Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Życzę ci żeby ci w noc poślubną nie stanęło i żebyś był nieszczęśliwy przez wszystkie dni przyszłego życia

Polecane posty

6 minut temu, Gość gość napisał:

Jesli ktoś się modli to wie do kogo, idioto. 

to jest ten twój były niby? strasznie tępy. 😉 nie masz co żałować, trzeba się cieszyć że już nie musisz z nim przebywać. każdy ma prawo się pomylić. też byłam kiedyś z totalnym głupkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uważaj

 

bo zmarszczek

 

mimicznych

 

od wykręcania mordy

 

w zawiści

 

suko

 

dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Alaska napisał:

weź pokaż jego przyszłej żonie co napisał o babach. bo ją samą też to dotyczy chyba że ma penisa między nogami. 

ja się zła urodziłam, przynajmniej w jakiejś części a nie stałam przez złego kłamcę. to tak nie działa. największe szanse na sukces masz kiedy ty będziesz szczęśliwa, bo oni nie mają takiej szansy z prostej przyczyny: on jest złym człowiekiem i z nikim nie będzie mu dobrze.

Nie pytam jakie mam szanse na sukces i prosze mnie nie pouczać bo mnie to wkurza. Chcę, żeby moje złorzeczenie stopniowo zniszczyło mu tę idyllę jaką ma albo udaje że ma. Wątek jest do niego, o co ci chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Idźcie w pokoju  dalej grzeszyć amen wychodzicie i robicie to samo,  idziecie udajecie świętych. 

typowe katolickie zakłamanie i hipokryzja. Modli się przed figurą, a diabła ma za skórą. Najważniejsze nie udawać! nie ważne czy jesteś zły czy dobry ale przynajmniej uczciwy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Nie pytam jakie mam szanse na sukces i prosze mnie nie pouczać bo mnie to wkurza. Chcę, żeby moje złorzeczenie stopniowo zniszczyło mu tę idyllę jaką ma albo udaje że ma. Wątek jest do niego, o co ci chodzi???

żal mi Ciebie. ale skoro wolisz być z tym całkiem sama. proszę bardzo. idę. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, DISTROJ777 napisał:

uważaj

 

bo zmarszczek

 

mimicznych

 

od wykręcania mordy

 

w zawiści

 

suko

 

dostaniesz

Nic nie wykręcam, doskonale się bawię twoim strachem, pieskunie :D:D:D A zmarszczek do tej pory nie mam, więc się ich nie obawiam 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ludzką  sprawą jest błądzić Bòg jest bardziej zadowolony z jednego grzesznika ktòrych się nawròcił  niż że 1000 świeto. j.ebliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Alaska napisał:

typowe katolickie zakłamanie i hipokryzja. Modli się przed figurą, a diabła ma za skórą. Najważniejsze nie udawać! nie ważne czy jesteś zły czy dobry ale przynajmniej uczciwy. 

Zawsze jestem uczciwa, jak się modliłam byłam i jak straciłam wiarę to niczego nie udawałam i nie udaję. 

 

2 minuty temu, Alaska napisał:

idę. papa

To świetnie, tym bardziej że nikt cie nie zapraszał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha

bulbulbulbulbulbul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biedne z Ciebie stworzenie. Jak pobity zaszczuty pies bezpański. Obraz nedzy i rozpaczy. Pozbieraj się bo na walke przyszłaś goła i bez broni. Jedyne co masz to bezsilna złość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, DISTROJ777 napisał:

 

 

 

twoim strachem przed klątwą. I licz się ze słowami ty kundlu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I widząc to jeszcze nie jedna osoba zobaczy jak bardzo jesteś nieszczęśliwa. Sama się wystawiłaś na pośmiewisko. Nie rozumiesz co znaczy zemsta, ani sprawiedliwość. Zwyczajna z Ciebie zraniona osoba, która się miota jak w ogniu własnych odczuć. Atakujesz każdego już nie ważne czy dobry czy zły. Może idź do psychologa pogadać zamiast tutaj pisać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Alaska napisał:

Biedne z Ciebie stworzenie. Jak pobity zaszczuty pies bezpański. Obraz nedzy i rozpaczy. Pozbieraj się bo na walke przyszłaś goła i bez broni. Jedyne co masz to bezsilna złość. 

Raczej opisujesz swój własny stan, który znasz. O mnie nie wiesz nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ja sram na takie prostackie śmierdzace gówno jak jakiś distroj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosss

I ja sie też dołączam do tych klątw 😄 Oby Ci nie stanął, obyś miał trojaczki i zero spokoju w domu, tylko wrzaski, piski i wieczne choroby NIE twoich dzieci 😄 oby Ci przyprawiała rogów, obyście nie mieli o czym rozmawiać, oby wkradła się rutyna i nudy, obyś chodził niewyspany, oby ci nie dawała i miała cię głęboko w dupie. A w dniu ślubu pomyślisz o mnie i bedziesz zalował, żes mnie nie wybrał tylko tą wywłokę ale bedzie juz za późno i bedziesz z kazdym dniem cierpiał tak jak ja cierpiałam przez ciebie, 1000 x gorzej ode mnie. Obyś zmarnował z wywłoką życie. I tego Ci kochany życzę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Alaska napisał:

Atakujesz każdego już nie ważne czy dobry czy zły. 

A kim ty jesteś i czego chcesz? wtracasz sie do nie swojego wątku, wpychasz się ze swoimi uwagami o które cię nikt nie prosił, nie podoba ci się to idź jak to już dawno zapowiedziałaś. Sama pisałaś że jesteś zła, a źli ludzie zwykle są obiektem ataków. 

Przeklnając daną osobę nie musze o tym pisać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gosss napisał:

I ja sie też dołączam do tych klątw 😄 Oby Ci nie stanął, obyś miał trojaczki i zero spokoju w domu, tylko wrzaski, piski i wieczne choroby NIE twoich dzieci 😄 oby Ci przyprawiała rogów, obyście nie mieli o czym rozmawiać, oby wkradła się rutyna i nudy, obyś chodził niewyspany, oby ci nie dawała i miała cię głęboko w dupie. A w dniu ślubu pomyślisz o mnie i bedziesz zalował, żes mnie nie wybrał tylko tą wywłokę ale bedzie juz za późno i bedziesz z kazdym dniem cierpiał tak jak ja cierpiałam przez ciebie, 1000 x gorzej ode mnie. Obyś zmarnował z wywłoką życie. I tego Ci kochany życzę 🙂

Dzięki za konstruktywny wkład w dysputę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×