Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Mia
2 godziny temu, Gość Ava123234 napisał:

Na Usg* 

Przepraszam za literówki. 

Ja zobaczyłam pęcherzyk w 18 dpt. Podobno widać cokolwiek od bety min 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgo
5 godzin temu, Gość Ava123234 napisał:

Tak zrobiłam dziś beta wyszła 146.7  więc od poniedziałku urosła bo było 28.5 jestem prze szczęśliwa ale boję się że na 13dpt to i tak trochę mało.

Wspaniałe wieści 😍 Widać nigdy nie można tracić nadziei , będzie dobrze 💪🤱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
16 godzin temu, Gość Ava123234 napisał:

Tak zrobiłam dziś beta wyszła 146.7  więc od poniedziałku urosła bo było 28.5 jestem prze szczęśliwa ale boję się że na 13dpt to i tak trochę mało.

Ava cudowne wieści! 🙂🙂🙂 aż się serce raduje na taką wiadomość 🙂 oby beta ładnie rosła.  Trzymam kciuki bardzo mocno 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava123234

Dzięki dziewczyny. Martwi mnie tylko bo mam bardzo ciemno brązowe plemienia A jestem 14dpt. Jest ich bardzo mało ale czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Ava123234 napisał:

Dzięki dziewczyny. Martwi mnie tylko bo mam bardzo ciemno brązowe plemienia A jestem 14dpt. Jest ich bardzo mało ale czy to normalne?

Ava ja tez miałam plamienia. Ale pamiętaj że każde plamienie i bóle w podbrzuszu zgłoś lekarzowi. Każdy przypadek jest inny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava123234

Tak zgłoszę lekarzowi jutro A bólów żadnych nie mam tylko to lekkie plamienie na bardzo brązowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezioranka

Hej , no i dziś dołączyłam do zatransferowanych. Klasyfikacja zarodka 5.1.1 no i to nasz jedyny zarodek... trzymajcie kciuki...teraz pozostaje nie oszaleć się do wyników 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Ava a powiedz mi tak z innej beczki. Jak byłaś na histeroskopii to w Sosnowcu w szpitalu? Kto Ci ją robił? Jakie miałaś znieczulenie? I jakie są Twoje ogólne odczucia? Ja zapisałam się na 8 sierpnia jeśli wszystko potoczy się ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
2 minuty temu, Gość Jezioranka napisał:

Hej , no i dziś dołączyłam do zatransferowanych. Klasyfikacja zarodka 5.1.1 no i to nasz jedyny zarodek... trzymajcie kciuki...teraz pozostaje nie oszaleć się do wyników 😁

Bądź dobrej myśli,  wszystko musi być ok! 🙂 trzymamy kciuki ✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava123234
27 minut temu, Gość Paulina napisał:

Ava a powiedz mi tak z innej beczki. Jak byłaś na histeroskopii to w Sosnowcu w szpitalu? Kto Ci ją robił? Jakie miałaś znieczulenie? I jakie są Twoje ogólne odczucia? Ja zapisałam się na 8 sierpnia jeśli wszystko potoczy się ok. 

Ja robilam w Gyncentrum w Katowicach. Zabieg był pod narkoza. Po zabiegu czułam się w miarę dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava123234
30 minut temu, Gość Jezioranka napisał:

Hej , no i dziś dołączyłam do zatransferowanych. Klasyfikacja zarodka 5.1.1 no i to nasz jedyny zarodek... trzymajcie kciuki...teraz pozostaje nie oszaleć się do wyników 😁

Trzymam mocno kciuki. Ja mimo pozytywnego testu wariuje do dziś i boję się jutrzejszej wizyty u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia
52 minuty temu, Gość Jezioranka napisał:

Hej , no i dziś dołączyłam do zatransferowanych. Klasyfikacja zarodka 5.1.1 no i to nasz jedyny zarodek... trzymajcie kciuki...teraz pozostaje nie oszaleć się do wyników 😁

Jeden wystraczy, na pewno będzie szczęśliwy 😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Jezioranka napisał:

Hej , no i dziś dołączyłam do zatransferowanych. Klasyfikacja zarodka 5.1.1 no i to nasz jedyny zarodek... trzymajcie kciuki...teraz pozostaje nie oszaleć się do wyników 😁

Hej. Trzymam kciuki 💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Jezioranka napisał:

Hej , no i dziś dołączyłam do zatransferowanych. Klasyfikacja zarodka 5.1.1 no i to nasz jedyny zarodek... trzymajcie kciuki...teraz pozostaje nie oszaleć się do wyników 😁

Teraz odpoczywaj dużo. Dbaj o siebie. Trzymam kciukasy.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
2 godziny temu, Gość Ava123234 napisał:

Ja robilam w Gyncentrum w Katowicach. Zabieg był pod narkoza. Po zabiegu czułam się w miarę dobrze. 

Pytam bo ja  też jeżdżę do gyncentrum do Katowic ale mnie wysłali na histeroskopie do Sosnowca. Do tego usłyszałam przy zapisywaniu że najprawdopodobniej będzie przy znieczuleniu miejscowym. Wiec teraz już nic nie rozumiem.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość Paulina napisał:

Pytam bo ja  też jeżdżę do gyncentrum do Katowic ale mnie wysłali na histeroskopie do Sosnowca. Do tego usłyszałam przy zapisywaniu że najprawdopodobniej będzie przy znieczuleniu miejscowym. Wiec teraz już nic nie rozumiem.. 

Mozesz napisać kto Ci tak powiedzial? do jakiego lekarza chodzisz? Histeroskopie to przeważnie sie robi sie pod narkozą. Troche mnie to zdziwiło co mi napisałaś bo ja miałam robioną w czerwcu dormalnie w Gyncentrum w Katowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
8 minut temu, Ava123123 napisał:

Mozesz napisać kto Ci tak powiedzial? do jakiego lekarza chodzisz? Histeroskopie to przeważnie sie robi sie pod narkozą. Troche mnie to zdziwiło co mi napisałaś bo ja miałam robioną w czerwcu dormalnie w Gyncentrum w Katowicach.

Usłyszałam to dziś w rejestracji od jednej z Pań i to samo później na infolinii jak dzwoniłam umówić termin. Ale właśnie poczytałam trochę o tym że Gyncentrum ma teraz jakiś szpital w Sosnowcu i w nim m.in. centrum leczenia endometriozy. I adres się zgadza z tym ktory mi podano na infolinii. Wiec moze teraz tam sie przenieśli z takimi zabiegami. A co do znieczulenia to sama nie wiem.  Pani na infolinii powiedziała że w znieczuleniu miejscowym chyba że lekarz zaleci inaczej to będzie znieczulenie ogólne.

A co do lekarzy to trafiałam do tej pory do dr. Grettki, dr Czerwińskiej i do dr. Gajewskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodz do dr Mercika, naprawde polecam, jest najlepszy.  A miałaś już coś robione w Gyn? Punkcja? Transfer? Jesteś z Katowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Właśnie nigdy nie trafiłam do dr. Mercika ale muszę się udać. Do Katowic dojeżdżam tak samo jak Ty z tego co pamiętam. Jestem już po punkcji. 2 zarodki 3dniowe i jedna blastocysta. Zamrozone. Transfer odroczony bo pani doktor Olszak podczas punkcji nie podobalo się moje endometrium. Nie było jednorodne. I tak od czerwca póki co czekam. I teraz w nowym cyklu miałam od 14 dnia krwawienie 5dniowe. I glownie z tego względu będę miała histeroskopie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Raczej nie bo nie mam pojęcia co właśnie napisałaś 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Aha to też jest klinika. Nie nie, ja pierwszy raz podchodzę do in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była kiedys też taka Paulina ale z Rzeszowa i podchodziła do inseminacji w Parensie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Podobieństwo mojej historii do jej wcale mnie nie dziwi patrząc na to jak dużo par ma teraz problemy z poczęciem dziecka.. przykre to niesamowicie..

A Ty jutro do kogo jedziesz na wizytę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja staram sie jeżdzić tylko do dr. Marcika, ewentualnie do dr Piekarz ale ona rzadko przyjmuje. Ja juz miałam 2 transfery. Troche przeszłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Oby ten transfer okazał się udany. Cały czas trzymam kciuki za Ciebie i za wszystkie dziewczyny na tym forum. Bo ileż można znieść niepowodzeń..  Ja choć dopiero zaczynam to mam baardzo pod górkę i już mi nerwy siadają.. wkurzam sie o błahostki a później płacze.. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, jutro mam wizyte to moze sie cos wiecej dowiem. Oj uwierz że ja też miałam pod górke, cały czas odraczany transfer bo coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Ale może warto było czekać żeby teraz cieszyć się coraz wyższą betą 🙂 Na pewno warto było zrobić tą histeroskopię żeby wykluczyć ewentualne kolejne problemy. Myślę że teraz to już miałaś tak wszystko dopilnowane i do tego te dodatki typu kroplówki czy embrioglue że musi być wszystko w porządku. 🙂 Niech maleństwo dalej się ładnie zagnieżdża. Wypocznij dziś a jutro daj znać po wizycie co Ci powiedzieli. I nie stresuj się! Będzie dobrze  ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava123234
13 minut temu, Gość Paulina napisał:

Ale może warto było czekać żeby teraz cieszyć się coraz wyższą betą 🙂 Na pewno warto było zrobić tą histeroskopię żeby wykluczyć ewentualne kolejne problemy. Myślę że teraz to już miałaś tak wszystko dopilnowane i do tego te dodatki typu kroplówki czy embrioglue że musi być wszystko w porządku. 🙂 Niech maleństwo dalej się ładnie zagnieżdża. Wypocznij dziś a jutro daj znać po wizycie co Ci powiedzieli. I nie stresuj się! Będzie dobrze  ;*

Dzięki jesteś kochana. Tak histeroskopia to nawet wskazana bo właśnie przy niej można znaleźć przyczynę niepowodzeń.  U mnie akurat było wszystko ok ale miałam nadzieję że coś tam znajdą. Jeszcze zapomniałam ci napisać że w Tym histeroskopie wykonuje tylko jeden lekarz i on chyba przyjeżdżał na same zabiegi do pacjentów to może jest na urlopie albo na razie nie będzie przyjmował skoro skierowali Cię aż do Sosnowca. Zapytaj następnym razem pielęgniarek. Jutro się odezwę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Może faktycznie tak jest jak piszesz. A pamiętasz nazwisko tego lekarza od histeroskopii? A ja przy najbliższej okazji podpytam czemu sosnowiec a nie katowice. Jutro czekamy wszystkie na dobre wieści od Ciebie 😘✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×