Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Lexy
2 minuty temu, Ola_ napisał:

Ja dziś jestem 5dpt ale mam zamiar czekać. Nie chcę się stresować jak beta będzie niska (a ma prawo jeszcze). Wolę sobie oszczędzić. Testy sikane też są do bani, za wcześnie na nie. Ja ucząc się na doświadczeniu dziewczyn z tego forum nawet nie podchodzę do tych testów. Dziewczynom nie wychodzily, choć potem beta była super. A co się nadenerwowały to ich. Poczekaj jeszcze troszkę. 

Ola kiedy testujesz? 😘 masz rację, testy siusiane są do bani, ja mam zamiar zrobić za ok tydzień oczywiście jak beta dzisiaj będzie, żeby zostawić sobie na pamiątkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Lexy napisał:

Ola kiedy testujesz? 😘 masz rację, testy siusiane są do bani, ja mam zamiar zrobić za ok tydzień oczywiście jak beta dzisiaj będzie, żeby zostawić sobie na pamiątkę 😉

Dopiero 2 grudnia 🤦‍♀️Zwariuję do tego czasu. Przy poprzednich transferach na cyklach stymulowanych była kontrola co 3 dni. Teraz było na cyklu naturalnym, nie ma leków więc nie ma sensu robić częstych weryfikacji. Jeszcze tydzień! Zastanawiam się czy w piątek nie zrobić...

Teraz nie ma sensu, bo miałam pregnyl podany w dniu transferu a on przekłamuje betę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
3 minuty temu, Ola_ napisał:

Dopiero 2 grudnia 🤦‍♀️Zwariuję do tego czasu. Przy poprzednich transferach na cyklach stymulowanych była kontrola co 3 dni. Teraz było na cyklu naturalnym, nie ma leków więc nie ma sensu robić częstych weryfikacji. Jeszcze tydzień! Zastanawiam się czy w piątek nie zrobić...

Teraz nie ma sensu, bo miałam pregnyl podany w dniu transferu a on przekłamuje betę. 

Ola to będziemy testować razem, ja też 2 grudnia planuję, jak sobie o tym pomyśle to aż mam gesią skórkę 😐

Przypomnij który to Twój transfer? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana
34 minuty temu, Gość Lexy napisał:

Ja robiłam bete z krwi w 7dpt i już wyszło 🙂 a powiedz ilu dniowy zarodek miałaś podany? 

Ja mialam podany rozmrozony 4 dniowy w stadium moruli. Zamrozony byl w 3 dniu 8 komorkowy. Jaka bete mialas w 7dpt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana
37 minut temu, Ola_ napisał:

Ja dziś jestem 5dpt ale mam zamiar czekać. Nie chcę się stresować jak beta będzie niska (a ma prawo jeszcze). Wolę sobie oszczędzić. Testy sikane też są do bani, za wcześnie na nie. Ja ucząc się na doświadczeniu dziewczyn z tego forum nawet nie podchodzę do tych testów. Dziewczynom nie wychodzily, choć potem beta była super. A co się nadenerwowały to ich. Poczekaj jeszcze troszkę. 

Ilu dniowy mialas podany zarodek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
17 minut temu, Gość Ana napisał:

Ja mialam podany rozmrozony 4 dniowy w stadium moruli. Zamrozony byl w 3 dniu 8 komorkowy. Jaka bete mialas w 7dpt?

Ja miałam 5 dniową blastkę :) beta była dokładnie 55,87

Patrycja i Ola trzymam mocno kciuki za Was i nie odciskam az do 2.12 😘😘✊✊ 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
8 minut temu, Gość Lexy napisał:

Ja miałam 5 dniową blastkę 🙂 beta była dokładnie 55,87

Patrycja i Ola trzymam mocno kciuki za Was i nie odciskam az do 2.12 😘😘✊✊😊

Dziękuję Kochana 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Gość Patrycja napisał:

Ola to będziemy testować razem, ja też 2 grudnia planuję, jak sobie o tym pomyśle to aż mam gesią skórkę 😐

Przypomnij który to Twój transfer? 

Dobrze, będziemy się wspierać do tego 2 grudnia 🙂 O ile nie dostanę wcześniej okresu 🙈 To mój trzeci transfer. 

 

36 minut temu, Gość Ana napisał:

Ilu dniowy mialas podany zarodek?

Miałam transferowane dwie blastocysty. Jedna była 5 dniowa a druga 6 dniowa. 

23 minuty temu, Gość Lexy napisał:

Patrycja i Ola trzymam mocno kciuki za Was i nie odciskam az do 2.12 😘😘✊✊😊

Dzięki kochana! Kciuki się przydadzą 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Ola a jak się czujesz ogólnie? Ja w dniu transferu czułam klucie jajników, dziś jestem 2dpt i czuję takie delikatne bóle dolu brzucha czasem i trochę się tym martwię bo przy żadnym wcześniejszym transferze tak nie miałam (przy tym udanym też nie)... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Werka 1993 napisał:

Ola a to jest twoja pierwsza  procedura ??

Cała procedura pierwsza. Mieliśmy 5 zarodków mrożonych. Bez świeżego transferu bo był polip do wycięcia. To trzeci transfer dwóch zarodków. Został jeszcze jeden zamrozony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość Patrycja napisał:

Ola a jak się czujesz ogólnie? Ja w dniu transferu czułam klucie jajników, dziś jestem 2dpt i czuję takie delikatne bóle dolu brzucha czasem i trochę się tym martwię bo przy żadnym wcześniejszym transferze tak nie miałam (przy tym udanym też nie)... 

No właśnie dziwnie... Nie wiem jak to wytłumaczyć nawet. Czuję brzuch. Czasem ukłucia, czasem ucisk, czasem takie ogólne uczucie pełności, czasem czuję jajnik. Aż tak jeszcze nie miałam. Chociaż trudno mi to porównać do poprzednich transferów bo tamte byly na cyklach stymulowanych. Brałam więc dużo leków (luteinę dopochwową, luteinę podjezykową i Estrofem). Ten transfer był na cyklu naturalnym więc nie mam żadnych leków (poza pregnylem w dniu transferu i relanium przez 4 dni). Więc już trochę wariuję...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka
4 godziny temu, Gość Lexy napisał:

Dziękuję za dobre słowa 😘 wiem co czujesz, ja w 2015 roku poroniłam w 12tyg, też był to dla mnie szok 😔 dlatego teraz też się trochę martwię. Ja kibicuję Tobie i Wam wszystkim, nastepnym razem Ci się uda, musisz w to uwierzyć ❤❤😘 ja trzymam mocno kciuki ✊✊🙏🙏

Ja poronilam w 8 tygodniu i teraz jestem też w 8..strasznie się denerwuje.. A przecież nie będę co chwila na usg latać :(zwariowac można 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki, na chwilkę zniknęłam, ale już nadrabiam...(wybaczcie, jesli coś pokręcę, ale musiałam przeczytać kilka stronek)

Paulina, jak po punkcji? Napisz koniecznie

Lexy, kochana, czekamy dziś na piękne cyferki! Już wkrótce...

Ola, Patrycja...coś czujecie, znaczy że coś dobrego się dzieje, a nawet jeśli inaczej było poprzednio, to przecież nie znaczy że teraz będzie tak samo..., kciuki mocno trzymam

Wercia, Karolina - walczcie dziewczyny, nie jesteście z tym same, chociaż wiem, że każda z nas tak naprawdę samotnie przeżywa porażki...podobnie jak Lexy, tylko w 10 tyg.straciłam maluszka...od tamtej pory...no cóż, same wiecie skoro jestem tu z Wami...

Ja po dzisiejszej weryfikacji 531 mIU...no chyba mały leniuch u mnie siedzi, i zamiast produkować hcg, to śpi większość czasu (tak, tak, trzymam się tego, że ważniejszy przyrost niż sama wartość, poza tym miałam ledwo 4 dniowego i to 2 klasy...a że to mój jedyny, to stąd tak chucham i dmucham)...liczę po cichu, że może za 2 dni się rozkręci i będzie już ok.1000 i zobaczymy pęcherzyk na ekranie...czyli znowu odliczanie, eh i tak od punkcji do transferu, od bety do bety, od usg do usg...

Czy Iryza nadal się nie odezwała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki, na chwilkę zniknęłam, ale już nadrabiam...(wybaczcie, jesli coś pokręcę, ale musiałam przeczytać kilka stronek)

Paulina, jak po punkcji? Napisz koniecznie

Lexy, kochana, czekamy dziś na piękne cyferki! Już wkrótce...

Ola, Patrycja...coś czujecie, znaczy że coś dobrego się dzieje, a nawet jeśli inaczej było poprzednio, to przecież nie znaczy że teraz będzie tak samo..., kciuki mocno trzymam

Wercia, Karolina - walczcie dziewczyny, nie jesteście z tym same, chociaż wiem, że każda z nas tak naprawdę samotnie przeżywa porażki...podobnie jak Lexy, tylko w 10 tyg.straciłam maluszka...od tamtej pory...no cóż, same wiecie skoro jestem tu z Wami...

Ja po dzisiejszej weryfikacji 531 mIU...no chyba mały leniuch u mnie siedzi, i zamiast produkować hcg, to śpi większość czasu (tak, tak, trzymam się tego, że ważniejszy przyrost niż sama wartość, poza tym miałam ledwo 4 dniowego i to 2 klasy...a że to mój jedyny, to stąd tak chucham i dmucham)...liczę po cichu, że może za 2 dni się rozkręci i będzie już ok.1000 i zobaczymy pęcherzyk na ekranie...czyli znowu odliczanie, eh i tak od punkcji do transferu, od bety do bety, od usg do usg...

Czy Iryza nadal się nie odezwała?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
1 godzinę temu, Ola_ napisał:

No właśnie dziwnie... Nie wiem jak to wytłumaczyć nawet. Czuję brzuch. Czasem ukłucia, czasem ucisk, czasem takie ogólne uczucie pełności, czasem czuję jajnik. Aż tak jeszcze nie miałam. Chociaż trudno mi to porównać do poprzednich transferów bo tamte byly na cyklach stymulowanych. Brałam więc dużo leków (luteinę dopochwową, luteinę podjezykową i Estrofem). Ten transfer był na cyklu naturalnym więc nie mam żadnych leków (poza pregnylem w dniu transferu i relanium przez 4 dni). Więc już trochę wariuję...

Dziewczyny nie martwcie się, ja tez czułam brzuch, i do tej pory czuję, tłumaczę to sobie tak, że to znaczy ze coś tam się dzieję 😊🥑

Majami cieszę się ze beta rośnie, powoli ale rośnie!! Przypomnij mi który to Twój dzień po transferze? 😘 

Dziewczyny chyba strach i obawy zostaną juz z nami do końca ciąży...nie ma co sie dziwić, kazda z nas wiele przeszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety  wynik się potwierdził  ;/ BETA 0.100 ;/ jpr....Dziewczyny którym się nie udało. .. czy my kiedyś  zobaczymy ten swój wymarzony wynik BETA HCG ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Lexy napisał:

Dziewczyny nie martwcie się, ja tez czułam brzuch, i do tej pory czuję, tłumaczę to sobie tak, że to znaczy ze coś tam się dzieję 😊🥑

Majami cieszę się ze beta rośnie, powoli ale rośnie!! Przypomnij mi który to Twój dzień po transferze? 😘 

Dziewczyny chyba strach i obawy zostaną juz z nami do końca ciąży...nie ma co sie dziwić, kazda z nas wiele przeszła...

Lexy, u mnie dziś 16dp, przyrost przyspieszył (244%/72h) pewnie dlatego, że już nie ma śladu po jednym z dwóch bliźniaków, który zaniżał wynik...eh, no cóż...cieszę się, że jeden walczy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, majami napisał:

Lexy, u mnie dziś 16dp, przyrost przyspieszył (244%/72h) pewnie dlatego, że już nie ma śladu po jednym z dwóch bliźniaków, który zaniżał wynik...eh, no cóż...cieszę się, że jeden walczy 🙂

Majami, kochana moja! Cieszę się tak bardzo że beta tak ładnie przyrasta! Go girl! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Werka 1993 napisał:

Niestety  wynik się potwierdził  ;/ BETA 0.100 ;/ jpr....Dziewczyny którym się nie udało. .. czy my kiedyś  zobaczymy ten swój wymarzony wynik BETA HCG ?? 😞

Tak bardzo mi przykro... Brak mi słów.. Przytulam Cię mocno ❤️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Ola_ napisał:

Majami, kochana moja! Cieszę się tak bardzo że beta tak ładnie przyrasta! Go girl! ❤️

Dzięki Olu, tylko oby tak dalej...za każdym razem obiecuję sobie, że przestanę się zamartwiać, ale jakoś nie wychodzi...no ale nic to...będzie co ma być i tak, póki co wszystko dla mnie jest cudem, z 6 zarodków do 4 doby dotrwały 2, z tych dwóch został 1...cud...

Teraz kolej na Ciebie...zobaczysz, że tym razem się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, majami napisał:

Dzięki Olu, tylko oby tak dalej...za każdym razem obiecuję sobie, że przestanę się zamartwiać, ale jakoś nie wychodzi...no ale nic to...będzie co ma być i tak, póki co wszystko dla mnie jest cudem, z 6 zarodków do 4 doby dotrwały 2, z tych dwóch został 1...cud...

Teraz kolej na Ciebie...zobaczysz, że tym razem się uda!

Pięknie! Masz piękną historię!

Zobaczę czy wytrzymam aż tydzień do testowania 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Werka 1993 napisał:

Niestety  wynik się potwierdził  ;/ BETA 0.100 ;/ jpr....Dziewczyny którym się nie udało. .. czy my kiedyś  zobaczymy ten swój wymarzony wynik BETA HCG ?? 😞

Werka, jeszcze nie wiem czy mi się udało, więc pozwolę sobie napisać...

TAK, zobaczycie, i nie dlatego, że ja czy któraś z dziewczyn tak napisze...po prostu, albo poznacie przyczynę w wyniku dalszej diagnostyki, albo stymulacja będzie lepiej przeprowadzona i lepsza będzie odpowiedź na nią, albo zastosowana metoda lepiej dopasowana , albo organizm w końcu będzie lepiej przygotowany... kurcze, ludzie latają w kosmos, więc i w ciążę w końcu uda się nam wszystkim zajść!

Uwierz mi, też przeżyłam stratę, świat na pewien czas się zawalił...ale dziś uważam, że w miarę możliwości od razu działajcie dalej...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Ola_ napisał:

Pięknie! Masz piękną historię!

Zobaczę czy wytrzymam aż tydzień do testowania 😉

 

Miałaś Olu już chyba bardzo dojrzałe blastki...na pewno można testować wcześniej niż jak ja kiedy miałam takie ok.4 doby...ale mi 7dpt pojawił się wynik dający nadzieję, że coś z tego będzie...(a jestem do tyłu od blastek tak 2 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
2 godziny temu, Gość Milka napisał:

Ja poronilam w 8 tygodniu i teraz jestem też w 8..strasznie się denerwuje.. A przecież nie będę co chwila na usg latać :(zwariowac można 

Milla mogę ci podpowiedzieć kup sobie detektor tętna płodu nie jest supee w drogi a może w chwilach stresu jak posluchasz serduszka to się uspokoisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Wyników nie ma... masakra nie wiem co sie dzieję. Krew oddalam o 8:20 wiec powinny juz być. Jeszcze będę sprawdzać za jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Lexy napisał:

Wyników nie ma... masakra nie wiem co sie dzieję. Krew oddalam o 8:20 wiec powinny juz być. Jeszcze będę sprawdzać za jakis czas

Takie wypasione widać! A poza tym, jak robię poza kliniką, zawszę proszę na cito (nic nie dopłacam) i są wtedy max.do 15

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Oby 😘😁  a pytalam pielęgniarkę i mówiła że wynik o 16.. no trudno czekam dalej,  mam nadzieję ze dzisiaj jeszcze będą 🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Werka 1993 napisał:

Niestety  wynik się potwierdził  ;/ BETA 0.100 ;/ jpr....Dziewczyny którym się nie udało. .. czy my kiedyś  zobaczymy ten swój wymarzony wynik BETA HCG ?? 😞

Kochana mocno cię przytulam, i dla nas kiedyś będzie szczęśliwy wynik ważne żeby się nie poddać 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×