle czasu to pewnie pedał albo gorzej. W twarz Ci tego nie powiedzą. Nie trzeba strzelać do ludzi. W szkole nie byłeś? Nie widziałeś jak się grupki towarzyskie tworzą? Kogo się lubi a kogo się ignoruje jak trędowatego? Ten sam mechanizm. Powinieneś wszystkie tutaj teraz przeprosić, że urodziłeś się białym, heteroseksualnym mężczyzną i przyznać, że jesteś współwinny wszelkim plagom jakie spadły na ten świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaaaaa

Darker szuka tu drugiego incela co by mu kadził i utwierdzał w głupocie. Raczej się nie doczeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowego słowa się nauczyły XD

Jak ktoś ma 300 zł w kieszeni to nie jest żaden incel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaaaaa

Nawet na 3 stówy cię nie stać, gołodupcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha

od 2011 piertolisz o tym samobóju xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznajcie się, jesteście zawiedzeni? XD

Cztery lata przerwy a oni dalej mają pretensje, że się nie wykończyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia
1 godzinę temu, Darker napisał:

Przyznajcie się, jesteście zawiedzeni? XD

Cztery lata przerwy a oni dalej mają pretensje, że się nie wykończyłem.

I tak nikt by nie wiedział, że się wykończyłeś. Jak pamiętam, w tym czasie kiedy się tu nie udzielałeś, czasem się ktoś pytał o Ciebie. I ludzie pisali, że pewnie masz kobietę/żonę i dlatego nie masz czasu na kafe. ;) Nikt nie zakładał samobójstwa. 

Chyba nie nadajesz się na samobójcę, nie ten typ osobowości. ;)

Jaki jest plan B? Emigracja? Burdel? Zastrzelenie znienawidzonych kobiet i pójście do więzienia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia
6 godzin temu, Gość Stary prawoll napisał:

Co to za praca...:( Przeważnie na czarno, a jak już, to mocno poniżej kwalifikacji i na niepełny etat. Tak że kolorowo nie jest:( Facet z takimi problemami nie nadaje się też do każdej pracy i ogólnie ciężko mu się przebić:(

Zawsze coś. Nie tylko bardzo nieśmiałym trudno się przebić. Trochę szczęścia też potrzeba.

Szkoda, że na czarno, ale może zarobki nienajgorsze? W sumie chyba lepiej mieć pracę poniżej kwalifikacji, np. fizyczna, a zarabiać przyzwoicie niż pracować w biurze i zarabiać grosze i to na umowę zlecenie. 

Generalnie prace można się postarać zmienić na lepszą/ lepiej płatną, a wtedy na pewno poczucie własnej wartości wzrośnie. A to ludzie wyczuwają. :) Polecam też uprawianie sportu, np. chociażby bieganie. Sport poprawia zdrowie i samopoczucie. Może dać też sens w życiu. 

Próbowałeś portali randkowych? Wiem, że do tego też trzeba mieć odwagę i jest więcej facetów tam niż kobiet, ale można od tego zacząć. A tu na kafe próbowałeś kogoś poznać? Jest dużo kobiet w podobnej sytuacji albo takich, które też byly w dołku, nie mają faceta itp. Razem zawsze raźniej. :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość prawda jest taka ze napisał:

prawikami sa albo chore na leb psychole albo ksieciunia czekajace na ksiezniczke z basni

Nie wspomniałeś/aś o pasztetach, których nikt nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary prawoll
15 godzin temu, Gość Asia napisał:

Generalnie prace można się postarać zmienić na lepszą/ lepiej płatną, a wtedy na pewno poczucie własnej wartości wzrośnie. A to ludzie wyczuwają. 🙂 Polecam też uprawianie sportu, np. chociażby bieganie. Sport poprawia zdrowie i samopoczucie. Może dać też sens w życiu. 

Próbowałeś portali randkowych? Wiem, że do tego też trzeba mieć odwagę i jest więcej facetów tam niż kobiet, ale można od tego zacząć. A tu na kafe próbowałeś kogoś poznać? Jest dużo kobiet w podobnej sytuacji albo takich, które też byly w dołku, nie mają faceta itp. Razem zawsze raźniej. 🙂

Staram się. Największym problemem jest brak kasy, bo żeby dostać lepszą pracę trzeba zainwestować w szkolenia, kursy, robienie uprawnień, a to kosztuje naprawdę dużo. Czasem kilka tysięcy za kurs. Więc jestem w błędnym kole.

Tak, zarejestrowałem się na kilku portalach, ale nie żeby kogoś poznać, tylko zobaczyć jakie kobiety szukają partnerów i czego od facetów oczekują. Załamałem się, bo zobaczyłem same piękne dziewczyny, wykształcone, przebojowe, z dobrą pracą i ciekawymi pasjami, wymagające tych samych cech u faceta, czemu w sumie się nie dziwię. Nawet nie śmiałbym zagadać, bo i po co? Żeby dostać kolejnego kosza? Za wysokie progi dla mnie. Skasowałem wszystkie konta.

Poznać kogoś tutaj? A można tak? Niby jak miałoby to wyglądać? To nie ma sensu. Prawda jest taka, że czas pogodzić się z samotnością do końca życia.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Głupie stare zakompleksione prawiki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia
13 godzin temu, Gość Stary prawoll napisał:

Staram się. Największym problemem jest brak kasy, bo żeby dostać lepszą pracę trzeba zainwestować w szkolenia, kursy, robienie uprawnień, a to kosztuje naprawdę dużo. Czasem kilka tysięcy za kurs. Więc jestem w błędnym kole.

Tak, zarejestrowałem się na kilku portalach, ale nie żeby kogoś poznać, tylko zobaczyć jakie kobiety szukają partnerów i czego od facetów oczekują. Załamałem się, bo zobaczyłem same piękne dziewczyny, wykształcone, przebojowe, z dobrą pracą i ciekawymi pasjami, wymagające tych samych cech u faceta, czemu w sumie się nie dziwię. Nawet nie śmiałbym zagadać, bo i po co? Żeby dostać kolejnego kosza? Za wysokie progi dla mnie. Skasowałem wszystkie konta.

Poznać kogoś tutaj? A można tak? Niby jak miałoby to wyglądać? To nie ma sensu. Prawda jest taka, że czas pogodzić się z samotnością do końca życia.

Pozdrawiam

Te piękne dziewczyny często są takie piękne tylko na zdjęciu, odpowiednio pozwanym, z toną makijażu i jeszcze z filtrami. ;) Wiele Polek jest zadbanych, ale to normalne kobiety, nie modelki. Ciekawe pasje? Większość lubi oglądać seriale i YouTube'a. Serio. Na tym punkcie nie miej kompleksów, ani na punkcie ich pracy. Zobacz ile kobiet, całkiem ładnych, pracuje na kasach w supermarketach. Czy są bardzo głupie? Nie sądzę, zresztą często już po twarzy i pierwszych słowach widać, na jakim ktoś jest poziomie. Polska to kraj przeciętnych urodowo i finansowo ludzi. Takie są fakty jak się człowiek rozejrzyj wokół, a na internetach to można pisać dużo i poprawiać swoje zdjęcia w Photoshopie. ;) 

Coś mi się wydaje, że zaglądałeś na tindera. ;) Raj dla próżniactwa i ludzi co udają kogoś kim nie sa. Nie polecam dla ludzi wrażliwych i sensownych, choć oczywiście i tam tacy się znajdą. 

Sprawdź inne portale, dla ludzi szukających stałych związków, mających odpowiednie wartości itp. 

Tutaj też można. Załóż temat, podaj jakiegoś maila, albo odpisz dziewczynie która poda swojego na jakimś temacie. Nawet nie przypuszczasz ile par się poznało na kafeterii :D nie mówiąc o znajomościach i przyjazniach. :) 

Co do pracy, to myślałam raczej nie o przekwalifikowaniu się ani o kursach, tylko po prostu szukaniu w tej samej branży, tylko za lepsza stawkę.

Nie ma co się poddawać, tyle lat przed Tobą, a los może się uśmiechnąć w każdej chwili. :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

Niezbyt przystojny wygląd

Szukanie partnerki do stałego związku, a nie do seksu.

Staranie się o dziewczynę i szanowanie jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hac

Argen, jak nie masz w sobie nienawiści do kobiet za swój stan to bardziej jesteś FA - Forever Alone. Aczkolwiek jakieś przyczyny i okoliczności doprowadziły cię tam gdzie jesteś. Jeśli znasz angielski to polecam kanał YT, który zajmuje się tym problemem. Prowadzi go spoko gość, niejaki Monday, i tak też nazywa się kanał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×