Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maryla

Śpiewające skrzypce z krakowa. Znacie?

Polecane posty

Gość Maryla

Szukam muzyki na wesele, chciałabym żeby było wyjątkowo, znalazłam duet skrzypcowy Spiewające skrzypce z małopolski znacie? Proszę o komentarze czy warto ich zaprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia

Warto, bardzo utalentowani ludzie grający z pasją. Zajmują się oprawą wesel jak i innych uroczystości rodzinnych. Niepywałą zaletą zaproszenia ich na twój ślub będzie to że taka muzyka  nie zdarza się często i jest bardzo oryginalnym pomysłem. Duet gra z towarzyszeniem innych artystów i ma różnorodny repertar np. muzyka klasyczna , filmowa. Próbki telentu znajdziesz na ich stronie internetowej, zapraszam warto spradzić, wiem bo byli na weselu mojej chrześnicy.:classic_love:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W internecie na pewno znajdą się sprawdzone porady w tym zakresie. Nie powinno być z tym problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Ci ludzie muzykę mają w sercu!! Śpiewające Skrzypce grały u nas na ślubie. Kontakt z nimi był świetny od pierwszego telefonu, poprzez spotkanie i do końca ślubu. Wszystko przebiegało bez zarzutu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia

Powiem tylko tyle. Dają z siebie to co najlepsze. Dają swoją muzykę. Piękną muzykę. Warto mieć ich na ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×