Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość kaja
 

Kaja nie martw się poziomem kwasu foliowego, że taki wysoki. Podobno trzeba by odstawić na minimum 14 dni jego branie by wiedzieć ile jest na prawdę wchłaniane. Co lekarz to inaczej, ale ja posluchalam się swojej lekarz od transferu, kazała Solgar metafolin to od razu kupiłam i brałam. I już więcej nie kazała sprawdzać, bo podobno organizm sam weźmie ile potrzebuje i przyswoi jak ta lala😉 

 

Iryza powiem Ci że bardzo się tym przejęłam, przeczytałam w necie że duży poziom zwiększa ryzyko autyzmu u dziecka 😞  juz zamówiłam z solgar kwas foliowy  właśnie ale zastanawiam się jakie witaminy dla kobiet w ciąży były by odpowiednie teraz...chyba najlepiej jakby były jakieś bez dodatku tego syntetycznego kwasu foliowego...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
 

Kaja nie martw się poziomem kwasu foliowego, że taki wysoki. Podobno trzeba by odstawić na minimum 14 dni jego branie by wiedzieć ile jest na prawdę wchłaniane. Co lekarz to inaczej, ale ja posluchalam się swojej lekarz od transferu, kazała Solgar metafolin to od razu kupiłam i brałam. I już więcej nie kazała sprawdzać, bo podobno organizm sam weźmie ile potrzebuje i przyswoi jak ta lala😉 

 

Iryza powiem Ci że bardzo się tym przejęłam, przeczytałam w necie że duży poziom zwiększa ryzyko autyzmu u dziecka 😞  juz zamówiłam z solgar kwas foliowy  właśnie ale zastanawiam się jakie witaminy dla kobiet w ciąży były by odpowiednie teraz...chyba najlepiej jakby były jakieś bez dodatku tego syntetycznego kwasu foliowego...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny zapraszam Was do przeniesienia na nowe forum in vitro 2020 

pisałam posta z linkiem do forum ale coś nie może mi dodać . 

wpiszcie w wyszukiwarce kafeteri in vitro 2020 i powinien być nowy wątek 🙂 

Z racji tego że dużo nas przybywało a jeszcze więcej zaszło w ciąże chciałabym żeby każda z nas sie przedstawiła i krótko napisała na jakim etapie jest. Uniknie to niepotrzebnie zamieszania z pytaniami który transfer itp

Pozdrawiam i czekam na Was na nowym forum , ja już tam dodałam pierwszego posta Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
 

Kaja nie martw się poziomem kwasu foliowego, że taki wysoki. Podobno trzeba by odstawić na minimum 14 dni jego branie by wiedzieć ile jest na prawdę wchłaniane. Co lekarz to inaczej, ale ja posluchalam się swojej lekarz od transferu, kazała Solgar metafolin to od razu kupiłam i brałam. I już więcej nie kazała sprawdzać, bo podobno organizm sam weźmie ile potrzebuje i przyswoi jak ta lala😉 

Lexy zapinam pasy, choć obawy mam. 6 mc brzuch spory, adaptera nie mam. Dolny pas mam rozłożony pod brzuchem. 

Iryzka ja też adaptera nie miałam a pas zapinałam tak że ten na brzuch był na plecach a tylko tym z góry byłam trzymana. Czyli pas miałam cały czas zapięty więc jak wsiadałam do auta to miałam już pas gotowy i tylko przez szyję przekładałam pas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Kaja ja teraz biorę omegamed optima forte. On ma m. In kwas foliowy +folian actifolin, właśnie to jest ta głęboka przyswajalność. Poczytaj może stronkę o tym Pana tabletki, ja często tam sprawdzam co i jak. Zrobił fajne zestawienie suplementacji dla kobiet w ciąży😉

Izulka i kolejny raz  mnie uspokoilas😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Izulka, Iryzka zapraszamy na nowy wątek "in vitro 2020" 😘 nie moze Was tam zabraknąć kochane 

Izulka z tym pasem to dobry pomysł, na pewno wypróbuję 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beta

Hej dziewczyny ja w 7 DTP miałam bete 32,3 a progesteron 25,20 estradiol 145

Miałam ten klej zastosowany 

To był moj 1 transfer

we wtorek kolejna beta

a jakie wy mialyscie bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej dziewczyny ja w 7 DTP miałam bete 32,3 a progesteron 25,20 estradiol 145

Miałam ten klej zastosowany 

To był moj 1 transfer

we wtorek kolejna beta

a jakie wy mialyscie bety

 

Hej. Ja miałam takie wyniki. Tylko u mnie był kriotransfer na cyklu bezowulacyjnym stymulowanym progynovą 

2 dzień po transferze E2 156 ng/L, progesteron 9,2 µg/L

8 dzień E2 141 ng/L, progesteron 10,3 µg/L, hCG 28 IU/L

13 dzień E2 150 ng/L, progesteron 9 µg/L, hCG 100 IU/L

15 dzień E2 - nie mam danych, progesteron 9,2 µg/L, hCG 310 IU/L

17 dzień E2 105,76 ng/L, progesteron 7,26 µg/L, hCG 770 IU/L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny! poratujcie proszę! 

Czy ma któraś z was nadto luteiny podjęzykowej 50mg 30 tabletek?

Koniecznie potrzebuję na do jutra wieczór ogarnąć... 

Najlepiej z Gdańska, ewentualnie trójmiasto.

Proszęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny! poratujcie proszę! 

Czy ma któraś z was nadto luteiny podjęzykowej 50mg 30 tabletek?

Koniecznie potrzebuję na do jutra wieczór ogarnąć... 

Najlepiej z Gdańska, ewentualnie trójmiasto.

Proszęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cześć dziewczyny! poratujcie proszę! 

Czy ma któraś z was nadto luteiny podjęzykowej 50mg 30 tabletek?

Koniecznie potrzebuję na do jutra wieczór ogarnąć... 

Najlepiej z Gdańska, ewentualnie trójmiasto.

Proszęęę

Ja mam tylko dopochwową. Zawsze lekarz rodzinny może Ci wypisać receptę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja mam tylko dopochwową. Zawsze lekarz rodzinny może Ci wypisać receptę 

Dopochwową mam. przyjmują taką i taką. 

ooo masz rację! spróbuję jutro się udac do rodzinnego jak u Gina nic nie ugram.

Każą mi płacić 80 zł za wypisanie recepty...., nie mogą wysłac e-recepty mimo ze to lekarz się pomylił i zle obliczył. Zabrakło mi na 3 dni.... Przeciez nie będę płacić za nie swój błąd. i tak zostawiam kokosy.

ps.INVICTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dopochwową mam. przyjmują taką i taką. 

ooo masz rację! spróbuję jutro się udac do rodzinnego jak u Gina nic nie ugram.

Każą mi płacić 80 zł za wypisanie recepty...., nie mogą wysłac e-recepty mimo ze to lekarz się pomylił i zle obliczył. Zabrakło mi na 3 dni.... Przeciez nie będę płacić za nie swój błąd. i tak zostawiam kokosy.

ps.INVICTA.

Milena ja miałam kilka razy taka sytuację i mi bez problemu przesłali e-recepte , też invicta Gdańsk. Tylko, że byłam umówiona na kolejną wizytę i mówiłam ,że mi do niej nie starczy, może to była karta przetargowa. Spróbowałam z tel jeszcze raz, może na jakąś słaba osobę w recepcji trafiłaś. Niestety nie dam rady Cię poratować, też przyjmuję i wszystko wyliczone co do jednej tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochane kobiety czy próbowałyście powierzyć  sprawę poczęcia dzieciątka dobremu Bogu? Moja siostra nie zachodziła w ciążę przez wiele lat zaczęla modlić sie na Różańcu i odrazu zaszła w ciążę. Jest wiele świadect par którewy modliły ptomstwo, na które nie mieli szans według lekarzy. Bóg jest Bogiem miłości,cudów, miłosierdzia,wierzę że Was wysłucha. Bóg was kocha i chce waszego dobra czasami trzeba być poprostu cierpliwym i nie poddawać się. Powierzcie to Jemu i Jego Matce i naszej Mamie kochanej Maryi. Poproście o modlitwę wstawienniczą np. we wspólnotach lub kapłana,zamówcie Msze Świętą. Bóg Was kocha i chce Waszego szczęścia tylko dajcie Mu szansę ,otwórzcie się na Jego Miłość.
Jest naprotechnologia metoda etyczna i można też adoptować dziecko i mu pomóc.

Ale Invitro jest złą metodą, poczyna sie dzieci kosztem innych istnień ludzkich, zamraża sie zarodki  to jest nieludzkie,  ja rozumiem ból tych kobiet, ale ta metoda godzi w godność człowieka i życie ludzkie, które jest już życiem od pierwszych chwili, potwierdzają to badania naukowe, maluszek już od pierwszych chwil zapłodnienia kontaktuje sie z organizmem mamy. Sa inne metody naprotechnologia albo można adoptować dziecko. Prawdziwa wiara polega na tym, że  my powinniśmy chodzić ścieżkami Bożymi, słuchać Go, a nie żyć według własneej drogi, bo mozemy sie zagubic i potem żałować naszych złych decyzji. Poprostu nie poddawać się, żyć według praw Bożych, Bóg Was kocha, bądzcie  mu wierne, On Wam to wynagrodzi. In vitro jest złem.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, wszystkie przeniosłyśmy się na wątek in vitro 2020 😊 czekamy tam na Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiamy się z mężem nad zapłodnieniem in vitro w tym roku. Planujemy zacząć leczenie w Invikcie. Uzbieraliśmy 70% wartości usługi i chcemy złożyć papiery na dofinansowanie. Ktoś wie, jak długo czeka się na decyzję? Mam nadzieję, że zdążymy i wniosków nie jest aż tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2019 o 19:12, Zuzana napisał:

Skąd jesteś? Jest dofinansowanie dla Warszawy i dla mazowszan

Moja siostra podchodziła do in vitro dwukrotnie w klinice Invicta. Bardzo sobie chwaliła lekrzy i opiekę. Najwazniejsza jest jednak skuteczność. Wiem, że wybrali właśnie Invictę ze wglęzy na to, że tam prawie 70% zbiaegów in vitro kończy się powodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2020 o 18:00, Milosc23 napisał:

Kochane kobiety czy próbowałyście powierzyć  sprawę poczęcia dzieciątka dobremu Bogu? Moja siostra nie zachodziła w ciążę przez wiele lat zaczęla modlić sie na Różańcu i odrazu zaszła w ciążę. Jest wiele świadect par którewy modliły ptomstwo, na które nie mieli szans według lekarzy. Bóg jest Bogiem miłości,cudów, miłosierdzia,wierzę że Was wysłucha. Bóg was kocha i chce waszego dobra czasami trzeba być poprostu cierpliwym i nie poddawać się. Powierzcie to Jemu i Jego Matce i naszej Mamie kochanej Maryi. Poproście o modlitwę wstawienniczą np. we wspólnotach lub kapłana,zamówcie Msze Świętą. Bóg Was kocha i chce Waszego szczęścia tylko dajcie Mu szansę ,otwórzcie się na Jego Miłość.
Jest naprotechnologia metoda etyczna i można też adoptować dziecko i mu pomóc.

Ale Invitro jest złą metodą, poczyna sie dzieci kosztem innych istnień ludzkich, zamraża sie zarodki  to jest nieludzkie,  ja rozumiem ból tych kobiet, ale ta metoda godzi w godność człowieka i życie ludzkie, które jest już życiem od pierwszych chwili, potwierdzają to badania naukowe, maluszek już od pierwszych chwil zapłodnienia kontaktuje sie z organizmem mamy. Sa inne metody naprotechnologia albo można adoptować dziecko. Prawdziwa wiara polega na tym, że  my powinniśmy chodzić ścieżkami Bożymi, słuchać Go, a nie żyć według własneej drogi, bo mozemy sie zagubic i potem żałować naszych złych decyzji. Poprostu nie poddawać się, żyć według praw Bożych, Bóg Was kocha, bądzcie  mu wierne, On Wam to wynagrodzi. In vitro jest złem.
 

Nie rozumiesz bólu tych kobiet... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, dłuuuugo mnie tu nie było, przez korone wszystko stanęło w miejscu. Tydzień temu miałam histeroskopie, miała przerośnięte i niejednorodne endometrium. Pani Dr wszystko wyczyściła. Mam pytanie czy któreś z Was po histeroskopii udał się transfer??? . Powoli do mnie dociera że to już niebawen, czuję powoli strach... A co będzie jak się nie uda:( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2020 o 18:00, Milosc23 napisał:

Kochane kobiety czy próbowałyście powierzyć  sprawę poczęcia dzieciątka dobremu Bogu? Moja siostra nie zachodziła w ciążę przez wiele lat zaczęla modlić sie na Różańcu i odrazu zaszła w ciążę. Jest wiele świadect par którewy modliły ptomstwo, na które nie mieli szans według lekarzy. Bóg jest Bogiem miłości,cudów, miłosierdzia,wierzę że Was wysłucha. Bóg was kocha i chce waszego dobra czasami trzeba być poprostu cierpliwym i nie poddawać się. Powierzcie to Jemu i Jego Matce i naszej Mamie kochanej Maryi. Poproście o modlitwę wstawienniczą np. we wspólnotach lub kapłana,zamówcie Msze Świętą. Bóg Was kocha i chce Waszego szczęścia tylko dajcie Mu szansę ,otwórzcie się na Jego Miłość.
Jest naprotechnologia metoda etyczna i można też adoptować dziecko i mu pomóc.

Ale Invitro jest złą metodą, poczyna sie dzieci kosztem innych istnień ludzkich, zamraża sie zarodki  to jest nieludzkie,  ja rozumiem ból tych kobiet, ale ta metoda godzi w godność człowieka i życie ludzkie, które jest już życiem od pierwszych chwili, potwierdzają to badania naukowe, maluszek już od pierwszych chwil zapłodnienia kontaktuje sie z organizmem mamy. Sa inne metody naprotechnologia albo można adoptować dziecko. Prawdziwa wiara polega na tym, że  my powinniśmy chodzić ścieżkami Bożymi, słuchać Go, a nie żyć według własneej drogi, bo mozemy sie zagubic i potem żałować naszych złych decyzji. Poprostu nie poddawać się, żyć według praw Bożych, Bóg Was kocha, bądzcie  mu wierne, On Wam to wynagrodzi. In vitro jest złem.
 

Zamiast tracić czas na pisanie tej litania mogłaś/mogłeś klęknąć i się pomodlić za pary, które próbują zajść w ciążę, a nie mogą żeby im się udało. In vitro to:

#duże koszty ( nawet z dofinansowaniem i refundowanymi lekami trzeba wydać kilka tysięcy)

#ryzyko powikłań ( chociażby po narkozie)

#wiele godzin wyjętych z życia (dojazdy do kliniki, badania krwii, USG)

#mnóstwo stresu (czy dobrze robię zastrzyk, czy uda się zapłodnić przynajmniej jedną komórkę etc.)

#jeszcze więcej obaw o ciążę i dziecko przy naturalnym poczęciu,

#wiele kosztownych czasem bolesnych badań 

#wiele wizyt w klinice, aptekach i punkcie pobrań krwii gdzie istnieje ryzyko spotkania kogoś z Covidem:/.

A jeśli powinniśmy chodzić ścieżkami Bożymi, słuchać Go, a nie żyć według własneej drogi, bo mozemy sie zagubic i potem żałować naszych złych decyzji, to znaczy że nigdy nie brałeś/ brałaś tabletek na ból, antybiotyków i szczepionek, matka urodziła Cię w żłobie i wszędzie chodzisz piechotą bo auta i samoloty to wymysł szatana ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Jestem już po invi i zostały mi 4 opakowania Cetrotide 0,25 zastrzyki. Może komuś by się przydały. Cena za całość 350pln, przechowywane w lodówce. Odbiór Sosnowiec. 

Więcej informacji na bo_box@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2020 o 15:28, Gość Justyśka000 napisał:

Weronika ile tam w Niemczu koło Bydgoszczy mnie więcej kosztuje in vitro??

Dziewczyny czy któraś jest aktywna ze zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×