Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia 39

Gdzie poznać normalnego ?

Polecane posty

Gość Gosc

Karyna jestes mega niesympatyczna osoba .Czepiasz sie wpisow innych , przekrecasz , przesmiewasz chociaz ludzie maja racje i maja prawo miec inne zdanie niz ty .Przeczytaj uwaznie caly watek , moze cos do ciebie dotrze .I daruj sobie te przesmiewcze wpisy ,bo  ludzie pisza madrze . Tylko udajesz taka " bardziej do przodu niz faktycznie jestes " . Tyle w temacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Karyna jestes mega niesympatyczna osoba .Czepiasz sie wpisow innych , przekrecasz , przesmiewasz chociaz ludzie maja racje i maja prawo miec inne zdanie niz ty .Przeczytaj uwaznie caly watek , moze cos do ciebie dotrze .I daruj sobie te przesmiewcze wpisy ,bo  ludzie pisza madrze . Tylko udajesz taka " bardziej do przodu niz faktycznie jestes " . Tyle w temacie .

Przepraszam bardzo, ale "Tyle w temacie" to Mój tekst a nie twój. Nie przypominam też sobie, byśmy przeszły na ty. Nawet nie wiem jak sie nazywasz, bo sie nie podpisujesz (czyżby brak odwagi?).

 

Niczego nie udaje, nie mam takiej potrzeby. Nie rozumiem skąd takie podejrzenia. Na prawdę są ludzie, którzy są ze swojego życia zadowoleni.

 

Pozdrawiam Cię ciepło i czule, całuski 

Elżbieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syn Joli

mamo, 2 lata choidze na t. psychodynamiczną i wydałem juz 20 tys. jak pisałem na kafe gadam 3 po 3 na 50 min. spotkania i nic nie pomaga. Mamo ratuj pisze sam ze sobą w tym jako Karyna a jak przyjdzie co do czego to okręcam kota ogonem jak przystało na psychop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syn Joli
Przed chwilą, Gość Syn Joli napisał:

mamo, 2 lata choidze na t. psychodynamiczną i wydałem juz 20 tys. jak pisałem na kafe gadam 3 po 3 na 50 min. spotkania i nic nie pomaga. Mamo ratuj pisze sam ze sobą w tym jako Karyna a jak przyjdzie co do czego to okręcam kota ogonem jak przystało na psychop.

Dokładnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Syn Joli napisał:

mamo, 2 lata choidze na t. psychodynamiczną i wydałem juz 20 tys. jak pisałem na kafe gadam 3 po 3 na 50 min. spotkania i nic nie pomaga. Mamo ratuj pisze sam ze sobą w tym jako Karyna a jak przyjdzie co do czego to okręcam kota ogonem jak przystało na psychop.

Mówiłam Ci Jolu, weź leki i daj mi święty spokój. To powoli robi się irytujące. Staram się pisać poważnie na temat i nie zwracać uwagi na rozmaitych prowokatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Sythia napisał:

Bardziej mi chodziło o to, że ludzie czasami poznają się w bardzo nietypowych okolicznościach np. przebite koło w samochodzie, rozsypane zakupy. ; D

takie rzeczy tylko w filmach

w realu faceci tylko sie gapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Karyna_Boso napisał:

Przepraszam bardzo, ale "Tyle w temacie" to Mój tekst a nie twój. Nie przypominam też sobie, byśmy przeszły na ty. Nawet nie wiem jak sie nazywasz, bo sie nie podpisujesz (czyżby brak odwagi?).

 

Niczego nie udaje, nie mam takiej potrzeby. Nie rozumiem skąd takie podejrzenia. Na prawdę są ludzie, którzy są ze swojego życia zadowoleni.

 

Pozdrawiam Cię ciepło i czule, całuski 

Elżbieta

Hahaha , twoj tekst ? Haha na wylacznosc ? Zmartwie cie , dziesiatki ludzi go uzywa , tu na forum i w zyciu realnym tez 😄 Ubaw po pachy . Tym  ostatnim wpisem udowodnilas , nie warto z toba wchodzic w zadne dyskusje . Omijac kolem , nie odpowiadac i nie reagowac . Bez odbioru hahaha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Baby ruszcie dupy bo aby tylko czekacie jak wam książe na białym koniu do drzwi zapuka a wy takie królewny z drewna ani be ani me zero inicjatywy a potem siedzicie same w domu i patrzycuie w ściane.

czemu chlopiska sami dupska nie rusza  z miejsca i geby nie otworza  do kobiety tylko czekaja az cud sie stanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Karyna_Boso napisał:

Kochany (kimkolwiek jesteś) nie wiem nawet gdzie są Polkowice, ale faktycznie był na przepustce z wojska. Także troche nie Twoje progi

Elżbieta

Pierwszego męża poznałaś w LUBINIE /tak sama napisałaś/ i nie wiesz gdzie są Polkowice? Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

czemu chlopiska sami dupska nie rusza  z miejsca i geby nie otworza  do kobiety tylko czekaja az cud sie stanie ?

Bo to baby jęczą że nikogo nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Gość gość napisał:

Pierwszego męża poznałaś w LUBINIE /tak sama napisałaś/ i nie wiesz gdzie są Polkowice? Dziwne.

Nie pochodzę z tej części Polski, ale to faktycznie blisko. Zdawało mi się, że Polkowice leżą gdzieś na północnym zachodzie. W każdym razie, moj pierwszy maz stacjonował w okolicy i dzięki temu się poznaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 godziny temu, Gość Gość napisał:

Bo to baby jęczą że nikogo nie mają.

Hehe a faceci to nie jeczą? A ile tu tematów w których faceci się zala że nie mogą sobie znaleźć dziewczyny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×