Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Pseudonim

DeKretka1

Polecane posty

Gość Gosc
35 minut temu, Gość gosc napisał:

Oczywiscie ze przegapila i zaniedbala wychowanie corki "rozkrecajac" swoj kanal na youtube. Dla Kretki wazniejsze jest kasowanie komentarzy pod filmikiem niz rozmowa i czas poswiecony dzieciom.  LIczy sie kasa i zycie na pokaz! Na ista nagrywa codziennie i jak slysze jak ona odzywa sie do Kacpra to szok.   Czemu ona rozmawia  zdrobnialym glosem? 

Wpadnij do boogiesilver i posluchaj jak ona mowi do dzieci. To chyba epidemia.

Gość lubię.

Tak jak Kretkę lubię oglądać, tak muszę się z Wami zgodzić, to co robi ze swoimi dziećmi, to masakra.

Viki rozwrzeszczana, czy nagrywając nie może powiedzieć, żeby przez kilka minut się nie darła ?

Cacperek śliczny chłopczyk, ale ma już chyba z 14 mc, i nawet nie potrafi wstać?,

Zdarza się, ale wystarczy poćwiczyć ( w formie zabawy), a jak się nie uda, to trzeba iść do specjalisty, czym wcześniej, tym lepiej.

Gość Gosc
1 minutę temu, Gość lubię. napisał:

Tak jak Kretkę lubię oglądać, tak muszę się z Wami zgodzić, to co robi ze swoimi dziećmi, to masakra.

Viki rozwrzeszczana, czy nagrywając nie może powiedzieć, żeby przez kilka minut się nie darła ?

Cacperek śliczny chłopczyk, ale ma już chyba z 14 mc, i nawet nie potrafi wstać?,

Zdarza się, ale wystarczy poćwiczyć ( w formie zabawy), a jak się nie uda, to trzeba iść do specjalisty, czym wcześniej, tym lepiej.

Hallo, ten styl nie jest mi obcy.

Gość lubię.
20 minut temu, Gość Gosc napisał:

Hallo, ten styl nie jest mi obcy.

??

Gość gosc
Dnia 13.01.2020 o 13:50, Gość Gość napisał:

Dziewczyno, czytaj po dziesięc razy wpisy, bo naprawdę ich nie rozumiesz, albo pisz tylko swoje spostrzeżenia jak już musisz pisać. Nie odność się do nich, bo wychodzą z tego bzdury. Już wiemy, że bardzo lubisz Kretkę, nie musisz tego ciągle, przy okazji dowalania innym, pisać. Trzeba ci wszystko tlumaczyć jak dziecku, a nawet ono za którymś razem zrozumie o co chodzi, ty jakoś nie pojmujesz. Praca youtubera, ha, ha?! Tak się teraz nazywa pospolite nieróbstwo i pajacowanie do kamery. 

A tobie żal,  że za to pajacowanie dobrze płacą?  

Gość gosc
Dnia 13.01.2020 o 13:50, Gość Gość napisał:

Dziewczyno, czytaj po dziesięc razy wpisy, bo naprawdę ich nie rozumiesz, albo pisz tylko swoje spostrzeżenia jak już musisz pisać. Nie odność się do nich, bo wychodzą z tego bzdury. Już wiemy, że bardzo lubisz Kretkę, nie musisz tego ciągle, przy okazji dowalania innym, pisać. Trzeba ci wszystko tlumaczyć jak dziecku, a nawet ono za którymś razem zrozumie o co chodzi, ty jakoś nie pojmujesz. Praca youtubera, ha, ha?! Tak się teraz nazywa pospolite nieróbstwo i pajacowanie do kamery. 

Gość mmm
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Hallo! Co się przejmujecie nie swoimi dziećmi? 

Dzieci to dobro narodowe i trzeba ich bronic;)

Gość mmm

Nie ogladam Kretki, wiec nie wiem co z tym malym dokladnie, ale pamietam co bylo z Victoria. Ludzie bombardowali ja zapytaniami i komentarzami glownie o dwujezycznosc to bardzo dlugo wszytsko negowala a na koncu po miesiacach sprowadzila logopede i babcia nagrywala o "problemie". Pewnie tu bedzie to samo, az wyskoczy z podobnym filmikiem. Nie mnie oceniac czy to dobrze czy zle. Natomiast ktos mi zwrocil na cos uwage u mojego dziecka, wiec poszlam do pediatry i dostalam skierowanie. Smieja sie ze jestem przewrazliwiona ale wole wiedziec wczesniej niz pozniej.

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

To Kretka płaci cenę najwyższą za to pajacowanie i jej dzieci. Wytapetuj sobie pieniędzmi dom. 

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość mmm napisał:

Nie ogladam Kretki, wiec nie wiem co z tym malym dokladnie, ale pamietam co bylo z Victoria. Ludzie bombardowali ja zapytaniami i komentarzami glownie o dwujezycznosc to bardzo dlugo wszytsko negowala a na koncu po miesiacach sprowadzila logopede i babcia nagrywala o "problemie". Pewnie tu bedzie to samo, az wyskoczy z podobnym filmikiem. Nie mnie oceniac czy to dobrze czy zle. Natomiast ktos mi zwrocil na cos uwage u mojego dziecka, wiec poszlam do pediatry i dostalam skierowanie. Smieja sie ze jestem przewrazliwiona ale wole wiedziec wczesniej niz pozniej. 

I bardzo dobrze zrobiłaś . Jeszcze żadne dziecko nie straciło na wizycie u lekarza.  Kretka jest zwyczajnie głupia zaniedbując rozwój Kacperka I zachwoaniw Viki. Jej córka nie da się lubić niestety. Nic dziwnego ,że nie ma koleżanek i matka musi Fbb zapraszać by Viki miał się z kim bawić.

Gość gosc

Kretka skarzy na insta ze jeden z filmikow ( jeszcze nic straconego)  przedostatni spadal z ogladalnoscia przez youtube 😞 NIE  to nie youtube, to Twoja corka ktora sie zachowuje nie zbyt kulturalnie.   Anka na poczatku filmiku jak Vicky jej wchodzi w zdanie to ma mine....strach sie bac 😞 juz nie pierwszy raz to widac.....skoro Kretko wiesz ze jest ZLE to poco to puszczasz w swiat?????

Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Kretka skarzy na insta ze jeden z filmikow ( jeszcze nic straconego)  przedostatni spadal z ogladalnoscia przez youtube 😞 NIE  to nie youtube, to Twoja corka ktora sie zachowuje nie zbyt kulturalnie.   Anka na poczatku filmiku jak Vicky jej wchodzi w zdanie to ma mine....strach sie bac 😞 juz nie pierwszy raz to widac.....skoro Kretko wiesz ze jest ZLE to poco to puszczasz w swiat?????

po co* 

Gość Gość
58 minut temu, Gość gosc napisał:

Viki i pyszna przemowa o dystansie do widzów. Masz Kretko co chciałaś. Za marnym jesteś „tfurcą”, żeby ludzi od których zależy twoje zarabianie, potraktować z buta. A tu drugi domek rozpoczęty. Jakby tyle kasy miała, co tu ta pseudofanka wypisuje, to nie obchodziła by ją ilość oglądających. 

Gość Gość
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

Nie oglądam insta Kretki, ale dobrze pamiętam jak dwa lub trzy lata temu przekonywała jaką to Youtube jej wspaniałą i rozwojową pracę zapewnia i jak to oplywają w luksusy. Przez tą pracę na youtube zezygnowała ze szkoły.  Niestety dla Kretki łaska YouTube i widzów na pstrym koniu jeździ i wystarczy podpaść raz by widownia poszukała innego kanału.  Kretka przez te kilka lat się postarzała co jest naturalne, ale nie poszła do przodu. Nie nauczyła się niczego. Została z lichym angielskim i przygasającym kanałem, bo ile można oglądać przechwałki niedowartościowanej kobiety? 

Gość Gość

Kretka z jaką pokorą pokazuje nowy gadżet. Naprawdę ludzie tęsknią za takimi filmami? Czy to wytwór youtuberskiej wyobraźni? 

Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Kretka z jaką pokorą pokazuje nowy gadżet. Naprawdę ludzie tęsknią za takimi filmami? Czy to wytwór youtuberskiej wyobraźni? 

Widać jak tęsknią. Wyświetleń coraz mniej a krytycznych komentarzy coraz więcej.

Gość Gosc
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Widać jak tęsknią. Wyświetleń coraz mniej a krytycznych komentarzy coraz więcej.

Bo Kretka jest nudna. Widać, że nie ma już pomysłów ani chyba też chęci by dalej starać się o widzów i wyświetlenia. Nie chodzi mi o takie pajacowanie jak z tym makijażem za dolara ale ma przecież możliwości, żeby nagrywać takie filmy jakich tu w polsce się nie zrobi. Ale nie, ona woli kupić kolejny badziew który później rzuci w kąt i zrobić test. Właściwie sam ten test tej lodówki był tak nudny, że w połowie chciałam wyłączyć. Przez większość czasu gada do tej kamery a dopiero pod koniec pokazuje jak to wygląda i działa. Zero emocji w głosie, czy to zachwytu czy nie ale tak monotonnie o tym opowiadała jakby garnki chciała sprzedać starym ludziom. Sam zakup lodówki nie wystarczy by widz chciał oglądać, trzeba też w fajny i interesujący sposób to nagrać. A Kretce to widać że się nie chce, żeby tylko nagrać i mieć z głowy. 

Gość Atlanta
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Bo Kretka jest nudna. Widać, że nie ma już pomysłów ani chyba też chęci by dalej starać się o widzów i wyświetlenia. Nie chodzi mi o takie pajacowanie jak z tym makijażem za dolara ale ma przecież możliwości, żeby nagrywać takie filmy jakich tu w polsce się nie zrobi. Ale nie, ona woli kupić kolejny badziew który później rzuci w kąt i zrobić test. Właściwie sam ten test tej lodówki był tak nudny, że w połowie chciałam wyłączyć. Przez większość czasu gada do tej kamery a dopiero pod koniec pokazuje jak to wygląda i działa. Zero emocji w głosie, czy to zachwytu czy nie ale tak monotonnie o tym opowiadała jakby garnki chciała sprzedać starym ludziom. Sam zakup lodówki nie wystarczy by widz chciał oglądać, trzeba też w fajny i interesujący sposób to nagrać. A Kretce to widać że się nie chce, żeby tylko nagrać i mieć z głowy. 

Po prostu, "Kretka" jest kiepska aktorka...

Gość Coco

Kretka „wyskoczyła” mi na you tube przypadkowo i z ciekawości chciałam zobaczyc jak odbiera Stany ktoś kto dopiero zaczyna życie tutaj. Widziałam jej braki, zauważyłam białe zeby. Kretka wtedy bardzo polegała na Marku, on był dla niej autorytetem. Wydawała sie miła. Po jakimś czasie zauważyłam jak budzi sie w niej pewność siebie i gdzieś zniknęła ta miła dziewczyna, a pojawiła sie arogancka Kretka. Nawet jej głos sie zmienił. Zyje w tym kraju od wielu lat i „opowieści” Kretki zaczęły mnie drażnić, często wręcz kłamała, dla wygody.Na naszych oczach wyrosła nieciekawa kobieta, nieuczciwa, czasem wręcz chamska. Kobieta, która potrzebuje ciągłego podziwu bez powodu. Swoją „prace” wykonuje byle jak a oczekuje poklaskow. Życie tutaj pokazuje, ze nagradza sie za uczciwa i dobrze wykonana prace, czego nie widze u Kretki.

Gość Gość

Mam wrażenie, że to początek końca jej kariery na YT. Wypaliła się, nie ma co pokazać oglądający zrobili się bardziej wymagający niż jest w stanie zaoferować. Poza tym widać, że przynajmniej średnio radzi sobie z krytyką i to ją ciągnie w dół. Nie wiem co musiałaby zrobić aby odświeżyć wizerunek? Może kupić następny domek w jeszcze innym Stanie gdzie mogłaby pokazać coś nowego. Tymczasem możemy na insta podziwiać spacerki z synkiem po osiedlu z pięknie wyeksponowanymi kubłami na śmieci. Rewelka. 

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Mam wrażenie, że to początek końca jej kariery na YT. Wypaliła się, nie ma co pokazać oglądający zrobili się bardziej wymagający niż jest w stanie zaoferować. Poza tym widać, że przynajmniej średnio radzi sobie z krytyką i to ją ciągnie w dół. Nie wiem co musiałaby zrobić aby odświeżyć wizerunek? Może kupić następny domek w jeszcze innym Stanie gdzie mogłaby pokazać coś nowego. Tymczasem możemy na insta podziwiać spacerki z synkiem po osiedlu z pięknie wyeksponowanymi kubłami na śmieci. Rewelka. 

Tez to widzę, kazde IS, to spacerek i pogodynka

Gość Max
42 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Tez to widzę, kazde IS, to spacerek i pogodynka

Albo reklama pomadke 

Gość gosc

UWAGA !!!!Dziewczyny za kilka dni bedzie filmik jak Kretka ratuje owl ( sowe) OMG to bedzie dobre....juz czekam 🙂  A ile musiala sie biedna wydzwonic...ja bym poprostu zadzwonila do animal control  ale pewnie ja NIC nie wiem 😉 wiec czekam bo zaznaczyla ze to bedzie dla tych co mieszkaja w USA a nie wiedza co z taka sowa zrobic. 

Gość Gość
12 godzin temu, Gość gosc napisał:

UWAGA !!!!Dziewczyny za kilka dni bedzie filmik jak Kretka ratuje owl ( sowe) OMG to bedzie dobre....juz czekam 🙂  A ile musiala sie biedna wydzwonic...ja bym poprostu zadzwonila do animal control  ale pewnie ja NIC nie wiem 😉 wiec czekam bo zaznaczyla ze to bedzie dla tych co mieszkaja w USA a nie wiedza co z taka sowa zrobic. 

A sowa była zraniona? Jak nie to się ją zostawia w spokoju. A jak tak to można ją zawieźć do pierwszego lepszego weterynarza i oni powiedzą co zrobić lub Bush Wildlife je rehabilituje. Znowu się ta „niewygoda” do mnie rzuci, że Kretka wie lepiej, a ja się tylko wymądrzam, ha, ha. Mieszkając na Fl trzeba sporo wiedzieć o zwierzętach. Nie zabija się oposoma, jak Dutki, bo jest bardzo pożyteczny i nie nosi w sobie wścieklizny!!! Trzeba szanować zwierzęta, a nie głupawo podchodzić do aligatorów czy węży. No, i trzeba używać rozumu w miejscach gdzie dzikie zwierzęta się pojawiają. A jak Kretka uratowała sowę, to chwała jej. Zobaczymy jakie „drastyczne” video przy tym zrobiła, żeby oglądalność nakręcić. 

Gość gosc
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

A sowa była zraniona? Jak nie to się ją zostawia w spokoju. A jak tak to można ją zawieźć do pierwszego lepszego weterynarza i oni powiedzą co zrobić lub Bush Wildlife je rehabilituje. Znowu się ta „niewygoda” do mnie rzuci, że Kretka wie lepiej, a ja się tylko wymądrzam, ha, ha. Mieszkając na Fl trzeba sporo wiedzieć o zwierzętach. Nie zabija się oposoma, jak Dutki, bo jest bardzo pożyteczny i nie nosi w sobie wścieklizny!!! Trzeba szanować zwierzęta, a nie głupawo podchodzić do aligatorów czy węży. No, i trzeba używać rozumu w miejscach gdzie dzikie zwierzęta się pojawiają. A jak Kretka uratowała sowę, to chwała jej. Zobaczymy jakie „drastyczne” video przy tym zrobiła, żeby oglądalność nakręcić. 

Tak sowa byla zraniona,  ale juz ja oddala do jakiegos parku.  Dowiemy sie niebawem 😉 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.