Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Prezenty na święta niania pracodawca

Polecane posty

Gość Gosc

Hej, jestem opiekunka i dostałam drogi prezent na święta, ja nie dałam nic rodzicom tylko dziecku dałam prezent, czy to jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi 30

Wg mnie jest ok. Dalas cos dziecku, oni pomysleli o Tobie bo pewnie sa zadowoleni z tego jak sie zajmujesz ich pociecha. Dobra opiekunka jest na wage zlota. Pewnie jestes mloda osoba i nie spisz na pieniadzach wiec kupowanie prezentow jeszcze dla rodzicow uwazam za zbedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim uznaniu nie przystoi pracodawcom dawanie drogich prezentów pracowniczce. Na miejscu Autorki nie przyjęłabym go z serdecznym podziękowaniem i prośbą, by więcej tego nie robili, bo jest mi niezręcznie (nawet, gdyby ich gest wynikał z mojej inicjatywy obdarowania dziecka). Co innego drobny symboliczny podarunek. Dla podopiecznego ze strony niani tak samo, jest w porządku, ale nie czułabym się w obowiązku. W sumie też wszystko zależy, jakie są Wasze relacje. Sama zawsze zachowywałam bezpieczny dystans w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 godzin temu, Nenesh napisał:

W moim uznaniu nie przystoi pracodawcom dawanie drogich prezentów pracowniczce.

Po pierwsze PRACOWNICY a nie "pracowniczce", a po drugie słyszałaś o premiach, napiwkach czy nagrodach w pracy? Od kiedy to gratyfikowanie pracownika za dobrą pracę "nie przystoi" szefowi a przyjęcie dodatkowej gratyfikacji od szefa jest "niehonorowe"???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Gość Gość napisał:

Po pierwsze PRACOWNICY a nie "pracowniczce", a po drugie słyszałaś o premiach, napiwkach czy nagrodach w pracy? Od kiedy to gratyfikowanie pracownika za dobrą pracę "nie przystoi" szefowi a przyjęcie dodatkowej gratyfikacji od szefa jest "niehonorowe"???

Słowo ''pracowniczka'' jest formą słowotwórczo poprawną i może być używane zamiennie ze wskazaną przez Ciebie ''pracownicą''. Dokształć się ....Wracając do meritum, gratyfikacje oficjalne - jak wyszczególniasz, ''premie, napiwki'' - są w porządku, o ile nie wkraczają w sferę prywatną. Tak, jak rzeczone prezenty świąteczne. Raczej każdy pracodawca kierujący się profesjonalizmem powinien się w tym zakresie orientować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakiego ty "profesjonalizmu pracodawcy" wynagradza od zwykłego czlowieka który wynajął dziecku podcieraczke?

Człowiek chciał być miły więc dał prezent na święta, a te już zaraz się doszukują drugiego dna, zasadności, zgodności z prawem, profesjonalizmu i chuj wie jeszcze czego.

Co za idiotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala syrenka
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Jakiego ty "profesjonalizmu pracodawcy" wynagradza od zwykłego czlowieka który wynajął dziecku podcieraczke?

Człowiek chciał być miły więc dał prezent na święta, a te już zaraz się doszukują drugiego dna, zasadności, zgodności z prawem, profesjonalizmu i chuj wie jeszcze czego.

Co za idiotki!

Kocham:DDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzuj

autorko, dali to się ciesz, podziękuj i tyle, za bardzo to analizujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Gość Gość napisał:

Co za idiotki!

Idiotyzmem bowiem zawsze była i jest krótkowzroczność, Gościu, lepiej dla Ciebie poszerzyć perspektywę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skończ już się mądrować i weź się do jakiejś roboty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×