Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Nie potrafię z nią nie rozmawiać

Polecane posty

Gość Gość

Jakiś czas temu rozstałem się z dziewczyną z jej inicjatywy i nie jest to dla mnie łatwe. Mimo to ona do mnie pisze a ja nie potrafię z nią nie pisać. Powinienem z nią gadać czy ją olać?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozmawiać, nie kontaktować się. Dać sobie czas na odnalezienie się w nowej sytuacji. Im szybciej się odetniesz i zajmiesz swoimi sprawami, tym szybciej zakończenie związku przestanie boleć i będziesz mógł ułożyć sobie relacje z inną kobietą. Kto wie, może nawet lepszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

napisz chociaż co z leasingiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goście goście

Może ona wcale z Tobą nie zerwała, tylko Ty to tak odebrałeś. Gdyby zerwała, to by do Ciebie nie pisała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hssj

Jeżeli rozstałeś się z jej inicjatywy to musisz przemyśleć czy chcesz tego rozstania czy powrotu. Jeżeli ona pisze do Ciebie to możliwe że żałuje tej decyzji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goście goście

Może ona z Tobą wcale nie zerwała. Nadinterpretacja jest zabójstwem w relacji. 

Co ona takiego pisze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No wprost mi powiedziała że nie widzi tego dalej i chcę się rozstać. Po miesiącu zaczęła pisać ale ostatnio stwierdziła że nie chce wracać, ale mimo to dalej pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goście goście

Ale, co dalej pisze? Zacytuj proszę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No takie same rzeczy jak byliśmy razem, opowiada o swoich problemach, interesuje się co u mnie, raz też do mnie przyszła do domu, jednak po tym wszystkim właśnie odbyłem z nią tę rozmowę i wtedy mi powiedziała to co napisałem wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goście goście

A czy dzisiaj dostałeś coś od niej na Mikołajki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Gość Gość napisał:

No wprost mi powiedziała że nie widzi tego dalej i chcę się rozstać. Po miesiącu zaczęła pisać ale ostatnio stwierdziła że nie chce wracać, ale mimo to dalej pisze.

Chce dodać Ciebie do dworka orbiterków. Naczelnym ruchaczem co prawda będzie kto inny, ale Ty masz oddawać jej przysługi i ocierać łezki z twarzy na którą przed chwilą spuszczał się kto inny.

Katapultuj się jak najszybciej z tej znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goście goście
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jakiś czas temu rozstałem się z dziewczyną z jej inicjatywy i nie jest to dla mnie łatwe. Mimo to ona do mnie pisze a ja nie potrafię z nią nie pisać. Powinienem z nią gadać czy ją olać?

 

Rozmawiaj z nią, i zapytaj się jej, dlaczego ona do Ciebie pisze i wyjaśnijcie sobie to, że Ty zrozumiałeś, że ona chce się z Tobą rozstać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×