Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość PrzyszlaMama

Staraczki 2019

Polecane posty

Gość eska
23 godziny temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

To musisz uspokoić swoją glowe a nie poprostu nie włączać filmików . Wyluzuj, zacznij zamowic się praca , weź ovarin , ugotuj coś dla męża , obejrzyjcie wspólnie film i tak kilka dni z rzędu , kochajcie się i może zaskoczy 

To czym piszesz robię prawie, ze na codzien, pracuje, gotuje, miło spędzam ze swoim wolny czas... teraz czekam z kolejna porazką na wizyte do lekarza, która będzie dopiero za miesiąc wiec luzuje z tematem ciąża itp bo pozostaje mi czekanie... na cud ze zajde nie licze bo nie miewam owulacji ... ilez to juz razy robilam przerwy czekałam... nie myslałam i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga
18 minut temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Kochana to zrób test :D ja mam za to tyle śluzu takiego białego gęstego ze aż dziwne . Myślałam ze to infekcja ale nie wyglada . Trochę się znam bo jestem poczatkujacym lekarzem stomatologiem :D

 

18 minut temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Kochana to zrób test :D ja mam za to tyle śluzu takiego białego gęstego ze aż dziwne . Myślałam ze to infekcja ale nie wyglada . Trochę się znam bo jestem poczatkujacym lekarzem stomatologiem :D

oj dziewczyno ... dentystą i to poczatkujacym .. no wlasnie ....kazda kobieta reaguje na ciaze inaczej i kazda starajaca powinna o tym doskonale wiedziec , biały gęsty sluz nie oznacza jedynie ciazy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka
18 minut temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Kochana to zrób test 😄 ja mam za to tyle śluzu takiego białego gęstego ze aż dziwne . Myślałam ze to infekcja ale nie wyglada . Trochę się znam bo jestem poczatkujacym lekarzem stomatologiem 😄

Ale ona miesiączkę ma mieć za dwa tygodnie to jest albo świeżo po owulacji albo w trakcie 🙂 test nic nie pokaże teraz. 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Hanka napisał:

Ale ona miesiączkę ma mieć za dwa tygodnie to jest albo świeżo po owulacji albo w trakcie 🙂 test nic nie pokaże teraz. 

 

 

 

Wlasnie to chcialam powiedziec, wedlug paskow owu to mialam ja szybciej niz zwykle ale to i tak czekać musze te 2 tyg. Bd miala wizyte za tydzien u gin to moze mi cos rozjaśni. Bo jeden dzien z zycia wyjety takie bóle lekkie plus napięcie brzucha. Moze to jakies torbiele czy cos? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość eska napisał:

To czym piszesz robię prawie, ze na codzien, pracuje, gotuje, miło spędzam ze swoim wolny czas... teraz czekam z kolejna porazką na wizyte do lekarza, która będzie dopiero za miesiąc wiec luzuje z tematem ciąża itp bo pozostaje mi czekanie... na cud ze zajde nie licze bo nie miewam owulacji ... ilez to juz razy robilam przerwy czekałam... nie myslałam i nic...

Eska nie masz wgl owu? A czy bralas jakies leki na to? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
8 godzin temu, Gość iga napisał:

 

oj dziewczyno ... dentystą i to poczatkujacym .. no wlasnie ....kazda kobieta reaguje na ciaze inaczej i kazda starajaca powinna o tym doskonale wiedziec , biały gęsty sluz nie oznacza jedynie ciazy ...

Miałam na myśli ze to nie jest infekcja a nie napisałam ze to ciąża . Są bardzo różne przyczyny gęstego śluzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
6 godzin temu, Madzikkin napisał:

Wlasnie to chcialam powiedziec, wedlug paskow owu to mialam ja szybciej niz zwykle ale to i tak czekać musze te 2 tyg. Bd miala wizyte za tydzien u gin to moze mi cos rozjaśni. Bo jeden dzien z zycia wyjety takie bóle lekkie plus napięcie brzucha. Moze to jakies torbiele czy cos? 

Idz do lekarza , wszystko się wyjaśni :) może masz jakieś problemy żołądkowe . Ja już drugi tydzien mam mega skurcze takie jsk na biegunkę . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia ‎2019‎-‎01‎-‎02 o 19:45, Gość Gosc napisał:

Sraczki 2019 

Mam dziś owulkę i będę serduszkować z moim Misiem :****** 3majcie kciuki żeby się udało.

PS.

 

Ha ha,

fasolinka

itd., itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Idz do lekarza , wszystko się wyjaśni 🙂 może masz jakieś problemy żołądkowe . Ja już drugi tydzien mam mega skurcze takie jsk na biegunkę . 

No musze koniecznie! Bo jak tu sie starać jak coś ewidentne szwankuje w organizmie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
1 godzinę temu, Madzikkin napisał:

Ktos zamieścił nam forum Dla tego zoatawiam kom aby temat poszedł do gory 😃😂

Nie mogę się dziś obudzić , ciesn nadgarstka mi sue uaktywniła I jeszcze śniły mi się wypadające zęby 🤦‍♀️ Chyba przez to ze nie założyłam na noc aparatów Haha . Mam fobie na punkcie zebow .A Ty jak się czujesz ? Już lepiej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Nie mogę się dziś obudzić , ciesn nadgarstka mi sue uaktywniła I jeszcze śniły mi się wypadające zęby 🤦‍♀️ Chyba przez to ze nie założyłam na noc aparatów Haha . Mam fobie na punkcie zebow .A Ty jak się czujesz ? Już lepiej ???

Jeżeli chodzi o brzuch i tamte okolice to ok. Teraz tylko jakies grypsko mnie bierze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Madzikkin napisał:

Ktos zamieścił nam forum Dla tego zoatawiam kom aby temat poszedł do gory 😃😂

Sama ze soba pisze haha. Ale ktos zrobil balagan na forum.ciekawe kiedy administracja to ogarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Madzikkin napisał:

Trol chyba juz zniknął z forum. Mogli by juz usunąć te jego durne tematy

Ufff w końcu usunęli to wszystko :) już nie jesteś sama :) 

jej ja właśnie mam dni płodne chyba a mój facet pojechał na tygodniowa delegacje 😭🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jak milo, ze sie ktoś wreszcie pojawił 😉 jak nie w tym cyklu yo w następnym glowa do góry! 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie tyle się dzieje że nie miałam czasu tu zaglądać, przyszły tydzień zapowiada się tak samo, ale na pewno się odezwę bo w czwartek termin @. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mieć okres dopiero  27 :) może dzis podziałami trochę bo mam mieć zaraz owulacje 😊 dziewczyny jak wy macie wtedy śluz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PrzyszlaMama napisał:

Ja mam mieć okres dopiero  27 🙂 może dzis podziałami trochę bo mam mieć zaraz owulacje 😊 dziewczyny jak wy macie wtedy śluz ?

Ja po sluzie nie jestem w stanie określić. Ewentualnie jak mam czarną bieliznę to widzę ze coś tam troszkę jest. Jak bym miala biala to bym wgl nie zauważyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.01.2019 o 15:41, Madzikkin napisał:

Eska nie masz wgl owu? A czy bralas jakies leki na to? 

Z tego co juz tyle razy bylam u róznych lekarzy kazdy mówi podobnie, poza tym przy dlugich cyklach jak ponad 50 dni  albo wiecej raczej owulacja nie wystepuje dlatego te cykle sa takie długie.

Tak brałam leki, clostylbegyt na mnie słabo działa, dopiero gonadotropiny typu Bemfola wywołuje owulacje.... Udało sie mi raz zajsc z tymi zastrzykami ale szybko poroniłam... drugim razem nie zadziałało .. teraz czekam na kolejna wizyte na nfz bo za drogo wychodzi mi isc prywatnie co miesiac z recepta na te zastrzyki...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny. Jestem tutaj nowa i liczę że będę mogła liczyć na Waszą pomoc oraz ja służę pomocą gdy będę wiedziała coś w jakimś temacie. ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny pomocy! Ostatni okres miałam 15.12. 13.01 miałam dostać okres, zrobiłam test i wyszedł pozytywny. Następnego dnia czyli 14.01 zrobiłam hcg (nie betę tylko dni hcg) i dziś odebrałam wynik i jestem załamana. Norma dla 4-5 tygodnia to 1500-2300 a ja mam 614! Jutro jadę powtórzyć badanie. Ale co myślicie? Możliwe że to jeszcze taka wczesna ciąża czy coś jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja również nowa i mam od razu pytanie. Co sądzicie o poradach blogowych (np stąd: https://utn.pl/2L2y1

 i o co chodzi z tym kwasem foliowym?

 

Edytowano przez Gochaaa123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, simanowa napisał:

Dziewczyny pomocy! Ostatni okres miałam 15.12. 13.01 miałam dostać okres, zrobiłam test i wyszedł pozytywny. Następnego dnia czyli 14.01 zrobiłam hcg (nie betę tylko dni hcg) i dziś odebrałam wynik i jestem załamana. Norma dla 4-5 tygodnia to 1500-2300 a ja mam 614! Jutro jadę powtórzyć badanie. Ale co myślicie? Możliwe że to jeszcze taka wczesna ciąża czy coś jest nie tak?

Gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gochaaa123 napisał:

Hej, ja również nowa i mam od razu pytanie. Co sądzicie o poradach blogowych (np stąd: https://utn.pl/2L2y1

 i o co chodzi z tym kwasem foliowym?

 

Gocha kwas foliowy na początku ciazy jest bardzo wazny dla rozwoju dziecka.

Mi gin zalecil brac ciągle jezeli sie staramy 😉 i biore febilon 0 dla starających sie tam sa tez inne witaminy.

Albo czasem kupuje w rosmanie zwykly kwas foliowy. Staramy sie juz 7 cykli wiec trochę tych tabletek zeszlo.

Zwlaszcza ze partner tez bierze, bo kwas foliowy na nich tez dobrze wplywa. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, co u was słychać? 😉 U mnie jutro wielki dzień, czyli termin @. Nie czuję się ani jak by miała przyjść, ani jak by miała nie przyjść. Dwa dni temu zrobiłam test, niestety jedna kreska. Jutro rano oczywiście też będę testować, chociaż moja nadzieja jest bardzo mała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ja do okresu 5 dni. Raczej przyjdzie bo czuje sie jak zwykle.jedynie to mam wrazenie jalby mi sutki ciemniejsze sie zrobily. Moze tak mam przed okresem ale nie zauwazylam wczesniej tego 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kala

Czy beta hcg 8.7 to ciąża? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila
15 minut temu, Gość Kala napisał:

Czy beta hcg 8.7 to ciąża? 

wczesną ciąże lekarz uzna gdy beta wynosic bedzie ponad 25, poczekaj ze 2 dni i sprawdz czy rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×