Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Stary prawiczek

Moje postanowienie noworoczne - stracić wreszcie prawictwo

Polecane posty

Gość Stary prawiczek

Nie ważne z kim, ważne by była to kobieta. Może być stara, brzydka, gruba, garbata, diva, latawica, zakonnica..... Nie ważne. W moim wieku to już bez znaczenia z kim i jak baba wygląda. Nie ma sensu pielęgnować i trzymać prawictwa do śmierci. Nie chciałbym zdechnąć nie poznawszy ciała kobiety, bo głupio strasznie.

Gość Gość
10 minut temu, TajemniczyDragon napisał:

Zabij się po co się męczysz pajacu na tym świecie 🙂

Namawianie do samobójstwa jest karalne (artykuł 151 kk).

Gość Gość

To nie prowo i nie ja Cię straszę.

Mam już prawie 33 lata i nic. Przecież to żałosne nigdy nie mieć kobiety. Nie wiem tylko jak się zabrać za moje postanowienie 😞

Gość Ruchliwy

Ja straciłem prawictwo w wieku 26 lat z 45 letnią rozwódką. Była trochę przy kości, ale miała zachowane kształty i figurę, z twarzy była zadbana i całkiem ładna. Pomogło mi się to odblokować, nabrać pewności siebie. Bzykałem ją przez kilka miesięcy, ona szukała seksu, nie związku, ja też i miło to wspominam. Może autorze tobie też by się takie coś przydało?

Gość Gość
49 minut temu, Gość Ruchliwy napisał:

Ja straciłem prawictwo w wieku 26 lat z 45 letnią rozwódką. Była trochę przy kości, ale miała zachowane kształty i figurę, z twarzy była zadbana i całkiem ładna. Pomogło mi się to odblokować, nabrać pewności siebie. Bzykałem ją przez kilka miesięcy, ona szukała seksu, nie związku, ja też i miło to wspominam. Może autorze tobie też by się takie coś przydało?

Tu autor, stary prawiczek. Tak, pociągają mnie starsze. Mam tylko jeden warunek. Ważne żeby kobieta nie była mężatką lub zajęta.

Gość Człowiek nikt

Byle z kim, byle gdzie i byle jak. I gdzie tu jest godność i szacunek do życia człowieka cywilizowanego? 

Gość Gość

Ludzie, gdzie poznać milfa mającego chrapkę na prawiczka? Przecież starsza babka wyśmieje delikwenta i jeszcze rozpowie wszystkim. Między innymi dlatego nic nie robię żeby zmienić swój stan i nabrać doświadczenia. Młode siksy mnie nie chcą, a ze starszymi też nigdy nic nie wiadomo. Jestem zdesperowany jak autor.

Gość 423

A to one muszą wiedzieć że jesteś prawiczkiem? Jak pójdziesz z jakąś wulgarną to na pewno cię wyśmieje.

Gość Młody uj
21 minut temu, Gość Aaa napisał:

Przepraszam, ale wybuchłam śmiechem czytając końcówkę 😂😅😅😅

A co w tym śmiesznego?

Gość alfabetaomega?
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Bzdura. Nawet beta czasem coś wychędorzy. Co innego omega.

zdefinuj zatem bete i omege, bo o omedze nie slyszalem, znam podzial tylko na alfa i beta

Gość Gość
8 minut temu, marcin_wawa napisał:

Diva GFE, powtarzam po raz któryś. Warto, praviki, nie warto męczyć się ze swoim prawictwem.

Nie powielaj głupot. Prawictwo warto stracić tylko z ukochaną osoba. Nie ma nic gorszego dla psychiki, niż płacić za seks, nawet jak znajdziesz GFE, która ciebie przytuli. Jeszcze taki pogląd rozumiem, jak masz 30+ jesteś prawiczkiem i nie masz szans wyjść z domu, ale póki masz te 20+ lat to nie ma co się stresować. Lepiej zainwestować w kurs tańca, karnet na siłownie, kupić fajne ciuchy, modna fryzura i zarejestrować się na tinderze, badoo lub sympatii. 

17 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie powielaj głupot. Prawictwo warto stracić tylko z ukochaną osoba. Nie ma nic gorszego dla psychiki, niż płacić za seks, nawet jak znajdziesz GFE, która ciebie przytuli. Jeszcze taki pogląd rozumiem, jak masz 30+ jesteś prawiczkiem i nie masz szans wyjść z domu, ale póki masz te 20+ lat to nie ma co się stresować. Lepiej zainwestować w kurs tańca, karnet na siłownie, kupić fajne ciuchy, modna fryzura i zarejestrować się na tinderze, badoo lub sympatii. 

Nie zgodzę się, ale to tylko moje zdanie. Oni maja po 30-parę i być może kierowali się Twoim myśleniem.

Gość Gość
3 minuty temu, marcin_wawa napisał:

Nie zgodzę się, ale to tylko moje zdanie. Oni maja po 30-parę i być może kierowali się Twoim myśleniem.

Tylko oni mają 30 i nic nie robią. Nie chodzą na siłownie, nie zmienią wyglądu itd. Oni by chcieli iść ulicą i wpaść na wyjątkową kobietę, która będzie wiedziała co w nich siedzi. To tak nie działa. Pokaż, że masz co zaoferować. A chodzenie do divy, to zawsze jakaś przegrana. W końcu płacisz za trochę atencji.

7 minut temu, Gość Gość napisał:

Tylko oni mają 30 i nic nie robią. Nie chodzą na siłownie, nie zmienią wyglądu itd. Oni by chcieli iść ulicą i wpaść na wyjątkową kobietę, która będzie wiedziała co w nich siedzi. To tak nie działa. Pokaż, że masz co zaoferować. A chodzenie do divy, to zawsze jakaś przegrana. W końcu płacisz za trochę atencji.

Ja nie mam NIC do zaoferowania kobiecie jako FACET. Ćwiczę zdolności interpersonalne, ale podryw to wyższa liga. To jest problem. I tacy jak ja woleli pójść na divkę. Cóż, taka nasza konieczność. Na divce GFE płacisz na dotyk ciała, za nieskrępowaną przyjemność. Coś, o czym pravik może tylko pomarzyć.

Edytowano przez marcin_wawa

Gość Gosc
52 minuty temu, marcin_wawa napisał:

Ja nie mam NIC do zaoferowania kobiecie jako FACET. Ćwiczę zdolności interpersonalne, ale podryw to wyższa liga. To jest problem. I tacy jak ja woleli pójść na divkę. Cóż, taka nasza konieczność. Na divce GFE płacisz na dotyk ciała, za nieskrępowaną przyjemność. Coś, o czym pravik może tylko pomarzyć.

Ale jaki prawik? Jeżeli ktoś ma 25 lat i jest prawikiem to jego życie nie jest przesądzone. Lepiej - moim zdanien - zaruchac pierwszy raz, ale z miłością w wieku 29 lat, aniżeli w wieku 18 lat u divy. Nie masz nic do zaoferowania? To już chyba w twojej kwestii. Kursy, studia dające pracę. Siłownia i dieta dającą ciało. Moda i fryzura. Każdy jest kowalem swojego losu oraz jak sobie poscielisz tak się wyśpisz. Ja tak żyję.

Gość gość
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ale jaki prawik? Jeżeli ktoś ma 25 lat i jest prawikiem to jego życie nie jest przesądzone. Lepiej - moim zdanien - zaruchac pierwszy raz, ale z miłością w wieku 29 lat, aniżeli w wieku 18 lat u divy. Nie masz nic do zaoferowania? To już chyba w twojej kwestii. Kursy, studia dające pracę. Siłownia i dieta dającą ciało. Moda i fryzura. Każdy jest kowalem swojego losu oraz jak sobie poscielisz tak się wyśpisz. Ja tak żyję.

A jak ktoś ma 35 lat i jest prawikiem? Bo tacy też się zdarzają.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować