Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Lexy
8 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Kochana milo ze pytasz 😘

U mnie w porządku, maluszek rosnie bardzo ładnie, krwiak jest dalej ale sie nie powieksza jak na razie wiec lekarz kazal sie nie martwic. 

Dzis mam 11+0tc a usg prenatalne 30.01. Dwa dni wczesniej mam sie zglosic na krew do testu Pappa, a Ty robisz jeszcze jakies dodatkowe badania prenatalne poza usg?? 

Ciesze sie ze u Ciebie wszystko w porzadku 😀😘 Póki co robie tylko USG i Pappa, jezeli to wyjdzie ok to chyba nie będę robić żadnych dodatkowych badan, a Ty robisz jakieś dodatkowe? 😊

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234

Mags✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość Weronika napisał:

Ja też mam na sztucznym biorę cały czas estrofem, encorton , 3x2 luteina dowcipnie i 3x2 podjęzykowe. Aktualnie jest 5tc 😞 juyro jadę na 10 do mojej gin. Umrę chyba z nerwów . A podbrzusze boli mnie cały czas od początku ciąży 

Szczerze, mnie też podbrzusze prawie cały czas boli, myślę że to od tych wszystkich tabletek. Ja biorę teZ dopochwowo lutinus 3x2 a do tego podjęzykowo 3x4 , więc może lekarka Ci zwiększy. Daj znać po wizycie, trzymam kciuki ✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
14 godzin temu, Mags1706 napisał:

Dziewczyny.... jutro moj wielki dzien. Jade na kolejny transfer, ktory poprzedzony byl okresem czasu,ktory zdziwil mnie sama najbardziej... mianowicie: zupelnie inne podejscie niz miesiac temu. Oczywiscie wszystkie medykamenty jak lekarz zalecil , tylko jedna kawa dziennie I raczej zdrowe, domowe jedzenie. Zmienilismy troszke taktyke : embryo glue I nacinanie otoczki I zastrzyki z Neoparinu raz dziennie . Nie robie tym razem akupunkture przed I po transferze I zamierzam monitorowac progesteron po transferze. W zaleceniach man tylko Bete w 10 dpt ale doloze sama sobie badania progesteronu. 

Czym roznily sie Wasze kolejne transfery?

Czy zmienil sie Wasze podejscie lub zmienilyscie cos?

Prosze o Wasze kciuki I modlitwe jutro po 13tej 🙏🙏🙏🙏

 

 

Trzymam kciuki 🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
13 godzin temu, Ona2019 napisał:

Ja również dołączam do trzymania kciuków ✊✊✊Powodzenia 😉

Powodzenia 😘✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Kinga1234 napisał:

Mags✊

 

1 minutę temu, Gość Monia napisał:

Trzymam kciuki 🍀

Dziekuje za kciuki I doping🤗🤞✊

Juz jem sniadanko I o 9:30 ruszam  odebrac moje malenstwo z zimowiska w gdynskiej Gamecie:) ❄❄❄

Boje sie bardzo ale wierze, ze tym razem sie uda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
10 godzin temu, Gość Lexy napisał:

u mnie wszystko ok, 12tc 😊 w środę idę na prenatalne, a dzisiaj byłam na wizycie i mam podraznienia od luteiny, lekarz przepisał tantum rosa i jeszcze coś tam do smarowania,  ogólnie czuje sie dobrze, dziękuję ze pytasz 😘

12 t jak szybko to leci. Razem zaczynałyśmy patrz jak zleciało. Super że wszystko dobrze.  Ja jutro druga weryfikacja. Jak to się mówi trzęsę gaciami 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Małgosia a Ty jak się czujesz po wielkim dniu? 😚 Oszczędzaj się, wypoczywaj, rozpieszczaj, to Twój czas kochana myślami jestem z Tobą 🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
2 minuty temu, Mags1706 napisał:

 

Dziekuje za kciuki I doping🤗🤞✊

Juz jem sniadanko I o 9:30 ruszam  odebrac moje malenstwo z zimowiska w gdynskiej Gamecie:) ❄❄❄

Boje sie bardzo ale wierze, ze tym razem sie uda. 

Mags powodzenia !!!!!!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
9 godzin temu, Gość Lexy napisał:

Ciesze sie ze u Ciebie wszystko w porzadku 😀😘 Póki co robie tylko USG i Pappa, jezeli to wyjdzie ok to chyba nie będę robić żadnych dodatkowych badan, a Ty robisz jakieś dodatkowe? 😊

 

 

 

 

No ja planuje tak samo jak Ty, jesli usg i Pappa wyjda ok to nie bede wiecej robic. Mialam chęć na Nifty ale jego cena jest powalająca 😲

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
1 godzinę temu, Gość Karolina napisał:

12 t jak szybko to leci. Razem zaczynałyśmy patrz jak zleciało. Super że wszystko dobrze.  Ja jutro druga weryfikacja. Jak to się mówi trzęsę gaciami 😉

Mi tez bardzo szybko lecą te dni. Daj znac kochana jutro po weryfikacji 😘 wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki ✊✊😘

35 minut temu, Gość Patrycja napisał:

No ja planuje tak samo jak Ty, jesli usg i Pappa wyjda ok to nie bede wiecej robic. Mialam chęć na Nifty ale jego cena jest powalająca 😲

Dokładnie cena powala. Ale wierzę ze testy wyjdą u Ciebie i mnie dobrze 😘

1 godzinę temu, Mags1706 napisał:

 

Dziekuje za kciuki I doping🤗🤞✊

Juz jem sniadanko I o 9:30 ruszam  odebrac moje malenstwo z zimowiska w gdynskiej Gamecie:) ❄❄❄

Boje sie bardzo ale wierze, ze tym razem sie uda. 

Dzisiaj Twoj dzień, zabierasz kropka ze sobą, wierzę ze juz z Tobą zostanie ❤❤

 

Weronika, czekamy na dobre wieści!! 😊 wierzę ze wszystko bedzie dobrze❤🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika
19 minut temu, Gość Lexy napisał:

Mi tez bardzo szybko lecą te dni. Daj znac kochana jutro po weryfikacji 😘 wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki ✊✊😘

Dokładnie cena powala. Ale wierzę ze testy wyjdą u Ciebie i mnie dobrze 😘

Dzisiaj Twoj dzień, zabierasz kropka ze sobą, wierzę ze juz z Tobą zostanie ❤❤

 

Weronika, czekamy na dobre wieści!! 😊 wierzę ze wszystko bedzie dobrze❤🙏

Właśnie jadę do szpitala 😞 trzymajcie kciuki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Monia napisał:

Małgosia a Ty jak się czujesz po wielkim dniu? 😚 Oszczędzaj się, wypoczywaj, rozpieszczaj, to Twój czas kochana myślami jestem z Tobą 🍀

Hej Monia ☺️ Leniu...e, jem ananaaa i czytam książki ☺️ Potrzebowałam bardzo tego wolnego bo praca tez ostatnio dała mi w kość. Czuje od wczoraj ze bąbelek coś tam walczy żeby pozostać 🥰 No kuje podbrzusze co jakoś czas. Jestem pozytywnej myśli ale nie daje się zwariować ☺️
 

a Ty jak tam??? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
49 minut temu, May1223 napisał:

Lexy paczuszka wysłana 😘

To miło 😀 dziękuję serdecznie jeszcze raz 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Dziewczyny Wyszłam od lekarza . 
Maluch jest w środku ale może się kosmówka odklejać stąd plamienie 😞  Serduszka nie widać jeszcze .
 Gin mówi że musimy maluchowi dać trochę czasu czy sobie poradzi i mam przyjść w pt na wizytę. Jak nie będzie serduszka to wtedy oznaczymy betę i będziemy się martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Weronika napisał:

Dziewczyny Wyszłam od lekarza . 
Maluch jest w środku ale może się kosmówka odklejać stąd plamienie 😞  Serduszka nie widać jeszcze .
 Gin mówi że musimy maluchowi dać trochę czasu czy sobie poradzi i mam przyjść w pt na wizytę. Jak nie będzie serduszka to wtedy oznaczymy betę i będziemy się martwic

Biedna wiem co przeżywasz ja też jestem na etapie czekania na serduszko. Martwię się bo 23dpt nie było jeszcze widać. Idę teraz w piątek na USG to będzie 31dpt i liczę na to że zobaczę ♥️ o której w piątek masz wizytę ? To dla nas ważny moment będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
1 godzinę temu, malagosia napisał:

Hej Monia ☺️ Leniu...e, jem ananaaa i czytam książki ☺️ Potrzebowałam bardzo tego wolnego bo praca tez ostatnio dała mi w kość. Czuje od wczoraj ze bąbelek coś tam walczy żeby pozostać 🥰 No kuje podbrzusze co jakoś czas. Jestem pozytywnej myśli ale nie daje się zwariować ☺️
 

a Ty jak tam??? 😘

Małgosia odpoczywaj masz rację dbaj o siebie  zaraz będziesz mamą.  Powodzenia. Kiedy betujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
10 minut temu, Gość Weronika napisał:

Dziewczyny Wyszłam od lekarza . 
Maluch jest w środku ale może się kosmówka odklejać stąd plamienie 😞  Serduszka nie widać jeszcze .
 Gin mówi że musimy maluchowi dać trochę czasu czy sobie poradzi i mam przyjść w pt na wizytę. Jak nie będzie serduszka to wtedy oznaczymy betę i będziemy się martwic

Lez wypoczywaj, dbaj o siebie,  do piątku szybko zleci.  Wszystko się ułoży,  będzie dobrze . Trzymam kciuki za To !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika
7 minut temu, Izka87 napisał:

Biedna wiem co przeżywasz ja też jestem na etapie czekania na serduszko. Martwię się bo 23dpt nie było jeszcze widać. Idę teraz w piątek na USG to będzie 31dpt i liczę na to że zobaczę ♥️ o której w piątek masz wizytę ? To dla nas ważny moment będzie

W pt mam dopiero na 18 bo prywatnie idę 

Też mam nadzieję że będzie serduszko i że te brązowe plamienia ustąpią 😞 ehh a Ty o której masz wizytę ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika
2 minuty temu, Gość Karolina napisał:

Lez wypoczywaj, dbaj o siebie,  do piątku szybko zleci.  Wszystko się ułoży,  będzie dobrze . Trzymam kciuki za To !!!

Dzięki 😘 tez na to liczę . Wracam do domu i się kładę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość Weronika napisał:

Dziewczyny Wyszłam od lekarza . 
Maluch jest w środku ale może się kosmówka odklejać stąd plamienie 😞  Serduszka nie widać jeszcze .
 Gin mówi że musimy maluchowi dać trochę czasu czy sobie poradzi i mam przyjść w pt na wizytę. Jak nie będzie serduszka to wtedy oznaczymy betę i będziemy się martwic

Kochana nie martw się na zapas bądź dobrej myśli odpoczywaj dużo 😚trzymam kciuki żeby w piątek było wszystko bardzo dobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Weronika napisał:

W pt mam dopiero na 18 bo prywatnie idę 

Też mam nadzieję że będzie serduszko i że te brązowe plamienia ustąpią 😞 ehh a Ty o której masz wizytę ?

 

Ja szybciej o 9:30 dam znak. Myśl pozytywnie odpoczywaj  nie denerwuj się trzymam mocno kciuki aby było dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Karolina napisał:

Małgosia odpoczywaj masz rację dbaj o siebie  zaraz będziesz mamą.  Powodzenia. Kiedy betujesz ??

Lekarka mowila zeb 30 zrobiła bete. Ale oczywiście zastanawiam się czy wcześniej nie mogę 🙊 dostałam 5dniowa blastke. Co uważasz? 
kiedy dziewczyny wcześniej robiły? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Gość Weronika napisał:

Dziewczyny Wyszłam od lekarza . 
Maluch jest w środku ale może się kosmówka odklejać stąd plamienie 😞  Serduszka nie widać jeszcze .
 Gin mówi że musimy maluchowi dać trochę czasu czy sobie poradzi i mam przyjść w pt na wizytę. Jak nie będzie serduszka to wtedy oznaczymy betę i będziemy się martwic

Weronika wiem ze to nie łatwe ale staraj się nie martwić póki co ♥️ Wierze ze wszystko dobrze się poukłada, a stres teraz nie jest wskazany 🙏🏼🍀✊🏼 Modle się za Ciebie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
42 minuty temu, malagosia napisał:

Lekarka mowila zeb 30 zrobiła bete. Ale oczywiście zastanawiam się czy wcześniej nie mogę 🙊 dostałam 5dniowa blastke. Co uważasz? 
kiedy dziewczyny wcześniej robiły? 

Brałaś jakiś  zastrzyk ??? Z lh ??? Ok. 6 dtp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Karolina napisał:

Brałaś jakiś  zastrzyk ??? Z lh ??? Ok. 6 dtp

Nie brałam nic. Przed podani i teraz cały czas biorę luteinę dopochwowo, estrofem i metypred. 
 

dzięki ☺️🙏🏼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Weronika trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze❤✊✊ odpoczywaj duzo, jesteśmy z Tobą 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
17 godzin temu, Gość Lexy napisał:

 

Weronika trzymaj się jakoś 🍀

Może zrób betę juz na piatkowa wizytę do lekarza. USG i beta dadzą taki pełniejszy obraz na wizycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×