Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gruszkametr77

Nieśmiały czy niezainteresowany?

Polecane posty

Gość Gruszkametr77

Od 5 miesięcy utrzymuje kontakt z chłopakiem. Problem jest w tym, że do tej pory nie wiem czy warto to ciągnać, na każdym kroku dostaje sprzeczne sygnały, już wyjaśniam: - po 1,5 pisania przez fb chciał się spotkać i sam wyszedł z taka inicjatywą (ja wtedy pracowałam nad morzem, 600 km od miejsca gdzie mieszkamy) i przyjechał do mnie na 3 dni/ podczas pobytu (zarezerwował sobie kwatere) unikał spotkań, musiałam go do tego wręcz namawiać, twierdził że jest zmęczony pracą i nie ma zwyczaju "latać za dziewczynami" -pracował na tirach i poniekąd też dla mnie jak twierdzi zrezygnował z tej pracy (aby sie częściej spotykać)/ nie pracuje na tirach a i tak nie ma czasu dla mnie -pisze, że jest zakochany, że tęskni za mną, że mu się podobam/ jak się spotykamy nie przytula mnie, nie całuje (twierdzi, że to przez nieśmiałość) i pisze że chce tego ale ciężko mu to wychodzi bo taki jest -jestem wobec niego szczera, wie o moich uczuciach i mam wrażenie ze to wykorzystuje, np. po klotniach nie wyciąga pierwszy ręki, potrafił nie odzywać sie cały weekend mimo że wróciłam do domu ze studiów na ten czas zeby sie spotkać i o tym wiedział, i pojechać z kolegami na jakiś wypad -unika jakichkolwiek deklaracji, od 5 miesięcy jestem koleżanką/ zapewnia ze jest rozsądny, kolejny krok podejmie dopiero wtedy jak będziemy czuć się pewnie w swoim towarzystwie -nasze rozmowy są takie nijakie, gdy poruszam jakiś powazny temat np. uczucia, przyszłość, jakiś problem on zmienia temat -zaprosił mnie do domu -kupił 3 razy kwiaty A ja dalej nie wiem co myśleć... pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyśl jak tu skończyć gimnazjum!!! - a nie jak tu wciągnąć chłopaka na brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×