Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Pseudonim

DeKretka1

Polecane posty

1 minutę temu, Paryz London napisał:

Globstory już zjechała? Nie wiedziałam.

Tak, kupiła dom do remontu w Łodzi i teraz to są już wypadówki a nie długie, dalekie podróże. Takie jeżdżenie w końcu zmęczy. Cash już miał w pewnym momencie dość przebywania z kolegami, nawet w najlepszej rodzinie tak jest, że chcesz chociaż trochę pobyć sam, a możesz nie mieć możliwości. Marek od tej cudownej rodziny pojechał na 5 dniową poza domem pracę. To Ci powinno coś powiedzieć. Jakby było zawsze tak cudownie to ludzie by się nie rozwodzili, nie znajdowali by sobie innych partnerów, zostawiali cudowne dzieci. Jeżeli nie jest Ci dane mieć swojej rodziny, to znajdź sobie zastępczą lub ogródek działkowy. A pies na Ciebie w domu nie czeka? Tylko to też obowiązek z którym trzeba się liczyć. Z moim o czwartej rano maszerujemy po osiedlu, bo tak się przyzwyczaił. Kretki życie na filmach wygląda tak jakby cały czas się bawiła. Co robi poza kamerą, wie tylko Ona. Jest głodna poklasku i tyle. Nawet podarować komuś czegoś nie potrafi, bez ogłaszania tego na insta. Na siłę robi z siebie cudownego człowieka, po co? Wiem, że obserwujesz Szusz, widzisz co się dzieje jak człowiek opiera się tylko i wyłącznie na drugiej osobie? Ludzie w życiu są bardzo potrzebni, ale są Oni też na wyciągnięcie ręki jaksię tylko chce ich mieć. To niekoniecznie musi być mąż i dzieci. 

40 minut temu, Wyspa na Florydzie napisał:

Tak, kupiła dom do remontu w Łodzi i teraz to są już wypadówki a nie długie, dalekie podróże. Takie jeżdżenie w końcu zmęczy. Cash już miał w pewnym momencie dość przebywania z kolegami, nawet w najlepszej rodzinie tak jest, że chcesz chociaż trochę pobyć sam, a możesz nie mieć możliwości. Marek od tej cudownej rodziny pojechał na 5 dniową poza domem pracę. To Ci powinno coś powiedzieć. Jakby było zawsze tak cudownie to ludzie by się nie rozwodzili, nie znajdowali by sobie innych partnerów, zostawiali cudowne dzieci. Jeżeli nie jest Ci dane mieć swojej rodziny, to znajdź sobie zastępczą lub ogródek działkowy. A pies na Ciebie w domu nie czeka? Tylko to też obowiązek z którym trzeba się liczyć. Z moim o czwartej rano maszerujemy po osiedlu, bo tak się przyzwyczaił. Kretki życie na filmach wygląda tak jakby cały czas się bawiła. Co robi poza kamerą, wie tylko Ona. Jest głodna poklasku i tyle. Nawet podarować komuś czegoś nie potrafi, bez ogłaszania tego na insta. Na siłę robi z siebie cudownego człowieka, po co? Wiem, że obserwujesz Szusz, widzisz co się dzieje jak człowiek opiera się tylko i wyłącznie na drugiej osobie? Ludzie w życiu są bardzo potrzebni, ale są Oni też na wyciągnięcie ręki jaksię tylko chce ich mieć. To niekoniecznie musi być mąż i dzieci. 

Wiem, że się rozwodza.  Marek przecież miał już żonę. A co Kretka pokazuje, wiadomo, że nie pokaże wszystkiego a i pokaże rzeczy na plus a nie na minus, jak one wszystkie.  Tylko, że mimo tego ma całkiem udane życie, plusy przeważają minusy:)

Dnia 28.01.2020 o 21:20, Gość fipo napisał:

59 minut temu, Gość socjo napisał:

To skąd bym wiedziała, że jej córka studiuje na Harvardzie?

Nie chodzi o chwalenie się wyłącznie bogactwem i cudownymi rodzinami, tylko wszystkim, np. swoją zaradnością, mądrością, wykształceniem, talentami pedagogicznymi, wiedzą, pracowitością, przezornością, odpowiedzialnością itd. Bo gdyby się tym nie pochwaliły, to skąd bym inaczej miała wiedzieć, że w przeciwieństwie do Kretki i Dutkowej posiadają te wszystkie wspaniałe cechy?

Dziewczyno, my to wszystkie popelniamy bledy, mamy zle dni i cos nam w zyciu nie wychodzi. Ja nie znam perfekt jezyka a sie go ucze i wcale sie tego nie wstydze. Natomiast wiesz jak ciezko sie zaczyna zycie od nowa w obcym kraju, a szczegolnie jak nie masz tu nikogo? Mentalnosc sie zmienia, bo tu sie skupia na tym co wychodzi a nie na porazkach, Polacy maja ta tendencyjnosc to glorifikacji porazek i niepowodzen a to chyba nie jest dobre. To ze prostujemy glupoty pan wcale nie oznacza ze jestesmy idealne. Inne, mniejsze yutuberki jakos nie klamia i nie opowiadaja bajek np. Jessica Martin czy Magda z Moje Male Opowiesci.

Daj spokój ta Jessica Martin jest tak nudna i mdła że aż przykro patrzeć. Jej filmy są o nudnym życiu kury domowej. Chwilę pracowała w USA ale biedulka się zmęczyła i rzuciła pracę jak zresztą kiedyś studia. Odkąd urodziła dziecko, przestała dbać o siebie, z każdym filmem jest jej coraz więcej. To osoba która ciągle się użala nad sobą... Kreci byle jakie filmy zaniast zrobić jeden a porzadny.

Zablokujcie trola bo wszędzie wypisuje na dzesike martin chyba kogos cos boli i sie z wlasna porazka pogodzic nie moze. Kolejny trol do kasacji. 

59 minut temu, Brunettesdiary napisał:

Zablokujcie trola bo wszędzie wypisuje na dzesike martin chyba kogos cos boli i sie z wlasna porazka pogodzic nie moze. Kolejny trol do kasacji. 

Weź się zastanów i nie przesadzaj. Każdy ma prawo do opinii a nie sztuczne udawanie i słodzenie. Znajdź sobie jakieś zajęcie. Miłego dnia życzę i napij się meliski.

• Haha 1

14 minut temu, Wyspa na Florydzie napisał:

Naprawdę Kretka ciągnęła niespełna trzylatka po chorobie w te góry na wycieczkę? A potem na dół w tym deszczu? Hmm

Jeśli dla kogoś ważniejszy jest YouTube a rzeczy stanowią większa wartość niż ludzie to nie ma się co dziwić. Żeby dla wątpliwego poklasku ryzykować zdrowiem swojego dziecka to serca trzeba nie mieć. 

• Like 1

4 minuty temu, Johan Wallin napisał:

Jeśli dla kogoś ważniejszy jest YouTube a rzeczy stanowią większa wartość niż ludzie to nie ma się co dziwić. Żeby dla wątpliwego poklasku ryzykować zdrowiem swojego dziecka to serca trzeba nie mieć. 

V. szkołę często opuszcza dla tej NC. Kretka nie ma serca ani dla dzieci, ani dla Marka. Znajomi nie chcą być filmowani. A poklasku to już szuka wszędzie i na innych kanałach, byle tylko o niej w rewanżu wspomnieli. Tak to już chyba nie pracuje, trzeba coś ciekawie pokazać. Dlatego na wakacje nie jeździ się do tego samego miejsca, przeważnie się je zmienia. W dodatku tak często, bo w kółko to samo pokazuje. Ona może to kocha, ale widzowi się nudzi. 

• Like 2

5 godzin temu, martuchas92 napisał:

juz wracają kolejne 12h🤦🏻‍♀️

A pozycja C. tak spiącego bardzo niewygodnie wyglądająca. Viki przynajmniej pozycje może zmieniać. 

Jakie to specjalne papiery na obywatelstwo Kretka składa? Inne niż wszyscy? Znowu nawiązanie do tych „złych” komentarzy. Kretka, Kretka za niedlugo będziesz ich miała bardzo mało. I tak w stosunku do innych youtuberów jest ich niewiele już teraz. 

Ja to chyba w innych Stanach niż Kretka żyję, bo według mnie więcej kobiet pracuje po narodzinach dziecka, niż nie. To panie z Polski się tak urządziły, że mężowie pracują a One zostają youtuberkami, instagramerkami bo coś trzeba robić. Dlatego trzymają się ze sobą. Tylko nie biorą pod uwagę, że to chyba nie taki zawód do emerytury, bo ludzie się zmieniają. A przytyki Kretki do jego byłego życia nie na miejscu. Przy tamtej się bawił i używał życia, przy niej się zaharowuje. Nie ma balansu, ze skrajności w skrajność. 

Co jak co , ale dzieci to ma akurat udane. Przyznajcie, że chciałybyście mieć takie ( oczywiście pytanie do bezdzietnych kafeterusnek, które szanse na dziecko mają zerowe).

Marek zajechany pracą, ale z drugiej strony głupi nie jest, powiedziałabym, że bardzo zaradny nawet. Jakby nue chciał, to by tak nie tyrał. Nie wziąłby sobie też Kretki za żonę i nie miał 2ki dzieciaków. Już go tak nie brońcie. 

Kacperka boli ucho. Hmmmm, ciekawe dlaczego? No przecież nie od brodzenia na bosaka w zimnej wodzie ani od spacerów w deszczu z chorym gardłem. 

2 godziny temu, Paryz London napisał:

Co jak co , ale dzieci to ma akurat udane. Przyznajcie, że chciałybyście mieć takie ( oczywiście pytanie do bezdzietnych kafeterusnek, które szanse na dziecko mają zerowe).

Marek zajechany pracą, ale z drugiej strony głupi nie jest, powiedziałabym, że bardzo zaradny nawet. Jakby nue chciał, to by tak nie tyrał. Nie wziąłby sobie też Kretki za żonę i nie miał 2ki dzieciaków. Już go tak nie brońcie. 

Wiesz co? Nikt Ci nie może pomóc jak sama sobie nie pomożesz. Idealizujesz czyjeś życie, bo Ty tego nie masz? Zazdrościsz tak bardzo, zamiast czerpać radość z tego co Ci jest dane? Marek tyra, bo ma do utrzymania 3 domy, w tym jeden nie skończony. Nie wiem czy tak chce, ale jest to kosztem czasu z dziećmi i humor mu nie dopisuje. Pewnie liczy, że na emeryturze odpocznie, oby... Nie rozumiesz, ale mi chodzi o to żeby dali obydwoje spokój z nawiązywania przeszłości o byłej lub powiedzieli prawdę. Marzenie ściętej głowy, wszakże to Kretka jest jego miłością życia a z byłą żoną to byl... no właśnie dlaczego? Z wyrachowania? 

2 godziny temu, Johan Wallin napisał:

Kacperka boli ucho. Hmmmm, ciekawe dlaczego? No przecież nie od brodzenia na bosaka w zimnej wodzie ani od spacerów w deszczu z chorym gardłem. 

Ale co tam. Kretka wie lepiej co dziecko chore może robić a czego nie. Ból ucha u dziecka jest okropny. 

20 minut temu, Wyspa na Florydzie napisał:

Ale co tam. Kretka wie lepiej co dziecko chore może robić a czego nie. Ból ucha u dziecka jest okropny. 

Jak on ma się uczyć mówić jak go boli ucho?  Kretka jest zwyczajnie głupia.  Nie oglądam jej na insta , ale wczoraj mi wyskoczyła i przeleciałem q&a  . Dzięki temu się dowiedziałam , że w Stanach połowa ludności to Żydzi. Nie wiem gdzie ona żyje czy słyszała o Holokaust , ale w Stanach Judaizm wyznaje ok 3 % ludności . Najwięcej jest protestantów , ale o tym Kretka nie wie, bo nie czyta niczego i nie ma znajomych poza sąsiadami z którymi wymienia jedynie uprzejmości. 

8 minut temu, Życiowykrytyk napisał:

Jak on ma się uczyć mówić jak go boli ucho?  Kretka jest zwyczajnie głupia.  Nie oglądam jej na insta , ale wczoraj mi wyskoczyła i przeleciałem q&a  . Dzięki temu się dowiedziałam , że w Stanach połowa ludności to Żydzi. Nie wiem gdzie ona żyje czy słyszała o Holokaust , ale w Stanach Judaizm wyznaje ok 3 % ludności . Najwięcej jest protestantów , ale o tym Kretka nie wie, bo nie czyta niczego i nie ma znajomych poza sąsiadami z którymi wymienia jedynie uprzejmości. 

Ja też nie wiem gdzie Ona żyje, bo takie bzdury i ciemnoty wciska, że aż uszy bolą. Dziecko jej kiedyś za kręgosłup i uszy podziękuje, bo to się lubi wracać. Najważniejsze dla Kretki jednak jest to, że miała co w górach nagrać. Ciekawe czy któraś z fanek się je zapyta, dlaczego tego C. dobrze nie wyleczyła zanim go po górach i rzekach ciągała. 

3 godziny temu, Wyspa na Florydzie napisał:

Wiesz co? Nikt Ci nie może pomóc jak sama sobie nie pomożesz. Idealizujesz czyjeś życie, bo Ty tego nie masz? Zazdrościsz tak bardzo, zamiast czerpać radość z tego co Ci jest dane? Marek tyra, bo ma do utrzymania 3 domy, w tym jeden nie skończony. Nie wiem czy tak chce, ale jest to kosztem czasu z dziećmi i humor mu nie dopisuje. Pewnie liczy, że na emeryturze odpocznie, oby... Nie rozumiesz, ale mi chodzi o to żeby dali obydwoje spokój z nawiązywania przeszłości o byłej lub powiedzieli prawdę. Marzenie ściętej głowy, wszakże to Kretka jest jego miłością życia a z byłą żoną to byl... no właśnie dlaczego? Z wyrachowania? 

Nie mam pojęcia. Z resztą nie oglądam ich tak regularnie, wiem, że miał żonę Amerykankę, rozeszli się chyba na długo przed Kretka. Z Kretka poznali się przez wspólną znajomą na Skype. Potem ona do niego poleciała, a dalej poszło. A potem już ślub, jedno, drugie dziecko, domki w górach i tak dalej.

15 minut temu, Paryz London napisał:

Nie mam pojęcia. Z resztą nie oglądam ich tak regularnie, wiem, że miał żonę Amerykankę, rozeszli się chyba na długo przed Kretka. Z Kretka poznali się przez wspólną znajomą na Skype. Potem ona do niego poleciała, a dalej poszło. A potem już ślub, jedno, drugie dziecko, domki w górach i tak dalej.

To jest wersja Kretki i jak widać potrafi ludziom dobrze mydlić oczy. Ja tam ciąglę chcę wierzyć, że Marek swoją pierwszą żonę kochał i dlatego się z nią ożenił, a nie bo potrzebował pobytu na stałę. A to jest takie pieprzenie Kretki, że przy niej rozwinął skrzydła. Co to przy Tracy nie mógł czy raczej co innego muwtedy było w głowie? Kretka siedząca u niej w domu, lepiej by się może nie odzywała. 

2 godziny temu, Wyspa na Florydzie napisał:

To jest wersja Kretki i jak widać potrafi ludziom dobrze mydlić oczy. Ja tam ciąglę chcę wierzyć, że Marek swoją pierwszą żonę kochał i dlatego się z nią ożenił, a nie bo potrzebował pobytu na stałę. A to jest takie pieprzenie Kretki, że przy niej rozwinął skrzydła. Co to przy Tracy nie mógł czy raczej co innego muwtedy było w głowie? Kretka siedząca u niej w domu, lepiej by się może nie odzywała. 

Akurat prawda. Generalnie uważam, że obrabianie tyłka byłym jest pozbawione klasy.  Karetka mieszka w jej domu  i jeszcze nie dawno spala w jej łóżku , więc powinna temat byłej pominąć milczeniem. Jeśli nie może to dużo lepiej jest powiedzieć raz miał żonę, ale im się nie udało i tyle.  Nie ma co z siebie robić gwiazdy.

Powiedzcie mi co matka ma w głowie jak pozwala by dziecko ucho bolało cały dzień w samochodzie, całą noc i pół dnia?!?! To w tej NC dalej go gardło bolało a Oni go wszędzie ciągali pewnie z gorączką. Normalnie na piedestale gwiazdę postawić. 

• Like 2

1 godzinę temu, Wyspa na Florydzie napisał:

Powiedzcie mi co matka ma w głowie jak pozwala by dziecko ucho bolało cały dzień w samochodzie, całą noc i pół dnia?!?! To w tej NC dalej go gardło bolało a Oni go wszędzie ciągali pewnie z gorączką. Normalnie na piedestale gwiazdę postawić. 

Im bardziej patrzę na YouTube tym bardziej wszystko wydaje mi się dziwne. Kretkę powinni wsadzić z chorym uchem do samolotu i wysłać do Australii by sobie piękno tamtego kraju podziwiała. Na pewno miałaby przyjemność. 😞

• Thanks 1

10 godzin temu, Wyspa na Florydzie napisał:

A ona twierdzi, że tak to już u dzieci jest. Nie, nie jest i być nie musi. To są powikłania po niewyleczonym przeziębieniu albo zapaleniu gardła. Ale co tam, ona wie lepiej. Szkoda dzieciaków, bo w przyszłości to może się odbić na ich zdrowiu. 

8 minut temu, Johan Wallin napisał:

A ona twierdzi, że tak to już u dzieci jest. Nie, nie jest i być nie musi. To są powikłania po niewyleczonym przeziębieniu albo zapaleniu gardła. Ale co tam, ona wie lepiej. Szkoda dzieciaków, bo w przyszłości to może się odbić na ich zdrowiu. 

I już ta uwaga, przedtem bakterii nie było a teraz są... Jest po prostu osobą nie myślącą o innych tylko o sobie. Nie wierzę już, że Ona lekarzy rozumie. Zresztą powiedziała, że oboje majà z tym trudności. V. Też ma stale coś z zatokami, bo przez nos mówi lub alergię na coś. Kretka eksperymentuje na sobie, too teraz sprawdza wytrzymają w bólu dzieci. Kto miał zapalenie ucha, ten wie jak to bardzo boli. Nie mówiąc o tym, że to może słuch zniszczyć. Może dlatego C. ma problemy z mową. Naprawdę szkoda tych dzieci jak rodzice nieodpowiedzialni są. 

Napisano (edytowany)
9 godzin temu, Życiowykrytyk napisał:

Im bardziej patrzę na YouTube tym bardziej wszystko wydaje mi się dziwne. Kretkę powinni wsadzić z chorym uchem do samolotu i wysłać do Australii by sobie piękno tamtego kraju podziwiała. Na pewno miałaby przyjemność. 😞

Ja myślę, że im te social media rozum odbierają. Dzieci niektóre mają, bo inne youtuberki są w ciąży i by na nich zarabiać. Te dzieci są traktowane jak małpki w cyrku. Pokaż się, powiedz to, przywitaj się z obcymi ludźmi po drugiej stronie ekranu... Gdzie w tym dobro dla dzieci? Tik toki, glupie chalenges niszczące szkoły, zdrowie, emocje, charaktery. Co z tych pieniędzy? Kretka się robi coraz pustsza, ma coraz mniej wiedzy a wydaje jej się, że jest gwiazdą, którą zawsze i za wszelką cenę chciała być. I ta udawana skromność... To zdjęcie na miniaturce mówi wszystko o jej osobowości. To jej praca, ciekawe czy w innej też by się tak obnarzała. Na wszystko jest miejsce i czas. 

Edytowano przez Wyspa na Florydzie

A teraz na Facebooku marudzi jaki ciężki dzień bez, drzemki itp dzień na jej własne życzenie jakby dzieckiem wyleczyła, nie ciągła po strumieniach, po lesie na gole nogi itp to Casper byłby teraz zdrowy i ona też. Mi się w głowie nie mieści i nawet to by mi do głowy nie przyszło ciągnąć chore dziecko 12 godzin dziecko na weekend. Jedno jest pewne do troskliwy chce matek to ona nie należy ani mądrych. 

3 godziny temu, Rilla38 napisał:

A teraz na Facebooku marudzi jaki ciężki dzień bez, drzemki itp dzień na jej własne życzenie jakby dzieckiem wyleczyła, nie ciągła po strumieniach, po lesie na gole nogi itp to Casper byłby teraz zdrowy i ona też. Mi się w głowie nie mieści i nawet to by mi do głowy nie przyszło ciągnąć chore dziecko 12 godzin dziecko na weekend. Jedno jest pewne do troskliwy chce matek to ona nie należy ani mądrych. 

Zgadzam się. Na insta jest to samo biadolenie o sobie. V. Zgasiła w samochodzie, a przecież ta może się też źle czuć jak brat chory. C. Jak na trzylatka ma bardzo długie drzemki co jest Kretce na rękę. Z tymi wycieczkami z chorym dzieckiem odleciała. Tylko Ona, Ona, Ona. Wszystko tak u dzieci zaniedbuje, a potem lekarze winni, nauczyciele itp itd. Terapii z logopedą nie ma, a przecież mogliby zapłacić prytatnie sesje. Tak robią moje koleżanki. Na to szkoda pieniędzy ale na pierdoły ozdobnicze już nie, bo to dla turystów. Wszystko jest na pokaz. Ale Ona też teraz dramę robi, bo widzi, że radość i dobry humor nie bardzo się sprzedają w jej przypadku. Ale darowała by sobie utyskiwanie na chore dziecko, które sama do tego doprowadziła. 

Ja nie wiem czy ja mam coś ze wzrokiem i słuchem? Czy ona opowiada jaka to nie jest chora, kaszle, ma katar i ogólnie czuje się fatalnie a za chwilę ona chora z chorym dzieckiem w sklepie??? Nie wiem już jak to nazwać? Głupota? Ignorancja? Bezmyślność? 

• Like 1

1 godzinę temu, Johan Wallin napisał:

Ja nie wiem czy ja mam coś ze wzrokiem i słuchem? Czy ona opowiada jaka to nie jest chora, kaszle, ma katar i ogólnie czuje się fatalnie a za chwilę ona chora z chorym dzieckiem w sklepie??? Nie wiem już jak to nazwać? Głupota? Ignorancja? Bezmyślność? 

trzeba pokazac cos na istagram 🙂 a co tam chore dziecko🤔

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się