Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Patrycja masz jeszcze pol godziny. Musisz zdążyć. Nie ma innej opcji. Jakby co zrozumieją nie martw się. Pynkcja odbędzie się. A Wy macie syna czy córkę z poprzedniej procedury ile juz ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia dziewczyny, dziś Wasz dzień...

Ja krew oddałam, zobaczymy po 16, obym nie zepsuła Wam dziś tej ważnej chwili. Ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Patrycja ,Zuzanna czekamy na wasze jajeczka!! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
2 minuty temu, majami napisał:

Powodzenia dziewczyny, dziś Wasz dzień...

Ja krew oddałam, zobaczymy po 16, obym nie zepsuła Wam dziś tej ważnej chwili. Ściskam

Majami będzie dobrze !!! O której wyniki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Gość Anana napisał:

Majami nie brałam, masz rację!🙋 No na szczęście nie plamię więc mam nadzieję że jednak wszystko ok u kropka..

Anana, jak się dziś czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ja czekam do środy, chyba oszaleje!! Rano się przebudziłam przeciagnełam i zakuło po lewej stronie oczywiście panika ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrycja, Zuzanna dziewczyny trzymam kciuki dzisiaj jest wasz dzień ☺️☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Karolina napisał:

Majami będzie dobrze !!! O której wyniki ??

Na cito, czyli ok.16 :-(, głupia zrobiłam sikańca o czułości 20...i cień jedynie...więc deprecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2019 o 10:03, majami napisał:

Teraz tylko muszę znaleźć sposób, żeby się nie zamartwiać czy zechce zostać ze mną na dłużej...bardzo Wam za wszystko, za każde słowo wsparcia i wiary dziękuję, jestem tu cały czas i we środę sądny dzień 🙂

 

Wspaniale!!!! 😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

20 są słabę  najmocniejsze ,są 10. A pozatym jest cień a ty masz 8 dpt ?? Więc ja bym się cieszyła. Test jest sens robić dopiero po 14 dniach najszybciej a i tak czasem oszukuje. Poczekaj na bete. Wybierz się do sklepu po świeże bułeczki obejrzyj serial i zaraz będzie 16 ;)). Napewno będzie dobrze. Wiem co czujesz , ja muszę czekać do środy. Jeszcze dziś mnie zakuło  przy przecisganiu i spanikowana jestem  najgorsze myśli ;(

Iryza jak moja pestka ?? Glaszczesz za mnie brzuszek. Ja swój 15 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Karolina napisał:

20 są słabę  najmocniejsze ,są 10. A pozatym jest cień a ty masz 8 dpt ?? Więc ja bym się cieszyła. Test jest sens robić dopiero po 14 dniach najszybciej a i tak czasem oszukuje. Poczekaj na bete. Wybierz się do sklepu po świeże bułeczki obejrzyj serial i zaraz będzie 16 ;)). Napewno będzie dobrze. Wiem co czujesz , ja muszę czekać do środy. Jeszcze dziś mnie zakuło  przy przecisganiu i spanikowana jestem  najgorsze myśli ;(

Iryza jak moja pestka ?? Glaszczesz za mnie brzuszek. Ja swój 15 razy dziennie

Dzięki Karolina...tak, 8,5 dpt, środa też ważna i u mnie bo III weryfikacja, ale wolę się przygotować chociaż czekam razem z Tobą...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Majami daj spokój, na pewno będzie wszystko dobrze!!! Ja mocno w to wierzę i Ty tez musisz!! 😊 ❤❤❤

Dziewczyny ktore.maja dzisiaj punkcje, trzymam kciuki mocno!!! 😊😊😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Lexy napisał:

Majami daj spokój, na pewno będzie wszystko dobrze!!! Ja mocno w to wierzę i Ty tez musisz!! 😊 ❤❤❤

Dziewczyny ktore.maja dzisiaj punkcje, trzymam kciuki mocno!!! 😊😊😊

😘

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
13 minut temu, majami napisał:

Na cito, czyli ok.16 :-(, głupia zrobiłam sikańca o czułości 20...i cień jedynie...więc deprecha

Przypominam że ja robiłam test o czułości 20 w 14 dniu od transferu i miałam cień kreski pomimo iż beta robiona dzień wcześniej wynosiła 180. No a za 2 tyg. Na świecie pojawi się moja córcia ;*. Majami będzie dobrze zobaczysz! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Laski a jakieś objawy u was się pojawiły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
4 minuty temu, Gość Izulka87 napisał:

Przypominam że ja robiłam test o czułości 20 w 14 dniu od transferu i miałam cień kreski pomimo iż beta robiona dzień wcześniej wynosiła 180. No a za 2 tyg. Na świecie pojawi się moja córcia ;*. Majami będzie dobrze zobaczysz! 

Izulka pewnie już nie możesz się doczekać.  Wyprawka jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Izulka87 napisał:

Przypominam że ja robiłam test o czułości 20 w 14 dniu od transferu i miałam cień kreski pomimo iż beta robiona dzień wcześniej wynosiła 180. No a za 2 tyg. Na świecie pojawi się moja córcia ;*. Majami będzie dobrze zobaczysz! 

Kochana dziękuję Ci...a córeczki gratuluję i czekamy z niecierpliwością aż pojawi się na świecie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
9 minut temu, Gość Karolina napisał:

Izulka pewnie już nie możesz się doczekać.  Wyprawka jest ??

Jest ale wózek dopiero w sobotę kupiłam... Ze wszystkim czekałam niemalże do ostatniej chwili... Cała ciążę drzalam o małą... Chyba już taka przypadlosc mam przechodzących procedurę in vitro... 

Wiem że niedługo wszystkie będziecie omawiać dolegliwości ciążowe i zastanawiać się jaki wózek wybrać! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gość Karolina napisał:

Laski a jakieś objawy u was się pojawiły??

U mnie wczoraj coś dziwnego, zaczęło mnie tak na dole brzucha boleć  jak na okres i tak moze to trwało  z pół godziny i koniec i juz nie zabolalo ;) a tak to nic ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
6 minut temu, Gość Izulka87 napisał:

Jest ale wózek dopiero w sobotę kupiłam... Ze wszystkim czekałam niemalże do ostatniej chwili... Cała ciążę drzalam o małą... Chyba już taka przypadlosc mam przechodzących procedurę in vitro... 

Wiem że niedługo wszystkie będziecie omawiać dolegliwości ciążowe i zastanawiać się jaki wózek wybrać! 

Oby to były prorocze słowa. Wstaw może małego strajtka z usg uwielbiam takie oglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
3 minuty temu, Werka 1993 napisał:

U mnie wczoraj coś dziwnego, zaczęło mnie tak na dole brzucha boleć  jak na okres i tak moze to trwało  z pół godziny i koniec i juz nie zabolalo ;) a tak to nic ;) 

Napewno dobry objaw. Kiedy beta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Mój mąż oszalał.Mówię, że zupę dziś ugotuje a on  do mnie, że nie chcę żebym przy kuchence stała bo to może zaszkodzić. 😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Karolina napisał:

Mój mąż oszalał.Mówię, że zupę dziś ugotuje a on  do mnie, że nie chcę żebym przy kuchence stała bo to może zaszkodzić. 😍😍😍😍😍😍😍😍😍

noooo jak słodko, zatem chwilo trwaj, korzystaj kochana 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Dziękuję dziewczyny za kciuki, jesteście kochane 😘ja leżę już po, mam nadzieję że niedługo się dowiem jaki wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
1 godzinę temu, Zuzana napisał:

Patrycja masz jeszcze pol godziny. Musisz zdążyć. Nie ma innej opcji. Jakby co zrozumieją nie martw się. Pynkcja odbędzie się. A Wy macie syna czy córkę z poprzedniej procedury ile juz ma?

Kochana ja już po, leżę pod kroplowka, czekam na wieści od Ciebie. Mamy córkę, w październiku skończyła 4 latka 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Gość Karolina napisał:

Napewno dobry objaw. Kiedy beta ??

22.11 w piątek. Boje się jak cholera tej BETY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Kochana ja już po, leżę pod kroplowka, czekam na wieści od Ciebie. Mamy córkę, w październiku skończyła 4 latka 😍

Kochana bardzo się cieszę i trzymam kciuki. Przezywam jak siebie. Patrycja, Sylwia nas doktor zakwalifikował. W styczniu mamy powtorzyc badanie nasienia ja mam tez fsh,lh jeszcze raz amh wtedy podpiszemy umowę .  Ale jestesmy w kolejce. Procedura dopiero maj czerwiec. Zadzwonią wczesniej bo jest tyle ludzi ze dopiero drugi kwartał przyszłego roku my

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
2 minuty temu, Werka 1993 napisał:

22.11 w piątek. Boje się jak cholera tej BETY.

Myślę, że możesz szybciej zrobić.  Ka teraz robię w środę 6dpt i liczę po cichu, że coś już tam drgnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Gość Karolina napisał:

Mój mąż oszalał.Mówię, że zupę dziś ugotuje a on  do mnie, że nie chcę żebym przy kuchence stała bo to może zaszkodzić. 😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Kochany 😍😍 a mój tylko głaszczę  i całuje  brzuch  ach. ... mogłoby  się udać,  bo z nim oszaleje  hehe... ciągle mi mówi " taka fajną masz tą figurę,  ale  na brzuchu mogłabyś  w końcu przytyć" hehe 

Edytowano przez Werka 1993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Gość Patrycja napisał:

Kochana ja już po, leżę pod kroplowka, czekam na wieści od Ciebie. Mamy córkę, w październiku skończyła 4 latka 😍

Patrycja jaką kroplowke miałaś ? Ile wyniosły Cie leki do stymulacji? Czekamy nie mamy wyjscia. Nie stac nas tetaz na 12 tys by powtorzyc procedure w poprzedniej klinice. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×