Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego facet sypia z byłą mając nową dziewczynę ?

Polecane posty

Gość gość

????? czy ktoś moze mi to wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

daj sobie juz spokoj i pusc go w cholere 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Tobie wyjaśnię w dwóch słowach: „bo może”...

A tak szczerze sam bym się zastanawiał, ja nigdy nie utrzymywałbym kontaktów z żadna z byłych bez myśli i powrocie. Wiec może po prostu coś nie wyszło. Kolejna dziewczynę traktuje jako klina i wyjście awaryjne. Jednak nie wiem, patrzę przez pryzmat siebie gdyby u hipotetycznie doszło do takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

Bo to go kręci, że zostanie przyłapany na zdradzie. Facet lubi mieć dwie kobiety - jedną z nich traktuje jak kochankę, a seks z kochanką pociąga go bardziej niż rutynowy seks tylko z jedną kobietą. Seks z jednym partnerem w dzisiejszych czasach jest nudny, jest passe i trzeba się do tego przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej kurzawa

co zarooha to jego, takie wytłumaczenie, faceci to proste istoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B...
9 minut temu, Gość Facet napisał:

Bo to go kręci, że zostanie przyłapany na zdradzie. Facet lubi mieć dwie kobiety - jedną z nich traktuje jak kochankę, a seks z kochanką pociąga go bardziej niż rutynowy seks tylko z jedną kobietą. Seks z jednym partnerem w dzisiejszych czasach jest nudny, jest passe i trzeba się do tego przyzwyczaić.

Każdy tak ma, kobiety też. Więc takie ględzeie że facet to facet tamto, każdy ma lepszą jazdę na boku, tylko nie kazdy korzysta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać czasy się zmieniają. Ja nie wyobrażam sobie, żebym mógł zdradzić (tudzież zranić tak bardzo świadomie) osobę, na której mi zależy. To nieprawda, ze faceci/kobiety zdradzają... zdradzają ludzie, dla których chwila przyjemności znaczy więcej niż oddanie i relacja, w której się znajdują. Dla mnie ludzie potrzebujący uwagi i ze słabo rozwiniętym emocjonalnym życiem wewnętrznym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Kenniks napisał:

Widać czasy się zmieniają. Ja nie wyobrażam sobie, żebym mógł zdradzić (tudzież zranić tak bardzo świadomie) osobę, na której mi zależy. To nieprawda, ze faceci/kobiety zdradzają... zdradzają ludzie, dla których chwila przyjemności znaczy więcej niż oddanie i relacja, w której się znajdują. Dla mnie ludzie potrzebujący uwagi i ze słabo rozwiniętym emocjonalnym życiem wewnętrznym. 

ten kretyn tak lata za tą byłą będąc ze mna w związku ze szok!!!! wydzwania do niej az ta odbierze bo czasami nawet ona nie chce , a ten ją prosi i leci do niej na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

ten kretyn tak lata za tą byłą będąc ze mna w związku ze szok!!!! wydzwania do niej az ta odbierze bo czasami nawet ona nie chce , a ten ją prosi i leci do niej na seks

Jak nie chce... skoro jednak chce. Gdyby nie chciała, to by dał sobie spokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

ten kretyn tak lata za tą byłą będąc ze mna w związku ze szok!!!! wydzwania do niej az ta odbierze bo czasami nawet ona nie chce , a ten ją prosi i leci do niej na seks

I ty na to pozwalasz ? Przy tobie to robi ? Gdzie twoja godnosc ?  Po pierwszym takim razie szukal by ubran w smietniku . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

I ty na to pozwalasz ? Przy tobie to robi ? Gdzie twoja godnosc ?  Po pierwszym takim razie szukal by ubran w smietniku . 

I zębów na podłodze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Kenniks napisał:

I zębów na podłodze!

jak on potrafil mnie zostawic  w domu w srodku nocy bo ta dziwka mu smsa napisala i polecial ją wyruchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

jak on potrafil mnie zostawic  w domu w srodku nocy bo ta dziwka mu smsa napisala i polecial ją wyruchac

Błagam. Powiedz, ze nie piszesz tego na poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość gosc napisał:

jak on potrafil mnie zostawic  w domu w srodku nocy bo ta dziwka mu smsa napisala i polecial ją wyruchac

Nie chce mi sie juz tobie nic tlumaczyc . Sama powinnas wiedziec co zrobic . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody

Wiem. Zaproponuj mu, że następnym razem zabawicie się w trójkącie. Ciekawe co on powie na taki układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kocha ją 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak to jest na poważnie ! w piątek do niej wydzwanial caly dzien, ona nie chciala odebrac a ten ją prosił i w koncu pojechal do niej i zostal na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Kocha ją 

Czy mężczyźni potrafia tak bardzo kochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Czy mężczyźni potrafia tak bardzo kochać?

że co? gdzie tu widziecie milosc?  miedzy kim a kim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gosć napisał:

że co? gdzie tu widziecie milosc?  miedzy kim a kim ?

Ja w ogóle nigdzie nie widzę nawet namiastki. Tylko egocentryzm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosć napisał:

że co? gdzie tu widziecie milosc?  miedzy kim a kim ?

W nocy zostawia jedna, by jechać do drugiej,  bo zadzwoniła, że jest jej ciężko a ty w jego dzialaniu nie dostrzegasz miłości do tej drugiej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnm
19 minut temu, Kenniks napisał:

Błagam. Powiedz, ze nie piszesz tego na poważnie?

Hmm, jak widziałam takie tematy to zawsze sądziłam, ze to prowo i ze takie kobiety nie istnieją i pewnie dalej zyłabym w niewiedzy gdybym na własne oczy nie zobaczyła na tym forum jakie kobiety potrafią być namolne.Przykladem niech będzie pan o nicku offerma kiedyś tu piszący.Kilka kobiet tak się na jego punkcie zakreciło, ze mimo, ze dosadnie im pisał zeby się odwaliły( to delikatne okreslenie, bo on pisal bardzo wulgarnie do nich) dalej go wręcz molestowały i blagały o maila.Podałam jego przykład, bo juz dawno go nie ma, ale daleko nie trzeba szukać.Ty ledwo postów kilka napisales i juz jakas chciała wbijac na skype,a:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć

on jest chujem, nie wiem jak moze do niej łazic na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

W nocy zostawia jedna, by jechać do drugiej,  bo zadzwoniła, że jest jej ciężko a ty w jego dzialaniu nie dostrzegasz miłości do tej drugiej? 

tak, ale on mowi, ze mnie kocha i chce byc ze mną a jak sie odwróci to leci don tamtej i dosłownie błaga ją o spotkanie, juz nie raz tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja dostrzegam w tym działaniu chęć umoczenia chuja w tej drugiej. Widocznie dobra jest w te klocki i co tu rozkminiac. Oboje chorzy. Autorka że sobie pozwala a on wiadomo czemu. Tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody
7 minut temu, Gość gosć napisał:

tak, ale on mowi, ze mnie kocha i chce byc ze mną a jak sie odwróci to leci don tamtej i dosłownie błaga ją o spotkanie, juz nie raz tak było

No to skoro kocha i Cb i ją to zaproponuj mu zabawę w trójkącie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość jnm napisał:

Hmm, jak widziałam takie tematy to zawsze sądziłam, ze to prowo i ze takie kobiety nie istnieją i pewnie dalej zyłabym w niewiedzy gdybym na własne oczy nie zobaczyła na tym forum jakie kobiety potrafią być namolne.Przykladem niech będzie pan o nicku offerma kiedyś tu piszący.Kilka kobiet tak się na jego punkcie zakreciło, ze mimo, ze dosadnie im pisał zeby się odwaliły( to delikatne okreslenie, bo on pisal bardzo wulgarnie do nich) dalej go wręcz molestowały i blagały o maila.Podałam jego przykład, bo juz dawno go nie ma, ale daleko nie trzeba szukać.Ty ledwo postów kilka napisales i juz jakas chciała wbijac na skype,a:D

No właśnie! Tym bardziej, ze ja jestem psychicznym zwyrodnialcem.

(dobra nie powinno się tak pisać, bo jeszcze ktoś uwierzy ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja dostrzegam w tym działaniu chęć umoczenia chuja w tej drugiej. Widocznie dobra jest w te klocki i co tu rozkminiac. Oboje chorzy. Autorka że sobie pozwala a on wiadomo czemu. Tyle. 

Nie o ciapulku i robaczce rzecz idzie, jak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie o ciapulku i robaczce rzecz idzie, jak sądzę.

jaka dobra jak ona podobno nic takiego nie robi a ten i tak chce ją ruchac dlatego wlasnie nie czaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnm
5 minut temu, Kenniks napisał:

No właśnie! Tym bardziej, ze ja jestem psychicznym zwyrodnialcem.

(dobra nie powinno się tak pisać, bo jeszcze ktoś uwierzy ;P )

No nie mów, ze az tak ci zalezy w co kto uwierzy:D?

A tak serio, to uwierz, ze nawet jakbys tak napisał to i tak bys się nie mógł opędzić od fanek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×