Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IoD

Mam dość swojej siostry i jej chłopaka

Polecane posty

Gość IoD

Mam dość siostry i jej chłopaka , zawsze mówi mi w ostatniej chwili że przychodzi musze sprzątać, odkurzać bo oczywiście książe przychodzi i ma być czysto. Też mam dziewczynę i może chciałbym wyjść , i nie ciągle sprzątać. Ona raz do mnie dzwoni i mówi odkurz mi ,,no chyba ją pogieło. Po za tym okazało się że został zaproszony na święta.. super... jak ja nawet z nim nie mam żadnych tematów do rozmów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość IoD napisał:

... jak ja nawet z nim nie mam żadnych tematów do rozmów....

Konwersuj neutralnie, skoro nie trafiacie w temat. Poza tym, więcej asertywności wypracować by się Tobie przydało, by nie być takim popychadłem. Skoro to partner Twojej siostry i to jej zależy na wywołaniu dobrego wrażenia, to ona osobiście powinna posprzątać dom. Ty wcale nie musisz brać udziału w jej przedstawieniu, a ona powinna nauczyć się przejmować odpowiedzialność za swoje sprawy. Także nie zaszkodzi, jeśli zaczniesz okazywać, że masz swoje zajęcia i nie musisz się zamieniać w sprzątaczkę na jej pstryknięcie palców... Owszem, mogą wyniknąć niesnaski z tego powodu, ale na dłuższą metę, myślę, wyjdzie Tobie na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2018 o 11:17, Gość IoD napisał:

Mam dość siostry i jej chłopaka , zawsze mówi mi w ostatniej chwili że przychodzi musze sprzątać, odkurzać bo oczywiście książe przychodzi i ma być czysto. Też mam dziewczynę i może chciałbym wyjść , i nie ciągle sprzątać. Ona raz do mnie dzwoni i mówi odkurz mi ,,no chyba ją pogieło. Po za tym okazało się że został zaproszony na święta.. super... jak ja nawet z nim nie mam żadnych tematów do rozmów....

Olej to. Skoro ona chce błysnąć, niech sama sprząta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×