Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Niespełna godzinny film o Antychryście...

Polecane posty

Gość gość

Nie zapominaj człeku, kim byś nie był...Że w dniach ostatecznych, ostatni papież to będzie antychryst, czyli diabeł...wtragnie na swój tron i będzie niszczył Kościół od środka. Dopiero zabije go Jezus Chrystus.

 

I nie oskarżaj człowieku katoliku świętych papieży i świętych Kościoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

WIELKA NIERZĄDNICA - TO WY ATEIŚCI I ANTY-KATOLICY , MASONI, ILUMINACI, SEKCIARZE , NEW AGE, SATANIŚCI - TO O WAS MOWA W BIBLII, ŻE WYRZUCĄ WAS PRECZ I TAM BĘDZIE ZGRZYTANIE ZĘBAMI I NIENAWIŚĆ BEZ GRANICZNA I BEZ KOŃCA !  

 

 

tak jest!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Nie zapominaj człeku, kim byś nie był...Że w dniach ostatecznych, ostatni papież to będzie antychryst, czyli diabeł...wtragnie na swój tron i będzie niszczył Kościół od środka. Dopiero zabije go Jezus Chrystus.

 

I nie oskarżaj człowieku katoliku świętych papieży i świętych Kościoła

Warto przytoczyć popisy poprzednich papieży, jak np Borgia, czy Marcin V, profanator grobów. Jak będę miał wolną chwilę, może wynajdę i wkleję jakieś ciekawostki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Æðelgast napisał:

Warto przytoczyć popisy poprzednich papieży, jak np Borgia, czy Marcin V, profanator grobów. Jak będę miał wolną chwilę, może wynajdę i wkleję jakieś ciekawostki...

Wklejaj. Chętnie je sobie poczytam i obejrzę. Jesteś niesamowity <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przecież w historii byli antypapierze, uzurpatorzy. Wszyscy o tym wiedzą. A wy głupcy żerujecie teraz na tych przykładach, by zniszczyć Kościół do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nikt tak skutecznie nie niszczy kościoła od środka jak sami duchowni 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość gość napisał:

Przecież w historii byli antypapierze, uzurpatorzy. Wszyscy o tym wiedzą. A wy głupcy żerujecie teraz na tych przykładach, by zniszczyć Kościół do końca.

Nie, by zniszczyć Kościół, tylko by otworzyć dyskusję na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Każda negatywna dyskusja o Kościele jest niszczeniem Kościoła Chrystusowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kościół świetnie niszczy się sam - wcale nie trzeba mu pomagać.

Wystarczy zaczekać, jeszcze że dwa pokolenia i po nim!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Berutiel napisał:

A kim był Wycliffe?

Pierwszy tłumacz Biblii na język angielski i propagator tego przekładu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Æðelgast napisał:

Pierwszy tłumacz Biblii na język angielski i propagator tego przekładu

Wow, ale Ty masz wiedzę <3

W takim razie, było to bezczeszczenie zwłok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Æðelgast napisał:

Wrzuciłem linki, ale są ukryte, nie wiem czemu

może chodzi o politykę prywatności dotyczącą umieszczenia linków z konkretnych stron www

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wklejam teraz ja link o FTM Leonardo DiCaprio

https://www.youtube.com/watch?v=5T2aB_7t3U4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem robotę

Dziękuję.

Leonardo DiCaprio caprio zawsze mnie fascynował jako kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytam ?

CZY LINKI MOGĄ WKLEJAĆ TYLKO ZALOGOWANI ? CZY JEST TO PRZYWILEJ JEDYNIE, DLA CZŁONKÓW ADMINISTRACJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Di Caprio przecież od małego dzieciaka grał w filmach i reklamach. Ale kiedyś widziałem stare zdjęcie młodej dziewczyny, wykonane w latach 50-tych, albo i przed wojną i była sobowtórką Di Caprio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Pytam ? napisał:

CZY LINKI MOGĄ WKLEJAĆ TYLKO ZALOGOWANI ? CZY JEST TO PRZYWILEJ JEDYNIE, DLA CZŁONKÓW ADMINISTRACJI

nie mam pojęcia. ja moje linki wklejam bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem robotę
5 minut temu, Æðelgast napisał:

Di Caprio przecież od małego dzieciaka grał w filmach i reklamach. Ale kiedyś widziałem stare zdjęcie młodej dziewczyny, wykonane w latach 50-tych, albo i przed wojną i była sobowtórką Di Caprio...

To nie on to jej sobowtór grał w filmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bog jest sprawiedliwy

ludzie di caprio to kobieta, brad pitt, johnny depp czy tom cruise i tak dalej

nie czcijcie satanistycznych falszywych idoli na calym swiecie (politycy, aktorzy, sportowcy, modele, muzycy i tak dalej) ktorzy sa ukrytymi transami, w zydowskim hollywood ona to on a on to ona, zobacz obojniackiego bahometa, oni sa odwroceni na obraz szatana, ''ich'' dzieciaki tez, oni czcza szatana i sa synagoga szatana, wszyscy slawni i bogaci na calym swiecie pokazuja 666 czy rogi szatana, piramide, jedno oko, znak bahometa, wszystko mozna znalesc na google(zdjecia)

5 Kobieta nie będzie nosiła ubioru mężczyzny ani mężczyzna ubioru kobiety; gdyż każdy, kto tak postępuje, obrzydły jest dla Pana, Boga swego1. 

Most Jews do not like to admit it, but our god is Lucifer -- so I wasn't lying -- and we are his chosen people. Lucifer is very much alive.'" Harold Rosenthal

9 Oto Ja ci daję [ludzi] z synagogi szatana8, 
spośród tych, którzy mówią o sobie, że są Żydami - 
a nie są nimi, lecz kłamią. 
Oto sprawię, iż przyjdą i padną na twarz przed twymi stopami, 
a poznają, że Ja cię umiłowałem9. 

2:9 Znam ucisk twój i ubóstwo, lecz tyś bogaty, i wiem, że bluźnią tobie ci, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, ale są synagogą szatana.

44 Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. 

 

 

co do watykanu to tam nie ma chrzescijan tylko to sa udajacy chrzescijan zydzi satanistyczni, franciszek, benedykt, jan pawel... w kosciolach sa krypto zydy, wystarczy zobaczyc co te ksieza nosza na glowie a na ich szatach poganskie satanistyczne symbole, satanistyczne symbole sa wszedzie w muzyce, w filmach i bajkach dla dzieci, na logach firm, pokazuja je falszywi idole, polscy tez itd

17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać, 
kto nie ma znamienia - 
imienia Bestii 
lub liczby jej imienia. 
18 Tu jest [potrzebna] mądrość. 
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: 
liczba to bowiem człowieka. 
A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć10.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bog jest sprawiedliwy

wpisz w google 

satanic sign celebrities

politics and wailling wall

polscy politycy i jarmulka

i tez mozna zobaczyc na youtube transvestigation

 

czas sie obudzic

W KROLESTWIE SZATANA(SWIAT) WSZYSTKO JEST KLAMSTWEM I ILUZJA

 

15 Nie miłujcie świata3 
ani tego, co jest na świecie! 
Jeśli kto miłuje świat, 
nie ma w nim miłości Ojca. 
16 Wszystko bowiem, co jest na świecie, a więc: 
pożądliwość ciała, pożądliwość oczu i pycha tego życia4 
nie pochodzi od Ojca, lecz od świata. 
17 Świat zaś przemija, a z nim jego pożądliwość; 
kto zaś wypełnia wolę Bożą, ten trwa na wieki. 

 

18 Dzieci, jest już ostatnia godzina, 
i tak, jak słyszeliście, Antychryst5 nadchodzi, 
bo oto teraz właśnie pojawiło się wielu Antychrystów; 
stąd poznajemy, że już jest ostatnia godzina. 
19 Wyszli oni z nas, lecz nie byli z nas; 
bo gdyby byli naszego ducha, pozostaliby z nami; 
a to stało się po to, aby wyszło na jaw, 
że nie wszyscy są naszego ducha. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bog jest sprawiedliwy

SYNAGOGA SZATANA PROMUJE W TV, W SWOICH MEDIACH I PRZEZ FALSZYWYCH IDOLI: TRANSGENDER, LGBT, BALWOCHWALSTWO, SAME KLAMSTWA, NIEMORALNOSC, DEPRAWACJE, KONSUMPCJONIZM, EGO, FALSZYWA EDUKACJE,  I INNE OBRZYDLIWOSCI PRZECIWKO BOGU NAJWYZSZEMU, W SZKOLACH UCZA FALSZYWEJ HISTORI, INDOKTRYNACJA DZIECI

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bog jest sprawiedliwy

POZATYM POLACY CZCZA FALSZYWY OBRAZ JEZUSA CHRYSTUSA  

Apokalipsa św. Jana
12 I obróciłem się, by widzieć, co za głos do mnie mówił; 
a obróciwszy się, ujrzałem siedem złotych świeczników, 
13 i pośród świeczników kogoś podobnego do Syna Człowieczego10, 
obleczonego [w szatę] do stóp 
i przepasanego na piersiach złotym pasem. 
14 Głowa Jego i włosy - białe jak biała wełna, jak śnieg, 
a oczy Jego jak płomień ognia. 
15 Stopy Jego podobne do drogocennego metalu, 
jak gdyby w piecu rozżarzonego, 
a głos Jego jak głos wielu wód. 
16 W prawej swej ręce miał siedem gwiazd 
i z Jego ust wychodził miecz obosieczny, ostry. 
A Jego wygląd - jak słońce, kiedy jaśnieje w swej mocy.

''Nadchodzi jednak godzina, owszem już jest, kiedy to prawdziwi czciciele będą oddawać cześć Ojcu w Duchu i prawdzie4, a takich to czcicieli chce mieć Ojciec. 24 Bóg jest duchem: potrzeba więc, by czciciele Jego oddawali Mu cześć w Duchu i prawdzie».

''Wyjścia 20:1-5

„Wtedy wypowiedział Bóg wszystkie te słowa: «Ja jestem Pan, Bóg twój, który cię wyprowadził z ziemi egipskiej, z domu niewoli. Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie.”

„Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, bo Ja Pan, Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym, który za nieprawość ojców karze synów do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy Mnie nienawidzą.” 

2 – Księga Powtórzonego Prawa 4:12-16

„12I przemówił do was Pan Bóg wasz spośród ognia…15Baczcie pilnie – skoro nie widzieliście żadnej postaci w dniu, w którym mówił do was Pan spośród ognia na Horebie, 16abyście nie postąpili niegodziwie i nie uczynili sobie rzeźby przedstawiającej podobiznę mężczyzny lub kobiety…..”

3 – Księga Powtórzonego Prawa 27:15

„Przeklęty każdy kto wykona posąg rzeźbiony lub z lanego metalu – rzecz obrzydliwą dla Pana dzieło rąk rzemieślnika i postawi w miejscu ukrytym. A w odpowiedzi cały lud powie Amen.”

4 – Księga Powtórzonego Prawa 4:23

„Strzeżcie się abyście nie zapomnieli przymierza Pana, Boga waszego, które zawarł z wami i nie uczynili sobie wyobrażenia w rzeźbie tego wszystkiego co wam zabronił Pan Bóg wasz.”

5 – Izajasza 44:9-20

„9 Wszyscy rzeźbiarze bożków są niczym; dzieła ich ulubione na nic się nie zdadzą; ich czciciele sami nie widzą ani nie zdają sobie sprawy, że się okrywają hańbą. 10 Kto rzeźbi bożka i odlewa posąg, żeby nie mieć korzyści ? 11 Oto wszyscy czciciele tego bożka zawstydzą się; jego wykonawcy sami są ludźmi. Wszyscy oni niechaj się zbiorą i niech staną! Razem się przestraszą i wstydem okryją.

15 ………z reszty wykonuje boga, przed którym pada na twarz, tworzy rzeźbę, przed którą wybija pokłony 17robi swego boga, bożyszcze swoje, któremu oddaje pokłon i przed którym pada na twarz, i modli się, mówiąc: „Ratuj mnie, boś ty bogiem moim!” 18 [Tacy] nie mają świadomości ani zrozumienia, gdyż [mgłą] przesłonięte są ich oczy, tak iż nie widzą, i serca ich, tak iż nie rozumieją. 19Taki się nie zastanawia; nie ma wiedzy ani zrozumienia, żeby sobie powiedzieć: „Jedną połowę spaliłem w ogniu, nawet chleb upiekłem na rozżarzonych węglach, i upiekłem mięso, które zajadam, a z reszty zrobię rzecz obrzydliwą. Będę oddawał pokłon kawałkowi drzewa”.

6 – Dzieje Apostolskie 17:29 (bwp)

„Skoro więc jesteśmy z rodu Bożego, nie powinniśmy sądzić, że bóstwo jest podobne do złota, srebra albo do kamieni, dzieł rąk albo myśli człowieka”.

7 – Rzymian 1:22-23 (bwp)

„I tak podając się za mądrych, stali się głupimi. Majestat nieprzemijającego Boga zamienili na obrazy przedstawiające zniszczalnego człowieka, ptaki, zwierzęta czworonożne i płazy”. 

8 – Dzieje Apostolskie 19:24 

„24Pewien złotnik, imieniem Demetriusz, dawał znaczne zarobki rzemieślnikom przy wyrobie srebrnych świątyniek Artemidy.25Zebrał ich razem z wyrabiającymi podobne rzeczy i powiedział: Mężowie wiecie, że nasz dobrobyt płynie z tego rzemiosła.

26Widzicie też i słyszycie, że nie tylko w Efezie, ale prawie całej Azji ten Paweł przekonał i uwiódł wielką liczbę ludzi, mówiąc, iż ci , którzy rękami są czynieni nie są bogami.”

„27Grozi niebezpieczeństwo, że nie tylko zostanie zniesławione nasze rzemiosło, ale i świątynia wielkiej bogini Artemidy będzie za nic miana, a ona sama, której cześć oddaje cała Azja i świat cały, zostanie odarta z majestatu.”

9 – Izajasza 37:19

„W ogień wrzucili ich Bogów, bo ci nie byli bogami, lecz tylko dziełem rąk ludzkich z drewna i kamienia więc ich zniszczyli”

10 – Barucha 6:1-72

„7rzemieślnik wygładził język tych bogów sami zaś pozłoceni i posrebrzeni są oszustwem i nie mogą mówić.”

„25Ponieważ nie mają nóg, na ramionach muszą być noszeni pokazując w ten sposób ludziom nicość.”

„50Dlatego niech będzie wiadomo, że rzeczy drewniane, pozłacane i posrebrzane są oszustwem.”

11 – Ezechiela 16:17

„Wziąwszy ozdobne przedmioty ze złota i ze srebra, które ci dałem, uczyniłaś sobie z nich podobizny ludzkie i przed nimi grzeszyłaś nierządem.”

13 – 1 List do Koryntian 10:14 (bwp)

„Dlatego też najmilsi moi strzeżcie się bałwochwalstwa”. 

14 – Apokalipsa Jana 9:20

„A pozostali ludzie, nie zabici przez te plagi, nie odwrócili się od dzieł swoich rąk tak by nie wielbić już demonów ani bożków złotych, srebrnych, spiżowych, kamiennych, drewnianych, które nie mogą ni widzieć, ni słyszeć, ni chodzić.” 

15 – Objawienie 21:8 (Biblia warszawska)

„Udziałem zaś …bałwochwalców…będzie jezioro płonące ogniem i siarką.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bog jest sprawiedliwy

TO NIE JEST JEZUS CHRYSTUS KTORY WAM PRZEDSTAWIA SYNAGOGA SZATANA

ZAUWAZCIE ZE MOZNA TAM ZNALESC OBRAZ ROZNIE WYGLADAJACEGO CHRYSTUSA, ZAUWAZCIE TEZ ZE ROBI REKA ZNAK BAHOMETA, TO SAMO MARYJA TO NIE JEST MARYJA LUDZIE

BOG ZAKAZAL MODLIC SIE DO FIGUREK, OBRAZOW, KRZYZOW, CALOWAC CIELCE, KLANIAC SIE BOZKOM, STRZEZ SIE BALWOCHWALSTWA

4 Na to Jezus im odpowiedział: «Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł. 5 Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem3. I wielu w błąd wprowadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bog jest sprawiedliwy

JESZCZE COS NIEKTORZY POLACY MODLA SIE NAWET DO FALSZYWEJ MARYJI ZAMIAST BEZPOSREDNIO DO BOGA!!! TRWOGA!!!

Odpowiedział mu Jezus: „Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie.

 

Modlitwa

5 Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. 6 Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. 
7 Na modlitwie nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo1 będą wysłuchani. 8 Nie bądźcie podobni do nich! Albowiem wie Ojciec wasz, czego wam potrzeba, wpierw zanim Go poprosicie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BajdurzycieGłąby

Kiedy ciało chytrusa wejdzie za mocno xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bog jest sprawiedliwy

Kiedy ciało chytrusa wejdzie za mocno xD

 

5 Jezus odpowiedział: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, jeśli się ktoś nie narodzi z wody i z Ducha, nie może wejść do królestwa Bożego2. 6 To, co się z ciała narodziło, jest ciałem, a to, co się z Ducha narodziło, jest duchem. 7 Nie dziw się, że powiedziałem ci: Trzeba wam się powtórnie3 narodzić. 8 Wiatr4 wieje tam, gdzie chce, i szum jego słyszysz, lecz nie wiesz, skąd przychodzi i dokąd podąża. Tak jest z każdym, który narodził się z Ducha». 

 

16 Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne. 17 Albowiem Bóg nie posłał9 swego Syna na świat po to, aby świat potępił, ale po to, by świat został przez Niego zbawiony. 18 Kto wierzy w Niego, nie podlega potępieniu; a kto nie wierzy, już został potępiony, bo nie uwierzył w imię Jednorodzonego Syna Bożego. 19 A sąd polega na tym, że światło przyszło na świat, lecz ludzie bardziej umiłowali ciemność aniżeli światło: bo złe były ich uczynki. 20 Każdy bowiem, kto się dopuszcza nieprawości, nienawidzi światła i nie zbliża się do światła, aby nie potępiono jego uczynków. 21 Kto spełnia wymagania prawdy, zbliża się do światła, aby się okazało, że jego uczynki są dokonane w Bogu». 

31 Kto przychodzi z wysoka, panuje nad wszystkimi, a kto z ziemi pochodzi, należy do ziemi i po ziemsku przemawia. Kto z nieba pochodzi, Ten jest ponad wszystkim. 32 Świadczy On o tym, co widział i słyszał, a świadectwa Jego nikt nie przyjmuje. 33 Kto przyjął Jego świadectwo, wyraźnie potwierdził, że Bóg jest prawdomówny. 34 Ten bowiem, kogo Bóg posłał, mówi słowa Boże: a z niezmierzonej obfitości udziela [mu] Ducha13. 35 Ojciec miłuje Syna i wszystko oddał w Jego ręce. 36 Kto wierzy w Syna, ma życie wieczne; kto zaś nie wierzy Synowi, nie ujrzy życia, lecz grozi mu gniew Boży».

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bog jest sprawiedliwy

WAZNE

 

Objawienie 14:9 A inny anioł, trzeci, przyszedł w ślad za nimi, mówiąc donośnym głosem: «Jeśli kto wielbi Bestię, i obraz jej, i bierze sobie jej znamię na czoło lub rękę, 10 ten również będzie pić wino zapalczywości Boga przygotowane, nierozcieńczone, w kielichu Jego gniewu; i będzie katowany ogniem i siarką wobec świętych aniołów i wobec Baranka. 11 A dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi i nie mają spoczynku we dnie i w nocy czciciele Bestii i jej obrazu, i ten, kto bierze znamię jej imienia». 12 Tu się okazuje wytrwałość świętych, tych, którzy strzegą przykazań Boga i wiary Jezusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×