Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nina

Jak to ogarnac?

Polecane posty

Gość Gosc

Ta Ewa Kostro Kostro z fb? to jest ta Ewa?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metoo
32 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ta Ewa Kostro Kostro z fb? to jest ta Ewa?????

Ewa Owsińska, potem Ewa Kostro, Ewa Salkowska, teraz Ewa Pisarska. Kobieta mitomanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Skąd ten Jacek tych ludzi bierze, i nabiera się na głodne kawałki....najpierw niech dokładnie sprawdzi komu chce pomóc....

A Magdę i Janka co ? teraz tak zostawi? ciekawe ....jak się coś zaczyna to się powinno kończyć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oto Ewa

Tak, to jest TA Ewa.

Internauci są czujni, Ewa ma czworo dzieci.

Poczytajcie komentarze pod filmami.

Czworo dzieci, kilku mężów...

Ten Jacek albo naiwny albo celowo wypiera co internauci mu piszą.

 

SZOK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I dziwił się Jacek, że np Caritas nie chciał im pomóc bez świstka z Mopsu, a nie na słowo wierzyć każdemu. I jeszcze niefajnie wypowiada się o Polakach, że za dużo hejtu itd. To że wiele osób nie ufa ani Agnieszce, ani Ewie, to jeszcze nie hejt. Wielu polaków już z doświadczenia wie, że nic nie jest czarno białe. I jeszcze z sarkazmem mówi, że widzowie lubią Magdę. Tak, Magda może wkurzać, ale jest autentyczna.

Pamiętacie jak firma od dezynfekcji miała za złe, że Magda z Jankiem nie pozbyli się łóżka? A Jacek im przyklasnął. Tylko że ja myślę, że oni czekali na to aż Janek im powie kiedy to zrobić, bo przecież na początku panowie z firmy powiedzieli że na razie nie wyrzucać na śmietnik, bo się robactwo rozniesie po osiedlu. A Jacek nowe łóżko woził w samochodzie. Po za tym czy nie jest tak że takie materace to trzeba do jakieś firmy do utylizacji gdzieś wywieźć? Czy tak sobie można położyć przy śmietniku? Przecież tam nadal mogą być jakieś jajeczka tych pluskw. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ta Ewa , to jedna wielka ściema. Oszustka jakich mało i manipulatorka. Ludzie nie dajcie się na to nabrać. Zwietrzyli kasę ktora można wyciągnąć i grają komedie jacy to oni biedni. Przejrzyjcie konta na fb . Czy tak zachowuje się normalna kobieta. Ta cała szopka i jej sposób ubierania teraz , to tylko kamuflaż !!!

Dnia 14 grudnia 2018 o 23:16, Gość Gosc napisał:

Ta Ewa Kostro Kostro z fb? to jest ta Ewa?????

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeBe

No coz, na poczatku prowadzacy pozowal na szlachetnego goscia, ALE swoim postepowaniem i wypowiedziami szybko sie zdemaskowal.

Ten facet to oszołom i narcyz przeświadczony o własnej wyjątkowości, byciu "bogiem" i posiadaniu ogromnych możliwości. Jego intencje NIE sa szczere. Gosc pokazuje sensacyjne tresci w celu promocji wlasnego kanalu, ktory w przyszlosci ma stac sie platforma reklamowa dla jego wykladow motywacyjnych. TU CHODZI TYLKO O SUBSKRYPCJE I LAJKI!

Postepowanie tego kolesia w stosunku do Magdy w ostatnich filmach bylo KARYGODNE! On sie zwyczajnie nad nia pastwil! Osmieszyl i poniżyl te kobiete przed "calym swiatem". Magda zgodzila sie na upublicznienie nagran, bo nie zdaje sobie sprawy jakie sa tego konsekwencje. Jej poziom intelektualny nie pozwala na trafna ocene sytuacji w jaka zostala wciagnieta. Magda nie rozumie, ze jest WYKORZYSTYWANA przez tego perfidnego, aroganckiego manipulanta.

Poza tym, kontrowersje wzbudza sposob w jaki ten delikwent wydaje srodki powierzonymi mu przez darczyncow. Pieniadze sa czesto przeznaczane na niewlasciwe cele i w duzej mierze przez to marnowane. 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjo

wszystko okazałao się perfidną ściemą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Skąd wiecie, że intencje Jacka nie są podyktowane szczerą chęcią pomocy innym? Bo tak wyczytaliście w komentarzach pod filmami? Wydaje mi się, że my Polacy mamy tendencję do zbyt szybkich osądów. Ja chcę wierzyć, że jego chęci są prawdziwe, a że pomoc wygląda trochę koślawo, mało profesjonalnie, albo Jacek daje się po prostu robić w balona, to już inna inszość. Dajmy mu szansę i nie osądzajmy zbyt pochopnie sugerując się opiniami innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

On sam sobie taką opinię wystawia. Sam mówi w wywiadach, że wykorzystuje bezdomnych "kupując im loda", żeby wyciągać z nich informacje (traktuje jak dzieci, lub osoby niepełnosprawne), naśmiewa się z nich, on mówi wprost że ta popularność ma służyć jedynie do późniejszych kursów jakie będzie sprzedawał, sam komentuje pod swoimi filmami, że nic go nie obchodzi tylko rosnąca oglądalność i słupki w logarytmach YT (po czym kasuje te komentarze-ciekawe dlaczego?), mówi, że nie boi się krytyki, a sam zastrasza,lub usuwa najmniejsze objawy krytyki jego zachowania. Jest bardzo pewny siebie, nie liczy się z innymi (i widzami i osobami występującymi u niego), na wszelkie pytania dociekliwych odpowiada butnie,  albo je kasuje. Tam są teraz tylko laurki i jego wychwalania (nawet porównania do Boga wspaniałego-szok!). Gdzie wolność słowa? Po aferze z oszustką Ewą (zresztą tylko dzięki widzom została zdemaskowana) kolejny szok! Wszystko zamiecione pod dywan, zminimalizowane, w ogóle jakby nic się nie stało! Natomiast widzom się dostało, że są hejterami i zastraszanie.  I wiele innych rzeczy można tu wymieniać....Takie są fakty. Niektórzy bezdomni już się wycofują ,bo zobaczyli że są oszukiwani. Szkoda mi ich podwójnie z tego powodu.  Od Magdy zaczęła się "kariera" (to też był mój pierwszy obejrzany tam film), zafascynował mnie, zrobił wrażenie, ale teraz widzę jaka jest prawda. Jestem w szoku, boję się tego człowieka, jego poczynań i manipulacji. Moje przerażenie jest z dnia na dzień większe, mam nadzieję tylko, że prawda ujrzy światło dzienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli były jakieś wątpliwości co do do Jacka intencji, to dla mnie rozwiały się po tym  jak przypiąl serduszko do wypowiedzi ,że Tadeusz jest mądrzejszy od Magdy to mówi o nim wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

Śliski typ.Suba usunełam wczoraj,po jego nagraniu w aucie.Zadufany,obrzydliwie zarozumiały człowiek.Moderatorzy,prawnicy,straszenie...masakra co on wyprawia.

Szkoda,że nie opowie o swoich pięciu żonach i rozwodach.Myśle,że będzie o nim głośno ale niekoniecznie pozytywnie.

Jest taki facet Marecki czy jakoś tak.Nagrał o nim kilka ciekawych filmików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ciesze się, że na ten kanał nic nie wpłaciłam i teraz juz na 100% nic nie wpłacę,  jakie by było moje zdziwienie gdy okazalo się ,że Jacek dalej pomaga tej parze oszustów, bo to on decyduje na kogo idzie forsa a nie widzowie. Niech założy specjalne konto dla nich i kto chce niech pomaga a nie ,ze ludzie przeznaczają np na Adama a korzysta ta baba. Mnie nie przeszkadza ,że on chce im pomagać ale niech to robi z własnej kieszeni a nie ludzi ,bo ktos może sobie tego nie życzy. Dla mnie to ,że ona jest w ciąży nie jest żadnym usprawiedliwieniem to dorosła baba i powinna wiedzieć czy ma warunki na posiadanie dziecka a z tego wynika ,ze nigdy nie miała. żal tylko tych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
56 minut temu, Gość mmm napisał:

Śliski typ.Suba usunełam wczoraj,po jego nagraniu w aucie.Zadufany,obrzydliwie zarozumiały człowiek.Moderatorzy,prawnicy,straszenie...masakra co on wyprawia.

Szkoda,że nie opowie o swoich pięciu żonach i rozwodach.Myśle,że będzie o nim głośno ale niekoniecznie pozytywnie.

Jest taki facet Marecki czy jakoś tak.Nagrał o nim kilka ciekawych filmików

Ciekawych albo... szkalujących. Trzeba mieć dowody, aby wypuszczać o kimś takie filmiki. Moim zdaniem ten gościu nie gra fair. Jeśli jest przekonany co do nieuczciwości Jacka, to powinien powiadomić o tym odpowiednie organy, a nie produkować się w necie. Jaki Jacek by nie był, to te filmy to niskie zagrywki. Poza tym pamiętajcie, że oczernić jest kogoś łatwo, ale potem wybielić już gorzej. Ja bym się powstrzymała przed pochopnym osądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Ciesze się, że na ten kanał nic nie wpłaciłam i teraz juz na 100% nic nie wpłacę,  jakie by było moje zdziwienie gdy okazalo się ,że Jacek dalej pomaga tej parze oszustów, bo to on decyduje na kogo idzie forsa a nie widzowie. Niech założy specjalne konto dla nich i kto chce niech pomaga a nie ,ze ludzie przeznaczają np na Adama a korzysta ta baba. Mnie nie przeszkadza ,że on chce im pomagać ale niech to robi z własnej kieszeni a nie ludzi ,bo ktos może sobie tego nie życzy. Dla mnie to ,że ona jest w ciąży nie jest żadnym usprawiedliwieniem to dorosła baba i powinna wiedzieć czy ma warunki na posiadanie dziecka a z tego wynika ,ze nigdy nie miała. żal tylko tych dzieci.

Myślę, że pan Jacek nie pomaga oszustom tylko niczego niewinnemu dziecku!! To że ci ludzie są nieuczciwi nie ulega wątpliwości, ale kobieta jest w ciąży. Przecież to maleństwo nie miało wpływu na to jaką matkę będzie miało. Dobrze, że mimo wszystko pan Jacek chce im pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeBe
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Skąd wiecie, że intencje Jacka nie są podyktowane szczerą chęcią pomocy innym? Bo tak wyczytaliście w komentarzach pod filmami? Wydaje mi się, że my Polacy mamy tendencję do zbyt szybkich osądów. Ja chcę wierzyć, że jego chęci są prawdziwe, a że pomoc wygląda trochę koślawo, mało profesjonalnie, albo Jacek daje się po prostu robić w balona, to już inna inszość. Dajmy mu szansę i nie osądzajmy zbyt pochopnie sugerując się opiniami innych.

Pan Jacek sam jasno powiedzial jakie sa jego intencje w wywiadzie na kanale Alchemiczka. Jego celem jest promocja i rozbudowa kanalu i pozniejsza sprzedaz wykladow motywacyjnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A czy 2in1, czyli pomoc i zarobek to coś nagannego? Ważne, że komuś pomoże, a to że przy okazji zarobi? No i cóż z tego? Większość ludzi nie pomaga innym czynnie, co najwyżej wpłaci parę złotych i tyle, tak więc chyba dobrze, że komuś chce się wyjść do potrzebujących? Faktem jest, że pomoc powinna być bardziej przemyślana, ale to już inna kwestia.

Zastanawiające, że piętnuje się jakiegoś niegroźnego gościa, a nikt nie tępi "patokanałów", na których wzorują się dzieci, a które to mogą przynieść kupę nieszczęść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Paradoksalnie można zaszkodzić pomagając. Zero konsekwencji w stosunku do Magdy i Jacka. Pieniądze wydaje bez namysłu. Nie weryfikuje  komu pomaga, nie interesują go fakty, druga strona. Ograniczonym chyba trzeba być by wierzyć bohaterom swoich filmów i niczego  nie sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Po ostatniej wtopie już Madzia nie jest be?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJa

Faktycznie, zmiekla panu Jackowi "rura" po serii krytycznych uwag jakimi zarzucili go internauci. Dzisiaj byl milszy dla Magdy. Mniej ja atakowal i nie upokarzal tak jak to robil poprzednio. Co za "popapraniec"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Myślę, że Jacek to wszystko robi świadomie -kontrolowane dramy, ujawnianie "kwiatków" z własnej przeszłości. Wszystko po to, żeby był ruch na kanale i jego ukochane statystyki, które może potem przekuć na konkretną kasę, rosły. Jakieś większej empatii i szczytnych celów w jego postępowaniu już dawno nie dostrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć

A co sądzicie o Marecki m ,nagrał filmik ,że niby włamał sie do komputera  (a tak dokładnie , ktos kogo zna to zrobił) Jacka i pokaze nam cala prawde o nim, Ze JACEK wchodzi na jakies tam strony itd filmik juz skasowany ,dla mnie to porazka.  Jeśli nie kłamał to juz policje ma na karku i dobrze.Fakt stosunek do kobiet to Jacek ma osobliwy, ale to juz przesada, włamywac sie do czyjegoś  komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosć napisał:

A co sądzicie o Marecki m ,nagrał filmik ,że niby włamał sie do komputera  (a tak dokładnie , ktos kogo zna to zrobił) Jacka i pokaze nam cala prawde o nim, Ze JACEK wchodzi na jakies tam strony itd filmik juz skasowany ,dla mnie to porazka.  Jeśli nie kłamał to juz policje ma na karku i dobrze.Fakt stosunek do kobiet to Jacek ma osobliwy, ale to juz przesada, włamywac sie do czyjegoś  komputera.

Ja uważam, że to bardzo nieuczciwe i dziecinne zagrywki. Jeśli ten pan ma naprawdę argumenty i dowody przeciwko uczciwości Jacka, to powinien zgłosić się z nimi na policję, a nie nabijać sobie wyświetlenia w necie. Oskarża Jacka o manipulacje, a sam dokładnie to samo robi. Dziwię się ludziom, że tak łatwo dają się "nakręcić". Trzeba najpierw mieć czarno na białym, że ktoś robi źle, a dopiero potem się wypowiadać i wieszać na kimś psy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dublin

A ja uważam ,ze Jacek ma dużo za uszami. Uważam tez ,ze poniosło go trochę z lekceważeniem internautów a przecież gdyby nie my nie liczyłby słupków . Czyż nie , myśle rownież ze powinno teraz wszystko wyjść o nim bo tylko tak może wyciągnie wnioski ze swojego postępowania . Mnie nie interesuje jego życie prywatne ale zaczął wojnę z ludźmi wiec tak jakby i koniec musi jakiś być. Zastraszanie ludzi i jeżdżenie po nocy do Magdy i Janka ? O co tu chodzi i kim on jest,ze aż taki mocny sie czuje . Powinien wiedzieć ze na mocnego zawsze sie znajdzie jeszcze mocniejszy. Tak pozatym szkoda mi go .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość Dublin napisał:

A ja uważam ,ze Jacek ma dużo za uszami. Uważam tez ,ze poniosło go trochę z lekceważeniem internautów a przecież gdyby nie my nie liczyłby słupków . Czyż nie , myśle rownież ze powinno teraz wszystko wyjść o nim bo tylko tak może wyciągnie wnioski ze swojego postępowania . Mnie nie interesuje jego życie prywatne ale zaczął wojnę z ludźmi wiec tak jakby i koniec musi jakiś być. Zastraszanie ludzi i jeżdżenie po nocy do Magdy i Janka ? O co tu chodzi i kim on jest,ze aż taki mocny sie czuje . Powinien wiedzieć ze na mocnego zawsze sie znajdzie jeszcze mocniejszy. Tak pozatym szkoda mi go .

to chyba raczej jego zastraszają.... a pojechał do Magdy i Janka (fakt, że to nie pora na odwiedziny), w celu wyjaśnienia rzekomego szkalowania go przez Janka... ma prawo wyjaśnić w czym rzecz, a skoro go unikają, to coś musi być na rzeczy.... komuś ewidentnie zależy, żeby zniszczyć Jacka i myślę, że wynika to z niskich pobudek, czyli zwykłej ludzkiej zawiści...

dla mnie to chore, żeby jeden człowiek dla własnej satysfakcji albo z zazdrości chciał zniszczyć drugiego, nawet jeśli ten drugi robi sporo dobrego, bo przecież Jacek niezaprzeczalnie pomógł kilku osobom, choćby Agnieszce... :classic_wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja jestem przeciwna zbiórkom pieniędzy przez prywatne osoby dlatego nic nie wpłacam. Tak trudno rozejrzec się dookoła czy ktoś nie potrzebuje pomocy? Nie musi to być bezdomny z filmu Jacka, mało bezdomnych wokół nas? Mnie nie jest potrzebny pośrednik Jacek czy inny sama decyduję komu chcę pomóc. Swoja drogą to powinno być uregulowane prawnie, osoby prywatne nie powinny mieć możliwości robienia zbiórek, i jeżeli chcą pomagać  to tylko z własnych zasobów no ale jest jak jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrupaFB

Jak się nazywa grupa na fb przeciwko Jackowi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hsvjdvjdc sj ssjvsjvsjv

To nie jest grupa przeciwko Jackowi. Jest neutralna. Ludzie się wkurzyli ze sprawy idą tak opieszale więc pomagają sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ludzie są tak zachwyceni p. Adamem, a z niego też może być niezły gagatek. Przeciwnicy p. Jacka znaleźli mu lokum (nie wchodzę w ich intencje, czy to było ze szczerej chęci, czy bardziej aby dokopać p. Jackowi, nieważne), i bardzo dobrze. Będzie miał człowiek ciepło i na pewno milej niż w ciemnej piwnicy. Nie rozumiem jednak dlaczego p.Adam nie odbiera telefonu od p. Jacka. Przecież ten mu nic złego nie zrobił. Jeden telefon od nieznajomego i już dał się omamić i zmanipulować? Taki inteligentny człowiek? Gdyby był  w porządku, to miałby odwagę spotkać się z p. Jackiem i poprosić o odniesienie się do zarzutów jego przeciwników. Skonfrontować. I wtedy sam by wysunął wnioski i podjął decyzję co dalej robić...

Poza tym skoro p. Adam jest tak inteligentny, oczytany, pracowity i zarabiający na swoje utrzymanie, to dlaczego sam sobie wcześniej nie był w stanie znaleźć jakiegoś kąta dla siebie i psa? Nie chcę być źle zrozumiana, bo ja mu życzę jak najlepiej, ale nie wiadomo co to za typek taka naprawdę. I to, że ma lokum to jedno, a to czy je utrzyma, to drugie. Pewnie się już nie przekonamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilaa

Widzowie tego kanału zakochali sie w tym Adamie,tylko zapomnieli o tym,że to jest alkoholik, osoba z ogromnymi długami,po więzieniu i bezdomna od 20 lat,do tego typ samotnika. Rozczarują się Ci pomagający nim - jestem o tym przekonana. Sam w tej nagranej rozmowie mówił,że od czasu do czasu pije,niby dorywczo pracuje ale ostatnio bolało go ucho i juz do pracy nie poszedł.No tak..paluszek i główka. Jak on chce to mieszkanie opłacać? Tak,teraz ma zapłacone 3 miesiące,a co potem? Potem zniknie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×