Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matka corkiiii

Cz taki prezent na mikołaja dla dziecka jest fair?

Polecane posty

Gość matka corkiiii

Moja córka ma 7 lat i mały ale odpowiedni plecak jeszcze z zerówki. Nie jest duży, ale jest wystarczający - lekki i wszystko się w nim mieści. Twierdzi jednak że inne dzieci mają lepsze plecaki, większe i z klapką. Codziennie gdy ją odbieram i odprowadzam ze szkoły, narzeka i "cierpi" jaki to inni mają lepszy plecak. My nie opływamy w pieniądze, ale dzieciom nigdy niczego nie brakowało. Pomyślałam że kupię córce taki modny plecak na mikołaja. Córka jednak twierdzi, że takie rzeczy jak odzież i rzeczy do szkoły powinna dostawac bez okazji, a na mikołaja powinno się dostawac jedynie zabawki i rzeczy ekstra. Córka często wskazuje na inne dzieci z -w jej przekonaniu - lepszymi rzeczami, które ona koniecznie chce, musi mieć. Zastanawiam się czy nie dac jej tego placaka jednak na mikołaja. Ona nie bedzie mi więcej narzekać w drodze do szkoły, że ma gorszy plecak, za to na pewno będzie rozczarowana, że nie dostała zabawki. Nie wiem jak wybrnąć z tej sytuacji, może córka ma rację. Wypowiedzcie się prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jhgoo

O masz 😮 moja dostala plecak ( zestaw z 7 elementow) na urodziby i byla przeszczesliwa.

Kup jej kolorowanke taka odstresowywujaca ( bo teraz modne) wrzuc do plecaka , jakies kredki i ma zabawke! 

Powiedz jej ze wiekszosc dzieci na mikolaja dostaje kalendarz adwentowy i czekoladowego mikolaja, a jak jej niepasuje to nosic nie musi, ale ma nie narzekac.

Mozesz zawrzec z nia uklad ze za kazda dobra ocene dostanie zlotowke i jak uzbiera na cos "bo on ma lepsze" to sobie kupi sama.

Z reszta mysle ze twojacora powinna zmienic kolezanke:x bo to pewnie ona wmawia jej ze ma cos lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Bez przesady. Jak powie, że chce najnowszy iPod to też jej kupisz? I nie na urodziny, bo to jest rzecz do użytku codziennego, a nie coś super? Daj jej i ma nie marudzić. Plecak ma, ten jest przecież jej ZACHCIANKA. To jest coś ekstra, bo pomimo tego, że ma dobrze sprawujący się plecak, dostaje nowy, inny, bo tamten jej się znudził. Na Mikołaja daje się drobiazg, większość dzieci dostaje słodycze. Moje dziecko jest z 28 listopada. Chyba bym zwariowała. Urodziny, Mikołaj, gwiazdka, jeszcze imieniny na początku stycznia! Na urodziny i pod choinke powinno się coś fajnego dać dziecku, ale reszta świat to jakieś symboliczne drobiazgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve

W dupie się tym waszym dzieciom przewraca. Mój syn chodzi w ubraniach z Pepco i Kik.  Plecak też ma zwyczajny. Ja wolę siebie kupić lepszą rzecz bo mam na lata a dzieci bo chwili wyrastają albo i tak chcą nowe. 

Dodam że oboje z mężem dobrze zarabiamy ale jak mam przewalic kasę na głupoty to wolę np. na dobre wakacje wydać dla całej rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To wyrachowana gówniara. Nieźle ci już na łeb wlazła. Opanuj się i zacznij ją w końcu WYCHOWYWAĆ.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Kup plecak i dorzuć coś taniego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No ale skoro to jest jakiś wymarzony/chciany plecak i w dodatku dodatkowy bo przeciez córka plecak juz ma, to mi sie wydaje ze to jest przeciez prezent. Ja tez mam samochod ale w marzeniach mam samochod ekstra wiec jesli ktos by mi podarowal ten samochod z marzen moich to bym sie ostro ucieszyła i jak dla mnie to by byl prezent. Proste. No i jak chcesz Autorko to dorzuc cos tam do tego plecaka jakas zabawke dlugopisy zeszyt zebys miala jakis argument ze to jednak preze t jest bo bedzie zabawka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Moim zdaniem córka przesadza. Ja bym ustaliła zasady owszem masz obowiązek kupić zeszyt czy plecak ale nie musi być najdroższy. Dała bym jej wybór albo plecak albo zabawka. Nie zawsze w życiu można mieć co się chce. Dziś plecak jutro smartfon. A jak nie dostanie to co pobije cie. Bez przesady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że w pewnym sensie twoja córka ma rację, takie rzeczy jak wyposażenie do szkoły powinno się kupować dziecku bez okazji. W każdym bądź razie pamiętam jak kupiłam synowi nowe kapcie do szkoły on mi podziękował,a ja mu odpowiedziałem "synku nie musisz mi dziękować ,to jest mój obowiązek kupić ci kapcie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziecko powinno mieć porządny plecak do szkoły, koniec KROPKA. Nie jest Ci autorko przykro, że Twoja córeczka źle się czuje z takim plecakiem? Nie dziw jej się. Mam nadzieję, że dostanie ten plecak plus np. Kalendarz adwentowy. Na pewno się ucieszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiadomozegosc

Plecak i kinder jajko super 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uchybień

No i co dostała? I jaka reakcja? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uchybień

Kurwa, chyba rózgę dostała... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dziecku kupiłam bilet na bajkę muzyczna, może przy okazji nabierze ochoty na naukę gry na instrumencie :) jakby co to Bajgranie w Szczecinie :) a plecak jako prezent na mikołajki to jak najbardziej dobry pomysł, dziecko zawsze będzie chciało więcej i więcej,od tego są rodzice, zeby je "ogarnąć" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×