Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Dziewczyny cudownego mikołajkowego dnia, niech obfituje w dobre wiadomości ❤❤❤

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzz

Cześć, jestem tu nowa. Robiliście Kriotyp? Co daje nam to badanie? Nigdy go nie miałam, czy coś ważnego mnie ominęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
9 godzin temu, Gość Anana napisał:

Lexy u mnie mąż przeziębiony, mnie coś próbuje wziąć choroba ale jem kanapkę z masłem i czosnkiem po południu jak już ludzi nie widzę😂 a na wieczór mleko(roślinne akurat) z czosnkiem i miodem. Nie brzmi seksownie ale mega pomaga! W dzień popijam wodę z imbirem, malinami i miodem i widzę że mi lepiej. Piłam jeszcze taką "herbatę na gardło" tak się nazywa i chyba w Biedronce ją sprzedają. Trzymaj się zdrowo 😘

Dziękuję za rady 😘 mnie też mąż zaraził 😂 tylko mnie już chyba calkiem rozłożyło, dzisiaj jest gorzej niz wczoraj. O 11:40 mam wizytę u gina i pierwsze USG...zaczynam się denerwować, bo nawet nie czuję się na siłach zeby tam iść, a z drugiej strony bardzo chcę...wszystko przez tą chorobę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny. Jestem, czytam, dochodzę do siebie. Nieustannie trzymam za Was kciuki.

Wyczekuję też aż Majami się odezwie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość Zzz napisał:

Cześć, jestem tu nowa. Robiliście Kriotyp? Co daje nam to badanie? Nigdy go nie miałam, czy coś ważnego mnie ominęło?

To badanie pokazuje czy jest wszystko wporzadku u Ciebie i u męża w chromosomach (dna). Z tego co mi się wydaje to jest obowiązkowe przed in vitro. Czasami tez zalecane po poronieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Kasia83.1 napisał:

Dziewczyny cudownego mikołajkowego dnia, niech obfituje w dobre wiadomości ❤❤❤

Kasiula Tobie również cudownego 🎅🏼 Niech przyniesie każdej z nas upragniony prezent 🍀✊🏼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Kasia83.1 napisał:

Dziewczyny cudownego mikołajkowego dnia, niech obfituje w dobre wiadomości ❤❤❤

Również cudownego 🎅🎅🎅 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Gość Lexy napisał:

Dziękuję za rady 😘 mnie też mąż zaraził 😂 tylko mnie już chyba calkiem rozłożyło, dzisiaj jest gorzej niz wczoraj. O 11:40 mam wizytę u gina i pierwsze USG...zaczynam się denerwować, bo nawet nie czuję się na siłach zeby tam iść, a z drugiej strony bardzo chcę...wszystko przez tą chorobę...

Trzymam kciuki za piękne USG i oczywiście za to żeby to straszne chorubsko odczepilo się od ciebie 😘pięknego dnia życzę 🎅🎅🎅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Dziewczyny i ja Wam życzę cudownego 🎅😘

Lexy trzymam kciuki za USG😘✊✊

A ja miałam już nie robić bety ale wizyta u lekarza przełożona i dziś mnie coś podkusilo żeby sprawdzić czy kropek na pewno tam jest, czekam na wynik i mam oczywiście mega stres 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gość Lexy napisał:

Trzynam MOCNO kciuki ✊✊😘🙏🙏

U mnie czystość pochwy i wymaz w kierunku chlamydii byly obowiązkowe 😘 co klinika to inaczej 😉

 

12 godzin temu, Gość Sylwia napisał:

 Dzięki, ja właśnie w Invimed mam tylko czystość pochwy i chlamidie.

Czyli to samo. 

Ja to zawsze fiksuje! Robiłam u swojej gin czystość pochwy i wymaz z kanału szyjki. Dziś gin do mnie dzwoniła i powiedziała że czystość super ale wymaz coś nie tak. Kazała przyjść na wizytę. Wie że się przygotowuję do kolejnej procedury i tak dmucha na mnie i się martwi. Kochana babeczka jest.

U mnie również czystość pochwy i wymaz w kierunku chlamydii wczoraj miałam robione i również mąż musiał oddać mocz w tym kierunku bo będziemy przygotowywani albo do inseminacji lub in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny która z was miała robioną inseminację? I za którym podejściem wam się udało? My otrzymaliśmy propozycję inseminacji albo In Vitro. I powiem szczerze nie mamy pojęcia z mężem na co się zdecydować, myślę o inseminacji bo to mniejsza ingerencja w organizm itp. ale czy skuteczna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja

Dziewczyny udanego Mikołaja🎅

Lexy czekamy na wieści po usg i zdrówka 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
55 minut temu, Agata29 napisał:

Dziewczyny która z was miała robioną inseminację? I za którym podejściem wam się udało? My otrzymaliśmy propozycję inseminacji albo In Vitro. I powiem szczerze nie mamy pojęcia z mężem na co się zdecydować, myślę o inseminacji bo to mniejsza ingerencja w organizm itp. ale czy skuteczna? 

Ja mialam dwie nieudane inseminacje, potem zdecydowaliśmy się na in vitro. Moim zdaniem warto spróbować inseminacje raz czy dwa a nuż się uda 😊 jest o wiele tańsza od in vitro więc moim zdaniem warto spróbować. A miałaś robioną drożność jajowodow??

Dziewczynki dziękuję za wsparcie wlasnie czekam w poczekalni, za niedługo zdam Wam relację. Również życzę Wam samych sukcesów z okazji mikołajków!!! 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Agata29 napisał:

Dziewczyny która z was miała robioną inseminację? I za którym podejściem wam się udało? My otrzymaliśmy propozycję inseminacji albo In Vitro. I powiem szczerze nie mamy pojęcia z mężem na co się zdecydować, myślę o inseminacji bo to mniejsza ingerencja w organizm itp. ale czy skuteczna? 

Agata ja bym na waszym miejscu zaczęła od inseminacji 🙂. Po pierwsze bo jest tańsza po drugie warto spróbować! Ja miała dwie i zaskakiwalam 🙂 ale niestety się nie utrzymywało w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Agata29 napisał:

Dziewczyny która z was miała robioną inseminację? I za którym podejściem wam się udało? My otrzymaliśmy propozycję inseminacji albo In Vitro. I powiem szczerze nie mamy pojęcia z mężem na co się zdecydować, myślę o inseminacji bo to mniejsza ingerencja w organizm itp. ale czy skuteczna? 

Agata ja bym na waszym miejscu zaczęła od inseminacji 🙂. Po pierwsze bo jest tańsza po drugie warto spróbować! Ja miała dwie i zaskakiwalam 🙂 ale niestety się nie utrzymywało w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Gość Lexy napisał:

Ja mialam dwie nieudane inseminacje, potem zdecydowaliśmy się na in vitro. Moim zdaniem warto spróbować inseminacje raz czy dwa a nuż się uda 😊 jest o wiele tańsza od in vitro więc moim zdaniem warto spróbować. A miałaś robioną drożność jajowodow??

Dziewczynki dziękuję za wsparcie wlasnie czekam w poczekalni, za niedługo zdam Wam relację. Również życzę Wam samych sukcesów z okazji mikołajków!!! 😘😘😘

Lexy tak miałam robioną i jest wszystko ok. Tylko mam te mięśniaki a tak to na razie wszystko jest w porządku i z nasieniem męża również. Może faktycznie masz rację żeby spróbować może akurat się uda. 

Trzymam kochana w kciuki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martu
15 godzin temu, Gość Sylwia napisał:

A jak było u was w klinikach z wymazami i czystosciami? Robilyscie czystość pochwy i wymaz z kanału szyjki macicy? Bo u mnie wymagają tylko badanie czystości pochwy. 

W Invimed-zie: 

1) Czystosc pochwy 

2) Wymaz z kanalu szyjki macicy

3) Chlamydia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, malagosia napisał:

Agata ja bym na waszym miejscu zaczęła od inseminacji 🙂. Po pierwsze bo jest tańsza po drugie warto spróbować! Ja miała dwie i zaskakiwalam 🙂 ale niestety się nie utrzymywało w moim przypadku.

Malagosia dzięki za radę może faktycznie też masz rację😘 Tak mi przykro musiałaś to bardzo przeżyć😞 A na jakim teraz jesteś etapie? Podeszłaś do In Vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Martu napisał:

W Invimed-zie: 

1) Czystosc pochwy 

2) Wymaz z kanalu szyjki macicy

3) Chlamydia 

Martu ja miałam robione wszystkie 3, z tego co mi wiadomo na Chlamydia czeka się na wynik aż 2tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Agata29 napisał:

Malagosia dzięki za radę może faktycznie też masz rację😘 Tak mi przykro musiałaś to bardzo przeżyć😞 A na jakim teraz jesteś etapie? Podeszłaś do In Vitro?

No nie ukrywam ze było to smutne... najpierw radość, potem smutek. Zrobiliśmy dwie próby. Niestety tak samo się skończyły. Teraz jesteśmy przed in vitro 🙂 czekamy na wynik badań genetycznych zarodków bo może w tym u nas jest problem ze umiera... mój mąż ma rewelacyjne wyniki (lekarz się śmieje ze mógł by na tym nasieniu dobrze zarobić 😄) u mnie ogólnie okej. Mam endometriozę. Zabieg bedzie prawdopodobnie w styczniu 🙂 🍀🍀🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, malagosia napisał:

No nie ukrywam ze było to smutne... najpierw radość, potem smutek. Zrobiliśmy dwie próby. Niestety tak samo się skończyły. Teraz jesteśmy przed in vitro 🙂 czekamy na wynik badań genetycznych zarodków bo może w tym u nas jest problem ze umiera... mój mąż ma rewelacyjne wyniki (lekarz się śmieje ze mógł by na tym nasieniu dobrze zarobić 😄) u mnie ogólnie okej. Mam endometriozę. Zabieg bedzie prawdopodobnie w styczniu 🙂 🍀🍀🍀

Boże jakie to niesprawiedliwe jest. Człowiek tak bardzo chce mieć swojego dziadziusia który będzie mieć tak naprawdę wszystko, kochających rodziców itp. i musi przechodzić przez to wszystko tak ciężko...A inne kobiety nie chcą mieć i zachodzą bez problemu...Kochana życzę Ci i trzymam w kciuki aby wszystko się udało za pierwszym razem. Wiem że wiara i pozytywne myślenie dużo daje ale na swoim przykładnie wiem że to też jest bardzo ciężkie...Ale trzeba być w dobrej myśli! 😊💪

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Kochane moje dziewuszki, poplakalam sie ze szczęścia😭❤ moje dzidzi ma sie dobrze ma juz 4mm i słychać akcję serca. Życzę kazdej z Was zeby doświadczyła tego cudu!!! Dziękuję Wam za wsparcie, jesteście przecudowne!!! 😍😍❤❤❤🙏🙏🙏😘😘😘🥑🥑🥑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja

Lexy super wiadomość 😊 

Ja również tego życzę każdej z Nas 🎅😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martu
40 minut temu, Agata29 napisał:

Martu ja miałam robione wszystkie 3, z tego co mi wiadomo na Chlamydia czeka się na wynik aż 2tyg

Agata29 powiedziano mi ze bede czekac 2 - 3 tygodnie. Ku mojemu zdziwieniu wynik dostalam 3 dni pozniej (Invimed Wawa) hmmmmm🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martu
8 minut temu, Gość Lexy napisał:

Kochane moje dziewuszki, poplakalam sie ze szczęścia😭❤ moje dzidzi ma sie dobrze ma juz 4mm i słychać akcję serca. Życzę kazdej z Was zeby doświadczyła tego cudu!!! Dziękuję Wam za wsparcie, jesteście przecudowne!!! 😍😍❤❤❤🙏🙏🙏😘😘😘🥑🥑🥑

GRATULUJE Z CALEGO SERCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Lexy napisał:

Kochane moje dziewuszki, poplakalam sie ze szczęścia😭❤ moje dzidzi ma sie dobrze ma juz 4mm i słychać akcję serca. Życzę kazdej z Was zeby doświadczyła tego cudu!!! Dziękuję Wam za wsparcie, jesteście przecudowne!!! 😍😍❤❤❤🙏🙏🙏😘😘😘🥑🥑🥑

Super kochana! 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Lexy gratuluję z całego serca, który masz dpt że już słychać serduszko?? ❤️

Moja beta dziś 813.90 😊

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Lexy napisał:

Kochane moje dziewuszki, poplakalam sie ze szczęścia😭❤ moje dzidzi ma sie dobrze ma juz 4mm i słychać akcję serca. Życzę kazdej z Was zeby doświadczyła tego cudu!!! Dziękuję Wam za wsparcie, jesteście przecudowne!!! 😍😍❤❤❤🙏🙏🙏😘😘😘🥑🥑🥑

Gratulacje kochana! Ale maluszek ci zrobił niespodziankę na Mikołaja 😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

10 minut temu, Gość Martu napisał:

Agata29 powiedziano mi ze bede czekac 2 - 3 tygodnie. Ku mojemu zdziwieniu wynik dostalam 3 dni pozniej (Invimed Wawa) hmmmmm🙃

O zobacz jak się szybko wyrobili 🙂 do mnie ma Pani doktor dzwonić jak już będą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa
20 minut temu, Gość Lexy napisał:

Kochane moje dziewuszki, poplakalam sie ze szczęścia😭❤ moje dzidzi ma sie dobrze ma juz 4mm i słychać akcję serca. Życzę kazdej z Was zeby doświadczyła tego cudu!!! Dziękuję Wam za wsparcie, jesteście przecudowne!!! 😍😍❤❤❤🙏🙏🙏😘😘😘🥑🥑🥑

Gratulacje!!!  Wszystkiego dobrego dla Ciebie i maluszka w brzuszku 🙂

Mam nadzieje, ze każda z nas tego cudu doświadczy. U mnie 8 dpt i wciąż niepewność... marzę o takiej radości 🙂 Od wczoraj biję się z myślami czy już nie sprawdzić 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×