Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nina

Jak to ogarnac?

Polecane posty

Gość gość

Ja już pomału przestaję oglądać kanał, wchodzę, żeby poczytać komentarze. Z tej pomocy nic nie wynika tylko kręcenie szopki. Czemu ma służyć pokazywanie pijanych meneli? Żadna z tych osób nie pracuje i pracować nie będzie. Po co zbiórka na remont mieszkania Magdy i Janka? O ile mi wiadomo to chyba mops takim ludziom finansuje remonty, tak samo odpluskwianie. No ale telenowela musi się kręcić jakże by inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zaczyna sie nowa telenowela.Marecki przechwycił Olka z szałasu.Olkowi założyli konto na yt i zbiórke na pomagam.A olek nagrywa filmy,omija pytania o prace i prosi o donejty.To jaja są jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
27 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zaczyna sie nowa telenowela.Marecki przechwycił Olka z szałasu.Olkowi założyli konto na yt i zbiórke na pomagam.A olek nagrywa filmy,omija pytania o prace i prosi o donejty.To jaja są jakies

Oni sterują tym kolesiem jak samochodzikiem na baterie. To jest przykre. Nie trzeba być wybitnie inteligentnym, by widzieć, że on często czyta z kartki, co jego "władcy" mu napiszą i słyszeć, że podpowiadają mu co ma mówić. Chore. I on jeszcze mówi, że nikomu nie pozwala sobą manipulować? Oby się na tym nie przewiózł.

Takie "pomaganie" innym, by tylko dokopać p. Jackowi jest karygodne i okrutne względem tych ludzi. Niech to będą alkoholicy, ale alkoholik to też człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tttt - jeśli już, to można do kogoś smalić cholewki, a nie smolić... A tak w ogóle, to na jakiej podstawie ten wniosek? Według mnie, to Jacenty pomaga Adze wyłącznie ze względu na jej małe dziecko, bo mu go żal, a nie że Agnieszka go interesuje jako kobieta. Nie odnoszę takiego wrażenia. A zbiórka na jej mieszkanie chyba już nieaktualna. Przypuszczam, że ona ma załatwianą pracę za granicą. Zobaczymy pewnie wkrótce.

xxxx

Jacy ci bezdomni są roszczeniowi. Robert zachowywał się w tym aucie w czasie live'a bardzo niefajnie.Przecież Jacek może ale nie musi im pomagać, a oni mają do niego jakieś pretensje, że Gosi i Jarkowi załatwił nocleg w hostelu, a ich ma gdzieś, że nie odwiedza Beaty w szpitalu... Tyle że Kasia i Grzesiek mają ciągle bombę. Nie wiem jak z nim, z Robertem, ale pewnie też trzeźwy nie jest, a poza tym doba nie jest z gumy. Jacenty ma też swoje życie. Suma summarum dostał na opłatę pokoju, a Kasia i Grzegorz nocowali pod dachem.

xxx

Michałowi nie dziwię się, że zrezygnował z pomocy Jackowi, bo na pewno przeraził się tym, że i na niego może spaść fala hejtu. Jest młody, można go zrozumieć. Szkoda tylko, że na filmiku nagadał jakichś bzdur co do tej rozmowy telefonicznej Jacka i Olka. Zasugerował się tym co twierdzi ten łysy, a nie pofatygował się, by ze zrozumieniem odsłuchać rozmowę, która de facto w żaden sposób nie dyskredytuje Jacentego. Nie było w niej nic złego. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jej

No właśnie.Marecki tak krzyczał ze ten film obnaża wszystko,ze bomba wybuchał,szambo wylało a w sumie tam nie było nic takiego strasznego.Wkurza mnie Jacek tym,co wyprawia w sprawie Agbieszki ale wczoraj było mi go trochę szkoda jak siedział z ta ekipa w aucie i kombinował co z nimi zrobić,bo mróz.A Marecki wielki filantrop z Ameryki wpłacił na Olka na pomagam.pl 25 dolarów.Szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ten filantrop z Ameryki, to chory na nienawiść człowiek. Przecież dla niego to jest gra, prywatna wojenka. On za wszelką cenę chce zniszczyć Jacka. Dla mnie jego postępowanie jest przerażające. Do czego prowadzi nienawiść mieliśmy okazję się przekonać w minioną niedzielę.... Ja rozumiem, że można Jacka nie lubić oraz nie zgadzać się z jego działalnością, ale posuwać się do takich poczynań?? Tak manipulować ludźmi? Z drugiej strony dziwni są ci, którzy dają się w to wciągać i wierzą we wszystkie jego brednie jakie sobie wymyśli. Mam nadzieję, że ktoś postronny się za to weźmie i wkrótce ten cyrk z karuzelą nienawiści się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Jacy ci bezdomni są roszczeniowi. Robert zachowywał się w tym aucie w czasie live'a bardzo niefajnie.Przecież Jacek może ale nie musi im pomagać, a oni mają do niego jakieś pretensje, że Gosi i Jarkowi załatwił nocleg w hostelu, a ich ma gdzieś, że nie odwiedza Beaty w szpitalu... Tyle że Kasia i Grzesiek mają ciągle bombę. Nie wiem jak z nim, z Robertem, ale pewnie też trzeźwy nie jest, a poza tym doba nie jest z gumy. Jacenty ma też swoje życie. Suma summarum dostał na opłatę pokoju, a Kasia i Grzegorz nocowali pod dachem.

A czego Ty oczekujesz od ludzi którzy latami żyją w patologi? Spędzili  wiele lat w kryminale, są uzależnieni od alkoholu. Od lat bezdomni. Dobrych manier? ogłady? Oni mają to wszystko gdzieś ważne ,że kasa na picie jest. To korzyść obopólna Jacuś ma telenowele oni kasę na alkohol. Realnej pomocy brak. Niedługo się znudzą Jacusiowi filmy z patologią i wróca do swoich szałasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Oni chyba pojechali do fundacji księżnej Tarkowskiej... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hsu

Co z Adamem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pijaczki też wzgardzily pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Źle celuje z pomocą. Ta Pani co straciła siostrę sama poprosiła go o pomoc, o jakiś nocleg a ten ją zbył. Zamiast pomagać tym co tej pomocy chcą on wybiera te bardziej "medialne osoby". Swoją drogę brzydko sie zachował wobec tej starszej kobiety, sama go poprosiła o pomoc, była zrozpaczona stratą siostry :/ Jej powinien pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ta pani która straciła siostrę ,czyli Hania .w najnowszym filmiku na kanale Olka mówi ,ze musi poszukać swoją siostrę. Nagrywająca filmik mówi ,ze jej pomoże ...obok siedzi Olek ...ok nie będę przeklinac😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

interwencja pol/sat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alineczka

a co z magda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscie

Wlasnie wie cos ktos co z Magda? Od tego sie to wszystko zaczelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hggg

Tez nie wiem co z Magda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccc

podobno Magda już nie jest z Jankiem i ktoś jej pomaga ogarnąć cały burdel po obietnicach Jacka. 

Janek będzie miał / już ma (nie wiem dokładnie) kolejne dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może co dalej z Magdą ?

Kanału Jacka juz nie  oglądam , pisałam kiedys do niego zeby jej paczke wysłać , ale nie odpisał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2019 o 14:42, Gość gość napisał:

Źle celuje z pomocą. Ta Pani co straciła siostrę sama poprosiła go o pomoc, o jakiś nocleg a ten ją zbył. Zamiast pomagać tym co tej pomocy chcą on wybiera te bardziej "medialne osoby". Swoją drogę brzydko sie zachował wobec tej starszej kobiety, sama go poprosiła o pomoc, była zrozpaczona stratą siostry 😕 Jej powinien pomóc.

Dobrze ze nie oglądam tego patologicznego kanału. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×