Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EdytaLo

Głośniki do kina domowego

Polecane posty

Gość EdytaLo

Szukam dobrych mocnych głośnikow do kina domowego, ale tez nie chcę wydawać na nie fortuny. Polecicie coś w rozsądnej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robi

Może coś z marki STX? są przeważnie niedrogie, a takie do kina domowego grają mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam głośniki STX. Do kina domowego znajdziesz tak od około 400zł w górę, ja za swoje płaciłam ponad 1000zł , kwestia jakości Popatrz na stronie stx.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdytaLo

Dzięki, już kupiłam od STX głośniki do kina domowego , dałam ponad 500zł, są ok, niedawno podłączałam z chłopakiem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.01.2019 o 15:35, Gość EdytaLo napisał:

Dzięki, już kupiłam od STX głośniki do kina domowego , dałam ponad 500zł, są ok, niedawno podłączałam z chłopakiem 😉

A jaki model? Tez sie właśnie zastanawiam nad sprzętem z STX. Dużo pozytywnych opinii czytałam o nich na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam model  STX GRAVITON 900 teraz widzę, że są na przecenie. Ogólnie ta marka ma głośniki na bardzo wysokim poziomie, ze swoich jestem naprawdę bardzo zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

STX a nie lepiej zainwestować w polskie Tonsile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.02.2019 o 14:36, MatMac napisał:

STX a nie lepiej zainwestować w polskie Tonsile?

STX to też polska firma, która ma naprawdę niezły jakościowo sprzęt w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka

Też właśnie szukam jakichś głośników do nagłośnienie w domu. Chciałabym uzyskać efekt kina domowego dużo osób też mi właśnie polecało głośniki marki STX podobno są świetne jakościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kruge&Martz Mam bardzo ładnie grają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruno
Dnia 7.03.2019 o 21:27, Gość marzenka napisał:

Też właśnie szukam jakichś głośników do nagłośnienie w domu. Chciałabym uzyskać efekt kina domowego dużo osób też mi właśnie polecało głośniki marki STX podobno są świetne jakościowo.

Mam i również polecam. Dobra marka i ceny również mają całkiem przyzwoite. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iross

Zgadzam się, bardzo dobry producent. Natomiast co do samego modelu to też wszystko zależy od wielkości pomieszczenia oraz naszych potrzeb i u nas super sprawdził się wybór STX KD - Electrino 150 7.0 także warto sprawdzić i jeśli jednak są większe wymagania to możecie liczyć na jakość i czystość dźwięku w całym pomieszczeniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignacy

Potwierdzam aby kolumny dobrze nagłaśniały pomieszczenie trzeba popatrzeć na jego wielkość w porównaniu do kolumn. U nas salon jakieś 20m2 i bardzo dobrze sie sprawdza ten typ STX F-130 n są idealne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×