Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

31 minut temu, Gość Monia napisał:

Kochane, jest wynik beta 42 🤭 Boziu jak się cieszę! Trzy razy sprawdzałam czy ten wynik to na pewno mój... Nie mogę uwierzyć, udało się! UDAŁO SIĘ ZA PIERWSZYM RAZEM! Popatrzcie, cuda się zdążają 🤭

Bardzo Ci gratuluję, z całego serca 💕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Dziękuję dziewczynki🤗 jeszcze do mnie to nie dociera, musiałam odrazu Wam napisać 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewuszki ja już po 🥰 mój bobasek jest już ze mna. 5AA ♥️ Dziękuje Wam za wsparcie 🍀😘😘

wraamy w trójkę do domku😍

 

MONIA GRATULACJE !!!!! 🙏🏼😘🍀✊🏼

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, malagosia napisał:

Dziewuszki ja już po 🥰 mój bobasek jest już ze mna. 5AA ♥️ Dziękuje Wam za wsparcie 🍀😘😘

wraamy w trójkę do domku😍

 

MONIA GRATULACJE !!!!! 🙏🏼😘🍀✊🏼

Malgosia, gratulacje !!! Ja jutro mam transfer 💕

41 minut temu, Gość Monia napisał:

Kochane, jest wynik beta 42 🤭 Boziu jak się cieszę! Trzy razy sprawdzałam czy ten wynik to na pewno mój... Nie mogę uwierzyć, udało się! UDAŁO SIĘ ZA PIERWSZYM RAZEM! Popatrzcie, cuda się zdążają 🤭

🎉🎉🎉🎉🎉Monica, gratulacje🎉🎉🎉🎉🎉ciesze sie Twoim szczesciem 🤗🤗🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie... Ale nadal z Wami jestem☺️ jestem po histeroskopi i na szczęście nic nie wyszło. Ale odłożyłam transfer bo właśnie zmieniam pracę i nie chciałam dokładać sobie stresu... Ale nadal jestem na macie i walczę. I nadal trzymam za Was wszystkie kciuki. I cieszę się razem z Wami bo widzę że dentencja na: udało się! Ciągle na topie 😍 Nie ukrywam że bardzo mnie to buduję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
47 minut temu, Gość Monia napisał:

Kochane, jest wynik beta 42 🤭 Boziu jak się cieszę! Trzy razy sprawdzałam czy ten wynik to na pewno mój... Nie mogę uwierzyć, udało się! UDAŁO SIĘ ZA PIERWSZYM RAZEM! Popatrzcie, cuda się zdążają 🤭

Monia GRATULACJE 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
4 minuty temu, Keffy napisał:

Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie... Ale nadal z Wami jestem☺️ jestem po histeroskopi i na szczęście nic nie wyszło. Ale odłożyłam transfer bo właśnie zmieniam pracę i nie chciałam dokładać sobie stresu... Ale nadal jestem na macie i walczę. I nadal trzymam za Was wszystkie kciuki. I cieszę się razem z Wami bo widzę że dentencja na: udało się! Ciągle na topie 😍 Nie ukrywam że bardzo mnie to buduję. 

Pewnie że pamietamy !!! Kiedy chcesz podchodzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Karolina napisał:

Pewnie że pamietamy !!! Kiedy chcesz podchodzić??

Chce jeszcze zrobić cytologię bo mi coś w ostatniej źle wyszło i pewnie podejdę ponownie obstawiam marzec kwiecień. Więc można powiedzieć że zaraz 😉😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234

Monia super🤗 gratuluję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Dziękuję dziewczynki🤗 jeszcze do mnie to nie dociera, musiałam odrazu Wam napisać 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
42 minuty temu, malagosia napisał:

Dziewuszki ja już po 🥰 mój bobasek jest już ze mna. 5AA ♥️ Dziękuje Wam za wsparcie 🍀😘😘

wraamy w trójkę do domku😍

 

MONIA GRATULACJE !!!!! 🙏🏼😘🍀✊🏼

Trzymam kciuku kochana😘

Monia super!! Gratulacje 😘😘 pewnie że sie zdarzają, u mnie też za pierwszym razem 😀😘

21 minut temu, Keffy napisał:

Chce jeszcze zrobić cytologię bo mi coś w ostatniej źle wyszło i pewnie podejdę ponownie obstawiam marzec kwiecień. Więc można powiedzieć że zaraz 😉😉

Pamiętamy i trzymamy kciuki ✊✊😉

Ona2019 pamietam o Tobie, daj znać jak tam jutro po wizycie❤😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Mags1706 napisał:

Malgosia, gratulacje !!! Ja jutro mam transfer 💕

🎉🎉🎉🎉🎉Monica, gratulacje🎉🎉🎉🎉🎉ciesze sie Twoim szczesciem 🤗🤗🤗

Będę trzymać z całych sił jutro! ✊🏼🙏🏼🍀😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika
5 godzin temu, May1223 napisał:

Trzymam za Ciebie kciuki. Oby to był już koniec. Tak doktor Adamczak jest Ok.... Nam się nie udało niestety a robiłam orywatnie wszystko;( tez miałam w sierpniu i listopadzie transfer 😀

A już nie będziecie w ogóle podchodzili do transferu czy zmieniacie klinikę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika
2 godziny temu, Gość Monia napisał:

Kochane, jest wynik beta 42 🤭 Boziu jak się cieszę! Trzy razy sprawdzałam czy ten wynik to na pewno mój... Nie mogę uwierzyć, udało się! UDAŁO SIĘ ZA PIERWSZYM RAZEM! Popatrzcie, cuda się zdążają 🤭

Suuuuuper gratuluję 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Weronika napisał:

Suuuuuper gratuluję 🙂

Również gratuluję teraz zobaczysz jaki stresik będzie czy serduszko będzie pukało na USG😉 ja jestem właśnie na tym etapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
28 minut temu, Izka87 napisał:

Również gratuluję teraz zobaczysz jaki stresik będzie czy serduszko będzie pukało na USG😉 ja jestem właśnie na tym etapie

No właśnie już za żylak czytać kiedy powinna zobaczyć, usłyszeć serduszko.... Czyli taka prawda dziewczyny że do samego końca już z nami zmartwienia beda☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Monia bardzo Ci gratuluje i myśle jakby to było gdybym ja zobaczyła taka cudowna betę . No chyba bym zwariowała ze szczęścia także dzis raduj sie i wyciśnij z tego dnia jak najwiecej! Zero zmartwień ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny gratuluję tego że się udało 🙂 i za resztę trzymam kciuki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Sylwia, znam ten detoks od 'internetow', ale jesli przez przypadek to czytasz, napisz mi proszę maila na martab123@o2.pl bardzo identyfikuje sie z tym wszystkim co piszesz (włączając w to wszelkie kryzysy małżeńskie) i chcialabym z Tobą pogadac o jednej z opcji, ktora oferuje nasza klinika. Pozdrawiam CIe Kochana i śle Ci trylion wirtualnych uścisków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Gość Weronika napisał:

A już nie będziecie w ogóle podchodzili do transferu czy zmieniacie klinikę ?

Nie będziemy już podchodzić a jeżeli kiedyś zmienie zdanie  to i zmienie klinikę bo powiem szczerze poza dr Adamczakiem który jest przemiły, kompetentny , punktualny itd to ta klinika mi nie pasuje .... sama nie wiem czemu. 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny.... jutro moj wielki dzien. Jade na kolejny transfer, ktory poprzedzony byl okresem czasu,ktory zdziwil mnie sama najbardziej... mianowicie: zupelnie inne podejscie niz miesiac temu. Oczywiscie wszystkie medykamenty jak lekarz zalecil , tylko jedna kawa dziennie I raczej zdrowe, domowe jedzenie. Zmienilismy troszke taktyke : embryo glue I nacinanie otoczki I zastrzyki z Neoparinu raz dziennie . Nie robie tym razem akupunkture przed I po transferze I zamierzam monitorowac progesteron po transferze. W zaleceniach man tylko Bete w 10 dpt ale doloze sama sobie badania progesteronu. 

Czym roznily sie Wasze kolejne transfery?

Czy zmienil sie Wasze podejscie lub zmienilyscie cos?

Prosze o Wasze kciuki I modlitwe jutro po 13tej 🙏🙏🙏🙏

 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Mags trzymamy kciuki ✊✊ jesteśmy z Tobą 😘😘 tym razem musi się udać!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mags ten rok obfituje w cudownie pozytywne finalizację starań zobaczysz że i ty dołączysz do tego grona ! Myśl pozytywnie 🥑🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Mags1706 napisał:

Dziewczyny.... jutro moj wielki dzien. Jade na kolejny transfer, ktory poprzedzony byl okresem czasu,ktory zdziwil mnie sama najbardziej... mianowicie: zupelnie inne podejscie niz miesiac temu. Oczywiscie wszystkie medykamenty jak lekarz zalecil , tylko jedna kawa dziennie I raczej zdrowe, domowe jedzenie. Zmienilismy troszke taktyke : embryo glue I nacinanie otoczki I zastrzyki z Neoparinu raz dziennie . Nie robie tym razem akupunkture przed I po transferze I zamierzam monitorowac progesteron po transferze. W zaleceniach man tylko Bete w 10 dpt ale doloze sama sobie badania progesteronu. 

Czym roznily sie Wasze kolejne transfery?

Czy zmienil sie Wasze podejscie lub zmienilyscie cos?

Prosze o Wasze kciuki I modlitwe jutro po 13tej 🙏🙏🙏🙏

 

 

Jestem z Tobą:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Izka87 napisał:

Mags ten rok obfituje w cudownie pozytywne finalizację starań zobaczysz że i ty dołączysz do tego grona ! Myśl pozytywnie 🥑🍀

 

5 minut temu, Gość Lexy napisał:

Mags trzymamy kciuki ✊✊ jesteśmy z Tobą 😘😘 tym razem musi się udać!! 

Dzieki, Kochane jestescie. WASZE WSPARCIE JEST NIEOCENIONE. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Lexy napisał:

 

Ona2019 pamietam o Tobie, daj znać jak tam jutro po wizycie❤😊

Cieszę się że pamiętacie o mnie 😁oczywiście że dam jutro znać, a ty dzisiaj jak po wizycie?????? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Mags1706 napisał:

 

Dzieki, Kochane jestescie. WASZE WSPARCIE JEST NIEOCENIONE. 

Ja również dołączam do trzymania kciuków ✊✊✊Powodzenia 😉

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Monia napisał:

Kochane, jest wynik beta 42 🤭 Boziu jak się cieszę! Trzy razy sprawdzałam czy ten wynik to na pewno mój... Nie mogę uwierzyć, udało się! UDAŁO SIĘ ZA PIERWSZYM RAZEM! Popatrzcie, cuda się zdążają 🤭

Super gratuluję 😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Mags1706 napisał:

Dziewczyny.... jutro moj wielki dzien. Jade na kolejny transfer, ktory poprzedzony byl okresem czasu,ktory zdziwil mnie sama najbardziej... mianowicie: zupelnie inne podejscie niz miesiac temu. Oczywiscie wszystkie medykamenty jak lekarz zalecil , tylko jedna kawa dziennie I raczej zdrowe, domowe jedzenie. Zmienilismy troszke taktyke : embryo glue I nacinanie otoczki I zastrzyki z Neoparinu raz dziennie . Nie robie tym razem akupunkture przed I po transferze I zamierzam monitorowac progesteron po transferze. W zaleceniach man tylko Bete w 10 dpt ale doloze sama sobie badania progesteronu. 

Czym roznily sie Wasze kolejne transfery?

Czy zmienil sie Wasze podejscie lub zmienilyscie cos?

Prosze o Wasze kciuki I modlitwe jutro po 13tej 🙏🙏🙏🙏

 

 

Powodzenia!!! Mam nadzieje ze Uda się Wam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×