Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paweł

Szybkie pranie dywanów Wrocław

Polecane posty

Gość Paweł

Cześć wszystkim. mamy już 14.grudnia i do świąt pozostało już niewiele czasu i szukam teraz na szybko pralni dywanów, która zdąży wyprać moje dywany do przyszłego piątku czyli przeed świętami. za szybką odpowiedź będę bardzo wdzięczny. pozdrawiam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek

jak się postarasz i w poniedziałem zadzwonisz do pralni lub zawieziesz, to powinni na spokojnie wyprać Ci do świąt. poza tym we Wigilie też czasami pralnie pracują, bo to nie jest jeden dzień wolny od pracy. mogę polecic z mojej strony Pralnię, która mieści się na Kiełczowskiej 62 i nazywa się Pierzdywan. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiek

Praktycznie wiekszość pralni pierze z dnia na dzień i do odbioru. inaczej wygląda sprawa jakości prania i czasami słowności co do terminu. ja tam się trzymam jednej pralni i tak jak przedmówca z czystym sumieniem mogę zarekomendować Pierzdywan, który położony jest na Psim polu. Pralnia naprawdę w porządku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orientserwis

Orient Serwis zapraszamy z dywanem ekskluzywnym na profesjonalną usługę czyszczenia i konserwacji. Firma z tradycją współpracujemy z salonami mebli i wyposażenia wnętrz w Poznaniu i Warszawie. Usługi specjalistyczne dla dywanów zabytkowych, kilimów, gobelinów. Masz cenny dla Ciebie dywan oddaj go do profesjonalnej pracowni takiej jak Orient Serwis. 

Zapraszamy zespół

Orientserwis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiele dobrego na moim osiedlu słyszy się o pralni Pierzdywan. Sąsiadce nawet dywan cerowali, bo pies jej trochę pogryzł. Na szczęście dywan uratowali i śladu nie widać po pogryzieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Niebawem Wielkanoc i co po niektórym pewnie będzie potrzebny namiar na pralnie, co przyjedzie i odbierze dywany. Oddaje tel 514514824

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×