Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oj o

Co youtuberki robią z tymi tonami kosmetyków?

Polecane posty

Gość oj o

Bo coś mi się nie chce wierzyć, że używają-teraz w grudniu to już czyste szalenstwo, kilogramy kosmetyków, dosłownie na kilogramy, jak myślicie? Bo wedlug mnie to 90 procent idzie do kosza, tysiace złotych tak głupio wydane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przecież one to wszystko otrzymują od producentów za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfsf

wolą żeby straciło ważność niż zrobić rozdanie lub sprzedać a $ przeznaczyć na szczytny cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość sfsf napisał:

wolą żeby straciło ważność niż zrobić rozdanie lub sprzedać a $ przeznaczyć na szczytny cel

Nie "one wolą" a po prostu producent zabrania odsprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk

20 rozswietlaczy

60 szminek

30 pudrów

50 bronzerów

tak tak wszystko się przyda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa

Niektóre szlachetne i wybitne jednostki wystawiają kosmetyki na śmietnik, żeby bezdomni mogli sobie je zabrać. To takie ważne przecież dla tych osób. Ważniejsze niż ciepła kurtka na zimę czy jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
2 minuty temu, Gość jaa napisał:

Niektóre szlachetne i wybitne jednostki wystawiają kosmetyki na śmietnik, żeby bezdomni mogli sobie je zabrać. To takie ważne przecież dla tych osób. Ważniejsze niż ciepła kurtka na zimę czy jedzenie.

To sama kup dla bezdomnych ciepłe kurtki i co tam uważasz. Szczekać każdy potrafi, ale juz dać coś to ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa
36 minut temu, Gość ... napisał:

To sama kup dla bezdomnych ciepłe kurtki i co tam uważasz. Szczekać każdy potrafi, ale juz dać coś to ciężko.

No widzisz, różnica jest taka, że ja oprócz "szczekania" rzeczywiście pomagam. A Ty? Ile przeznaczyłaś na cele charytatywne w grudniu? Ja 300 zł, a sama dużo nie mam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość jaa napisał:

No widzisz, różnica jest taka, że ja oprócz "szczekania" rzeczywiście pomagam. A Ty? Ile przeznaczyłaś na cele charytatywne w grudniu? Ja 300 zł, a sama dużo nie mam. Pozdrawiam.

A to jakaś licytacja? Mam uwierzyć, ze osoba, ktora sie nasmiewa i bluzga na innych komuś pomaga? Haha dobre sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A to jakaś licytacja? Mam uwierzyć, ze osoba, ktora sie nasmiewa i bluzga na innych komuś pomaga? Haha dobre sobie

Jesteś dla mnie nikim, więc nie mam zamiaru udowadniać Ci cokolwiek, poprzez pokazywanie wyciągów bankowych. Idź, żyj swoim pustym życiem, szczekaczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kil

Pewnie lądują na aledrogo. Kiedyś była akcja, że ktoś znalazł kilka kont jutuberek. Zresztą warto obserwować takie rzeczy jakie np. dana firma akurat wysyła w paczkach pr'owych. Jakoś tak sporo potem pojawia się właśnie na tym portalu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgffdf
4 godziny temu, Gość jaa napisał:

No widzisz, różnica jest taka, że ja oprócz "szczekania" rzeczywiście pomagam. A Ty? Ile przeznaczyłaś na cele charytatywne w grudniu? Ja 300 zł, a sama dużo nie mam. Pozdrawiam.

A kogo obchodzi co ty komu dajesz? Dajesz po to, żeby się pochwalić na durnym forum? Pilnuj swojej dupy, a nie zaglądaj w czyjeś rzeczy, które ktoś stawia pod śmietnikiem, bo to nie twój interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zal.pl
8 minut temu, Gość kjhgffdf napisał:

A kogo obchodzi co ty komu dajesz? Dajesz po to, żeby się pochwalić na durnym forum? Pilnuj swojej dupy, a nie zaglądaj w czyjeś rzeczy, które ktoś stawia pod śmietnikiem, bo to nie twój interes.

Glamowna, to ty? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola
6 godzin temu, Gość gość napisał:

Nie "one wolą" a po prostu producent zabrania odsprzedaży.

I co z tego, że zabrania? One i tak to sprzedają na grupach na fb lub na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oczywiście, że dostają za darmo i robią filmiki za reklamę. No przecież nikt nie kupiłby 10 kolorów jednej szminki by ją przetestować i pokazać kolory. Albo podkłady - przecież jakby miały same sobie kupić to kupiłyby swój odcień bo i po co kupowac 10 za ciemnych podkładów tylko dlatego, że ma się kasę? Dla mnie to oczywiste, że te wszystkie kolorowe kosmetyki one dostają w ramach współpracy. I moim zdaniem powinny je oddawać np. do domów dziecka. Tam nastolatki marzą o podkładach czy cieniach to by sobie miały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sprzedają. Chyba nie jest to zabronione, choć mogłyby czasem oddać do domu samotnej matki, czy zrobić sprzedaż z licytacją na szczytny cel. Nie widziałam takiej akcji u żadnej z bjuti guru. Chytre babiszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

pazerna bugi zaczyna robic rozdanie, pod warunkiem, ze ja zasubskrybujesz itd.   Zapewnia sobie wzrost subskrybcji, poprawe ogladalnosci. Czy to malo? Chyba wystarczy, bo dochod z nieoznaczanych reklam, przyrostu  subskrybentow i wzrostu ogladalnosci, znacznie wzrosnie. A tych ukrytych reklam w kazdym wlogu pelno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfsdf

Nie "one wolą" a po prostu producent zabrania odsprzedaży.

xxx

a co muszą same to robić? nie może np. koleżanka, siostra

są też licytacje na schroniska, hospicja i można tam dać do wystawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxz

Składują czasem może coś użyją i tłumaczą że potrzebują tego do pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 14.12.2018 o 10:58, Gość gosc napisał:

pazerna bugi zaczyna robic rozdanie, pod warunkiem, ze ja zasubskrybujesz itd.   Zapewnia sobie wzrost subskrybcji, poprawe ogladalnosci. Czy to malo? Chyba wystarczy, bo dochod z nieoznaczanych reklam, przyrostu  subskrybentow i wzrostu ogladalnosci, znacznie wzrosnie. A tych ukrytych reklam w kazdym wlogu pelno.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż się czasem zastanawiam, czy by tak osobiście takim kimś nie zostać:) Tyle rzeczy i to za darmo, żyć nie umierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2

Nie w temacie kosmetyków, ale Paulinye z instagrama już dwa dni temu wystawiła na sprzedaż ten płaszcz z kolekcji Wienawy dla Na-kd, który wszyscy dostali haha. Wstawiła fotke na story i od razu na allegro 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dostają do pokazania, pozachwycają się, a potem od razu na sprzedaż, Grażyny biznesu 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, sakola136 napisał:

Aż się czasem zastanawiam, czy by tak osobiście takim kimś nie zostać:) Tyle rzeczy i to za darmo, żyć nie umierać!

Nie widzę przeszkód;) Trzeba tylko mieć w sobie coś co przyciągnie obserwujących, nie koniecznie musi to być coś pozytywnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nie widzę przeszkód;) Trzeba tylko mieć w sobie coś co przyciągnie obserwujących, nie koniecznie musi to być coś pozytywnego;)

np. jestes baardzo gruba, odchudzasz sie..m Jestes gruba i w ciazy pokrecisz kilka vlogaskow, paczki beda przychodzic, zrobisz zapowiadane rozdania, ogladalnosc bedzie wzrastac i biznesik powoli bedzie sie rozwijal. Chociaz ten temat obsluguje boogie, ktora ma bardzo ubogie, proste  slownictwo.                  Moze  jednak kup sobie sama to co chcesz, nie bedziesz musiala pokazywac siebie i rodziny, sprzedawac swojej ptywatnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

...prywatnosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nikoletta P już wyprzedaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×