Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Życzę ci żeby ci w noc poślubną nie stanęło i żebyś był nieszczęśliwy przez wszystkie dni przyszłego życia

Polecane posty

Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Muszę się pokochać z swoją 🙂 wam życzę więcej empati radości z życia będąc na waszym miejscu  tylko można się smucić i smęcić 🙂

ty też trafisz na to miejsce i będziesz miała wyłącznie smutek i smęcenie, kobieto która się podszywasz pod swojego posuwacza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość gość napisał:

Muszę się pokochać z swoją 🙂 wam życzę więcej empati radości z życia będąc na waszym miejscu  tylko można się smucić i smęcić 🙂

co innego czeka? 

Z swoją co? Ręką? Bo coś mi wygląda , że tylko Ty sam siebie kochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość gość napisał:

Alaska to alter ego tego faceta. Próbuje sobie życzyć dobrze, ale wcale nie jest dobrym człowiekiem. Tak nie może być, żeby cię spotkała nagroda za twoje zło. 

Masz racje, nie nagradzajmy więcej złych ludzi. To tak działa, że każdy im odpuszcza a oni dalej są źli jak byli. Błędne koło. Musi pożałować, a tacy żałują tylko kiedy ich własne tyłki są narażone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Za dużo na czytaliście  się  urojonych historyjek musi wybijać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To co, przyłączasz się? Co 2 klątwy to nie jedna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111

☠ p̶͚̬͎̣̄̄ó̸̟̦͙̖͇̈̐̊̕j̴̰͍̦̹̽͑͊̾͝d̶̢̥̱̯̀̃̿͘z̶͙̟̼̬͎̉́͒ì̷̗̄͘ē̵͔͑̎ş̸̦̈́͂̏̕z̴̹̼̲͗͌͆̾͝ ̷̛͓͕͚͖̌̋͂ͅd̷͓̈́o̵͍̺͑̏́ ̷͍͂͝p̶̨̗̭̲̙͐i̶̧͚͓̓̿ë̷̼͚͈͔͝ͅk̵̫̫̲̄̂͠ł̵͉̽͑a̵͍̫͇̽ ⛥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość gość napisał:

Za dużo na czytaliście  się  urojonych historyjek musi wybijać 🙂

a Tobie polecam zdecydowanie więcej czytać, bo widać język polski kuleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość gość napisał:

To co, przyłączasz się? Co 2 klątwy to nie jedna. 

to nie są klątwy. ale jak poszukasz to i takich znajdziesz co rzucą je za Ciebie. Tylko lepiej jak rzucisz na siebie  a to co złe się odbije od Ciebie i wróci do złego, niż marnować czas i pieniądze na zemstę. Chociaż niektórzy aż się proszą o zemstę za swoje uczynki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Raczej on pójdzie do piekła bo zawiera ślub cywilny i nie chce mieć dzieci, a ty mnie nie strasz, bo sram na twoje pogróźki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość 111 napisał:

☠ p̶͚̬͎̣̄̄ó̸̟̦͙̖͇̈̐̊̕j̴̰͍̦̹̽͑͊̾͝d̶̢̥̱̯̀̃̿͘z̶͙̟̼̬͎̉́͒ì̷̗̄͘ē̵͔͑̎ş̸̦̈́͂̏̕z̴̹̼̲͗͌͆̾͝ ̷̛͓͕͚͖̌̋͂ͅd̷͓̈́o̵͍̺͑̏́ ̷͍͂͝p̶̨̗̭̲̙͐i̶̧͚͓̓̿ë̷̼͚͈͔͝ͅk̵̫̫̲̄̂͠ł̵͉̽͑a̵͍̫͇̽ ⛥

świetnie! z samym diabłem też się dogadam. A potem przyjdę do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Raczej on pójdzie do piekła bo zawiera ślub cywilny i nie chce mieć dzieci, a ty mnie nie strasz, bo sram na twoje pogróźki. 

nie bojaj, diabeł nie taki zły jak go malują 😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Alaska co ty ględzisz babo? Nie pomagasz to nie przeszkadzaj. A tak w ogóle to wynoś się. Bo cię przeklnę 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Alaska co ty ględzisz babo? Nie pomagasz to nie przeszkadzaj. A tak w ogóle to wynoś się. Bo cię przeklnę 😄

ty masz 11lat? piszesz na forum.ogolnodostepnym dla każdego. możesz sobie wychodzić i wchodzić do własnego domu i tam ludzi ustawiać. i mi dziecko nie groź bo Ci się czkawką odbije i to mega szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie. Najlepsza jest ignorancja, życie swoim życiem  nie cudzym ta sama zasada,  będziecie żyć cudzym swojego nie będziecie mieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli facet zawiera ślub cywilny i do tego nie spełnia wymagań stawianych przez kościół, to mam prawo nawet modlić się, żeby jego małżeństwo nie doszło do skutku albo się rozpadło. I pójdę za to do nieba 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie. Najlepsza jest ignorancja, życie swoim życiem  nie cudzym ta sama zasada,  będziecie żyć cudzym swojego nie będziecie mieć. 

I tak nie mam żadnego swojego życia, moje życie zniszczyli źli ludzie i ja też nie będę już dobra, a ciebie tez przeklinam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Święta się zbliżają nawet bydło przemawia w cudzysłowie ludzkim głosem 🙂 Poprawiłem humor? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gość napisał:

I tak nie mam żadnego swojego życia, moje życie zniszczyli źli ludzie i ja też nie będę już dobra, a ciebie tez przeklinam 😄

uważaj rybko pod to jest paragraf w prawie. 

 

1 minutę temu, Gość gość napisał:

Święta się zbliżają nawet bydło przemawia w cudzysłowie ludzkim głosem 🙂 Poprawiłem humor? 

nie, żart totalnie do dupy. Zero intelektualnej ani inteligentnej zaczepki nie wymyśliłeś. A bydło jest z milion razy lepsze od kłamliwych zdrajców. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dlaczego taki drań, który jest ateistą, miał juz niewiadomo ile kobiet i mężczyzn, niektórzy piszą że nawet dzieci, może mieć szczęśliwe udane zycie a osoba która pół życia przemodliła i spedziła na chodzeniu do kościoła, musi być zawsze gnębiona, niszczona, pomiatana , samotna, z samobóstwem jako jedynym możliwym rozwiązaniem? Nie chcę znać takiego podłego niesprawiedliwego boga ani pójść do jego nieba. Będę przeklinać aż sie spełni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość gość napisał:

I tak nie mam żadnego swojego życia, moje życie zniszczyli źli ludzie i ja też nie będę już dobra, a ciebie tez przeklinam 😄

zamieniasz się w tych . którzy Cie skrzywdzili i niby jak lepsza teraz jesteś? nie da się niczego osiągnąć będąc na poziomie zero. 

dzieci ile wy macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

baby sie nie potrafią nawet ze sobą dogadać, same ameby, do utylizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A co cię to obchodzi, lepsza już byłam a teraz chcę być zła tak jak wy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe ja sądziłam że tu w miarę normalnie ludzie się kłócą. a jak tak to dalej bawcie się w swoim błotku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tego nie wie nikt zamiast do Boga modliła się do księdza albo do obrazkòw.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Myślisz że nie potrafią się dogadać? Jestem za konsensusem, a ty Alaska? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ksiądz też człowiek zdejmie sutanne i  po grzeszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

weź pokaż jego przyszłej żonie co napisał o babach. bo ją samą też to dotyczy chyba że ma penisa między nogami. 

1 minutę temu, Gość gość napisał:

A co cię to obchodzi, lepsza już byłam a teraz chcę być zła tak jak wy. 

ja się zła urodziłam, przynajmniej w jakiejś części a nie stałam przez złego kłamcę. to tak nie działa. największe szanse na sukces masz kiedy ty będziesz szczęśliwa, bo oni nie mają takiej szansy z prostej przyczyny: on jest złym człowiekiem i z nikim nie będzie mu dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Tego nie wie nikt zamiast do Boga modliła się do księdza albo do obrazkòw.  

Jesli ktoś się modli to wie do kogo, idioto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Myślisz że nie potrafią się dogadać? Jestem za konsensusem, a ty Alaska? 

najpierw się ze mną pokłóć, bo na razie nie mam Ci nic do zarzucenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Idźcie w pokoju  dalej grzeszyć amen wychodzicie i robicie to samo,  idziecie udajecie świętych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×