Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Mąż wczoraj próbował mnie zgwałcić! Problemy z dorosłymi dziećmi

Polecane posty

Gość gość

Mamy dwoje dzieci syn 30 lat, gejem córka 28, samotna matka, 9-letni syn a ojcem dzieciaka jest gej będący w związku z naszym synem. Przez lata mąż to wypominał, że syn pedał a córka nie dość, że zrobiła sobie dziecko to jeszcze z drugim pedałem, wyzywał przy tym mnie i nasze dzieci. Przeszłam piekło, wyzywana od idiotek, kretynek, ostatnio nawet opowiadał po ludziach, że go zdradzam. Wczoraj pokłóciliśmy się całkowicie. Ja uderzyłam go w twarz a on rzucił mnie na łóżko, zdjął spodnie i próbował się dostać do mnie. Płakałam, krzyczałam aż w końcu weszła córka do naszej sypialni i odepchnęła go ode mnie. Doszło do szarpaniny, do tej pory to mąż utrzymywał mnie. Wczoraj się wyprowadził, córka powiedziała, że nic od niego nie chce i żeby dał nam spokój. Mój mąż to mężczyzna na stanowisku, mimo, że jest u nas taka patologia to człowiek wykształcony, ma własną kancelarię prawną, teraz został nawet radnym. Wczoraj wyrzuciłyśmy go z domu a córce powiedziałam, żebyśmy nie miały z tym człowiekiem już nic wspólnego, co więcej córka obiecała mi, że swoje dziecko również będzie trzymała z daleka od niego i zrzeknie się wszystkiego co dostało ono od dziadka czyli - lekcje angielskiego - nauka jazdy konnej - nauka karate dzisiaj pojechała do apartamentu męża i oddała mu również rzeczy, ubrania, zabawki i sprzęty elektroniczne które dzieciak dostał od niego. Niestety on tego nie przyjął a wnuk nie rozumiał o co chodzi i do tej pory nie odzywa się ani do mnie ani do córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co trollujesz wyciągając fejkowe wpisy sprzed 3 lat? 😂

Edytowano przez Szуderca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Szуderca napisał:

Po co trollujesz wyciągając fejkowe wpisy sprzed 3 lat? 😂

Szuka nowości pod walenie konia.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pieprz w doopie napisał:

Szuka nowości pod walenie konia.

Trzyletnie nowości 🤣 No to biedny twn jego koń 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Smof napisał:

ooo pieprzu

ty jeszcze zyjesz kobieto? 

to sie czlowiek moze zdziwic czasami 😁

Logucznie i statystycznie ty jesteś pierwszy w kolejce do kopania się z kalendarzem.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Szуderca napisał:

Trzyletnie nowości 🤣 No to biedny twn jego koń 😂

Data nieważna, ważne wrażenia z czytania 😉

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×