Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Marta

Mags, jutro o 13:00 zmowie modlitwę za Ciebie i Twojego maluszka. Zawsze sobie wizualizuje jak taka modlitwa wychodzi od osoby modlącej i leci prosto do kogoś kto jej potrzebuje. W tym wypadku jutro o 13:00 bede w pracy w Warszawie i stad beda lecieć dobre mysli. Pomysl o tym jak bedziesz leżeć i czekać na swojego maluszka, moze sie nawet uśmiechniesz pod nosem:):) uśmiech to bedzie juz pierwszy dobry znak :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena
4 godziny temu, Gość Monia napisał:

Kochane, jest wynik beta 42 🤭 Boziu jak się cieszę! Trzy razy sprawdzałam czy ten wynik to na pewno mój... Nie mogę uwierzyć, udało się! UDAŁO SIĘ ZA PIERWSZYM RAZEM! Popatrzcie, cuda się zdążają 🤭

Gratulacje! Styczeń jest dobrym miesiącem! Dużo pozytywnych zmian! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
20 minut temu, Ona2019 napisał:

Cieszę się że pamiętacie o mnie 😁oczywiście że dam jutro znać, a ty dzisiaj jak po wizycie?????? 

Dziękuję 😘 u nas wszystko dobrze, mamy 12t+5dni, fasolka ma juz 6,5cm a ja czuję sie bardzo dobrze. w środę idę na badania prenatalne i mam mega stresa, ale myślę pozytywnie 😊 czekamy jutro na wieści od Ciebie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Lexy napisał:

Dziękuję 😘 u nas wszystko dobrze, mamy 12t+5dni, fasolka ma juz 6,5cm a ja czuję sie bardzo dobrze. w środę idę na badania prenatalne i mam mega stresa, ale myślę pozytywnie 😊 czekamy jutro na wieści od Ciebie 😘

Wszystko będzie dobrze na pewno na badaniach nie masz się co martwić 😘dam znać jutro, też mam jakiś stres jak zwykle ale wierzę że jest dobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
38 minut temu, Gość Lexy napisał:

Dziękuję 😘 u nas wszystko dobrze, mamy 12t+5dni, fasolka ma juz 6,5cm a ja czuję sie bardzo dobrze. w środę idę na badania prenatalne i mam mega stresa, ale myślę pozytywnie 😊 czekamy jutro na wieści od Ciebie 😘

Czy na badania prenatalne jedziecie do swojej kliniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
1 godzinę temu, Mags1706 napisał:

Dziewczyny.... jutro moj wielki dzien. Jade na kolejny transfer, ktory poprzedzony byl okresem czasu,ktory zdziwil mnie sama najbardziej... mianowicie: zupelnie inne podejscie niz miesiac temu. Oczywiscie wszystkie medykamenty jak lekarz zalecil , tylko jedna kawa dziennie I raczej zdrowe, domowe jedzenie. Zmienilismy troszke taktyke : embryo glue I nacinanie otoczki I zastrzyki z Neoparinu raz dziennie . Nie robie tym razem akupunkture przed I po transferze I zamierzam monitorowac progesteron po transferze. W zaleceniach man tylko Bete w 10 dpt ale doloze sama sobie badania progesteronu. 

Czym roznily sie Wasze kolejne transfery?

Czy zmienil sie Wasze podejscie lub zmienilyscie cos?

Prosze o Wasze kciuki I modlitwe jutro po 13tej 🙏🙏🙏🙏

 

 

Mags będziemy z Tobą , a badałaś dzisiaj progesteron ??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Dziewczyny bylam przed chwilą w WC i mam brązowe plamienie :((((((( a lekarza mam dopiero w pt :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
2 minuty temu, Gość Weronika napisał:

Dziewczyny bylam przed chwilą w WC i mam brązowe plamienie :((((((( a lekarza mam dopiero w pt :(((((

Może od luteiny. Ktory u Ciebie dpt ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Weronika napisał:

Dziewczyny bylam przed chwilą w WC i mam brązowe plamienie :((((((( a lekarza mam dopiero w pt :(((((

Plamienie może być dobre i złe... Nie nastawiaj się na najgorsze!! Przyciągaj pozytywne myśli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Karolina napisał:

Mags będziemy z Tobą , a badałaś dzisiaj progesteron ??? 

Nie gadalam. A myslisz ze powinnam? Musze zrobic jutro przed transferem. 

56 minut temu, Gość Marta napisał:

Mags, jutro o 13:00 zmowie modlitwę za Ciebie i Twojego maluszka. Zawsze sobie wizualizuje jak taka modlitwa wychodzi od osoby modlącej i leci prosto do kogoś kto jej potrzebuje. W tym wypadku jutro o 13:00 bede w pracy w Warszawie i stad beda lecieć dobre mysli. Pomysl o tym jak bedziesz leżeć i czekać na swojego maluszka, moze sie nawet uśmiechniesz pod nosem:):) uśmiech to bedzie juz pierwszy dobry znak 😄

Wzruszylam sie 😘😘dziekuje 

1 godzinę temu, May1223 napisał:

Powodzenia!!! Mam nadzieje ze Uda się Wam😘

Dziekuje 🥰✊🤞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Mags jeśli masz możliwość zbadaj. Będziesz spokojna. Idziesz cyklem sztucznym ?? Miałaś owulację ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tej porze u nas w miescie juz nigdzie nie znajde laboratorium.

Ide po raz kolejny sztucznym cyklem 🤗

Edytowano przez Mags1706

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika
11 minut temu, Gość Karolina napisał:

Może od luteiny. Ktory u Ciebie dpt ??

22 dpt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Jutro rano sobie zrób.  W cyklu sztucznym nie ma owulki i progesteron naturalnie sam nie rośnie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
2 minuty temu, Gość Weronika napisał:

22 dpt

Wiem ,że się denerwujesz. Może to od leków,  mocno ?? To żywa.krew czy brązowa ? zadzwoń do kliniki może Cię wcisną na jutro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika
4 minuty temu, Gość Karolina napisał:

Wiem ,że się denerwujesz. Może to od leków,  mocno ?? To żywa.krew czy brązowa ? zadzwoń do kliniki może Cię wcisną na jutro. 

Brązowe typowo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
7 minut temu, Mags1706 napisał:

Jaki powinien byc progesteron w dniu transferu?

Min. 10 a dobrze jak koło 20, ale bierzesz leki powinno być spoko.

 

3 minuty temu, Gość Weronika napisał:

Brązowe typowo 

To może faktycznie podraznienie od luteiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
4 godziny temu, malagosia napisał:

Dziewuszki ja już po 🥰 mój bobasek jest już ze mna. 5AA ♥️ Dziękuje Wam za wsparcie 🍀😘😘

wraamy w trójkę do domku😍

 

MONIA GRATULACJE !!!!! 🙏🏼😘🍀✊🏼

Małgosia bardzo się cieszę - myslalam dzisiaj o Was i jestem przekonana, że wszytsko będzie w porządku! 🤩😘

Mags - budzik ustawiony na jutro na 13 moje modlitwy i kciuki będą z Tobą obiecuje 🙏✊🙏✊

8 minut temu, Gość Weronika napisał:

Brązowe typowo 

Weronika - przede wszytskim spokojnie. Moja Pani Doktor mowila, że takie rzeczy się zdarzają i nie zawsze oznaczają coś złego. Niedawno Szczęśliwa miala chyba tez jakies plamienie i było wszytsko w porządku. Nie da rady wcisnąć sie do innego lekarza albo do szpitala na sprawdzenie? Wszytsko bedzie w porzadku 🙏🙏🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość Wiki napisał:

Małgosia bardzo się cieszę - myslalam dzisiaj o Was i jestem przekonana, że wszytsko będzie w porządku! 🤩😘

Mags - budzik ustawiony na jutro na 13 moje modlitwy i kciuki będą z Tobą obiecuje 🙏✊🙏✊

Weronika - przede wszytskim spokojnie. Moja Pani Doktor mowila, że takie rzeczy się zdarzają i nie zawsze oznaczają coś złego. Niedawno Szczęśliwa miala chyba tez jakies plamienie i było wszytsko w porządku. Nie da rady wcisnąć sie do innego lekarza albo do szpitala na sprawdzenie? Wszytsko bedzie w porzadku 🙏🙏🙏

Bardzo Ci dziękuje ♥️🙏🏼✊🏼🍀☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika
17 minut temu, Gość Wiki napisał:

Małgosia bardzo się cieszę - myslalam dzisiaj o Was i jestem przekonana, że wszytsko będzie w porządku! 🤩😘

Mags - budzik ustawiony na jutro na 13 moje modlitwy i kciuki będą z Tobą obiecuje 🙏✊🙏✊

Weronika - przede wszytskim spokojnie. Moja Pani Doktor mowila, że takie rzeczy się zdarzają i nie zawsze oznaczają coś złego. Niedawno Szczęśliwa miala chyba tez jakies plamienie i było wszytsko w porządku. Nie da rady wcisnąć sie do innego lekarza albo do szpitala na sprawdzenie? Wszytsko bedzie w porzadku 🙏🙏🙏

Napisałam do mojej gin i czekam aż mi odpisze , wolałabym wcześniej pójść do kliniki niż w pt . Moja przyjmuje niestety tylko pon i pt ale może inny gin by mnie przyjął 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
1 godzinę temu, Gość kaja napisał:

Czy na badania prenatalne jedziecie do swojej kliniki ?

Nie, u mnie w klinice nawet chyba tego nie robią. Jadę do innej kliniki ktora wykonuje takie badania 😊

59 minut temu, Gość Weronika napisał:

Dziewczyny bylam przed chwilą w WC i mam brązowe plamienie :((((((( a lekarza mam dopiero w pt :(((((

Kochana nie martw się, na pewno będzie wszystko dobrze, wierzę w to!!! Ja mialam wczoraj takie delikatne brązowe, a lekarz powiedział dzisiaj ze mam podrażnienia od luteiny stąd te plamienia. Może zadzwoń do swojego lekarza jutro z rana, moze przyjmie Cię wcześniej. Trzymam kciuki za Ciebie 😘😘

41 minut temu, Mags1706 napisał:

Jaki powinien byc progesteron w dniu transferu?

Ja mialam chyba nieco ponad 100, a ogolnie to powinien byc chyba ponad 10. Mogę sprawdzić u siebie na wyniku tam sa normy napisane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Mags nie moge znaleźć tego wyniku 🙄 ale chyba powyzej 10 powinien być.

 

Patrycja co tam u Ciebie? Dawno się nie odzywałaś, z tego co  pamietam to chyba też masz mieć niebawem prenatalne 😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Napisz lexy co tam u Ciebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
14 minut temu, Gość Karolina napisał:

Napisz lexy co tam u Ciebie!!

u mnie wszystko ok, 12tc 😊 w środę idę na prenatalne, a dzisiaj byłam na wizycie i mam podraznienia od luteiny, lekarz przepisał tantum rosa i jeszcze coś tam do smarowania,  ogólnie czuje sie dobrze, dziękuję ze pytasz 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
2 godziny temu, Gość Weronika napisał:

Dziewczyny bylam przed chwilą w WC i mam brązowe plamienie :((((((( a lekarza mam dopiero w pt :(((((

Hej weronika ja przy udanym transferze miałam też plamienia i byłam pewna że nici z ciąży... I okazało się że miałam niski progesteron lekarz kazał zwiększyć dawkę i ciąża sie utrzymała. Ja mialam transfer na cyklu sztucznym. A ty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika
1 godzinę temu, Gość Lexy napisał:

Nie, u mnie w klinice nawet chyba tego nie robią. Jadę do innej kliniki ktora wykonuje takie badania 😊

Kochana nie martw się, na pewno będzie wszystko dobrze, wierzę w to!!! Ja mialam wczoraj takie delikatne brązowe, a lekarz powiedział dzisiaj ze mam podrażnienia od luteiny stąd te plamienia. Może zadzwoń do swojego lekarza jutro z rana, moze przyjmie Cię wcześniej. Trzymam kciuki za Ciebie 😘😘

Ja mialam chyba nieco ponad 100, a ogolnie to powinien byc chyba ponad 10. Mogę sprawdzić u siebie na wyniku tam sa normy napisane. 

Jutro jadę do mojej gin na 10 . Strasznie się boje 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika
19 minut temu, Gość Izulka87 napisał:

Hej weronika ja przy udanym transferze miałam też plamienia i byłam pewna że nici z ciąży... I okazało się że miałam niski progesteron lekarz kazał zwiększyć dawkę i ciąża sie utrzymała. Ja mialam transfer na cyklu sztucznym. A ty? 

Ja też mam na sztucznym biorę cały czas estrofem, encorton , 3x2 luteina dowcipnie i 3x2 podjęzykowe. Aktualnie jest 5tc 😞 juyro jadę na 10 do mojej gin. Umrę chyba z nerwów . A podbrzusze boli mnie cały czas od początku ciąży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
6 minut temu, Gość Weronika napisał:

Ja też mam na sztucznym biorę cały czas estrofem, encorton , 3x2 luteina dowcipnie i 3x2 podjęzykowe. Aktualnie jest 5tc 😞 juyro jadę na 10 do mojej gin. Umrę chyba z nerwów . A podbrzusze boli mnie cały czas od początku ciąży 

Kochana wiem ze się martwisz😘 ja wierzę jednak ze będzie wszystko dobrze, nie ma innej opcji❤ i musisz tez tak myśleć😘 jesteśmy z Tobą, daj znać jutro po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
2 godziny temu, Gość Lexy napisał:

Mags nie moge znaleźć tego wyniku 🙄 ale chyba powyzej 10 powinien być.

 

Patrycja co tam u Ciebie? Dawno się nie odzywałaś, z tego co  pamietam to chyba też masz mieć niebawem prenatalne 😊 

Kochana milo ze pytasz 😘

U mnie w porządku, maluszek rosnie bardzo ładnie, krwiak jest dalej ale sie nie powieksza jak na razie wiec lekarz kazal sie nie martwic. 

Dzis mam 11+0tc a usg prenatalne 30.01. Dwa dni wczesniej mam sie zglosic na krew do testu Pappa, a Ty robisz jeszcze jakies dodatkowe badania prenatalne poza usg?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×