Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lily

HELP!!

Polecane posty

Gość Lily

Hej, spodobał mi się chłopak, który niedawno rozstał się z dziewczyną, nadal o niej myśli ..:/ Spotykamy się, dobrze się rozmawia, podobam mu się. Co robić, by pomóc mu zapomnieć o niej raz na zawsze, a nasza znajomość wskoczyła na następny etap?? Macie jakieś pomysły? 😞😞 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja i ja

jak sie chlopak zakocha to zapomni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić? Dać czas, nigdy nie unikniesz cienia byłych (chociaż straszne określenie). Bo tak to już niestety bywa, ze On musi się uporać ze swoją żałobą (tak, żałobą po jej stracie) a dopiero potem starać się o Ciebie. Podobasz mu się to jedno, ale pytanie czy on jest emocjonalnie i wewnętrznie gotowy na kolejny związek i czy nie traktuje Ciebie tylko jako ucieczkę od własnych emocji myśląc wciąż o niej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiperbola
Dnia ‎15‎.‎12‎.‎2018 o 22:41, Gość Lily napisał:

Hej, spodobał mi się chłopak, który niedawno rozstał się z dziewczyną, nadal o niej myśli ..:/ Spotykamy się, dobrze się rozmawia, podobam mu się. Co robić, by pomóc mu zapomnieć o niej raz na zawsze, a nasza znajomość wskoczyła na następny etap?? Macie jakieś pomysły? 😞😞 

 

a po co ma zapominać, niech uczy się na błędach, może ów doświadczenie jeszcze mu się przyda 😀 możesz określić jaki szczebel jest ostatni w tej wieloetapowej relacji ? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruchacz
Dnia Sat Dec 15 2018 o 22:41, Gość Lily napisał:

Co robić, by pomóc mu zapomnieć o niej raz na zawsze, a nasza znajomość wskoczyła na następny etap?? Macie jakieś pomysły? 😞😞 

 

Krótko i na temat - loda!!! Faceci to uwielbiają. Ale takiego, żeby zapamiętał do końca życia, z połykiem, dużo lepszego niż robiła tamta. Musisz się mocno postarać. Jak się uda, to zapomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

hmmm...

Co tu ukrywac. Mysle,ze kazda z odpowiedzi zawiera pewna prawde.

Musisz to wszystko zmiksowac ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie

Trzymaj sie od niego z daleka i poszukaj takiego, który nie ma nikogo nawet w pamięci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

...ale jej sie podoba wlasnie TEN. To tak nie dziala. Byc moze chce byc kochana jak tamta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja i ja

Ale  przeciez nie wie, jak kochał tamtą! przecież kazde zakochanie jest inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nikt dojrzały nie leci po rozstaniu do innej od razu bo wiadomo że albo szuka zapomnienia albo pocieszenia w postaci seksu. Naiwne... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa
8 minut temu, Gość ja i ja napisał:

Ale  przeciez nie wie, jak kochał tamtą! przecież kazde zakochanie jest inne.

każde jest takie samo, chemiczna zupka w muziu w wyniku wielu wypadkowych może mieć mniejsze lub większe stężenie, nawet pora roku ma wpływ, ale każde jest dokładnie tym samym.... krew napływa do... i wioo hahaha 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruchacz
Dnia Sat Dec 15 2018 o 22:41, Gość Lily napisał:

Hej, spodobał mi się chłopak, który niedawno rozstał się z dziewczyną, nadal o niej myśli ..:/ Spotykamy się, dobrze się rozmawia, podobam mu się. Co robić, by pomóc mu zapomnieć o niej raz na zawsze, a nasza znajomość wskoczyła na następny etap?? Macie jakieś pomysły? 😞😞 

 

Musicie się ruchać, najlepiej po kilka razy dziennie, aż będzie tak wypompowany, że nie będzie miał sił na tamtą. Innej rady nie ma. Wasz seks musi być stale urozmaicony (ciągle inne pozycje i miejsca), aby chłopak się nie nudził i nie szukał przygód gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyy2
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nikt dojrzały nie leci po rozstaniu do innej od razu bo wiadomo że albo szuka zapomnienia albo pocieszenia w postaci seksu. Naiwne... 

Moja eks tam od razu poleciała do innego. Nawet pół roku nie minęło a ona już sie zabawiała z innymi. Ja dopiero po prawie roku zacząłem się pocieszać. Teraz minie niedługo dwa lata a ja cieszę się że tak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyy2

minie niedługo JAKOŚ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przecież pisze ze nikt dojrzały. Widocznie ona do nich nie należy. Ciekawe gdzie wy takie wynalazki znajdujecie. Jak można nie wyczuć że się ma z gownem do czynienia? Nie macie intuicji za grosz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyy2
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Przecież pisze ze nikt dojrzały. Widocznie ona do nich nie należy. Ciekawe gdzie wy takie wynalazki znajdujecie. Jak można nie wyczuć że się ma z gownem do czynienia? Nie macie intuicji za grosz. 

Jak ty to pięknie ujęłaś 😉 Moja eks powinna to przeczytać hehe. Tymczasem spadam spać bo jutro na 9 do pracy. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×