Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość PrzyszlaMama

Staraczki 2019

Polecane posty

Gość PrzyszlaMama
3 godziny temu, Madzikkin napisał:

Miala któraś moze monitorowany cykl przez gina? Jak to wyglada to zwykle badanie jest czy co? 🙂

 

przyszla mama daj znac co te twoje smaki zapowiadaja 😉 ja tez mam tak przed okresem ze zjadłabym pizze z lodami albo jakies slone przekąski razem z czekolada. Moj sie śmieje, ze co to za smaki bede mieć w ciąży jak juz teraz tak wydziwiam 😂

ja mialam w tym cyklu dziwny okres, byl bezbolesny ( gdzie zawsze się skręcam z bolu ) i trwał 4 i pol dnia gdzie nieraz ro nawet 9,8 dni 😉

Ja to okres mam mieć jutro :p dziś rano jak się obudziłam to myślałam ze mam bo bolało mnie podbrzusze ale okazało się ze nie . Dydole mnie już nie bola , nie są tak nabrzmiałe jak zawsze . Sama nie wiem . Dziś zanim zjadłam sniadanie to posprzątałam mieszkanie i kurde tak mnie zemdliło ze musiałam złapać za serek i go wtranzolic bo inaczej bym zemdlała albo się porzygala 😂 sorry za brak cenzury ale chcialam żebyście wczuły się w sytuacje 🤦‍♀️ Wczoraj wieczorem bzykalismy się do końca bo niby przed planowana miesiączka zapolodnic się „ nie da” raczej ale zobaczymy 😂 nie będziemy sobie żałować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumia

Witajcie 🙂 Mogę dołączyć? Zaczęliśmy z mężem starania o 3 dziecko, mam niestety bardzo nieregularne cykle, ale mam nadzieję, że się uda. Jakoś tydzień temu skończył mi się okres, także myślę, że dziś coś będziemy działać. Mam 30 lat i 2 dzieci ,do kompletu brakuje nam jeszcze jednej duszyczki w tym domu,choć nie wykluczamy jeszcze czwartego, ale... zobaczymy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Rumia napisał:

Witajcie 🙂 Mogę dołączyć? Zaczęliśmy z mężem starania o 3 dziecko, mam niestety bardzo nieregularne cykle, ale mam nadzieję, że się uda. Jakoś tydzień temu skończył mi się okres, także myślę, że dziś coś będziemy działać. Mam 30 lat i 2 dzieci ,do kompletu brakuje nam jeszcze jednej duszyczki w tym domu,choć nie wykluczamy jeszcze czwartego, ale... zobaczymy. 

No jasne ze możesz :) im nas więcej tym lepiej . Mamy taka zasadę ze jeśli ktoś jest toksyczny to mu nie odpisujemy żeby nie karmić trolla :) 

fajnie ze już masz dzieci to będziesz się z nami mogła dzielić doświadczeniami :) 

 

a co do mojego wcześniejszego wpisu to kurde laski tak mi słabo ze to kosmos . Wysprzatalam to mieszkanie , wykapalam się i normalnie czuje jak siły mi lecą w dol , ręce mi się tak trzęsą i są jakieś osłabione . Nie wiem czy to dlatego ze zjadłam dziś tylko serek ( ale był słodzimy) wiec nie powinno być tak z głodu. Mam nadzieje ze ten mój zaraz wróci do domu, czuje się bezpieczniej jak on jest . Leze sobie na kanapie ale może zjem sobie kanapkę chociaż nie będzie mi się chciało po tym sprzątać 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️Niestety lubimy jak jest czysto i sprzątamy na bieżąco plus w weekendy tak bardzo dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamini

Mi się okres skończył i wreszcie spokój, uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Mam okres ... no nic, Bóg chyba chce żebyśmy jeszcze z moim pobroili w nocy 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamini

A my chyba pobroimy jak mała zaśnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie 😉 super jedyne to ze mozna naprawde poszaleć 😉 kiedy sie ma ochotę. Bo jak sie człowiek zabezpiecza to nie ma tego luuuzu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Noo dokładnie , kurde dobrze ze mój na cały tydzien jedzie w delegacje a ja akurat dostałam okresu to zatęsknimy za sobą i po powrocie będzie jazda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Noo dokładnie , kurde dobrze ze mój na cały tydzien jedzie w delegacje a ja akurat dostałam okresu to zatęsknimy za sobą i po powrocie będzie jazda 😄

No jasne ;D nabierzesz apetytu haha 😉

Jakos powiem wam, ze nawet czasem sie cieszę ze jeszcze sie nie udalo ( tylko czasem) bo az milo tak sam ma sam pobyć nacieszyć sie soba 😉 bawić się jak dzieci w tym łóżku ;D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
20 minut temu, Madzikkin napisał:

Przyszla mama dalej ci tak slabo? 

Wiesz co już tak średnio. Jestem chora plus miesiączka i to chyba przez to . Właśnie leze z termoforem na brzuchu , wzięłam soloadine i jest super :) oby nie zaczęło bolec bardziej . Ej nie wiem jak wy ale ja uwielbiam moment kiedy idziemy do łóżka i on tak mnie przytula i gładzi po brzuchu ... a później wiadomo ze ręce lecą na mój tyłek 😂 kocham go jak cholera jasna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahha xd ja tam lubię wszystko. Pod względem seksualnym to nie zle sie dotarliśmy 🙂 a zauważyłam ze z roku na rok ten seks jest lepszy. Chyba zgadzam sie z stwierdzeniem, ze dojrzewa sie do seksu 😄 bo jak mialam 20 lat nie bylo chyba tak zaje** jak jest teraz 😄

na pewno czlowiek byl bardziej zestresowany bo ciaza niechciana moglaby sie zdarzyć 😄

Edytowano przez Madzikkin
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

No dokładnie a teraz to totalny luzik :D będzie to super , nie będzie to w sumie tez Ok :p wg leżałam na kanapie i mam taki termofor który miałam pod kocykiem . Mój facet przyszedł z sąsiadem do nas na chwile i sąsiad mówi „ Boże nie wiedziałem ze będziecie rodzicami” a ja tylko odpowiedziałam ze to tylko termofor ale faktycznie wyglądało to tak jakbym miała pod tym kocykiem brzuszek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
7 minut temu, Madzikkin napisał:

Haha to jakis znak! Ja ci to mówię 😉

A słyszałaś o tym ze prawdopodobnie czasami lekarze dają antykoncepty żeby później odstawić i niby często bardzo szybko się zachodzi w ciąże ale ile w tym prawdy to nie wiem   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

A słyszałaś o tym ze prawdopodobnie czasami lekarze dają antykoncepty żeby później odstawić i niby często bardzo szybko się zachodzi w ciąże ale ile w tym prawdy to nie wiem   

Ssłyszałam ale ze to sie stosuje aby gospodarkę hormonalna wyrównać jak kobiety maja problemy z hormonami i cyklem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMams

Hehe No to nie wiem 🙈 dobra idę spać :p 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Dziewczyny czy w wieku 31 lat nie jest za późno aby starać się o dziecko. Mam już córkę 4 letnia i boję się też że to za duża różnica między dziecmi. Jedna ciążę poronilam boję się powtórki. Mam tak że raz myślę staramy się będzie ok a za chwilę myślę to nie ma sensu znowu poronienia no i już jestem stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość Natalia napisał:

Dziewczyny czy w wieku 31 lat nie jest za późno aby starać się o dziecko. Mam już córkę 4 letnia i boję się też że to za duża różnica między dziecmi. Jedna ciążę poronilam boję się powtórki. Mam tak że raz myślę staramy się będzie ok a za chwilę myślę to nie ma sensu znowu poronienia no i już jestem stara.

Nie jesteś stara! Mam dwie koleżanki jedna 30 A druga 31 lat i rodzą w tym roku pierwsze dziecko! A mojego bratowa w tym roku 35lat i też pierwszy bobas za 3 dni. Także na spokojnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
11 godzin temu, Gość Natalia napisał:

Dziewczyny czy w wieku 31 lat nie jest za późno aby starać się o dziecko. Mam już córkę 4 letnia i boję się też że to za duża różnica między dziecmi. Jedna ciążę poronilam boję się powtórki. Mam tak że raz myślę staramy się będzie ok a za chwilę myślę to nie ma sensu znowu poronienia no i już jestem stara.

Jaka stara ? Co Ty!!! To dobry wiek na drugie dziecko :) fajna będzie tez różnica między nimi . Staraj się i nie myśl o wieku bo później będziesz żałowała . Czasami ciąże nie wychodzą ale nie poddawaj się :) może mialas wtedy słabszy czas. Zrób sobie badania tsh , prolaktyna , glukoza i amh i jak będzie Ok to działaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejku jeszcze dwa dni do @. Ale dziś czuje jakby coś mnie brało 😞 i niepotrzebnie zmierzylam temperaturę, cały cykl nie mierzyłam a dziś mnie naszło. Ale jednorazowe to nawet nic mi nie powie. Ehh za dużo myślę 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
19 minut temu, emilka1523 napisał:

Jejku jeszcze dwa dni do @. Ale dziś czuje jakby coś mnie brało 😞 i niepotrzebnie zmierzylam temperaturę, cały cykl nie mierzyłam a dziś mnie naszło. Ale jednorazowe to nawet nic mi nie powie. Ehh za dużo myślę 😜

Nie ma co teraz mierzyć . Poczekaj na spokojnie , jak nie będzie okresu to zrób test. 

Ja jestem chora już tydzien a teraz rozwinęło mi się to do anginy ropnej, lekarz dopiero jutro a ja dziś mam pierwszy dzien stażu w nowej klinice 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w przychodni. Zrobię z krwi żeby mieć pewność i spokój bo temperaturę ciała mam 37 I czuje gardło a nie chce zaszkodzić jakby coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel

Witam 😉

Ile dajecie sobie czasu na starania nim porobicie badania ? U mnie to już 18 cykl starań i przyznam, że trace nadzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
5 godzin temu, Gość Angel napisał:

Witam 😉

Ile dajecie sobie czasu na starania nim porobicie badania ? U mnie to już 18 cykl starań i przyznam, że trace nadzieje....

Ja robiłam badania zanim je zaczęłam a dostałam skierowania na nie tylko dlatego ze powiedziałam lekarzowi o tym ze staram się już rok co jest nieprawda . Ale sama możesz ne zrobić w „ diagnostyce”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny kurde miałam okres ledwo co 2 dni... może powinnam zrobić test ? I to tez było takie hmmm trochę poleciało i nic więcej . Co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Jak miałaś krwawienia z typowymi bólami i było widać jakieś nitki czy skrzepy to raczej to był okres.. mógł być krótszy ze stresu, przeziębienia.. ale jak cię to ma męczyć to zrób test i już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem dziś po wizycie u ginekologa, powiedział, że ten dziwny okres czyli 4 dni plamienia i 5 dni okresu (innego niż zawsze, bo skąpy i bez bólów) był dlatego, że prawdopodobnie tamten cykl był bezowulacyjny. 😐😐😐 Teraz gin widział rosnący pęcherzyk, zaproponował 3 dni wstrzemięźliwości a potem możemy iść na całego, jeśli nie uda się zajść w tym cyklu to mam przyjść na wizytę i będziemy szukać przyczyny braku ciąży.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

No właśnie ja mam bardzo regularne cykle co 30 dni praktycznie co do godziny wiem kiedy będzie. Teraz to było bardziej mocniejsze plamienie niż okres ...zobacze dla spokoju świetego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×