Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość PrzyszlaMama

Staraczki 2019

Polecane posty

Gość PrzyszlaMama

Czesc dziewczyny!

Czy są tu jakieś dziewczyny , które chcą się postarac o dzidziusia w tym roku?:) 

chcialabym stworzyć grupe wsparcia dla przyszłych mam:) 

 

Jestem Jagoda i mam 27 lat . Ze swoim partnerem jesteśmy już w dość zaawansowanym związku, postanowiliśmy postarac się o dziecko i stworzyć rodzine . W planach również mamy ślub cywilny. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć 😊 również się przywitam. Mam 24 lata. Z mężem staramy się o dziecko, teraz trwa 3 cykl. Szczerze mówiąc, myśleliśmy że będzie to trochę prostsze. Od 6 miesięcy biorę kwas foliowy. Tabletek anty nigdy nie brałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy staraczki ?

mogło być "Staramy się o dziecko 2019"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wola napisał:

Co to znaczy staraczki ?

mogło być "Staramy się o dziecko 2019"

Staraczki- to po prostu skrót 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Masakra ludzie macie jedno życie a chcecie dać się zamknąć w domu i poświecić je na wychowanie dziecka przykre 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszla mama

Fajnie ze kilka dziewczyn jest już z nami :) 

my staramy się drugi cykl i jak narazie nic się nie dzieje . Zobaczymy czy efekty pracy na urlopie będą owocne. 

Byliśmy w grudniu na 2 tygodniowym urlopie i zastanawiam się czy przez zmiane klimatu , duza różnica czasu moja owulacja miała prawo się „ przyspieszyć”. Okres skończył mi się 5 dni temu a wczoraj moja noga i okolice pachwiny bolały mnie tak jak na owulacje co miesiąc . Zobaczymy co z tego wyjdzie . W piątek idę na badanie tsh, glukoza i prolaktyna . Któraś z Was miała już to badanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam tylko ogólne badanie moczu, morfologię i TSH. Wszystko było w porządku. Jeśli w tym cyklu się nie uda to myślę o zrobieniu FT3, FT4 i prolaktyny. @gośćprzyszlamama będziesz robić badania na własną rękę czy jesteś pod obserwacją lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszla mama
11 minut temu, Guusiak napisał:

Cześć 😊 również się przywitam. Mam 24 lata. Z mężem staramy się o dziecko, teraz trwa 3 cykl. Szczerze mówiąc, myśleliśmy że będzie to trochę prostsze. Od 6 miesięcy biorę kwas foliowy. Tabletek anty nigdy nie brałam. 

Niby mówi się wszedzie ze zajść w ciąże to raz dwa a w praktyce niezle się trzeba „ namęczyć „

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Masakra ludzie macie jedno życie a chcecie dać się zamknąć w domu i poświecić je na wychowanie dziecka przykre 

Przykre jest to co piszesz. Jeśli nie jesteś w temacie, to proszę o nie wypowiadanie się, a tym bardziej w taki sposób. Pozdrawiam. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszla mama
2 minuty temu, Guusiak napisał:

Ja robiłam tylko ogólne badanie moczu, morfologię i TSH. Wszystko było w porządku. Jeśli w tym cyklu się nie uda to myślę o zrobieniu FT3, FT4 i prolaktyny. @gośćprzyszlamama będziesz robić badania na własną rękę czy jesteś pod obserwacją lekarza?

Jestem pod obserwacja lekarza . Mam super Panią Doktor, która na każdej wizycie jak poproszę to robi mi usg. Jestem mega zadowolona. Powiedziała ze badania to podstawa . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojjjj w praktyce to na prawdę trzeba się namęczyć. Mój mąż zawsze żartował, że coś jest proste jak robienie dzieci. Teraz już nigdy tak nie powie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@gośćprzyszlamama prościej było by nam pisać jakbyś założyła swoje konto 😉😉 bo później możemy się nie odnaleźć. 

To masz na prawdę świetnego lekarza. Mój powiedział, że jeśli po roku starań nam nie wyjdzie to wtedy przyjść na wizytę, czyli standard jak u większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrrr

A po co wam dziecko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszla mama
20 minut temu, Guusiak napisał:

@gośćprzyszlamama prościej było by nam pisać jakbyś założyła swoje konto 😉😉 bo później możemy się nie odnaleźć. 

To masz na prawdę świetnego lekarza. Mój powiedział, że jeśli po roku starań nam nie wyjdzie to wtedy przyjść na wizytę, czyli standard jak u większości.

Już zakładam 😊😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jedna prośba , jak widzicie jakieś głupie wpisy to poprostu nie odpisujemy i nie dokarmiajmy tych hejterow . Po co mamy się wkurzać :) 

Edytowano przez PrzyszlaMama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Guusiak napisał:

@gośćprzyszlamama prościej było by nam pisać jakbyś założyła swoje konto 😉😉 bo później możemy się nie odnaleźć. 

To masz na prawdę świetnego lekarza. Mój powiedział, że jeśli po roku starań nam nie wyjdzie to wtedy przyjść na wizytę, czyli standard jak u większości.

Niestety 90% lekarzy tak mówi . Dlatego ja powiedziałam ze staram się już pol roku i dzięki temu mam z głowy :) nie sprawdzi czy kłamie a ja nie lubie tego lekarskiego pieprzenia ze to potrzebny jest czas . Chce badania, chce sprawdzic i być spokojna . Moje dwie koleżanki w pracy z 3 ciężarnych nie utrzymały ciazy przez brak badań przed . Jedna poroniła w 10 tygodniu a druga w ponad połowie ciazy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@przyszlamama ja w poprzednich dwóch cyklach starań stosowałam testy owulacyjne. W poprzednim cyklu nawet @ spóźniała mi się 5 dni, ale niestety nic tehot.. . W tym cyklu walczę sama ze sobą żeby nic nie stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shit

Witajcie sraczki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze trzeba wrzucić na luz, jesteś młodziutka i masz duzo czasu na starania :p ja jestem w gorszej sytuacji . W sumie to mi tez spoznial się okres i był bardzo skąpy ale testu nie robiłam . Zobacze jak dostanę teraz . Jeśli się spóźni to zrobię test . Boje się tego badania glukozy. Jak moja bratowa była w ciazy i robiła to wymiotowała strasznie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to nie chodzi o wiek. Jak para podejmuje decyzję, że chce mieć dziecko to wydłużający się czas starań jest frustrujący. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sraczki 2019 

Mam dziś owulkę i będę serduszkować z moim Misiem :****** 3majcie kciuki żeby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1231234

Dla pocieszenie powiem wam że staram sie z mężem juz prawie 5 lat. U mnie jest to tzw niepłodność idiopatyczna, setki wyzyt mnóstwo wydanych tysięcy. (pewnie juz ok 30tys) 6 inseminacji 1 przerwane in vitro. Transwer planuje końcem stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Ava1231234 powodzenia życzę 😘. My z mężem na początku starań, ale mamy nadzieję, że będą krótkie i owocne 😉

Edytowano przez Guusiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1231234

Niech to będzie nasze postanowienie Noworoczne , żeby wkońcu zajść w ciąże. Ja juz po tylu latach poprostu sie przyzwyczaiłam że mam pod górke. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość Ava1231234 napisał:

Dla pocieszenie powiem wam że staram sie z mężem juz prawie 5 lat. U mnie jest to tzw niepłodność idiopatyczna, setki wyzyt mnóstwo wydanych tysięcy. (pewnie juz ok 30tys) 6 inseminacji 1 przerwane in vitro. Transwer planuje końcem stycznia.

Może to będzie głupie to co powiem ale musisz wyluzować . Moja znajoma z pracy starała się o dziecko 10 lat!!! Stwierdzili ze jest niepłodna i nie ma opcji żeby zaszła w ciąże . Ona pogodziła się z tym , zaczęli czerpać z zycia jak najwiecej , temat ciazy zszedł na drugi plan i tu nagle bum! Test ciążowy pozytywny . Teraz maja 2 letnie dziecko , zdrowie i są szczesliwi . Bardzo duzo siedzi w naszej głowie uwierz mi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1231234

Tak wiem też słyszałam duzo takich przypadków, tylko że ja kiedys moze sie stresowałam ale juz dawno odpuściłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariiOlla

Hejka jestem Mariola, mam 19 lat, staramy się z moim TŻ od 4 cykli. Biorę kwas foliowy od pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1231234

Wiem że głowa blokuje,  tylko ja tego nie czuje, normalnie funkcjonuje, pracuje, co roku jezdzimy na wakacje. Może i głowa sie zablokowała ale u mnie to raczej dzieje sie nie swiadomie i ja tego nie odczuwam. Ale mam nadzieje że za którymś in vitro sie uda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość MariiOlla napisał:

Hejka jestem Mariola, mam 19 lat, staramy się z moim TŻ od 4 cykli. Biorę kwas foliowy od pół roku.

19 lat to bardzo młodo zaczynacie :) ale powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Gość Ava1231234 napisał:

Wiem że głowa blokuje,  tylko ja tego nie czuje, normalnie funkcjonuje, pracuje, co roku jezdzimy na wakacje. Może i głowa sie zablokowała ale u mnie to raczej dzieje sie nie swiadomie i ja tego nie odczuwam. Ale mam nadzieje że za którymś in vitro sie uda. 

Będziemy trzymać kciuki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×