Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abc123

Przerasta mnie to wszystko ostatnio

Polecane posty

Gość abc123

Nie wiem czy chłopak ze mną nie zerwał, bo na pewno jest blisko zerwania, a może już wszystko stracone, poza tym mam nauke na studiach, przez ostatni szukałam intensywnie pracy, znalazłam ją i niby się cieszę, ale to się wiąże z przeprowadzką do zupełnie nowego dla mnie miasta,  ze stresem bo wiadomo jak to jest w nowym miejscu, wszystko jest jakieś trudne ostatnio 😞 

Musziałam sie wygadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość abc123 napisał:

Nie wiem czy chłopak ze mną nie zerwał, bo na pewno jest blisko zerwania, a może już wszystko stracone, poza tym mam nauke na studiach, przez ostatni szukałam intensywnie pracy, znalazłam ją i niby się cieszę, ale to się wiąże z przeprowadzką do zupełnie nowego dla mnie miasta,  ze stresem bo wiadomo jak to jest w nowym miejscu, wszystko jest jakieś trudne ostatnio 😞 

Musziałam sie wygadac

nie przesadzaj, idziesz do przodu i możesz być z siebie dumna, nikt zbyt daleko nie zajechał oglądając się na sympatię... ja jestem z Ciebie dumna, będzie dobrze!!! Ile jest osób, które siedza i narzekają ale nic z tym nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VfB

Nie masz w nim wsparcia?  Nie zamartwiaj się na zapas. Skup się na nauce, będzie dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc123
50 minut temu, Gość gość napisał:

nie przesadzaj, idziesz do przodu i możesz być z siebie dumna, nikt zbyt daleko nie zajechał oglądając się na sympatię... ja jestem z Ciebie dumna, będzie dobrze!!! Ile jest osób, które siedza i narzekają ale nic z tym nie robią.

Dziękuję 😘 Staram się iść do przodu, ale czasem to wszystko ciężko idzie, a problemy w związku mi tego nie ułatwiają...Jakby nie one to tez byłoby inaczej, do tego ta ponura pogoda i krótkie dni...

W sumie to może i dobrze, że  mam różne zajęcia bo tak bardzo nie myślę o problemach, choć i tak ciągle się tym wszystkim stresuje...
Dla mnie zawsze zmiany są stresujące, ale muszę iść do przodu bo nie mam wyjścia.

Tzn. niby mam, ale podejrzewam, że gdybym się teraz nie skupiła na nauce i przyszłej pracy to bym tego później załowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej go

olej tępaka, bo ewidentnie ma cie w du'pie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×