Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Iryza

Marta gratulacje😀😀😀na pewno bobasek cudowny 🌞🌞🌞🌞

Zuzana jutro pamiętaj, nie jesteś sama, jesteśmy tam z Tobą i pilnujemy Cię, więc będziesz bezpieczna 😀😀😀wszystko będzie dobrze, czekamy na info😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1231234
53 minuty temu, Gość GoscMarta napisał:

Ava gratuluje wyniku, bede trzymac kciuki aby fasolka zdrowo rosla 🙂

Nasza mala przyszla na swiat 16 wrzesnia, 3 tyg przed terminem. Teraz zaczela sie prawdziwa praca 😉

Powodzenia dziewczyny w staraniach.  

Gratulacje, super że masz już wszystko za sobą 🙂 jak widać my się dalej meczymy ☹ życzę dużo zdrówka dla mamy i  maleństwa 😘 buziaki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość Iryza napisał:

Marta gratulacje😀😀😀na pewno bobasek cudowny 🌞🌞🌞🌞

Zuzana jutro pamiętaj, nie jesteś sama, jesteśmy tam z Tobą i pilnujemy Cię, więc będziesz bezpieczna 😀😀😀wszystko będzie dobrze, czekamy na info😘

😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zuzana napisał:

😘

Zuzana ja właśnie jadę do kliniki na badania i weryfikację przed pick up'em i myślę o Tobie 😊 Trzymaj się ciepło, wszystko będzie dobrze 🤗 i daj znać jak już będziesz po wszystkim 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Hej

Myślę ,że się zdecydyjemy. Wskazań w zasadzie nie ma żadnych ale lekarz powiedział że zaleca żeby później w razie czego nie  stawać przed trudnymi wyborami a wiadomo człowiek chce jak najbardziej zmaksymalizowac szansę,  żeby się udało i wszystko zakończyło się upragnioną zdrową ciąża. I  tego  życzę nam wszystkim,🥑 mocno wierzę w to że w końcu każdej z nas się uda.

Trzymam ✊✊ za wasze punkcje , i pozytywne  bety.  Czekam na wieści.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja

Zuzana i Tunessia trzymam kciuki za Was ✊✊✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. 

Ja to chyba zaraz zwariuje, dzisiaj mija mi 8 dzień od transferu. Bete mam zrobić dopiero w piątek i tak siedzę i myślę, nasłu...e swojego ciała... i nic. Zero objawów. W weekend  podminowana chodziłam i to wszystko, żadnego kłucia, bólu... Chyba tym razem nic nie wyszło 😔 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Muffin napisał:

Hej. 

Ja to chyba zaraz zwariuje, dzisiaj mija mi 8 dzień od transferu. Bete mam zrobić dopiero w piątek i tak siedzę i myślę, nasłu...e swojego ciała... i nic. Zero objawów. W weekend  podminowana chodziłam i to wszystko, żadnego kłucia, bólu... Chyba tym razem nic nie wyszło 😔 

Muffin kochana 😊 nie denerwuj się tak bo to na pewno nic nie pomoże. Bądź spokojna i czekaj cierpliwie, może zajmij się czyms co lubisz, albo idź do kina, spotkaj się że znajomymi albo po prostu idź do kosmetyczki 🤩 wiele moich znajomych też nie miało żadnych objawów a dzieciątko się gnieździło. Na spokojnie, jesteśmy z Tobą 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Muffin napisał:

Hej. 

Ja to chyba zaraz zwariuje, dzisiaj mija mi 8 dzień od transferu. Bete mam zrobić dopiero w piątek i tak siedzę i myślę, nasłu...e swojego ciała... i nic. Zero objawów. W weekend  podminowana chodziłam i to wszystko, żadnego kłucia, bólu... Chyba tym razem nic nie wyszło 😔 

Nic sie nie martw, przeważnie jak nie ma objawów to wszytsko przebiega dobrze. Czego dopiero w piątek bedziesz robiła bete? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Muffin napisał:

Hej. 

Ja to chyba zaraz zwariuje, dzisiaj mija mi 8 dzień od transferu. Bete mam zrobić dopiero w piątek i tak siedzę i myślę, nasłu...e swojego ciała... i nic. Zero objawów. W weekend  podminowana chodziłam i to wszystko, żadnego kłucia, bólu... Chyba tym razem nic nie wyszło 😔 

Aaaaa.. ja mam to samo. Odliczam jeszcze dwa dni do bety... i raz myślę że jest ok a raz że nie. Dobrze że jestem w pracy bo tak to bym zwariowała. Więc kochana nie jesteś sama😅 Ja mam plan aby zrobić najpierw rano w środę test ciążowy. A później na bete ale nie wiem czy mi odwagi starczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1231234
32 minuty temu, Keffy napisał:

Aaaaa.. ja mam to samo. Odliczam jeszcze dwa dni do bety... i raz myślę że jest ok a raz że nie. Dobrze że jestem w pracy bo tak to bym zwariowała. Więc kochana nie jesteś sama😅 Ja mam plan aby zrobić najpierw rano w środę test ciążowy. A później na bete ale nie wiem czy mi odwagi starczy...

Dziewczyny nie róbcie żadnego sikacza, ja się już dawno wyleczylam. Po co się niepotrzebnie denerwować i stresować? Jestem z wami bo dziś odbieram wyniki kolejnej bety. Tak się stresuje że szok żeby nie spadła ☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmm2019
2 godziny temu, Muffin napisał:

Hej. 

Ja to chyba zaraz zwariuje, dzisiaj mija mi 8 dzień od transferu. Bete mam zrobić dopiero w piątek i tak siedzę i myślę, nasłu...e swojego ciała... i nic. Zero objawów. W weekend  podminowana chodziłam i to wszystko, żadnego kłucia, bólu... Chyba tym razem nic nie wyszło 😔 

Cześć. Ja jestem w tej samej sytuacji. Dzis 9 dpt.Tez ide na bete dopiero w piatek. Nie mam żadnych objawów, no poza bolem piersi, ale to ponoc przez leki. Cykam sie co tu duzo mówić. 

Cierpliwość ech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ava123123 napisał:

Nic sie nie martw, przeważnie jak nie ma objawów to wszytsko przebiega dobrze. Czego dopiero w piątek bedziesz robiła bete? 

Dziekuje, podniosłaś mnie na duchu 😊 in vitro robię w Belgii i tutaj są takie zasady. Nie robi się wczesniej pobrań krwi, ponieważ jak to oni twierdzą jest to nie potrzebne. Mam czekać do 12 dpt i kropka.. nie ma dyskusji 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Tunessia napisał:

Muffin kochana 😊 nie denerwuj się tak bo to na pewno nic nie pomoże. Bądź spokojna i czekaj cierpliwie, może zajmij się czyms co lubisz, albo idź do kina, spotkaj się że znajomymi albo po prostu idź do kosmetyczki 🤩 wiele moich znajomych też nie miało żadnych objawów a dzieciątko się gnieździło. Na spokojnie, jesteśmy z Tobą 🤗

Aktualnie pilot jest moim najlepszym przyjacielem 😉 siedzę w domu i faktycznie to jest problemem bo mam za dużo czasu na myślenie 🙈  idę się czymś zająć 💪 dzięki  za słowa otuchy ♥️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Keffy napisał:

Aaaaa.. ja mam to samo. Odliczam jeszcze dwa dni do bety... i raz myślę że jest ok a raz że nie. Dobrze że jestem w pracy bo tak to bym zwariowała. Więc kochana nie jesteś sama😅 Ja mam plan aby zrobić najpierw rano w środę test ciążowy. A później na bete ale nie wiem czy mi odwagi starczy...

Oo suuper! Trzymam kciuki ♥️  też mam wrażenie, że raz się udało raz nie... ja niestety siedzę w domu i za dużo mam czasu... 🙈 i tak siedzę i rozmyślam... ja właśnie wróciłam z kosmetycznego i stałam przed półką z testami chyba z 5 minut ale wyszłam tylko z papierem 😂  tym razem mi się udało powstrzymać. Chyba nie mam tyle odwagi żeby testować sikańca... 🤞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Tunessia napisał:

Dziewczyny pick up we środę 🤩

Trzymam kciuki ♥️♥️🤞💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Ava1231234 napisał:

Dziewczyny nie róbcie żadnego sikacza, ja się już dawno wyleczylam. Po co się niepotrzebnie denerwować i stresować? Jestem z wami bo dziś odbieram wyniki kolejnej bety. Tak się stresuje że szok żeby nie spadła ☹

Chciałam kupić ale się powstrzymałam 💪 muszę uzbroić się w tą cierpliwość i czekać. Trzymam kciuki za Twoją bete ♥️♥️ daj nam koniecznie znać 🤞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja
33 minuty temu, Tunessia napisał:

Dziewczyny pick up we środę 🤩

Super. Będzie dobrze. Trzymam kciuki✊✊🥑🥑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1231234

Ja dawnej robiłam przed beta sikacze ale tylko się zdenerwowałam i płakałam. Jak dziś betę zobaczę pozytywną to sikacza owszem kupię żeby w końcu zobaczyć jak 2 kreseczki wyglądają 🙂 Wyniki będę miała między 15 a 16. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Ava1231234 napisał:

Ja dawnej robiłam przed beta sikacze ale tylko się zdenerwowałam i płakałam. Jak dziś betę zobaczę pozytywną to sikacza owszem kupię żeby w końcu zobaczyć jak 2 kreseczki wyglądają 🙂 Wyniki będę miała między 15 a 16. 

Ava trzymam kciuki, choć mam przeczucie, że beta u Ciebie ładnie przyrosła. Czekam na Twoje informacje.

Ja test zrobiłam jak lekarz na usg serduszko zobaczył. Też po prostu chciałam doświadczyć tych słynnych dwóch kresek 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
1 godzinę temu, Gość Ava1231234 napisał:

Dziewczyny nie róbcie żadnego sikacza, ja się już dawno wyleczylam. Po co się niepotrzebnie denerwować i stresować? Jestem z wami bo dziś odbieram wyniki kolejnej bety. Tak się stresuje że szok żeby nie spadła ☹

Popieram ave nie polecam robić sikanca przed beta, po co się stresować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, byłam tak szczęśliwa jak ustalili mi termin pick up na środę że z roztargnienia nie zapytałam czy muszę wziąć ze sobą jakieś rzeczy na zmianę 😔 może mi podpowiecie co mam zabrać ze sobą na zabieg? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja

Tunessia

Na pewno musisz być na czczo 🙂bo nie wiem czy ta wiadomość zakodowalas 🙂 

Na przebranie jakaś koszula lub dłuższa koszulka, jakieś skarpetki i kapcie jeśli lubisz 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Iwonkja napisał:

Tunessia

Na pewno musisz być na czczo 🙂bo nie wiem czy ta wiadomość zakodowalas 🙂 

Na przebranie jakaś koszula lub dłuższa koszulka, jakieś skarpetki i kapcie jeśli lubisz 😊

Dziękuję Iwonkja, na czczo zarejestrowałam😁 ale nikt nic nie mówił a ja nie zapytałam, a jak zadzwoniłam do kliniki to mi Pan powiedział że mam sobie wziąć książkę 😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja

Też możesz 🙂 ja tam akurat nie miałam wtedy głowy żeby czytać pomimo że książkę faktycznie wzielam 🙂 moja Pani doktor zawsze na koniec wizyty daje taka kartę zaleceń i tam przed pick upem też była informacja o właśnie koszuli i skarpetkach 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×