Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

szukam zwiazku femdom

Polecane posty

Gość

Szukam skrajnie dominujacej kobiety do zycia we dwojke, zwiazku, malzenstwa femdom.
Pragne stworzyc relacje z naturalnie dominujaca kobieta, w ktorej
zajmowalbym pozycje rowna pozycji kobiety w najbardziej tradycyjnych spolecznosciach muzulmanskich np. na prowincji w Afganistanie.
Proponuje uklad w ktorym bede normalnie chodzil do pracy, ty bedziesz kontrolowala finanse i podejmowala strategiczne decyzje w zwiazku.Oprocz pracy zawodowej bede zajmowal sie domem - czyli wszystkimi obowiazkami domowymi - praniem sprzataniem, gotowaniem,prasowaniem,zwywaniem naczyn,myciem, czyszczeniem,odkurzaniem itp. Chetnie tez ogrodnictwem lub praca w polu. Marze by zostac twoim parobkiem.
Idealnie gdybys byla skazana prawomocnym wyrokiem za przemoc fizyczna nad partnerem.
Jesli widzisz sie w pozycji matrony, glowy rodziny, centrum wokol ktorego wszystko w domu bedzie sie krecilo to jest to uklad dla Ciebie. Jestem zwolennikiem matriarchatu.
Kilka sytuacji z zycia codziennego, o ktorych marze:
- wracam z pracy, zamiast odpoczywac czy ogladac tv, zakladam fartuch i szoruje podloge, zmywam naczynia, gotuje obiad podczas gdy ty ogladasz swoj ulubiony program;
-piore recznie twoja bielizne:
-spedzam kilka godzin w kuchni aby upiec twoje ulubione ciasto;
-w sobote, niedziele lub swieta gdy mam wiecej czasu budze sie o 4 rano by upiec chleb lub drozdzowki ktore podam ci do lozka;
- zajmuje sie duzym ogrodem - sadze wazywa, podlewam, plewie,robie przetwory domowe;
-po malzenstwie przejmuje twoje nazwisko;
-bijesz mnie bo 'zupa byla za slona';
- chcialbym zebys miala silny glos ktorego bedziesz naduzywala, przerywala mi gdy cos mowie, ponizala i upokarzala mnie, grozila mi, podnosila na mnie glos gdy ja bede cicho;
-chetnie zamienie dom w twoje prywatne spa - moge cie masowac godzinami, nawilzac twoje cialo kremami, robic pedicure i manicure, czesac itp.
-jesli bedziemy sie kiedys kochac to tylko i wylacznie wtedy, kiedy Ty bedziesz miala na to ochote, jak bedziesz chciala, jak dlugo bedziesz chciala tylko po to zebys Ty przezyla orgazm , moj sie nie liczy. Jesli nie bedziesz chciala to w ogole nie bedzie mliedzy nami kontaktow seksualnych a ja bede zyl w czystosci.
Ja: 33 lata, na stale pracujacy fiyzycznie za granica. 185 cm wzrostu, 92 kg wagi, dbajacy osiebie, chodzacy na silownie.
Oglosznie jest jak najbardziej powazne i prosze o powazne odpowiedzi. 
Z powodow rodzinnych niemoge na razie zmienic miejsca zamieszkania ani zamieszkac wspolnie. Szukam kontaktu z dolinujacymi kobietami majacymi swiatopoglad zblizony do mojego w przyszlosci do zwiazku.

Twoj wiek, wyglad i waga nie sa wazne. Uwazam ze w takim zwiazku to ja musze podobac sie Tobie a Ty mi nie musisz. Jezeli jestes duzo starsza odemnie, niska i masz nadwage to jest to jak najbardziej ogloszenie dla Ciebie. To nawet lepiej bo bedzie wiazalo sie z dodatkowym poswieceniem z mojej strony.

Jezeli zainteresowalo Cie moje ogloszenie to prosze odezwij sie:  ulegly85@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×