Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Monia
8 minut temu, Zuzana napisał:

Trzymam kciuki:-)

Dziękuję 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
1 godzinę temu, malagosia napisał:

Dziewczyny informuje ze   Poniedziałek około 14 mam transfer! Jupi!!! 😍😍😍 oczywiście będę wszystkie prosiła o kciuki i modlitwę bo to pomaga ♥️🍀✊🏼😘

To cudowna wiadomość😍✊. Transfer jednego czy dwóch ❄️❄️

20 minut temu, Gość Marta napisał:

Sylwia moj D powiedzial ze nie widzi przeszkod w transferze z bakteria w wymazie z szyjki. Powiedzial ze nie zna dokladnie sprawy, ale Jego inne pacjentki zachodzily i rodzily. Dodaje ten post 4 raz wiec jesli bedzie spam to przepraszam

Moja Kochana 😚. Rety jakie to fajne uczucie - świadomość że ktoś o mnie pamięta❤️. Dziękuję, że zapytałaś go o moją sprawę. W zasadzie jest to trzeci lekarz który mówi coś w tym stylu. Dziś mam ostatnią globulke z drugiej serii antybiotyku. Zostaje mi już tylko nadzieja ze rzeczywiście ta franca nie ma większego znaczenia przy transferze no i oczywiście gorliwa modlitwa 🙏 że leki zadzialaly i poprostu już tego nie mam🍀

Dzis mam jeden z tych dni kiedy idę na dno. Twój gest Marta poruszył moja wrażliwa strune 😭. Takie łzy spowodowane brakiem mocy, brakiem wiedzy, lękiem i tymi wszystkimi emocjami które w każdej z nas aż kipia. Wykończe się nim zacznę ta stymulacje😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
28 minut temu, Gość Monia napisał:

Ja już po 🙂Mój dzisiejszy zarodek został oznaczony jako 5AB, dr stwierdził że bardzo dobrze. I mialyscie rację dziewczyny, transfer nie boli, wsxystko trwało 10min. Wyszłam stamtąd jak na skrzydłach, boję się że to już urojona ciąża 😁

Ciąża nie jest urojona tylko już prawdziwa😊. Odpoczywaj, no i wszystkie tu obecne trzymamy kciuki mocno✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Gość Monia napisał:

Małgosia cieszę się że już wiesz kiedy transfer☺️ to będziemy razem odliczać dni do Bety🍀

 

12 minut temu, Gość Sylwia napisał:

To cudowna wiadomość😍✊. Transfer jednego czy dwóch ❄️❄️

Moja Kochana 😚. Rety jakie to fajne uczucie - świadomość że ktoś o mnie pamięta❤️. Dziękuję, że zapytałaś go o moją sprawę. W zasadzie jest to trzeci lekarz który mówi coś w tym stylu. Dziś mam ostatnią globulke z drugiej serii antybiotyku. Zostaje mi już tylko nadzieja ze rzeczywiście ta franca nie ma większego znaczenia przy transferze no i oczywiście gorliwa modlitwa 🙏 że leki zadzialaly i poprostu już tego nie mam🍀

Dzis mam jeden z tych dni kiedy idę na dno. Twój gest Marta poruszył moja wrażliwa strune 😭. Takie łzy spowodowane brakiem mocy, brakiem wiedzy, lękiem i tymi wszystkimi emocjami które w każdej z nas aż kipia. Wykończe się nim zacznę ta stymulacje😱

Monia super!!! Już Niemoge się doczekać! 🍀✊🏼🙏🏼😘 

Sylwia podjęliśmy decyzje z lekarka ze jeden. Zarodki są 5AA. Oczywiście nie daje to większej szansy ale powiedziała ze pierwsze podejście zrobiłaby z jednym ❄️.
 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Gość Monia napisał:

Ja już po 🙂Mój dzisiejszy zarodek został oznaczony jako 5AB, dr stwierdził że bardzo dobrze. I mialyscie rację dziewczyny, transfer nie boli, wsxystko trwało 10min. Wyszłam stamtąd jak na skrzydłach, boję się że to już urojona ciąża 😁

Teraz dbaj o siebie, wszystko będzie dobrze ✊✊✊😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Część dziewczyny! Ostatnio całkiem sporo dobry wieści! Więc niosę je i ja :))

Dziś robiłam betę, 6dpt wyszła 66 🙂🥑niesamowicie się cieszę dopiero do mnie dociera że to prawda i zaczynam się uspokajać 🙂

Miałam ciągle nadzieję, ale tyle się naczytałam wszystkiego, a tym bardziej że to pierwszy transfer i tylko jeden zarodek miałam, a tu odrazu sukces 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
2 godziny temu, Zuzana napisał:

Kochana super wiadomości 😘

Kochana nasz Doktorek chwalił sie dzis nam ze osiągnęli ponad 50% skutecznosci in vitro bo zaczelismy rozmawiac o tym programie mazowieckim bo wyczytalam ze jest juz z niego 27 ciąż a on mi powiedział ze tyle to jest potwierdzonych klinicznie a pacjentek z pozytywną betą jest duzo więcej 🙂 widzialam ze byl bardzo zadowolony z tego faktu 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
2 minuty temu, Gość Milena napisał:

Część dziewczyny! Ostatnio całkiem sporo dobry wieści! Więc niosę je i ja :))

Dziś robiłam betę, 6dpt wyszła 66 🙂🥑niesamowicie się cieszę dopiero do mnie dociera że to prawda i zaczynam się uspokajać 🙂

Miałam ciągle nadzieję, ale tyle się naczytałam wszystkiego, a tym bardziej że to pierwszy transfer i tylko jeden zarodek miałam, a tu odrazu sukces 🤗

 

Gratulacje, tłusta beta jak na 6dpt 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Milena napisał:

Część dziewczyny! Ostatnio całkiem sporo dobry wieści! Więc niosę je i ja :))

Dziś robiłam betę, 6dpt wyszła 66 🙂🥑niesamowicie się cieszę dopiero do mnie dociera że to prawda i zaczynam się uspokajać 🙂

Miałam ciągle nadzieję, ale tyle się naczytałam wszystkiego, a tym bardziej że to pierwszy transfer i tylko jeden zarodek miałam, a tu odrazu sukces 🤗

 

Cudnie ja też miałam tylko jednego zarodka i też udało się za pierwszym razem  po prostu cud ♥️

Serdecznie gratuluję! Rok 2020 rozpoczął się z przewagą pozytywnych nowin! Zarazami  dalej wiruskami ciążowymi ☺️🤞🥑🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza
1 godzinę temu, Gość Szczęśliwa napisał:

Właśnie przegladnelam pocztę nic nie mam od Ciebie 😟

12 stycznia. Godz. 16.16. Może w spamie 😉

Sylwia piszesz, że idziesz dziś na dno😪spójrz w górę, w wodzie nad Tobą są nasze ręce, naszą wiarą, że i Tobie się uda wyciągamy Cię na brzeg😍Trzymaj się, dzielna dziewczyno🌱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Izka87 napisał:

Cudnie ja też miałam tylko jednego zarodka i też udało się za pierwszym razem  po prostu cud ♥️

Serdecznie gratuluję! Rok 2020 rozpoczął się z przewagą pozytywnych nowin! Zarazami  dalej wiruskami ciążowymi ☺️🤞🥑🍀

Ale pięknie się czyta takie wiadomości 🥰 trzymam kciuki za Was wszystkie. 

Mam pytanie, czy któraś z Was kupowałam wszystkie leki bez refundacji i ma mniej więcej policzone ile to w sumie wyszło? 

Edytowano przez Beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
37 minut temu, Gość Milena napisał:

Część dziewczyny! Ostatnio całkiem sporo dobry wieści! Więc niosę je i ja :))

Dziś robiłam betę, 6dpt wyszła 66 🙂🥑niesamowicie się cieszę dopiero do mnie dociera że to prawda i zaczynam się uspokajać 🙂

Miałam ciągle nadzieję, ale tyle się naczytałam wszystkiego, a tym bardziej że to pierwszy transfer i tylko jeden zarodek miałam, a tu odrazu sukces 🤗

 

Gratulacje 😘💕 kolejne dobre wiesci!! Oby byly same takie na naszym forum 🙏

Sylwia jesteśmy z Tobą✊✊ głowa do góry, my w Ciebie wierzymy ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
8 godzin temu, Gość Kate napisał:

Bardzo słabe nasienie męża, jest po biopsji, ale tez bez szału. Usłyszeliśmy, ze udało im się pozyskać mniej plemników niż zazwyczaj jest po biopsji

To według mnie wcale nie ma co dyskutować.  Muszą się zgodzić żeby zapłodnić wszystkie komórki.  Przecież za jakiś czas wcale może ich nie być.  Jak coś szukaj lekarza albo kliniki która da ci zgodę na zapłodnienie wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
1 godzinę temu, Gość Milena napisał:

Część dziewczyny! Ostatnio całkiem sporo dobry wieści! Więc niosę je i ja :))

Dziś robiłam betę, 6dpt wyszła 66 🙂🥑niesamowicie się cieszę dopiero do mnie dociera że to prawda i zaczynam się uspokajać 🙂

Miałam ciągle nadzieję, ale tyle się naczytałam wszystkiego, a tym bardziej że to pierwszy transfer i tylko jeden zarodek miałam, a tu odrazu sukces 🤗

 

Gratulacje Kochana!!!! 🥰🥰🥰 cudowny wynik! 🤩🤩🤩 ja miałam to samo wczoraj - jak we śnie! 

Monia dbaj o siebie i wierz w to, że się uda! Wiara czyni cuda 😊🤩🤩

Małgosiu w poniedziałek również moje modlitwy i kciuki będą z Tobą 😘😇🥰

Sylwia uwierz, że może się udać. Wiara Dziewczyny! Marzenia się spełniają ❤❤❤

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
6 godzin temu, Gość Luna napisał:

Nadrabiam właśnie 2 dni forum 😀 wróciłam do pracy wczoraj po prawie 4 tygodniach i mam takie zaległości, że nie mam czasu w nos się podrapać 😱 ciężko wrócić tak szczerze ale chyba dobrze, że nikt poza szefem nie wie, że byłam w ciąży. I tak milion pytań czemu mnie tyle nie było. Jak bym miała jeszcze słuchać milion "ojej,straszne... to co się stało? Czemu?" to bym chyba oszalała. Tu z Wami mogę mówić co czuję, najbliższym przyjaciołom też ale dalsze osoby mnie irytują w tym temacie. 

Poronienie było w sylwestra. Mam nadzieję, że pod koniec miesiąca będzie na czas okres! Jeżeli tak od razu się zapisuje do lekarza i ogarniam plan działania! 1 ❄️ mamy więc jak tylko pojawi się zielone światło zaproszę go do swojego brzuszka 😎 1 transfer beta <1, 2 transfer poronienie, 3 transfer musi być udany 😜

 

Super,że tak szybko się podniosłaś jesteś dla nas wzorem. Śnieżek czeka chce do domu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
3 godziny temu, Gość Lexy napisał:

Oczywiście jesteśmy z Tobą i trzymamy mocno kciuki 😊✊✊💕

A który to Twoj dzien po transferze? Ja robiłam bete w 7 i 12dpt a potem juz wcale, kolejne bylo USG w 23dpt 😊 w sumie to już się możesz umówić do swojego ulubionego lekarza, który poprowadzi Twoją ciążę 🥑

Dziękuję 🥰 Robiłam betę 6 dpt i wyszło 64. Pomyślałam, że zrobię jeszcze jutro (to będzie 8 dpt) i potem też dam sobie spokój ze sprawdzaniem 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Małgosia będę z Tobą w poniedziałek. 

Monia trzymam kciuji. Kiedy betujesz ??

Milena GRATULACJE !!!

Ja transfer już w czwartek .

Beta ja miałam refundację ale różnica jest porażająca możesz sobie sprawdzić ceny w internecie bez refundacji i z refundacją.  A czemu ty nie masz mieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234

Karolina ✊ja tez mam w czwartek transfer. 

Mam pytanko czy ktoras z Was miala wlew z atosibanu? Zakladam ze to króplówka, a na transfer musze miec pelny pecherz i sie zastanawiam czy jak na wlew mam byc 1 h przed transferem to czy sama kroplowka przed wystarczy żeby miec pelny pecherz czy w trakcie/ przed powinnam jeszcze pić? Takie przyziemne sprawy ale ten pecherz mnie zawsze stresował i ciężko mi bylo wytrzymać a ze wg na budowe musi byc pelny..., 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
24 minuty temu, Gość Kinga1234 napisał:

Karolina ✊ja tez mam w czwartek transfer. 

Mam pytanko czy ktoras z Was miala wlew z atosibanu? Zakladam ze to króplówka, a na transfer musze miec pelny pecherz i sie zastanawiam czy jak na wlew mam byc 1 h przed transferem to czy sama kroplowka przed wystarczy żeby miec pelny pecherz czy w trakcie/ przed powinnam jeszcze pić? Takie przyziemne sprawy ale ten pecherz mnie zawsze stresował i ciężko mi bylo wytrzymać a ze wg na budowe musi byc pelny..., 😉

Będę trzymać mocno za Ciebie kciuki ✊✊✊

Ja miałam tą kroplówkę 2h przed transferem (Tractocile - nie wiem czy to to samo ale wydaje mi sie ze tak 😊). Ja zrobiłam tak - rano się wysiusiałam potem wypiłam kubek wody i jeszcze mały kubeczek w trakcie kroplowki. Pecherz byl pełny ale nie jakoś na maxa więc chyba dobrze 😉 zależy o której masz transfer. Ta kroplowka w gruncie rzeczy nie jest taka duza ale bardzo powoli ją podają wiec chyba nie napelnia jakos konkretnie pecherza 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234

Wiki dzieki to chyba to samo. Ja mam być godzinę przed transferem na kroplówkę i tu podają też po transferze dalej kroplówkę. Jakoś w częściach dziwne to ale nie wnikam😊 dzięki za kciuki🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
1 minutę temu, Gość Kinga1234 napisał:

Wiki dzieki to chyba to samo. Ja mam być godzinę przed transferem na kroplówkę i tu podają też po transferze dalej kroplówkę. Jakoś w częściach dziwne to ale nie wnikam😊 dzięki za kciuki🤗

Wszystko ok!  Tak ma byc 😊 Nic sie nie martw ja też tak mialam. Moze faktycznie to byla jakas godzina przed i chyba z 2 h po. Takze troszke to trwa ale warto 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.01.2020 o 21:14, Gość Iryza napisał:

Mags pamiętaj weteranki się nie poddają💗

IRYZA💫💫💫I nie poddalam sie✊🤗✊🤗✊🤺🤺🤺walcze dalej. Dzisiaj przylecialam do Polski I juz mam ustalony termin 2transferu: 21 stycznia😁😁😁😁🤰🤰🤰 jak zwykle sterta lekow I czekanie przede mna. Zauwazylam, ze inaczej podchodze do 2 transferu . Juz nie tak emocjonalnie I zyje normalnie a nie wszystko krecilo sie w okol tylko jednego. Dzisia Miami wizyte. Progesteron i estradiol ok. Endometrium okolo 7.5-8 mm ale lekarz martwi sie o stan macicy🤔🤔🤔 Miesniaki I zrosty.

Bedziemy robic naciecie otoczki ( laserowe) I embryo glue.

Dziewczyny... gratuluje tym, ktorym sie udalo. Trzymam kciuki za 'staraczki' I dziekuje ze jestescie 💗💕💗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Mags1706 napisał:

IRYZA💫💫💫I nie poddalam sie✊🤗✊🤗✊🤺🤺🤺walcze dalej. Dzisiaj przylecialam do Polski I juz mam ustalony termin 2transferu: 21 stycznia😁😁😁😁🤰🤰🤰 jak zwykle sterta lekow I czekanie przede mna. Zauwazylam, ze inaczej podchodze do 2 transferu . Juz nie tak emocjonalnie I zyje normalnie a nie wszystko krecilo sie w okol tylko jednego. Dzisia Miami wizyte. Progesteron i estradiol ok. Endometrium okolo 7.5-8 mm ale lekarz martwi sie o stan macicy🤔🤔🤔 Miesniaki I zrosty.

Bedziemy robic naciecie otoczki ( laserowe) I embryo glue.

Dziewczyny... gratuluje tym, ktorym sie udalo. Trzymam kciuki za 'staraczki' I dziekuje ze jestescie 💗💕💗

Mags, jestem tu nowa, piszesz ze przyleciałas do Polski, ja też będę podobnie jak Ty wszystko na odległość, czy da się to wszystko w miarę gładko zaplanować? Mogłabyś opisać jak to u Ciebie wyglądało? Przylatujesz na jakieś dłuższe okresy czasu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza
6 godzin temu, Mags1706 napisał:

IRYZA💫💫💫I nie poddalam sie✊🤗✊🤗✊🤺🤺🤺walcze dalej. Dzisiaj przylecialam do Polski I juz mam ustalony termin 2transferu: 21 stycznia😁😁😁😁🤰🤰🤰 jak zwykle sterta lekow I czekanie przede mna. Zauwazylam, ze inaczej podchodze do 2 transferu . Juz nie tak emocjonalnie I zyje normalnie a nie wszystko krecilo sie w okol tylko jednego. Dzisia Miami wizyte. Progesteron i estradiol ok. Endometrium okolo 7.5-8 mm ale lekarz martwi sie o stan macicy🤔🤔🤔 Miesniaki I zrosty.

Bedziemy robic naciecie otoczki ( laserowe) I embryo glue.

Dziewczyny... gratuluje tym, ktorym sie udalo. Trzymam kciuki za 'staraczki' I dziekuje ze jestescie 💗💕💗

MAGS ja jestem po wycięciu mięśniaków, niestety pojawił się przy punkcji drugi, ale gin mówiła, że go olewamy bo jest tak umiejscowiony, że nie przeszkadza. Ichyba miała rację, bo jak na razie wszystko dobrze. 

Bardzo się cieszę, że jesteś nadal na macie, ZUCH DZIEWCZYNA💕21 stycznia trzymam Cię za rękę, jestem z Tobą, my tego dnia mamy badanie echo serc maluchów. Damy radę🥑💗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gość Patrycja napisał:

Kochana nasz Doktorek chwalił sie dzis nam ze osiągnęli ponad 50% skutecznosci in vitro bo zaczelismy rozmawiac o tym programie mazowieckim bo wyczytalam ze jest juz z niego 27 ciąż a on mi powiedział ze tyle to jest potwierdzonych klinicznie a pacjentek z pozytywną betą jest duzo więcej 🙂 widzialam ze byl bardzo zadowolony z tego faktu 😁

Bardzo się cieszę kamień z serca. Kochana boje się wyniku kariotypów ciągle o tym myslę. Mam nadzieję że wyjdą ok. Większy strach mam o męża przez to kiepskie nasienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gość Sylwia napisał:

To cudowna wiadomość😍✊. Transfer jednego czy dwóch ❄️❄️

Moja Kochana 😚. Rety jakie to fajne uczucie - świadomość że ktoś o mnie pamięta❤️. Dziękuję, że zapytałaś go o moją sprawę. W zasadzie jest to trzeci lekarz który mówi coś w tym stylu. Dziś mam ostatnią globulke z drugiej serii antybiotyku. Zostaje mi już tylko nadzieja ze rzeczywiście ta franca nie ma większego znaczenia przy transferze no i oczywiście gorliwa modlitwa 🙏 że leki zadzialaly i poprostu już tego nie mam🍀

Dzis mam jeden z tych dni kiedy idę na dno. Twój gest Marta poruszył moja wrażliwa strune 😭. Takie łzy spowodowane brakiem mocy, brakiem wiedzy, lękiem i tymi wszystkimi emocjami które w każdej z nas aż kipia. Wykończe się nim zacznę ta stymulacje😱

Kochana głowa do góry nie możesz mysleć negatywnie. Musimy wierzyć. Uda sie i nam. pamiętaj nie jesteś sama z tym wszystkim 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochane gratuluje pozytywnych bet a za transwery i punkcię trzymam kciuki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Dzień dobry Dziewczyny! Dzisiaj druga weryfikacja bety ale bez waszych kciuków i modlitwy nigdzie się nie ruszam ✊✊✊🙏🙏🙏 Proszę o pełną mobilizację pozytywnego myślenia z transmisją do mnie 😍😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Dzień dobry Dziewczyny! Dzisiaj druga weryfikacja bety ale bez waszych kciuków i modlitwy nigdzie się nie ruszam ✊✊✊🙏🙏🙏 Proszę o pełną mobilizację pozytywnego myślenia z transmisją do mnie 😍😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość Wiki napisał:

Dzień dobry Dziewczyny! Dzisiaj druga weryfikacja bety ale bez waszych kciuków i modlitwy nigdzie się nie ruszam ✊✊✊🙏🙏🙏 Proszę o pełną mobilizację pozytywnego myślenia z transmisją do mnie 😍😊

Trzymam ☺️✊🏼✊🏼✊🏼🍀🙏🏼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×