Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

10 godzin temu, Gość GoscMarta napisał:

Nie przejmuj sie Ilona ja mialam 2 I kazali mi brac te same leki co tobie tylko przedluzali I zmieniali dawki. Skonczylam z 11 komorkami z tego 10 dojrzalych.

Dziękuję Ci bardzo. Naprawdę mnie podniosłaś na duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbatka37

Biore od 23 dc Gonapeptyl , po 6 zastrzyku czulam sie słabsza, a od 4 dni wziela mnie niezla choroba, totalnie osłabiony organizm, brak sily i checi na co kolwiek. Jak Wy sie czulyscie?
Jutro jade do lekarza i ma mi juz zlecić nowe zastrzyki na stymulację, zastanawiam sie czy te Gonapeptyl bede rowniez musiala robic codzienie, ciekawe jakie mi zleci na stymulację. Moze ktoras z Was miala podobny dlugi protokół gdzie na wyciszenie od 23 dc dostala Gonapeptyl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscMarta

Ja mialam krotki protokol wiec nie pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Herbatka37 napisał:

Biore od 23 dc Gonapeptyl , po 6 zastrzyku czulam sie słabsza, a od 4 dni wziela mnie niezla choroba, totalnie osłabiony organizm, brak sily i checi na co kolwiek. Jak Wy sie czulyscie?
Jutro jade do lekarza i ma mi juz zlecić nowe zastrzyki na stymulację, zastanawiam sie czy te Gonapeptyl bede rowniez musiala robic codzienie, ciekawe jakie mi zleci na stymulację. Moze ktoras z Was miala podobny dlugi protokół gdzie na wyciszenie od 23 dc dostala Gonapeptyl ?

Ja Gonapeptyl biorę nadal - przy stymulacji też. Rano gonapeptyl, wieczorem Menopur. Na początku miałam paskudne bóle głowy, ale z czasem przeszły. Mam nadzieje, że Tobie tez się unormuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbatka37
6 godzin temu, Ilona58 napisał:

Ja Gonapeptyl biorę nadal - przy stymulacji też. Rano gonapeptyl, wieczorem Menopur. Na początku miałam paskudne bóle głowy, ale z czasem przeszły. Mam nadzieje, że Tobie tez się unormuje 

Ja dzisiaj bylam u lekarza i dzis 7dc i tez mam brac zastrzyki. Stymulacja od dzisiaj. Pewnie w nastepnym tygodniu juz punkcją. Rowniez dostalam lek Menopur , na wieczor mam brac ten zastrzyk. Nie dopytała czy Gonapeptyl rowniez? Musze zadzwonic i zapytac. Ale dziwne jesli tak to i to bo wkoncu Gonapeptyl jest na wyciszenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Gość Herbatka37 napisał:

Ja dzisiaj bylam u lekarza i dzis 7dc i tez mam brac zastrzyki. Stymulacja od dzisiaj. Pewnie w nastepnym tygodniu juz punkcją. Rowniez dostalam lek Menopur , na wieczor mam brac ten zastrzyk. Nie dopytała czy Gonapeptyl rowniez? Musze zadzwonic i zapytac. Ale dziwne jesli tak to i to bo wkoncu Gonapeptyl jest na wyciszenie. 

Najlepiej zapytaj, ja mam w czwartek punkcję i dzisiaj rano przyjęłam ostatni zastrzyk z gonapeptylu. Chyba jednak to standard. Dzisiaj wieczorem Ovitrelle. 

lekarz zalecił po transferze zwolnienie. Trochę martwię, co powiedzieć w pracy na taka nieobecność, ale w sumie są rzeczy ważne i ważniejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbatka37
5 godzin temu, Ilona58 napisał:

Najlepiej zapytaj, ja mam w czwartek punkcję i dzisiaj rano przyjęłam ostatni zastrzyk z gonapeptylu. Chyba jednak to standard. Dzisiaj wieczorem Ovitrelle. 

lekarz zalecił po transferze zwolnienie. Trochę martwię, co powiedzieć w pracy na taka nieobecność, ale w sumie są rzeczy ważne i ważniejsze. 

Juz pytalam lekarza i Gonapeptyl brac do konca. Wiec rano gona a wieczorem menupor . Daj znac jak sie bedziesz czula po  Ovitrelle? Wiadomo ile mialas pecherzykow? Co mowil lekarz na monitoringu? 

Ja tez zamierzam pojsc na zwolnienie lekarskie. Pamietaj mysl o sobie a potem reszta. Praca nie zajac nie ucieknie. Juz czasu sie skonczyly kiedy to pracodawca od tak sobie zwalniał pracownik, teraz to pracodawca dba o dobrego pracownika . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SURI

Hej dziewczyny a jak się czułyście po transferze. Jakieś dolegliwości.. Ja mam cały czas wzdety brzuch. Transfer miałam w sobotę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscMarta

Ja nie mialam zadnych dolegliwosci moze oprocz bolacego pecherza. Transfer przesunal sie o 40 minut I za dlugo wstrzymywalam mocz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Gość Herbatka37 napisał:

Juz pytalam lekarza i Gonapeptyl brac do konca. Wiec rano gona a wieczorem menupor . Daj znac jak sie bedziesz czula po  Ovitrelle? Wiadomo ile mialas pecherzykow? Co mowil lekarz na monitoringu? 

Ja tez zamierzam pojsc na zwolnienie lekarskie. Pamietaj mysl o sobie a potem reszta. Praca nie zajac nie ucieknie. Juz czasu sie skonczyly kiedy to pracodawca od tak sobie zwalniał pracownik, teraz to pracodawca dba o dobrego pracownika . 

Ovitrelle przyjmowałam już wcześniej przy inseminacjach. Zastrzyk zrobiłam wczoraj wieczorem i jak na razie jest Ok. Praktycznie nic nie czuję. Dokładnie nie wiem ile ich miałam, ale po zwiększeniu dwukrotnie dawki Menopuru przez weekend do odpowiednich rozmiarów urosły te, które w piątek były malutkie. W trakcie usg powiedział, że jest dobrze. Jutro rano punkcja i jeśli wszystko będzie dobrze we wtorek transfer.

ja pracuje w Lab. Chemicznym dlatego tym bardziej zastanawiam się nad zwolnieniem zwłaszcza na początku.

To Twoje pierwsze podejście? Jak się czujesz po lekach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbatka37
6 godzin temu, Ilona58 napisał:

Ovitrelle przyjmowałam już wcześniej przy inseminacjach. Zastrzyk zrobiłam wczoraj wieczorem i jak na razie jest Ok. Praktycznie nic nie czuję. Dokładnie nie wiem ile ich miałam, ale po zwiększeniu dwukrotnie dawki Menopuru przez weekend do odpowiednich rozmiarów urosły te, które w piątek były malutkie. W trakcie usg powiedział, że jest dobrze. Jutro rano punkcja i jeśli wszystko będzie dobrze we wtorek transfer.

ja pracuje w Lab. Chemicznym dlatego tym bardziej zastanawiam się nad zwolnieniem zwłaszcza na początku.

To Twoje pierwsze podejście? Jak się czujesz po lekach?

Czesc, dziekuje za odpowiedz. To moja pierwsza procedura. W sumie czuje sie jak narazie dobrze. Przeszlam chorobe po Gonapeptyl a teraz pozostał mi katar. Wieczorem robie zastrzyki Menopur wczoraj drugi zastrzyk i dzis czuje jak tam jajniki pracuja. 😊 bardzo w to wierze ze sie uda . Ja tez mialam inseminacje i to 6 wiec pewnie bralam Ovitrelle. Nie pamietam bo bylo to dawno. A do jakiej kliniki chodzisz? Moze chcesz sie wymienic nr kom? Mozemy popisac na whatsapp np. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1231234
10 godzin temu, Gość SURI napisał:

Hej dziewczyny a jak się czułyście po transferze. Jakieś dolegliwości.. Ja mam cały czas wzdety brzuch. Transfer miałam w sobotę. 

Suri wzdety brzuch masz pewnie jeszcze po punkcji, ja tez mialam. A ile zarodków miałaś podawane i ilu dniowe? 

Marta kiedy testujesz? 

Ilonka jak tam po punkcji? Ile komórek Ci zaplodnili?

Ja dzis mialam wizyte, nastepna w sobotę, na razie cienkie endometrium pewnie w następnym tygodniu bedzie transfer. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SURI

Podawany miałam jeden, blastocyste. Jutro mam drugą weryfikacje mam nadziej ze wszystko będzie ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbatka37
15 godzin temu, Gość Herbatka37 napisał:

Czesc, dziekuje za odpowiedz. To moja pierwsza procedura. W sumie czuje sie jak narazie dobrze. Przeszlam chorobe po Gonapeptyl a teraz pozostał mi katar. Wieczorem robie zastrzyki Menopur wczoraj drugi zastrzyk i dzis czuje jak tam jajniki pracuja. 😊 bardzo w to wierze ze sie uda . Ja tez mialam inseminacje i to 6 wiec pewnie bralam Ovitrelle. Nie pamietam bo bylo to dawno. A do jakiej kliniki chodzisz? Moze chcesz sie wymienic nr kom? Mozemy popisac na whatsapp np. 

Trzymam mocno kciuki za dzisiaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbatka37
22 godziny temu, Ilona58 napisał:

Ovitrelle przyjmowałam już wcześniej przy inseminacjach. Zastrzyk zrobiłam wczoraj wieczorem i jak na razie jest Ok. Praktycznie nic nie czuję. Dokładnie nie wiem ile ich miałam, ale po zwiększeniu dwukrotnie dawki Menopuru przez weekend do odpowiednich rozmiarów urosły te, które w piątek były malutkie. W trakcie usg powiedział, że jest dobrze. Jutro rano punkcja i jeśli wszystko będzie dobrze we wtorek transfer.

ja pracuje w Lab. Chemicznym dlatego tym bardziej zastanawiam się nad zwolnieniem zwłaszcza na początku.

To Twoje pierwsze podejście? Jak się czujesz po lekach?

Trzymam mocno kciuki za dzisiaj Ilona👍😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscMarta

Aha, ja juz po weryfikacjach, beta poki co rosnie oby tak zostalo. Pierwszy skan w poniedzialek 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość SURI napisał:

Podawany miałam jeden, blastocyste. Jutro mam drugą weryfikacje mam nadziej ze wszystko będzie ok. 

Trzymam bardzo mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja już po punkcji. Udało się pobrać 18 komórek, lekarz zadowolony. Ja też. Trochę jestem zamulona, ale ogólne samopoczucie w porządku. 

Dziewczynki, na pocieszenie jeśli którejś tydzień przed punkcją wychodzą małe, drobne pecherzyki i słabo reagujecie ma stymulanty nie martwię się. Można podreperować. Ja tak miałam, a udało się kilkanaście sztuk pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Gość Herbatka37 napisał:

Czesc, dziekuje za odpowiedz. To moja pierwsza procedura. W sumie czuje sie jak narazie dobrze. Przeszlam chorobe po Gonapeptyl a teraz pozostał mi katar. Wieczorem robie zastrzyki Menopur wczoraj drugi zastrzyk i dzis czuje jak tam jajniki pracuja. 😊 bardzo w to wierze ze sie uda . Ja tez mialam inseminacje i to 6 wiec pewnie bralam Ovitrelle. Nie pamietam bo bylo to dawno. A do jakiej kliniki chodzisz? Moze chcesz sie wymienic nr kom? Mozemy popisac na whatsapp np. 

Chętnie się wymienię nr Kom, z aplikacji z Messengera korzystam na codzień. 

Bedxie dobrze, trzymam kciuki za Twoje jajeczka. Wracaj do zdrówka. 

Procedurę robimy w Waw w Inviccie. Mam bardzo pozytywne odczucia jeśli chodzi o podejście personelu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbatka37
2 godziny temu, Ilona58 napisał:

Chętnie się wymienię nr Kom, z aplikacji z Messengera korzystam na codzień. 

Bedxie dobrze, trzymam kciuki za Twoje jajeczka. Wracaj do zdrówka. 

Procedurę robimy w Waw w Inviccie. Mam bardzo pozytywne odczucia jeśli chodzi o podejście personelu. 

Chetnie popisze z Toba na messengera tylko jak moge Cie odszukać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też będe miała podawaną jedną blastocyste, podejrzewam że pewnie koło pon-wt.

Dziewczyny trzymam mocno za was kciuki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1231234
Dnia 31.01.2019 o 12:49, Ilona58 napisał:

Dziewczyny ja już po punkcji. Udało się pobrać 18 komórek, lekarz zadowolony. Ja też. Trochę jestem zamulona, ale ogólne samopoczucie w porządku. 

Dziewczynki, na pocieszenie jeśli którejś tydzień przed punkcją wychodzą małe, drobne pecherzyki i słabo reagujecie ma stymulanty nie martwię się. Można podreperować. Ja tak miałam, a udało się kilkanaście sztuk pobrać.

Super wynik, jutro tez sie dowiem kiedy trsnsfer ale tez pewnie kolo wtorku, a ile zarodków bedziesz miała podawanych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypowaja

hejka dziewczyny, jestem tu nowa więc się przedstawię . Jestem Monika .Nigdy nie korzystałam z takiego forum ale czuję że potrzebuje z kimś pogadać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1231234
41 minut temu, Gość nietypowaja napisał:

hejka dziewczyny, jestem tu nowa więc się przedstawię . Jestem Monika .Nigdy nie korzystałam z takiego forum ale czuję że potrzebuje z kimś pogadać. 

Jasne zapraszamy 🙂 my tak samo potrzebujemy czasem sie wygadać bo kto jak kto ale my rozumiemy sie doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jestem po dzisiejszej wizycie i jestem załamana, a z drugiej strony sie ciesze bardzo. Nie bede miała w tym cykly transferu bo za cienkie endometrium. Trafilam dziś na super doktorke u której pierwszy raz byłam i zdecydowałyśmy ze miesiąc odroczymy żeby nie ryzykować bo mógł by sie zarodek nie zagnieżdzić. Podejrzewam że inny dr mógł by mi na siłe transfer zrobić a i tak by sie nie udało pewnie. W nastepnym cyklu dała mi inne dawki i mam nadzieje że wszystko bedzie dobrze już. Ja to mam pecha, po punkcji nie zrobili mi transferu bo było ryzyko hiperstymulacji a teraz nie zrobili transferu bo endo za cienkie. No trudno jeszcze poczekam miesiąc a za was trzymam kciuki i oby wam sie udało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscMarta

Czesc Ava, szkoda ze nie bylo transferu ale  naprawde nie warto ryzykowac jak endometrium jest nie takie jak powinno. Bede trzymac kciuki za nastepny miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, z jednej strony strasznie mi jest przykro bo tylko pod górke coś ostatnio mam, ale z drugiej strony może to i dobrze bo pewnie by sie nie zagnieździł nawet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbatka37
Dnia 31.01.2019 o 12:54, Ilona58 napisał:

Chętnie się wymienię nr Kom, z aplikacji z Messengera korzystam na codzień. 

Bedxie dobrze, trzymam kciuki za Twoje jajeczka. Wracaj do zdrówka. 

Procedurę robimy w Waw w Inviccie. Mam bardzo pozytywne odczucia jeśli chodzi o podejście personelu. 

Czesc Ilona, jak sie czujesz? Kiedy transfer? Czy cos juz wiadomo jest zarodków? Planujesz jeden czy dwa za pierwszym razem. Ja od piatku mam zwiekszona dawke Menopur do 375, i rano jeszcze biore Gonapeptyl. Jutro wizyta monitoring, pewnie sie juz dowiem co i jak, to juz dzis mam 7 dzien stymulacji. Ciekawe kiedy zastrzyk Ovitrelle . Pewnie w nastepnym tygodniu punkcja i ciekawe po ilu dniach transfer. 

Pozdrawiam 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Herbatka37 napisał:

Czesc Ilona, jak sie czujesz? Kiedy transfer? Czy cos juz wiadomo jest zarodków? Planujesz jeden czy dwa za pierwszym razem. Ja od piatku mam zwiekszona dawke Menopur do 375, i rano jeszcze biore Gonapeptyl. Jutro wizyta monitoring, pewnie sie juz dowiem co i jak, to juz dzis mam 7 dzien stymulacji. Ciekawe kiedy zastrzyk Ovitrelle . Pewnie w nastepnym tygodniu punkcja i ciekawe po ilu dniach transfer. 

Pozdrawiam 😊

Na pewno będzie dobrze. Mi po zwiększeniu dawki menopuru ostatecznie pobrali 18 komórek. Ja zastrzyk z Ovitrelle przyjmowałam 36 godz przed punkcją (nawet musiałam wyslac SMS z potwierdzeniem, że przyjęłam zastrzyk 🙂). Jeśli wszystko się ułoży to we wtorek mam transfer. Ps próbowałam Ci wyslac wiadomość, ale masz zablokowane (albo coś źle robię).

Miałam bardzo podobną sytuację do Ciebie i trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.02.2019 o 14:51, Gość Ava1231234 napisał:

Super wynik, jutro tez sie dowiem kiedy trsnsfer ale tez pewnie kolo wtorku, a ile zarodków bedziesz miała podawanych? 

Ava, przykro mi, że nie było transferu. Kolejny miesiąc na pewno bedxie lepszy. 

Jesli wszystko będzie dobrze, to u mnie transfer we wtorek. Teraz przyjmuje masę leków i modlę się, żeby nie było telefonu z kliniki ( jeśli nie dzwonią to z zarodkami jest Ok) 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×