Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jjdk

Dlaczego sie tak zachowuje ? Narodowy i inni mezczyzni forum,HELP!!:)

Polecane posty

Gość jjdk

Czy to oznaka zainteresowania czy przeciwnie, jakiegos obrzydzenia ?

 

Chlopak rozmawia ze mna normalnie tak jak z innymi i ok,nie widze stresu ale gdy na niego spojrze - przyjrze sie w trakcie rozmowy lub spojrze znienacka przelotnie gdy jest w zasiegu wzroku momentalnie on czerwienieje na twarzy,odwraca sie, chowa albo ucieka jak najdalej... chowa twarz  w dlonie, peszy sie az mi glupio...kiedys podeszlam blisko...jego kolega spojrzal na mnie i powiedzial do niego  'miekka faja z ciebie' i odeszli wtedy...

raz musnal mnie dlonia przy podawaniu czegos..podslu...e gdy rozmawiam z innymi bo potem odwoluje sie do tego

pomaga bez proszenia ale moze ma taki charakter?bo nie znam go to nie wiem

co to oznacza? Nie zebym byla zainteresowana, jest mi obojetny choc wlasnie po tym zachowaniu daje mi do myslenia co jest grane... nikt inny nie ucieka gdy patrze, co najwyzej sie usmiechaja pod nosem 😉 a i gdy pojawie sie obok i spojrze to ludzie sie do niego usmiechają

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella

Wpisz sobie na yt 16 signs a shy guy likes you (kanał Psych2go) a potem się ciesz i rozkoszuj tym, czego się dowiesz :)

A on się Tobie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest nieśmiały.

Pytanie czy tylko względem ciebie czy przy innych kobietach też przejawia takie zachowanie?

Jeżeli miałbym zgadywać, to powiedziałbym, że bardzo możliwe, że mu się podobasz.

Może dlatego kolega nazwał go "miękką fają", bo wie o jego słabości do ciebie,  ale boi się zagadać - taka moja hipoteza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×