Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Syfiara

Mam w domu straszny syf

Polecane posty

Gość Syfiara

Słuchajcie, mam w domu ogromny syf. W moim rodzinnym był syf, teraz jak mieszkam sama również jest syf. Co mam zrobić? Jak nauczyc się sprzątać? Od czego zacząć? Jak to organizowac?

Mam tu na myśli naprawdę ogromny syf, nie niepozkywane naczynia czy niewymienione śmieci.

 

Zmagam się ze swoimi demonami, mam zaburzenia lękowe i depresję, ale wiem, że posprzątanie by mi pomogło.

 

 

POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Staraj się sprzątać małymi kroczkami,każdego dnia po troszkę i w miarę możliwości  systematycznie i najważniejsze się tym nie przejmuj.

Będzie dobrze.

Wszystkiego najlepszego w nowym roku. !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Jeśli masz dużo rzeczy, i nie sprawi Ci to trudności, możesz pozbyć się części albo popakowane odłożyć do piwnicy. Odkąd wywaliliśmy dywany, firanki, cześciowo zasłony, kwiaty (bo w domu jest alergik) dużo łatwiej utrzymać czystość. Oczywiscie takie rozwiązanie może do Ciebie nie pasować, a to Tobie powinno być w domu wygodnie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu staraj się nie nabałaganić (albo sprzątaj od razu), to nike będziesz musiała potem sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może do gruntownego sprzątania zaproś kogoś do pomocy. Bo taki nieporządek może Cię przerażać i już na wstępie nie masz ochoty i się dołujesz. Jeśli się uporasz z bałaganem to zauważysz różnicę, że w czystym mieszkaniu lepiej i milej się mieszka. Oczywiście systematyczne sprzątanie wskazane, by znowu nie doprowadzić do bałaganu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Najwazniejsze sa checi. Chcesz miec czysto,wiec zaplanuj sprzatanie kazdego pomieszczenia, wywal  do przedpokoju wszystko co lezy i zagraca, umyj i poukladaj wszystko w szafkach, wyszoruj powierzchnie, nastepnie posegreguj to co wynioslas.Kup pojemniki,pudelka , moze zamontuj ekstra polki. To mozolna robota,ale trzeba to trzeba. W syfie kazdy dostal by depresji, bo otoczenie tez wplywa na nasze samopoczucie i zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×