Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula

Amelia Wedding - Zaproszenia Slubne

Polecane posty

Gość Paula

ZDECYDOWANIE ODRADZAM! JEDNO WIELKIE NIEPOROZUMIENIE !!!!
Zaproszenia które widzicie Państwo na stronie internetowej w zupełności odbiegają od tego co zobaczycie w rzeczywistości. 
Zdecydowalismy sie na zaproszenia z tej strony, ponieważ wcześniej nie spojrzeliśmy co inni mają na temat tej 'firmy' 
do powiedzenia w internecie. Do dnia dzisiejszego żalujemy tej decyzji. Proces skladania zamowienia trwał zdecydowanie 
za długo. Ciagłe, zlewające meile od grafika doprowadzajace do szału. 
Po tygodniowych wymianach meilowych i zfinalowaniu zamowienia otrzymalismy błednie nadrukowane zaproszenia. 
Widoczne gołym okiem przesuniecia w nadruku, złoto ktore na zdjeciach wyglada przepieknie w rzeczywistosci jest poszarpane i nie estetyczne.
Po złożeniu reklamacji otrzymalismy odpowiedz zwrotną że nie mamy mozliwosci na zwrot kosztow jakie ponieslimy jako że produkt ma charakter indywidualny. 
Zaakceptowaliśmy więc propozycje ponownego wykonania zaproszeń, z nadzieją ze tym razem się uda. 
Niestety ale tak się nie stało, w zeszłym tygodniu otrzymaliśmy nowe zaproszenia, które również nie zostały prawidłowo wydrukowane. Wprowadzono poprawki w projekcie, 
(bez wczesniejszej kosnultcji z nami), które wcale dobrze nie wpłynęły na wygląd zaproszeń a nawet je pogorszyły. 
Po dzień dzisiejszy, Panstwo z firmy Amelia Wedding ignorują nasze meile. 
Ostrzegam wszystkie Młode Pary, ponieważ zdaje sobie sprawę jak stresujace mogą być przygotowania do ślubu i uważam ze akurat zaproszenia nie powinny miec z tym
nic wspólnego. 
Zdecywanie nie polecam, kompletna strata czasu i pieniedzy. Zostalismy z zaproszeniami, które nie spełniaja oczekiwań. 
Kompletny brak odzewu ze strony Amelia Wedding. Życzę powodzenia tej firmie. 


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksana

no widzisz, a ja mam zupelnie inne doświadczenia z tą firmą. my zamawialiśmy zaproszenia i winietki z dużym wyprzedzeniem, więc zostawilismy sobie dużo czas na ewentualne poprawki i modyfikacje. wg mnie zawsze trzeba się liczyć z takimi rzeczami. często coś, co wydaje nam się,że bedzie dobrze wyglądać, niekoniecznie się sprawdza w rzeczywistości. też pare razy zmienialiśmy koncepcje, ale koniec koncow udalo nam sie stworzyc idealne zaproszenia, ktore zrobily ogromne wrazenie na rodzinie i znajomych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

my też u mnie u nich zamawialiśmy i wszystko bylo bez zarzutu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×