Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Dzianina premium do wietrzenia

Polecane posty

Gość Nat

Ludzie, kobiety... Czy na prawdę aż tak boli Was, że gdzieś tam w Warszawie żyje sobie kobieta, która coś osiągnęła? Że poza zwyczajną pracą lekarze znalazła pomysł na większy biznes, rozwinęła go i zarabia na tym pieniądze? Czy idzie to z Waszej kieszeni, że tak komentujecie, że szerzycie taką zawiść? Bardzo to jest chore... Przez zazdrość, nienawiść nasze społeczeństwo robi się chore. Myślę, że zdanie zmieniłaby nie jedna obecna tu hejterka, której coś by się coś w życiu udało, sama zaistniałaby w internecie i 'zdobyła' chociażby jednego hejtera... Z tym się wiąże jakaś tam popularność. To, że wydaje się Wam, że jesteście anonimowe/anonimowi nie oznacza, że poza monitorem tacy jesteście, każdy może Was znaleźć. Póki co zajmijcie się swoimi domami, rodzinami, dziećmi, mężami, kochankami i wyjdźcie do własnego, realnego życia. Poświęćcie uwagę temu co na prawdę realnie jest w życiu ważne i istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak tam obrończynie? Boli, że was dziś nie pochwaliła? Ba! Nawet nie wspomniała 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 11.12.2018 o 20:21, Gość Gosc neutralnie napisał:

Numer IP ok , ja sama to potrafię , a powiedz mi jak dostaniesz dane od dostawcy internetu/sieci komórkowej ? Bo to może akurat tylko policja i uwierz mi, ze łatwo z nimi nie ma 

Strachy na lachy. Nie ma nazwisk. Nie ma gróźb karalnych. Zniesławienie? A niby czego ?że ktoś wytyka błędy,  krytykuje niegustowne mieszkanie? Wy byście o byle gowno chciały podawać do sądu. Nie ma łatwo. Takie byle sprawy są z automatu umazane. Uwierzcie,  serio znam się na tym temacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc1234567
Dnia 11.12.2018 o 21:21, Gość sylvvviaaa napisał:

Tylko właściwie po co? Wiesz co to jest zniesławienie? Przeczytaj sobie. Jest za to kara grzywny, kara pozbawienia wolności etc . I to właśnie robicie. Zniesławiacie kogoś kogo nawet nie znacie. Ta Kobieta osiągnęła wszystko ciężką pracą, swoją własną! Ani jej tata ani jej mama nie pracowali za nią w Anglii. Wykształcenia też za nią nie zrobili! Trzeba się cieszyć z tego że skorzystała z pomocy rodziców by się kształcić. A nie jak większość leserów ćpa chleje i żyje na garnuszku rodziców. Trochę szacunku do osoby której nawet do pięt nie dorastacie! Piszę to ja, Sylwia mama dwójki dzieci i codziennie oglądam co mamy ginekolog bo jest inspiracją! PoZdro pięćset

Bez nazwisk ? Jakie zniesławienie.  Krytyka  i sarkazm nie podchodzi pod zniesławienie. Tak samo jak krytyczna opinia. To jest traktowane jako opinia i sądy umarzaja takie sprawy. Groźna karalna to owszem. Ale bez nazwisk to nie zniesławienie. Poczytaj dokładniej ustawy I paragrafy bo cienka widać jesteś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 11.12.2018 o 21:32, Gość Hehdhdd napisał:

Ta logika powala... z waszych wypowiedzi ewidentnie wynika, o kim mówicie i przykro mi, że niszczę zabawę, ale to, że nie piszecie ‚mamaginekolog’ czy nie posługujecie się personaliami niestety nic nie zmienia 🤷🏻‍♀️🙈😂 

Widać jak się znasz na prawie. Nieraz widziałam jak się takie sprawy koncza-nijak. Umorzenie. Mam pół rodziny policyjnej,  nią nieraz gadaliśmy na takie tematy. Takze zluzuj majty i nie wprowadzaj innych w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

slabo Coś ten pracownik od Kafe się spisuje 😉 jeszcze tu go nie ma? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 

1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

slabo Coś ten pracownik od Kafe się spisuje 😉 jeszcze tu go nie ma? 😉

Bo on/ona tylko na pół etatu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

 

Bo on/ona tylko na pół etatu 😄

Hahahaha no tak, zapomniałam. Na pół etatu i dlatego spamuje tylko jeden wątek 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

Wybiera sie ktos do showroomu przymierzyc bielizne do wietrzenia premium pod prysznicem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja! Ja! I chciałam jeszcze w wannie polegać, ale coś na nią położyli i się chyba nie da 😂 mam tylko nadzieje, że chociaż uchwyt na papier toaletowy, który K zrobił samodzielnie uda mi się dodając 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
Dnia 11.12.2018 o 21:46, Gość Gość napisał:

Trochę instagram skraca relacje, chce być kumpelką i wprowadza wszystkich do swojej łazienki to musi liczyć się z tym że nie wszystkim się to spodoba. A po co o tym tu pisać, tak sobie zwyczajnie po ludzku, tak jak obgadujesz z mamą nowy beret cioci Irenki. Ja życzeń śmierci nie widziałam dopóki nie zjawiły się obrończynie i tym niby hejterkom zaczęły wyliczać miłe rzeczy które mają nadzieje że je spotkają.

I serio laski piszą że będą poświęcać kilka minut dziennie na zgłaszanie wątków? Charytatywnie? Przecież przyznała że ma od tego ludzi którym płaci! Nie bądźcie aż tak ślepo wpatrzone, nawet jak kogoś lubicie

Jest w innym wątku taka jedna , co to straszy ludzi, że za obgadywanie  kolezanek podaja do sadu 😉. Malo to cioc irenek obgadalo córki swoich sąsiadek? Malo to kolezanek obsmarowalo was w zyciu? Nowa akcja: chodźmy do sądu  i  podajmy wszystkie ciocie dobra rada i swoje pseudo koleżanki. Zgadzacie się?  Również nie widziałam życzeń śmierci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
Dnia 10.12.2018 o 18:43, Gość Gosc napisał:

Zawsze miała odwagę w spełnianiu marzeń,a to dlatego,że towarzyszyło jej zaplecze finansowe rodziców. Nawet gdyby coś się nie udało to miała zapewnione miękkie lądowanie. Stąd ta beztroska, odwaga i brawura. Każda na jej miejscu spełniałaby marzenia. Jej biedny mąż w jakimś stopniu został postawiony pod ścianą - chciał szybko dużo zarabiać żeby jego żonie nie spadł komfort życia. Próbuje dorównać tesciowi, choć będzie ciezko bo wydaje się być dobrym człowiekiem, nie bogacacym się na wyzysku 

Czemu biedny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość jaga
Dnia 11.12.2018 o 21:21, Gość sylvvviaaa napisał:

Tylko właściwie po co? Wiesz co to jest zniesławienie? Przeczytaj sobie. Jest za to kara grzywny, kara pozbawienia wolności etc . I to właśnie robicie. Zniesławiacie kogoś kogo nawet nie znacie. Ta Kobieta osiągnęła wszystko ciężką pracą, swoją własną! Ani jej tata ani jej mama nie pracowali za nią w Anglii. Wykształcenia też za nią nie zrobili! Trzeba się cieszyć z tego że skorzystała z pomocy rodziców by się kształcić. A nie jak większość leserów ćpa chleje i żyje na garnuszku rodziców. Trochę szacunku do osoby której nawet do pięt nie dorastacie! Piszę to ja, Sylwia mama dwójki dzieci i codziennie oglądam co mamy ginekolog bo jest inspiracją! PoZdro pięćset

To wyznawczynie znieslawiaja i wysuwają bez kompletnego szacunku do rozmówców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny piszcie na priv, dodam was na grupę na Google plus o mg, musicie mieć konto google, jak coś piszcie na Julaxmonia@gmail.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Ja ją od czasu do czasu obserwowałam ale teraz już straciłam ochotę bo przesadza... Pokazuje rachunek ze sklepu na prawie tysiąc zł, zawartość swojej lodówki. Po Co? Nie podobają mi się takie relacje. Moim zdaniem to niestosowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czyli jednak książka będzie, a w niej przepisy na kanapki z musztardą i cebulą 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 654321
Dnia 18.12.2018 o 11:18, Haitane napisał:

Dziewczyny piszcie na priv, dodam was na grupę na Google plus o mg, musicie mieć konto google, jak coś piszcie na Julaxmonia@gmail.com 

Jest w ogóle jeszcze ta grupa?  Był link, teraz klikając w ten link na g+ nic nie działa. Skasowalyscie grupę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhh
8 godzin temu, Gość Gość 654321 napisał:

Jest w ogóle jeszcze ta grupa?  Był link, teraz klikając w ten link na g+ nic nie działa. Skasowalyscie grupę? 

Grupa pewnie jest prywatna i tajna i musisz miec zaproszenie z wewnątrz, napisz na tego maila do Haitane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trlolo
10 godzin temu, Gość Gość 654321 napisał:

Jest w ogóle jeszcze ta grupa?  Był link, teraz klikając w ten link na g+ nic nie działa. Skasowalyscie grupę? 

O Boże teraz znowu grupę sobie wymyślają, byle tylko było głośno było o gwieździe... to są urojenia to sie leczy. Nie ma zadnych tajnych grup. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wątek o laktacji usunięty. Jest coś nowego  do poczytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×