Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LoserVirgin

Mam fobię społeczną, dostałem zaproszenie na imprezę, iść czy nie?

Polecane posty

Dnia 1.01.2019 o 18:53, LoserVirgin napisał:

Witam,

Postanowiłem założyć tutaj konto, bo wraz z 2019 rokiem mam zamiar wyjść z strefy komfortu i strefy przegrywu. Nie chce skończyć jak niektórzy tutaj, ale jednocześnie nie potrafię sobie walczyć z fobią społeczną. 

PS Mój nick oddaje to kim teraz jestem. Mam nadzieję, że w 2019 roku, będę kimś więcej, aniżeli przegrywem.

Po krótce: po 10 miesiącach pracy nad sobą, poznałem dziewczynę. Moje życie uczuciowe zmienia się na lepsze. Plan noworoczny powoli się spełnia. Na razie zaczynam z nią relacje, ale myślę, że w końcu odhacze te pierwsze razy, a co więcej będę miał wartościową 2 połówkę. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z moim zaangażowaniem, to niedługo zamknę to konto, bo przestanę być "LoserVirgin" 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka

CHLOPAKU ZEBY PRZESTAC BYC LOSER VIRGIN WYSTARCZY 200 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 26.03.2019 o 11:01, LoserVirgin napisał:

Witam, ostatnio coraz lepiej u mnie. Powoli wychodzę ze strefy komfortu i przegrywu. Staram się poznawać nowych ludzi, nie bać się kontaktu z drugim człowiekiem. Nadal nie poznałem wymarzonej połówki, nadal nie jestem duchem towarzystwa, ale nabieram jakichś ogólnych umiejętności w rozmowie z drugim człowiekiem. Dalej kontynuuje pracę nad sobą, wierząc, że ten rok może być przełomowy. Zobaczymy co przyniesie mi los. Ograniczam też kafe, bo dużo tutaj negatywnej energii dookoła. Ludzie się demotywują nawzajem.

odpisz jak Ci idzie pol roku od tego postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, LoserVirgin napisał:

Po krótce: po 10 miesiącach pracy nad sobą, poznałem dziewczynę. Moje życie uczuciowe zmienia się na lepsze. Plan noworoczny powoli się spełnia. Na razie zaczynam z nią relacje, ale myślę, że w końcu odhacze te pierwsze razy, a co więcej będę miał wartościową 2 połówkę. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z moim zaangażowaniem, to niedługo zamknę to konto, bo przestanę być "LoserVirgin" 🙂

gdzie Ją poznałeś? tak ogolnie chocby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk z wyboru ludzi

Szkoda, że mnie nikt nie chce nigdzie zaprosić... Poznałbym nowych ludzi, może nawet jakąś dziewczynę i w końcu miałbym szansę pokazać, że jestem normalnym, fajnym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.10.2019 o 18:30, Gość gosc napisał:

odpisz jak Ci idzie pol roku od tego postu

Poszło mi lepiej. Bardziej otworzyłem się na ludzi. Poznałem parę dziewczyn, z czego to one bardziej wykazywały chęć związku, niż ja. Nie podpasowały mi całkowicie, plus troszkę się bałem nadal relacji bliskiej z nimi, więc w nią nie wszedłem. Znajomych też mam więcej. Duża zasługa w poznawaniu nowych ludzi, to fakt, że po prostu rozwijałem dalej pasje i gdzieś po drodze nasze szlaki się przecięły. Przyjaciół mam nadal bardzo mało, takich przez duże P. Nie nastawiam się negatywnie, wiem, że najważniejsze to praca nad sobą, swoją indywidualnością, bo ludzi i tak odchodzą i przychodzą :) 

Dnia 7.10.2019 o 18:32, Gość gosc napisał:

gdzie Ją poznałeś? tak ogolnie chocby

Przez Internet, ale to ona do mnie napisała i już tym mi zaimponowała. Podpowiem, że na Tinderze (ani ona, ani ja to nie stereotypowe sex persons z tej apki, są tam też normalni ludzie :D) Od słowa do słowa coraz bardziej się zaprzyjaźnialiśmy, aż wraz ze spotkaniami weszliśmy na stopę związku. Powoli jednak dopiero zmierzam do sfer seksualnych z nią... jestem ostrożny, żeby czegoś nie zepsuć, ale mam w głowie, że muszę być "jak facet, a nie baba" :D 

Dnia 8.10.2019 o 11:48, Gość introwertyk z wyboru ludzi napisał:

Szkoda, że mnie nikt nie chce nigdzie zaprosić... Poznałbym nowych ludzi, może nawet jakąś dziewczynę i w końcu miałbym szansę pokazać, że jestem normalnym, fajnym facetem.

Twój nick to jakieś zakłamanie rzeczywistości. Otóż, introwertyk/ekstrawertyk to cecha osobowościowa, na to nie ma wpływu człowiek. Przykładowo słynnym introwertykiem jest Dawid Podsiadło (mimo że ma taką popularność), a znanym ekstrawertykiem jest Wojewódzki. Tutaj, znajomość ludzi nic nie ma do tego, jaki jesteś. Zaakceptuj siebie i nie czekaj, aż ktoś ciebie zaprosi. Jeżeli dobrze spojrzysz, to post o zaproszeniu dotyczył, moich problemów z rozmawianiem z ludźmi i oswajaniem się dużą grupą. Ty natomiast z tego co piszesz nie masz strachu przed ludźmi, tylko nie ma kto ciebie zaprosić. Może sam zorganizuj jakąś domówkę u siebie w domu dla ludzi z (pracy/studiów). Głowa do góry i pracuj nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk z wyboru ludzi
6 godzin temu, LoserVirgin napisał:

Twój nick to jakieś zakłamanie rzeczywistości. Otóż, introwertyk/ekstrawertyk to cecha osobowościowa, na to nie ma wpływu człowiek.

Nie do końca. Pod wpływem doświadczeń życiowych stałem się bardziej wycofany i nieśmiały.

6 godzin temu, LoserVirgin napisał:

Zaakceptuj siebie i nie czekaj, aż ktoś ciebie zaprosi.

Już dawno siebie zaakceptowałem.

6 godzin temu, LoserVirgin napisał:

Jeżeli dobrze spojrzysz, to post o zaproszeniu dotyczył, moich problemów z rozmawianiem z ludźmi i oswajaniem się dużą grupą. Ty natomiast z tego co piszesz nie masz strachu przed ludźmi, tylko nie ma kto ciebie zaprosić.

No tak, tylko co z tego, że nie mam problemów, by zagadać, skoro ludzie nie chcą ze mną rozmawiać i mnie stale ignorują? Nie mam żadnej bliskiej osoby, z którą mógłbym gdzieś wyjść i się spotkać itd. Wszyscy ludzie z mojego otoczenia mają jakąś grupkę (choćby niewielką, ale jednak) ludzi, z którymi się trzymają, tylko ja nie mam.

6 godzin temu, LoserVirgin napisał:

Może sam zorganizuj jakąś domówkę u siebie w domu dla ludzi z (pracy/studiów).

Po co, skoro nikt nie przyjdzie? Raz, że większość osób mieszka dość daleko ode mnie, dwa, że u mnie nie ma za bardzo warunków, a trzy, poszedłbyś do kogoś, z kim w ogóle nie rozmawiasz i nie masz zielonego pojęcia, jaka dana osoba jest i czym się interesuje?

6 godzin temu, LoserVirgin napisał:

Głowa do góry i pracuj nad sobą.

Cały czas pracuję, tylko że ludzie dalej mnie nie lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.10.2019 o 20:45, Gość introwertyk z wyboru ludzi napisał:

Nie do końca. Pod wpływem doświadczeń życiowych stałem się bardziej wycofany i nieśmiały.

Już dawno siebie zaakceptowałem.

No tak, tylko co z tego, że nie mam problemów, by zagadać, skoro ludzie nie chcą ze mną rozmawiać i mnie stale ignorują? Nie mam żadnej bliskiej osoby, z którą mógłbym gdzieś wyjść i się spotkać itd. Wszyscy ludzie z mojego otoczenia mają jakąś grupkę (choćby niewielką, ale jednak) ludzi, z którymi się trzymają, tylko ja nie mam.

Po co, skoro nikt nie przyjdzie? Raz, że większość osób mieszka dość daleko ode mnie, dwa, że u mnie nie ma za bardzo warunków, a trzy, poszedłbyś do kogoś, z kim w ogóle nie rozmawiasz i nie masz zielonego pojęcia, jaka dana osoba jest i czym się interesuje?

Cały czas pracuję, tylko że ludzie dalej mnie nie lubią.

Musisz szukać znajomych w kręgach swoich zainteresowań. Masz jakieś hobby? Przekaż to innym. Ludzie zazwyczaj nie utrzymują kontaktu z osobami wyobcowanymi, ponieważ takie osoby sprawiają wrażenie, że kontaktu nie chcą 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brawo

Czyli da się. Niech inne p.r.a.w.i.k.i. biorą z Ciebie przykład 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ede
48 minut temu, Gość Brawo napisał:

Czyli da się. Niech inne p.r.a.w.i.k.i. biorą z Ciebie przykład 

No właśnie się nie da. U niego problem był w fobii społecznej, czyli kwestia psychiki, natomiast większość pravików jest nimi ze względu na niezbyt atrakcyjny wygląd - z tym nie da się nic zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość ede napisał:

No właśnie się nie da. U niego problem był w fobii społecznej, czyli kwestia psychiki, natomiast większość pravików jest nimi ze względu na niezbyt atrakcyjny wygląd - z tym nie da się nic zrobić.

Raczej ograniczenia umysłowe i charakter z papieru. Łatwo zalać na wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ede
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Raczej ograniczenia umysłowe i charakter z papieru. Łatwo zalać na wygląd.

Z "ograniczeń umysłowych" da się wyjść, ale to nie one są problemem większości pravików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie
8 godzin temu, Gość ede napisał:

Z "ograniczeń umysłowych" da się wyjść, ale to nie one są problemem większości pravików.

Nie ma brzydkich ludzi są tylko zaniedbani i niedowartościowani 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość ede napisał:

Z "ograniczeń umysłowych" da się wyjść, ale to nie one są problemem większości pravików.

Nie wiem jak u innych, ale u tych na kafe dominują właśnie te ograniczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk z wyboru ludzi
Dnia 19.10.2019 o 12:49, LoserVirgin napisał:

Musisz szukać znajomych w kręgach swoich zainteresowań. Masz jakieś hobby? Przekaż to innym. Ludzie zazwyczaj nie utrzymują kontaktu z osobami wyobcowanymi, ponieważ takie osoby sprawiają wrażenie, że kontaktu nie chcą 😕 

Poszedłem na studia zgodne z zainteresowaniami, tam teoretycznie powinny być osoby o podobnych. Nic to nie dało. Ja cały czas pokazuję, że chcę kontaktu, nie jestem wyobcowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość introwertyk z wyboru ludzi napisał:

Poszedłem na studia zgodne z zainteresowaniami, tam teoretycznie powinny być osoby o podobnych. Nic to nie dało. Ja cały czas pokazuję, że chcę kontaktu, nie jestem wyobcowany.

No pozostaje się przywyknąć do tego stanu i nie robić sobie niepotrzebnych nadziei na przyszłość. Life is brutal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takkak

Autor tematu udowadnia, że wszystko kwestia zaangażowania i zmiany swojej postawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ede
2 minuty temu, Gość Takkak napisał:

Autor tematu udowadnia, że wszystko kwestia zaangażowania i zmiany swojej postawy

Nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość ede napisał:

Nie zawsze.

A co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość ede napisał:

Nie zawsze.

Może do pewnego momentu ma się szansę np młodość, ale jak przegapisz parę okazji, to już twoja wina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ede
11 minut temu, Gość Gość napisał:

A co jeszcze?

Pisałem wyżej. Gdy problem jest w psychice, można z tego wyjść. Ale gdy problemem jest niezbyt atrakcyjny wygląd, tu już rozwiązania brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ston
1 minutę temu, Gość ede napisał:

Pisałem wyżej. Gdy problem jest w psychice, można z tego wyjść. Ale gdy problemem jest niezbyt atrakcyjny wygląd, tu już rozwiązania brak.

Ale hipokrytki i tak będą mówiły że, lecą na charakter, a szkoda strzępić ryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość ston napisał:

Ale hipokrytki i tak będą mówiły że, lecą na charakter, a szkoda strzępić ryja

Gdyby faceci bardziej wybrzydzali to tego by nie było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Gdyby faceci bardziej wybrzydzali to tego by nie było. 

Ale faceci mają wbudowane spermiarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANONS
Dnia 20.10.2019 o 23:36, Gość anon napisał:

Ale faceci mają wbudowane spermiarstwo

Co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już "po". Dzięki za przygodę na kafe. Jako noworoczne postanowienie miałem przestać być "LoserVirgin". Już nie jestem. Wiem jak smakuje ciało kobiety, a co najważniejsze - posiadanie partnerki. Pozdrawiam wszystkich ciepło ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bravi

Gratki . Wszystko siedzi W głowie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×