Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość PrzyszlaMama

Staraczki 2019

Polecane posty

Gość Mamini

Cześć 👋 Nasze starania trwają już....noo ponad półtora roku :/. staramy się o drugie dziecko.JestJesteśmy po konsultacjach z lekarzami, wszelkich badaniach i nic z tego. Może w 2019 nam się uda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Ola 😉 cale zycie mam podobnie nie wierzę w to aby cos udawalo mi sie za 1 razem 😉 jakies takie fatum krąży wokół mnie i wszystkie rzeczy czy sprawy ogarniam za 2 lub 3 razem hahha 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ja jestem po prostu urodzoną pesymistką 😉 I mam jeszcze głęboko zakorzenione poczucie winy, całe życie miałam schizę, że zajdę w niechcianą ciążę i błagałam o okres - no to teraz za karę, jak już CHCĘ 😉 to nie będę mogła. 

Staram się nie nakręcać, uda się, to się nie uda, nie to nie -  jest tyle pięknych miejsc na świecie które chce zobaczyć, bez dziecka zawsze łatwiej. Mąż chce kota, to jak coś to będziemy mieli koty 😉 

Teraz czekam na @, jeżeli nie będzie przez następny tydzień to mam brać Duphaston, a potem od 18 do 25 dnia cyklu, potem znowu tak samo, a potem do kontroli. Myślę, że jeszcze w międyzczasie pójdę do polecanego gina, która podobno bardzo ogarnia PCOS (moja endo niby też, bo robiła z tego doktorat i habilitację) ale nie zaszkodzi chyba druga opinia, no i żeby ktoś popatrzył jeszcze raz na jajniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet warto zawsze zasięgnąć drugiej opinii, roznie to bywa co lekarz to inne teorie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny :) 

ja niby mam mieć owulacje równo za tydzien ale nie żałujemy sobie seksu :) 

ciekawe czy nam się uda :D kupię w tym miesiącu te testy owu i zobaczymy czy coś się z tego wykluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero za 2 tyg dam znac czy cos daly te testy. Wzielam sie jeszcze na sposób koelzanka co ma 2 dzieci powiedziała zw najlepiej kochac sie odrazu po okresie. Tez tak uczynilam. Jeszcze dokładnie 16 dni do @. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Ale coś w tym jest bo dwie moje koleżanki zaciążyły właśnie od razu po okresie albo przed . Brała któraś z Was ten ovarin ? Ja brałam miesiąc i powiem Wam ze miałam taka chcice cały czas :D normalnie kosmos 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Madzikkin napisał:

Ja dopiero za 2 tyg dam znac czy cos daly te testy. Wzielam sie jeszcze na sposób koelzanka co ma 2 dzieci powiedziała zw najlepiej kochac sie odrazu po okresie. Tez tak uczynilam. Jeszcze dokładnie 16 dni do @. 

U mnie 11 do @. I zacznie się czekanie .. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Guusiak napisał:

U mnie 11 do @. I zacznie się czekanie .. 

Ja sie trochę boje, ze jak sie nie uda to się zalamie czy cos. To czekanie mnie wykonczy. Ale nie kupilam w tym xyklu jeszcze testu. Zrobie jak sie spozni @ . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariiOlla

Mnie dopada coraz większa niechęć, bo staramy się i nic... Owutesty, wszystko idzie w ruch- i nic.

A ja już bardzo marzę o własnym, małym szrabku. Moja 1 siostra ma dwoje dzieci, 2 ma czworo, brat ma troje, drugi ma póki co jedno więc mam wprawę w dzieciach i nic mnie nie brzydzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny podpytajcie lekarzy o ten ovarin . Ja jutro jadę go kupić . Prawdopodobnie reguluje wszystko co ma wpływ na lepsze jajeczkowanie itp . Nie ma pustych jajeczek . Już kiedyś brałam ale przez nawał pracy zapominałam i muszę wrócić . Ale ochota mi wzrosła o 70%:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczki
Dnia 2.01.2019 o 18:45, Gość Gosc napisał:

Sraczki 2019 

Mam dziś owulkę i będę serduszkować z moim Misiem :****** 3majcie kciuki żeby się udało.

Serduszkowac?? Co to znaczy?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba dziewczyniw chodzi o to ze beda sow starać o dziecko dzisiaj.

Hahahha serduszkowac kto to wymyslil? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczki
15 minut temu, Madzikkin napisał:

Chyba dziewczyniw chodzi o to ze beda sow starać o dziecko dzisiaj.

Hahahha serduszkowac kto to wymyslil? 

Czyli seks uprawiać?? Serduszkować też coś haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Jej właśnie ja tez smieje się z tych nazw „ serduszkowac , przytulanki „ Hehehe masakra , to brzmi tak jakby 10 letnia dziewczynka planowała sex ale boi się tego słowa 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska

Hej, mam 34 lata i staram sie od lat z małymi przerwami. Mam nieregularny okres, brak owulacji, działają na mnie tylko zastrzyki, jeden cykl sie udalo, niestety poronilam przed 6 tyg.... pozniej musialam odczekac 3 miesiace, nastepnie 2 bo zrobila mi sie cysta, kolejny cykl z clo , bemfolą i dupkiem i lipa :/ a mialam nadzieje ze bedzie niespodzianka w nowy rok :( kolejna wizyta dopiero za miesiac, teraz czekam na okres ktorego na razie brak po odstawieniu dupka , brakuje juz mi cierpliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska
Dnia 5.01.2019 o 11:38, Madzikkin napisał:

Hej Ola 😉 cale zycie mam podobnie nie wierzę w to aby cos udawalo mi sie za 1 razem 😉 jakies takie fatum krąży wokół mnie i wszystkie rzeczy czy sprawy ogarniam za 2 lub 3 razem hahha 😉

O matko to tak  jak u mnie na wszystko musze zdecydowanie dłuzej w zyciu czekac, jak bym to ja pisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde dziewczyny ja już bym tak chciała ... teraz jestem na urlopie i od przyszłego tygodnia idę do pracy a duzo bardziej wolałabym zajmować się maluszkiem , domem itp. Mimo ze kocham swoją prace ale chyba te 2 miesiące urlopu mnie rozleniwiły . Zaczęłam oglądać filmiki o porodach itp i trochę mnie to przeraża :p 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamini
17 godzin temu, Gość MariiOlla napisał:

Mnie dopada coraz większa niechęć, bo staramy się i nic... Owutesty, wszystko idzie w ruch- i nic.

A ja już bardzo marzę o własnym, małym szrabku. Moja 1 siostra ma dwoje dzieci, 2 ma czworo, brat ma troje, drugi ma póki co jedno więc mam wprawę w dzieciach i nic mnie nie brzydzi. 

Wiem, że łatwo pisać...ale znam to ze swojego doświadczenia. Najważniejsze to się nie załamywać, nie denerwować jak nie wyjdzie. Dokonale wiem, że jest to trudne. Ale w niczym nam nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość eska napisał:

O matko to tak  jak u mnie na wszystko musze zdecydowanie dłuzej w zyciu czekac, jak bym to ja pisala

No ja czasem sie zastanawiam co ludzie robia, ze im wszystko tak pieknie wychodzi 😉 hahha taka moja natura - większa pokore do zycia mam przez to. Plus tez taki ze jak cos sie nie udaje to nie lapie przez to dola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, PrzyszlaMama napisał:

Kurde dziewczyny ja już bym tak chciała ... teraz jestem na urlopie i od przyszłego tygodnia idę do pracy a duzo bardziej wolałabym zajmować się maluszkiem , domem itp. Mimo ze kocham swoją prace ale chyba te 2 miesiące urlopu mnie rozleniwiły . Zaczęłam oglądać filmiki o porodach itp i trochę mnie to przeraża 😛

Ja tam nie ogladam porodów bo po co sie stresować. Przyjdzie na to czas.

Ale nałogowo ogladam filmiki pokazujace jak dochodzi do zapłodnienia czy tez od poczęcia do narodzin. Przy niektórych placze bo to takie piękne! Co sie dzieje w ciele kobiety 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
12 godzin temu, Madzikkin napisał:

Ja tam nie ogladam porodów bo po co sie stresować. Przyjdzie na to czas.

Ale nałogowo ogladam filmiki pokazujace jak dochodzi do zapłodnienia czy tez od poczęcia do narodzin. Przy niektórych placze bo to takie piękne! Co sie dzieje w ciele kobiety 😉

Hehehe niby tak :) wg nie mam apetytu, zaspałam dziś a byłam umówiona na wymianę żarówki w aucie i później przegląd bo w listopadzie minął termin 😭 nie wiem co się dzieje Haha . Dziś mam chyba słabszy dzien ale powiem Wam ze tak bardzo mnie cisnęlo w nocy na sex ze aż obudziłam mojego i mówię „ sorry gościu ale musimy się bzykać” hehe szkoda ze było ciemno i nie widziałam jego miny 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wolne, ale tez nie umialam wstac. Brzuch mnie boli jak na okres a okres za 2 tyg. Moze to owulacja? Choc paski i śluz mowia ze juz po. Dziwnie uczucie jak by mi drentwial..

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilyy

Hej my też chcemy zacząć się starać w tym roku ale dopieto ja wiosnę 🙂

Mam 2 nastolatków już, o pierwszego staraliśmy się pół roku, drugie to wpadka 🙂 myślę że nie powinno być problemu z zajściem. Mój M chce już teraz zaraz ale ja nie chcę rodzic po wakacjach (jedno urodziłam w środku najgorszego lata...) a poza tym teraz w pracy mamy kocioł i planujemy wycieczkę gdzieś gdzie jest ciepło 🙂 może na obczyźnie się uda 😉 pozdrawiam wszystkie starające, czytam Was od jakiegoś czasu i mam nadzieję niedługo dołączyć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska
13 godzin temu, Madzikkin napisał:

Ja tam nie ogladam porodów bo po co sie stresować. Przyjdzie na to czas.

Ale nałogowo ogladam filmiki pokazujace jak dochodzi do zapłodnienia czy tez od poczęcia do narodzin. Przy niektórych placze bo to takie piękne! Co sie dzieje w ciele kobiety 😉

no ja tez ogladam filmiki o poczęciu do narodzin ale tylko w tych miesiacach kiedy mam ogromną nadzieje na ciąże... pozniej odpuszczam, nie zagladam nigdzie specjalnie na strony dotyczace ciązy ale i tak sie nie udaje.. to jak to w koncu jest z tym odpuszczaniem bo u mnie sie kompletnie nie sprawdza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
55 minut temu, Madzikkin napisał:

Ja dzisiaj wolne, ale tez nie umialam wstac. Brzuch mnie boli jak na okres a okres za 2 tyg. Moze to owulacja? Choc paski i śluz mowia ze juz po. Dziwnie uczucie jak by mi drentwial..

 

 

Brzuch Ci drętwieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
34 minuty temu, Gość eska napisał:

no ja tez ogladam filmiki o poczęciu do narodzin ale tylko w tych miesiacach kiedy mam ogromną nadzieje na ciąże... pozniej odpuszczam, nie zagladam nigdzie specjalnie na strony dotyczace ciązy ale i tak sie nie udaje.. to jak to w koncu jest z tym odpuszczaniem bo u mnie sie kompletnie nie sprawdza :(

To musisz uspokoić swoją glowe a nie poprostu nie włączać filmików . Wyluzuj, zacznij zamowic się praca , weź ovarin , ugotuj coś dla męża , obejrzyjcie wspólnie film i tak kilka dni z rzędu , kochajcie się i może zaskoczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Brzuch Ci drętwieje?

Tak jakby sztywny, twardy sie robi. Dopiero jak sie poloze to mi jakby puszcza i przestaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
22 godziny temu, Madzikkin napisał:

Tak jakby sztywny, twardy sie robi. Dopiero jak sie poloze to mi jakby puszcza i przestaje.

Kochana to zrób test :D ja mam za to tyle śluzu takiego białego gęstego ze aż dziwne . Myślałam ze to infekcja ale nie wyglada . Trochę się znam bo jestem poczatkujacym lekarzem stomatologiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×